Fungující KANDA páry

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
exkandaulista
Příspěvky: 1851
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Fungující KANDA páry

Příspěvek od exkandaulista »

Zkoušel jsem hledat páry, o kterých vím, že jim to funguje, kde žena má milence, jednoho, ale i více a spokojeně tak žijí. Chtěl bych si pročíst jejich blogy, příběhy, abych se mohl inspirovat a hledat spojitosti. Ale nedaří se mi.

Chtěl bych proto poprosit. Napsali byste sem všichni, kdo máte, nebo jste měli dlouhodbý a fungují kanda/cuckold vztah? nemám zájem o teoretiky, snílky, ale opravdu páry, kde žena dlouhodobě měla poměr s milencem, nebo milenci. Vím, že jejich tady málo, ale minimálně 3-5 jich bylo.

Věřím, že tohle vlákno bude prospěšné všem, kteří hledají cenné informace a nechtějí se hrabat v hromadách neuskutečněných fantazií.
cucklike
Příspěvky: 136
Registrován: čtv 18. srp 2016 6:27:44
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1904
Bydliště: Pardubice

Re: Fungující KANDA páry

Příspěvek od cucklike »

U nás to funguje přes 10 let...
Boubelkamanzelka
Příspěvky: 66
Registrován: pon 16. kvě 2022 7:03:15
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je BULL
Bydliště: Karviná

Re: Fungující KANDA páry

Příspěvek od Boubelkamanzelka »

My jsme začali loni na podzim. Ale pořád se nedařilo najít nikoho stabilního. Od té doby, co zrušili lide.cz a všichni se přesunuli na amatéry, to je katastrofa. Ale zázrak se stal a manželka potkala rodinného známého, který o to měl velký zájem. A už skoro měsíc ti dva budují vztah a společně hledáme to správné napětí v tom trojúhelníku :) Zatím si to oba s manželkou užíváme :)
marty634
Příspěvky: 46
Registrován: pát 20. bře 2015 14:38:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme pár, on cuckold, ona nežná hotwife. Cuckolding provozujeme jiz pres 20 let, takže víme o co jde. Hlkedáme pouze spolehlivé a dlouhodobé partnery/bully
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1680

Re: Fungující KANDA páry

Příspěvek od marty634 »

My jsme nedávno oslavili s naším bullem 15 let vztahu. Dříve měla žena 2-3 milence současně, ale nejméně posledních 10 let už je to jen tento jeden a ten samý. Myslím, že to určitě souvisí i s věkem, přece jen se žena už necítí tak atraktivní jako dříve. Náš vztah s bullem je po těch letech naprosto kamarádský, tedy kromě sexu, kde je vůči mne v jednoznačně nadřízené pozici.
exkandaulista
Příspěvky: 1851
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fungující KANDA páry

Příspěvek od exkandaulista »

Perfektní, díky moc. Klidně pište i ostatní, pokud víte tady o někom, komu to funguje a třeba není dlouho online, aby sem přispěl, tak ho sem napráskejte, aby tady byl takový seznam odkazů na páry, které stojí za to sledovat.
Boubelkamanzelka
Příspěvky: 66
Registrován: pon 16. kvě 2022 7:03:15
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je BULL
Bydliště: Karviná

Re: Fungující KANDA páry

Příspěvek od Boubelkamanzelka »

