Hotwife a BULL - společný čas, víkendy, dovolená

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
exkandaulista
Příspěvky: 1851
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hotwife a BULL - společný čas, víkendy, dovolená

Příspěvek od exkandaulista »

A jak k tomu došlo? Dříve jsi s ní spal taky? Cítil jsi, že to dělá na sílu, jen kvůli tobě? Že jí to nevzrušuje a chtěla by raději sex s milencem, než s tebou? Jak se to stalo, že ses sexu úplně vzdal? zajímá mě ten přechod.
Děkuji za nesmírně zajímavou zkušenost.
martin píše: pon 12. zář 2022 10:59:39 Ano, před více než třemi léty jsme doladili náš trojúhelník a ON se stal jediným sexuálním partnerem mé ženy. Jak vše v životě, není to na 100%. Já se s ženou mazlím, hladím ji, lížu a poskytuji jí vyvrcholení ústy nebo rukou. Moje vyvrcholení je většinou její rukou a pouze dle jejího rozhodnutí. Strašně mě vzrušuje, když nevím kdy a jak. Umí být velmi rafinovaná.
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Hotwife a BULL - společný čas, víkendy, dovolená

Příspěvek od martin »

Ze začátku jsme šukali o 106. Žena dodnes vzpomíná, jak se jí to líbilo. Pikantní je, že se jí sex se mnou nejvíce líbil v období, kdy měla i stálého milence. Říká, že ji vzrušoval pocit, že má dva chlapy na střídačku. Občasný šuk mimo ale měla skoro celý náš vztah. Ale jen jako zpestření, nebo jako jednorázovka např. na nějaké akci. Ne, že by to s nimi bylo lepší.
Manželský sex začal skomírat asi po 15ti letech soužití. Tehdy jsem se byl i občas šuknout za peníze. Zlom nastal před ca osmi lety, kdy se vyspala (s mým předchozím souhlasem) s naším současným rodinným přítelem. Za vše její slova "je to nejlepší sex mého života, tak mě to prosím dopřej." Tehdy poprvé začala dávat trvale přednost jemu, protože byl lepší. Byla do něho i zamilovaná. Neměla prý nikdy v úmyslu mě nahradit, ale táhnout to s námi oběma. A se mnou pravidelně s chutí šukala, měla vyvrcholení a i občas na mě posměšné poznámky, které mě vzrušovaly. V tomto období jsem měl intenzívnější sex, než dříve. Z počátku byly nějaké výkyvy, ale všechno jsme zvládli. Když odešlo i mladší dítě z domu, tak se to ale rozjelo. Od té doby spolu šukají skoro denně a tráví spolu více času než dříve. Postupně jsme i upustili od nějakého utajení. Já se dostal v sexu na druhou kolej, ale dostalo se mě naopak naplnění mých potlačovaných submisivních snů. Postupně jsem se dostal do fáze ultimatívního submisivního cuckolda, který v kleče líbá její nožky, lízá vystříkanou pičku, nosí klec, svoji ženu vozí na šukačku k milenci a ještě dostává občas výprask. Takový chlap ženskou jako sexuální objekt moc nevzrušuje, i když mu stojí. To si prosím kolegové uvědomte. Důležitým momentem bylo, že přítel v ní objevil subinku. On ji svazuje, mučí (s mírou), "nutí" ji ke kouření do konce a polykání. To prý nikdy s žádným chlapem nedělala! A tohle ji nabudí, aby se ke mě chovala dominantně. Jako jakýsi ventil. To dříve neuměla. Postupně jsme si úplně otevřeně vyjasnili svoje pocity a potřeby a jak mě bylo už jasné, sex se mnou k jejím potřebám nepatřil. Trošku na mě zatlačila a já po několikaměsíčním postupném odstavování slíbil (jim oběma), že se vzdávám práva na její dírky, tedy zásun i kouření. Pokouření se mě občas dostane, ale zásum je něco naprosto výjimečného a já nikdy nevím, zda to není opravdu naposledy.
Bylo to dlouhé, ale kratším textem bych to asi nevysvětlil.
jjabrams
Příspěvky: 146
Registrován: pon 02. lis 2020 15:09:07

