Hotwife a BULL - společný čas, víkendy, dovolená

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
exkandaulista
Příspěvky: 1849
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Hotwife a BULL - společný čas, víkendy, dovolená

Příspěvek od exkandaulista »

Ahoj, dělám si takový průzkum fungujících vztahů hotwife cuckold bull a zajímalo by mě, kolik času tráví Vaše hotwife s bullem? Je to jen šukání a domů, nebo spolu máte kamarádský vztah a manželka tráví s bullem třeba celou noc, nebo i víkend? Co dovolená s bullem, ať už jen manželka a on, nebo ve třech?

Prosím o názory praktiky, kteří mají za sebou nějaký takový vztah. O teoretiky a kritiky nemám zájem.
Sukodlak
Příspěvky: 88
Registrován: čtv 22. dub 2021 17:58:14
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hotwife a BULL - společný čas, víkendy, dovolená

Příspěvek od Sukodlak »

Jaký má být výsledek nebo smysl takového průzkumu? Jinak dovolené máme tak napůl a občas i společný výlet nebo večeře v restauraci.
exkandaulista
Příspěvky: 1849
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hotwife a BULL - společný čas, víkendy, dovolená

Příspěvek od exkandaulista »

Zajímá mě, jestli fungující kanda vztah takovou věc ustojí a je jeho přirozenou součástí. Vždy jsem s tím měl problém, ale všiml jsem si, že dlouhodobě spokojené a fungující páry s bullem tráví mnohem víc času, než mi by bylo příjemné. Vždy jsem se tomu bránil z obavy, že by se manželka zamilovala, nebo citově připoutala na bulla, ale z toho co jsem četl, mám dojem, že je to zbytečná obava, že to naopak umožní naplnit a v klidu dokonale uspokojit její potřeby a jeden takový společn víkend, nebo noc je lepší, než každodenní hodinová schůzka.

V každém vztahu, který moje hotwife měla, padl ten požadavek na společnou noc, nebo víkend. A vzhledem k tomu, že se u nás formuje něco nového, tak bych se k tomu rád postavil čelem a možná zahodil zbytečné předsudky a obavy, abychom si to mohli všichni užít.
Sukodlak
Příspěvky: 88
Registrován: čtv 22. dub 2021 17:58:14
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hotwife a BULL - společný čas, víkendy, dovolená

Příspěvek od Sukodlak »

Tak nevím jestli tě potěším. Do mě je hotwife zamilovaná a s cuckem mají spíš sourozenecký vztah. Tohle se prostě v dlouhodobém vztahu stát může. Minimálně se s tím počítat musí a to si musí každý dobře rozmyslet. Jestli bude v takovém soužití spokojený.
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Hotwife a BULL - společný čas, víkendy, dovolená

Příspěvek od martin »

Už jsem to psal vícekrát. Z opačné strany než Sukodlak. Moje ženuška má vztah s naším přítelem už 8 let. Mělo to postupný ale docela rychlý náběh od pouhého sexu, od počátku častého a intenzívního, až po dnešní standardní milenecký vztah. Oslovuje ho "miláčku", nyní už i přede mnou. Od počátku dávala v sexu milenci přednost, ale i já jsem mohl. Dnes už máme také jakýsi sourozenecký vztah, jak píše Sukodlak. Pro trávení času s přítelem jsme měli nastaveno 1-1-1. Jedna noc v týdnu, jeden víkend v měsíci a týden v roce. K té jedné noci v týdnu přibyly i noci, které nejsem doma. Logické, nebude spát sama. Víkend v měsíci v průměru zůstává, společné dovolené bývají tak 3 ročně. Kromě toho mají některé společné zájmy, Času spolu tráví tedy dost, ale více času tráví ona se mnou. Jo, a chodí s ním i do společnosti jako jeho regulérní přítelkyně. Nějaký čas už nic netajíme. A všem třem nám to vyhovuje.
exkandaulista
Příspěvky: 1849
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hotwife a BULL - společný čas, víkendy, dovolená

Příspěvek od exkandaulista »

Ptám se, protože jsme po nějaké době opět našli milence, se kterým to vypadá vážně. Žena je velmi spokojená a sex mimo naši postel si konečně užívá. Je vidět a slyšet, že má konečně milence, který dokáže naplnit veškeré její fyzické potřeby. Mě to uspokojuje, ale samozřejmě se začíná projevovat to, že ona je pro ni v posteli mnohem atraktivnější a já, protože nejsem žádný submisivní cuckold a rohožka, která by se vyžívala v klíckách a omezování, začínám trochu žárlit.

Jde o to, že když se vrátí, nemá už chuť, když chuť má, má čas i milenec a tak ji jde ukojit k němu. V podstatě se náš sex omezil na krátký zásun po návratu od milence, kdy mi podrží jen proto, abych se udělal a jdeme spát. Ale když cítím, že z toho nic nemá, klíčí ve mně pocit, že jako chlap nestojím za nic a přenáším to do vztahu, protože pozoruji její odtažitost.