Neskutečnou inspirací pro nás v počátku byl asi dnes již neexistující portál o kandaulismu jelenikralovna, kde jsme jako teoretici oba s manželkou hltali, co to je vůbec ten bull, hotwife, slutwife. Manželka dostala jako dárek řetízek na nohu a zaregistrovali jsme se na amatérech. Tam ale přišlo první probuzení do reality, že se budeme muset prodrat hromadou pisálků a honičů. Asi jsme měli štěstí začátečníků, ale narazili jsme na kluka, který byl slušný, domluva s ním byla naprosto perfektní a k ženě se při dopisování choval velmi zkušeně. Když přišel den první schůzky, domluvili jsme se, že napoprvé to bude jen ona a on a setkání v kavárně. Celé odpoledne jsem zažíval to, o čem jsem celou dobu jen četl a to, že jsem pomáhal nachystat svou ženu na rande s jiným. Vrtalo mi hlavou, proč se i dole holí a bere to nejlepší prádlo, když to bude poprvé a seznamovací. Už tehdy přicházely první vlny adrenalinu. Vezl jsem jí večer jako taxikář do vedlejšího města, kde se sním měla sejít. Když jsem odjížděl, po pár minutách mi pípla zpráva, že na místo dorazil. Jelikož byla domluva, že zpět jí odveze on, ihned jsem si doma musel dát skleničku fernetu na rozdýchání. A jen jsem čekal. Už jsem byl nervózní, kde vůbec může být, když se měli jen nezávazně pobavit. Před půlnocí mi opět pípla zpráva, že je už na cestě domů. Začínalo mi docházet, že to setkání pro oba bylo určitě velmi příjemné a manželčin příchod vše jen potvrdil. Když dorazila, byla celá rozcuchaná a měla krásně červená líčka. Museli jsme si sednout na gauč, protože se mi třásly nohy. Z jejího vyprávění jsme pochopil, že tomu tak přesně bylo, a to tak, že mezi nimi přeskočila jiskra ihned poté, co se před kavárnou potkali a oba již u kávy věděli, že ten večer chtějí zakončit jinak, než jen klábosením. Milovali se několik hodin a úplně zapomněli na čas. Tohle setkání nakonec vyústilo ve skoro čtvrt rok krásný vztah, kdy se mi při několika příležitostech splnil sen vidět spokojenou manželku, jak sténá v náručí jiného. Oba po čase ale zjistili, že by se už jejich vztah odvíjel jinam, než bylo na počátku zamýšlené a tak se oba na jaře rozloučili. Od té doby začalo další hledání. Bohužel jsme ještě plně netušili jakou žumpou amatéři jsou. Málem jsme vše natrvalo ukončili, když jsme před časem narazili na klučinu, ze kterého se při setkání vyklubal rodinný přítel. Nevím, co to bylo za náhodu, či prozřetelnost, ale po prvotním šoku se manželka rozhodla na první setkání navázat. Oba věděli, že se velmi dobře známe, ale jejich vzájemná chemii způsobila to, že po dalším setkání s ním a procházce lesem se manželka vrátila domů bez kalhotek a tak mokrá, že skoro ještě ve dveřích jsme si to museli udělat. Kandaulismus se stabilním partnerem je něco moc epického a když máte harmonický a láskyplný vztah, může vám to dopřát nespočet benefitů a radosti. My si to užíváme plnými doušky :D
parckcb
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 12. bře 2015 0:07:47

Re: Fungující KANDA páry

Příspěvek od parckcb »

I my měli to štěstí a po dlouhém hledání na amaterech se nám podařilo najít sympatickeho mladšího kluka k nam se kterým jsme žili v regulernim vztahu bull-hotwife-cuckold
exkandaulista
Příspěvky: 1851
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fungující KANDA páry

Příspěvek od exkandaulista »

Děkuji za spolupráci, jsem moc rád, že se začínáte ozývat a že se mezi námi najdou páry, kde to dlouhodobě funguje. Prosím nepřestávejte a pokud narazíte na někoho, komu to dlouhodobě funguje, vložte sem odkaz na jeho profil. Možná by pak stálo za to, aby admin dal odkazy na fungující páry někam nahoru, aby nezapadaly mezi všechny ty teoretiky a snílky.
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Fungující KANDA páry

Příspěvek od martin »

Já jsem měl v minulosti jeden 5-tiletý kanda vztah, který krásně fungoval, ale nakonec jsme to nezvládli a ukončili. Oba (a i zajisté pár dalších chlapů) na to máme mnoho pěkných a rajcovních vzpomínek.
Nyní žijeme 26 let se ženou ve vztahu tak nějak jednostranně otevřeném. Nejprve obyčejné nasazování parohů s mým souhlasem, pak stálejší milenci, ale jen jako obohacení sexu. Nyní máme 8 let stálého rodinného přítele. Zažili jsme pár manželských krizí, ale vše překonali. I kvůli dětem. Ty už jsou pryč z baráku a my žijem v jakémsi trojúhelníku, ke vší spokojenosti.
exkandaulista
Příspěvky: 1851
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fungující KANDA páry

Příspěvek od exkandaulista »

Obnovuji téma, budu rád, když se přidají další, abych si mohl vyměňovat zkušenosti s reálnými kandaulisty :-)
Odpovědět