Re: Hotwife a BULL - společný čas, víkendy, dovolená

Příspěvek od jjabrams »

martin píše: pon 26. zář 2022 10:19:20 Ze začátku jsme šukali o 106. Žena dodnes vzpomíná, jak se jí to líbilo. Pikantní je, že se jí sex se mnou nejvíce líbil v období, kdy měla i stálého milence. Říká, že ji vzrušoval pocit, že má dva chlapy na střídačku. Občasný šuk mimo ale měla skoro celý náš vztah. Ale jen jako zpestření, nebo jako jednorázovka např. na nějaké akci. Ne, že by to s nimi bylo lepší.
Manželský sex začal skomírat asi po 15ti letech soužití. Tehdy jsem se byl i občas šuknout za peníze. Zlom nastal před ca osmi lety, kdy se vyspala (s mým předchozím souhlasem) s naším současným rodinným přítelem. Za vše její slova "je to nejlepší sex mého života, tak mě to prosím dopřej." Tehdy poprvé začala dávat trvale přednost jemu, protože byl lepší. Byla do něho i zamilovaná. Neměla prý nikdy v úmyslu mě nahradit, ale táhnout to s námi oběma. A se mnou pravidelně s chutí šukala, měla vyvrcholení a i občas na mě posměšné poznámky, které mě vzrušovaly. V tomto období jsem měl intenzívnější sex, než dříve. Z počátku byly nějaké výkyvy, ale všechno jsme zvládli. Když odešlo i mladší dítě z domu, tak se to ale rozjelo. Od té doby spolu šukají skoro denně a tráví spolu více času než dříve. Postupně jsme i upustili od nějakého utajení. Já se dostal v sexu na druhou kolej, ale dostalo se mě naopak naplnění mých potlačovaných submisivních snů. Postupně jsem se dostal do fáze ultimatívního submisivního cuckolda, který v kleče líbá její nožky, lízá vystříkanou pičku, nosí klec, svoji ženu vozí na šukačku k milenci a ještě dostává občas výprask. Takový chlap ženskou jako sexuální objekt moc nevzrušuje, i když mu stojí. To si prosím kolegové uvědomte. Důležitým momentem bylo, že přítel v ní objevil subinku. On ji svazuje, mučí (s mírou), "nutí" ji ke kouření do konce a polykání. To prý nikdy s žádným chlapem nedělala! A tohle ji nabudí, aby se ke mě chovala dominantně. Jako jakýsi ventil. To dříve neuměla. Postupně jsme si úplně otevřeně vyjasnili svoje pocity a potřeby a jak mě bylo už jasné, sex se mnou k jejím potřebám nepatřil. Trošku na mě zatlačila a já po několikaměsíčním postupném odstavování slíbil (jim oběma), že se vzdávám práva na její dírky, tedy zásun i kouření. Pokouření se mě občas dostane, ale zásum je něco naprosto výjimečného a já nikdy nevím, zda to není opravdu naposledy.
Bylo to dlouhé, ale kratším textem bych to asi nevysvětlil.
Čoveče, mám dojem, že jsi o ni přišel a je jen otázka času, než přijde rozvod/rozchod.
compact
Příspěvky: 120
Registrován: úte 08. bře 2016 16:30:56
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hotwife a BULL - společný čas, víkendy, dovolená

Příspěvek od compact »

jjabrams píše: pon 26. zář 2022 11:03:02
Čoveče, mám dojem, že jsi o ni přišel a je jen otázka času, než přijde rozvod/rozchod.
Blbost..., naopak si myslím, že oni to mají nastavené tak, že by jim to mohl leckdo z nás závidět. Toto rozhodně není pár zralý na rozvod. Jsou ustálení, mají zavedené svoje životní standardy, znají se a vědí, co jeden od druhého (a dnes i od třetího - jejich společného přítele) očekávat. A život není jen o sexu a jeho anomáliích. Jestliže fungují jako muž a žena, manželé a rodiče, tak jsou skvělý pár. Jejich vzájemná důvěra přesahuje to, co většina (bohužel dnes převážně mladších lidí) nechápe, mají jeden na druhého spolehnutí, "věří si v životě". A to, že bez předsudků dokáží vnášet do sexuálního života ten "svěží vítr", to je svým způsobem záviděníhodné... Moc jim přeju pohodu a stabilitu i v dalších letech společného života. Patří jim ode mě klobouček ! ;)
DaKaMy
Příspěvky: 110
Registrován: stř 20. dub 2022 18:07:28
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hotwife a BULL - společný čas, víkendy, dovolená