Co poradíte? Nezbývá, než se s tím smířit? Uvědomit si, že sexuálně již nejsem ten, kdo ji přitahuje a užívat si jejich společné chvíle, místo upínání se na náš manželský sex? Je to pro mě dost těžké, ale možná je snazší uvědomit si, že se náš vztah změnil, než mít nějaká očekávání, která jsou pravidelně zklamávána. Pokouším se často iniciovat sex, protože po ní neuvěřitelně toužím a ona mě znovu a znovu odmítá. Je to dost nepříjemné.
exkandaulista
Příspěvky: 1849
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hotwife a BULL - společný čas, víkendy, dovolená

Příspěvek od exkandaulista »

Mohu se zeptat, jak prožíváš ten čas, kdy je žena s milencem? Chápu jeden večer, dokážu pochopit i noc, možná víkend, ale když odjedou na dovolenou? Jaké to je? Já nedokážu dočkat poslední hodinu, když jsou spolu 5 hodin večer. Vyhlížím neustále, kdy se vrátí. Jsem vzrušený, ale přitom neskutečně žárlím a těším se na ni. Měl jsi to taky tak a časem to otupělo?
Co během té doby děláš? Ozývá se ti? Nebo prostě dokud se nevrátí, tak je jeho a ty je nemáš vyrušovat?

Přijdeš mi jako jeden z nejzkušenějších kandaulistů zde na webu. Tak by mě zajímalo, jestli jsi to tak měl vždy, nebo jak se s věkem a zkušenostmi tvé pocity měnily. Protože i já čím jsem starší, snáším určité věci lépe, než na začátku, kdy mě rozhodila každá blbost.
martin píše: stř 29. čer 2022 10:11:18 Už jsem to psal vícekrát. Z opačné strany než Sukodlak. Moje ženuška má vztah s naším přítelem už 8 let. Mělo to postupný ale docela rychlý náběh od pouhého sexu, od počátku častého a intenzívního, až po dnešní standardní milenecký vztah. Oslovuje ho "miláčku", nyní už i přede mnou. Od počátku dávala v sexu milenci přednost, ale i já jsem mohl. Dnes už máme také jakýsi sourozenecký vztah, jak píše Sukodlak. Pro trávení času s přítelem jsme měli nastaveno 1-1-1. Jedna noc v týdnu, jeden víkend v měsíci a týden v roce. K té jedné noci v týdnu přibyly i noci, které nejsem doma. Logické, nebude spát sama. Víkend v měsíci v průměru zůstává, společné dovolené bývají tak 3 ročně. Kromě toho mají některé společné zájmy, Času spolu tráví tedy dost, ale více času tráví ona se mnou. Jo, a chodí s ním i do společnosti jako jeho regulérní přítelkyně. Nějaký čas už nic netajíme. A všem třem nám to vyhovuje.
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Hotwife a BULL - společný čas, víkendy, dovolená

Příspěvek od martin »

Odpovím od konce.
Časem a věkem se opravdu vše usadilo, pozice a vztahy v našem trojúhelníku se tak nějak stabilizovaly.
Když je žena s milencem krátce (jen si šuknout, ale třeba taky jen na obědě či na kafi)), tak se to předem třeba nedozvím. Někdy ani ne potom. Né že by to tajila, ale nemusí mě o všem informovat. Setkávání s přítelem je zkrátka nedílná součást našeho vztahu. Když pak spolu třeba večer povídáme, co kdo dělal, ona jen třeba "a pak jsme si byli u něj šuknout". Tedy normálka.
Pokud vím, že bude s přítelem, pak smím volat jen v případě nutnosti. Jinak zprávy. Ona se mě ozve, až bude čas. Když jsou na výletě či jiném zážitku, posílají běžné fotky. Žádná erotika. Tu někdy letmo zmíní v telefonátu. Třeba "včera celé odpoledne pršelo, tak jsme byli v posteli."
Během té doby dělám to samé, jako jindy. A moje pocity? Mám ji rád, vím, že se jí chvilky s přítelem líbí, že so to užívá a já ji to ze srdce přeji. Vlastně oběma. On je kamarád nás obou. Ale vzrušení tu je. Většinou jsem pod zámkem. Moc se na ni těším a těším se na odemknutí a výstřik. Setkal jsem se už vícekrát s termínem "přenesený orgasmus". U mě to funguje dokonale. Když mě je orgasmus upřený, o to větší mám radost z toho jejího. A´t už ji uspokojí milenec, nebo já třeba jazykem. Tak už to funguje léta, ale i nyní tam nějaký vývoj je.
exkandaulista
Příspěvky: 1849
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hotwife a BULL - společný čas, víkendy, dovolená

Příspěvek od exkandaulista »

Chápu správně, že ty s ní už sex nemáš, že šuká jenom s milencem a ty si vždy jen vyhoníš, když ti to dovolí?
martin píše: stř 07. zář 2022 10:55:15 Většinou jsem pod zámkem. Moc se na ni těším a těším se na odemknutí a výstřik. Setkal jsem se už vícekrát s termínem "přenesený orgasmus". U mě to funguje dokonale. Když mě je orgasmus upřený, o to větší mám radost z toho jejího. A´t už ji uspokojí milenec, nebo já třeba jazykem. Tak už to funguje léta, ale i nyní tam nějaký vývoj je.
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Hotwife a BULL - společný čas, víkendy, dovolená

Příspěvek od martin »

Ano, před více než třemi léty jsme doladili náš trojúhelník a ON se stal jediným sexuálním partnerem mé ženy. Jak vše v životě, není to na 100%. Já se s ženou mazlím, hladím ji, lížu a poskytuji jí vyvrcholení ústy nebo rukou. Moje vyvrcholení je většinou její rukou a pouze dle jejího rozhodnutí. Strašně mě vzrušuje, když nevím kdy a jak. Umí být velmi rafinovaná.
Odpovědět