Příspěvek od DaKaMy »

compact píše: pon 26. zář 2022 11:42:01
jjabrams píše: pon 26. zář 2022 11:03:02
Čoveče, mám dojem, že jsi o ni přišel a je jen otázka času, než přijde rozvod/rozchod.
Blbost..., naopak si myslím, že oni to mají nastavené tak, že by jim to mohl leckdo z nás závidět. Toto rozhodně není pár zralý na rozvod. Jsou ustálení, mají zavedené svoje životní standardy, znají se a vědí, co jeden od druhého (a dnes i od třetího - jejich společného přítele) očekávat. A život není jen o sexu a jeho anomáliích. Jestliže fungují jako muž a žena, manželé a rodiče, tak jsou skvělý pár. Jejich vzájemná důvěra přesahuje to, co většina (bohužel dnes převážně mladších lidí) nechápe, mají jeden na druhého spolehnutí, "věří si v životě". A to, že bez předsudků dokáží vnášet do sexuálního života ten "svěží vítr", to je svým způsobem záviděníhodné... Moc jim přeju pohodu a stabilitu i v dalších letech společného života. Patří jim ode mě klobouček ! ;)
Taktéž ticha Závist
exkandaulista
Příspěvky: 1851
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hotwife a BULL - společný čas, víkendy, dovolená

Příspěvek od exkandaulista »

Velice ti děkuji za tak úžasný a podrobný popis, musím uznat, že v mnoha větách jsem se našel a pomáhá mi to nahlédnout do vlastní budoucnosti, protože my jsme aktuálně v té fázi, kdy ona si našla milence, se kterým prožila a prožívá ten zatím nejlepší sex. Pousmál jsem se nad tou fází, kde popisuješ úpadek sexu doma a hledání placených společnic, protože rovněž, naprosto stejně, jako u nás, ze sexu 3x týdně se stal sex 3x za měsíc (to ještě přidávám) a často jsem po jejím tvrdém odmítnutí, ještě s tvrdým čurákem měl chuť posadit se do auta a jet si zamrdat kdekoliv, kde mi roztáhnou - ne proto, že bych si neuměl vyhonit, ale proto, "abych jí to vrátil". Nakonec jsem to nikdy neudělal, ale možná za to mohla spíš moje hamižnost, než nedostatek odhodlání :lol: Kdybych měl milenku, která by dala, vím, že bych ji ošukal, abych si pohladil pošramocené ego.
Ten pocit, kdy cítíš, že se dostáváš na druhou kolej a že tě žena odmítne jednoduše proto, že ví, že může
- ať už proto, že jsi jí kdysi řekl, že tě to vzrušuje, že tě to bere
- nebo proto, že má dostatek sexu jinde - jako správná hotwife vždy má komu napsat, nebo zavolat
ten pocit stojí dost za hovno. Jasně, pro submisivního cuckolda a rohožku je to ráj, ale pokud jsi jen trochu ujetý chlap a nehodláš rezignovat na sex, tak je to prostě facka, plivanec do tváře, který je o to silnější, když si uvědomíš, že s milencem může vždy a nikdy ho neodmítne.

A z toho vyplývá má otázka na to, co mi vrtá hlavou :
martin píše: pon 26. zář 2022 10:19:20 Trošku na mě zatlačila a já po několikaměsíčním postupném odstavování slíbil (jim oběma), že se vzdávám práva na její dírky, tedy zásun i kouření. Pokouření se mě občas dostane, ale zásum je něco naprosto výjimečného a já nikdy nevím, zda to není opravdu naposledy.
Bylo to dlouhé, ale kratším textem bych to asi nevysvětlil.
Jak na tebe zatlačila? Co přesně dělala a jak to postupné odstavování probíhalo? Prosím klidně se rozepiš, abych věděl, zda se v tom zase najdu a zda už se mi to také doma děje?

A druhá věc, píšeš, že jsi nyní zcela odstaven a že ses vzdal sexu s ní. Dokonce práva na sex s ní. Když jsi tohle říkal a souhlasil s tím, věřím, že ti pořádně stálo péro a byl to ten nejlepší pocit, jaký jsi zažil.
ALE, jak to vnímáš teď? Jak se ti žije s tím vědomím, že tvoje žena ti de facto už nepatří? Že z manželky a milenky je vlastně kamarádka po které platonicky toužíš, ale nikdy ji nebudeš mít? Prosím, popiš mi své pocity.
compact
Příspěvky: 120
Registrován: úte 08. bře 2016 16:30:56
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hotwife a BULL - společný čas, víkendy, dovolená

Příspěvek od compact »

exkandaulista píše: úte 27. zář 2022 11:17:08 Jak na tebe zatlačila? Co přesně dělala a jak to postupné odstavování probíhalo? Prosím klidně se rozepiš, abych věděl, zda se v tom zase najdu a zda už se mi to také doma děje?

A druhá věc, píšeš, že jsi nyní zcela odstaven a že ses vzdal sexu s ní. Dokonce práva na sex s ní. Když jsi tohle říkal a souhlasil s tím, věřím, že ti pořádně stálo péro a byl to ten nejlepší pocit, jaký jsi zažil.
ALE, jak to vnímáš teď? Jak se ti žije s tím vědomím, že tvoje žena ti de facto už nepatří? Že z manželky a milenky je vlastně kamarádka po které platonicky toužíš, ale nikdy ji nebudeš mít? Prosím, popiš mi své pocity.
Jj, přidávám se, budu taky rád za takový popis ;)
DaKaMy
Příspěvky: 110
Registrován: stř 20. dub 2022 18:07:28
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hotwife a BULL - společný čas, víkendy, dovolená

Příspěvek od DaKaMy »

Taky mě to zajima
parckcb
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 12. bře 2015 0:07:47

Re: Hotwife a BULL - společný čas, víkendy, dovolená

Příspěvek od parckcb »

Opravdu zajimave cteni, my jsme take meli vice jak rocni vztah s mladym bullem ktery prerostl v ultimate cuckolding vztah
levels
Příspěvky: 4
Registrován: ned 27. pro 2015 16:23:24
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold/kanda pár s postupným vývojem již několikátým pátkem.

Re: Hotwife a BULL - společný čas, víkendy, dovolená

Příspěvek od levels »

U nás manželka tráví s bullem povětšinou 1/2 dny v týdnu rychlošukem nebo cca. dvouhodinovou schůzkou. Sem tam se sejdou, sejdeme i o víkendu, kdy je to pak z pravidla delší. Přespávání sama u bulla jsme začali praktikovat letos prvně na konci ledna, bull u nás, to už ani nevím, kdy prvně. Na dovolené jsme byli spolu ve 2019, další dal útrum covid - dovolená je něco, co chceme zopakovat a cuckoldům vřele doporučuji a přespávání tedy taky.

Těžko si představit, že bychom něco podobného praktikovali bez dlouholetých zkušeností z trojek, kandaulismu a bez toho, aniž bychom ho brali jako společeného kamaráda respektive tohle všechno je díky tomu, že kromě z počátku jenom šukání vznikalo i to kamarádství. Na druhou stranu ale netrávíme s ním čas jako s přáteli ze života, jakožto nějaké posezení venku, výlet, sport.

Sex je středobod všeho, společná úchylka a že si rozumíme tomu všemu dalo možnost se posouvat dál, bude v tom i vyzrálost a takových 6 let zpátky by nás nebralo, že by u ná spal nebo podobné, cuckoldnější praktiky.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: AnonymSK, BobbyPossumcods, Ekimus, Erek-tus, Fleur, Funderman, gandalf, Gomez, Google [Bot], H05, Johnny41, Katgeor, Kliďas, marrkus, max11, maximus04, Medovy, Mikines, Nelx, nezbed, Nicka, on3206, Paida, povzneseny, Semrush BOT, supk, svkdca, THOMAS69, tomoirs, wlanman, xXxXxXx a 172 hostů