Carpe Diem I.

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Jezevcik66
Příspěvky: 571
Registrován: sob 18. pro 2021 22:13:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Kontaktovat uživatele:

Re: Carpe Diem I.

Příspěvek od Jezevcik66 »

Nejzajímavější je vždycky začátek, poprvé....
Dál to moc rozvíjet nejde, teda ve stejné sestavě, kdy už každý ví co bude nebo nebude.
Píšeš to hodně poutavě, jako román ;-)
Ale neporadím ti další děj, nevím, snad jen že Braňo dovede ještě kamaráda nebo partnerku, pár...
Pod stejným nickem na Amatérech ;-)
stellastarr
Příspěvky: 40
Registrován: stř 30. kvě 2018 18:10:18
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Carpe Diem I.

Příspěvek od stellastarr »

Otěhotnění Laury se přímo nabízí … Trvalejší zamknutí Martina.. a na konci Braňo Lauru přebere😉
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Carpe Diem I.

Příspěvek od vinklar »

stellastarr píše: úte 05. črc 2022 16:43:15 Otěhotnění Laury se přímo nabízí … Trvalejší zamknutí Martina.. a na konci Braňo Lauru přebere😉
Taky bych nechal Lauru oplodnit a Martin by už mohl jen smutně koukat, jak si Braňo užívá.
stellastarr
Příspěvky: 40
Registrován: stř 30. kvě 2018 18:10:18
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Carpe Diem I.

Příspěvek od stellastarr »

vinklar píše: úte 05. črc 2022 16:45:05
stellastarr píše: úte 05. črc 2022 16:43:15 Otěhotnění Laury se přímo nabízí … Trvalejší zamknutí Martina.. a na konci Braňo Lauru přebere😉
Taky bych nechal Lauru oplodnit a Martin by už mohl jen smutně koukat, jak si Braňo užívá.
Smutně, zamčeně koukat jak si Laura užívá i s bříškem ..
dederon
Příspěvky: 2
Registrován: pon 12. zář 2016 21:44:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Carpe Diem I.

Příspěvek od dederon »

A co kdyby jeli na dovolenou a Braňo s Laurou měl jedne pokoj a Martin druhej a nebo budou na jednom pokoji ale Martin na pohovce a oni v manželské posteli..
A Braňo s Laurou by mohli jit na diskoteku sami a cestou zpet se stavit nečekaně na nějaké swingers party a Martinovi by to Laura az po návratu domů
milucka
Příspěvky: 20
Registrován: ned 08. led 2017 1:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Carpe Diem IV.

Příspěvek od milucka »

Martin:

Pripravoval som v kuchyni chlebíčky a premýšľal som. Predchádzajúce hodiny boli silný zaberák, takto nadržaný som snáď ešte v živote nebol. Laura mi ho síce vyhonila na wc, ale stále mám chuť si to spraviť poriadne, len keby tu nebola tá klietka. Miešali sa vo mne neuveriteľné pocity, ale dá sa povedať že som bol spokojný so svojou situáciou a aj s Laurou. Tešil som sa ako dokonale splnila moje túžby, myslel som na to ako nad tým videom budem ešte masturbovať veľa krát. Braňo sedel v obývačke pri telke, priniesol som mu pivo z chladničky a aj nejaké chlebíčky. Poďakoval a opýtal sa ma či sme v pohode. Povedal som mu že áno, nevidím žiadny problém a uistil som ho, že keby som mal nejaký problém s niečím, tak sa ozvem. Laura za minútu vyšla z kúpeľne a prešla popod obrazovku televízora skoro nahá, teda len v župane, ale ten viacej ukazoval ako zakrýval. Klietka ma opäť zatlačila pri pomyslení že ju takto vidí aj Braňo. Samozrejme si ju všimol, dvihol sa a už sa bozkávali. Potom sa dohadovali na pokračovaní a Laura sa ma opýtala ako to vidím ja. Ja som im nechcel prekážať a bolo už aj dosť hodín, tak som povedal že sa vyspím v pohode aj na gauči. Lauru to potešilo, usmiala sa, zjavne chcela aj ona pokračovanie a za tento nápad mi išla dať pusu. Braňo si ju ale pritiahol a ukázal na obrúčku. Pochopil som že hrá manžela, takže žiadne bozkávanie iných chlapov. Laura sa potom išla do kuchyne najesť, ja som začal rozkladať gauč v obývačke. Premýšľal som či chce Braňo spať s Laurou v spálni alebo radšej sám na gauči, tak som sa ho na to opýtal. To už bola Laura naspäť. S mojou otázkou ma vysmial a povedal že chce spať tu a ukázal Laure medzi nohy. Ako inak, čo som si myslel. Laura zatiaľ dojedla a odišla do kúpeľne, Braňo mi poprial dobrú noc a odobral sa do spálne. Ja som sa uvelebil na gauči, dúfal som, že sa Laura pri mne ešte pristaví keď pôjde z kúpeľne, ale iba mi zamávala a popriala dobrú noc po ceste do spálne. Následne som počul ako zamkla dvere. Tak už aj ona to tak robí ako Braňo, nechce aby som ich rušil, pomyslel som si. Preladil som na televízii stanicu na môj vlastný "hodinový" kanál pre dospelých.
Nanešťastie som tentoraz toho veľa nevidel, už neboli na kraji postele ktorý bol pod uhlom kamery, ale ďalej v zábere. Pochopil som že zrejme ležia vedľa seba a o niečom sa rozprávajú. Po chvíli Laura prebrala iniciatívu a vysadla naňho. Detaily už som nevidel a tak som dúfal že to robia s ochranou. Laura vyzerala byť pekne nadržaná, jazdila na ňom ako o život. Po pár minútach sa začala prehýbať, asi sa spravila preblesklo mi hlavou a videl som ako si vymenili pozíciu. Laura už je ukojená a teraz si moju manželku opäť vezme Braňo. Poslúži mu ako nástroj na dosiahnutie vyvrcholenia. Videl som obraz trhane, zjavne Braňo prirážal do Laury ako o život. Čo som nevidel na obrazovke detailne, o to viacej pracovala moja fantázia. Predstavoval som si ako Laurinu pičku rozťahuje Martinov vták a snaží sa ju označkovať svojim semenom. Ako ju tento jeho vták celú vyplňuje a Laura ho prosí aby prestal a vybral ho z nej lebo je strašne veľký. Ale on na to nedbá a naďalej ho do nej strká a rozťahuje úzku pičku mojej lásky. Strašne ma tlačila klietka. Rozhodol som sa že skúsim nejako masturbovať aj s ňou. Vyzliekol som sa, dal som si pod seba vankúš a snažil som sa trieť si rozkrok s klietkou o ten vankúš a pri tom som sledoval ako Martin šuká moju Lauru. Snažil som sa robiť rovnaké pohyby v intenzite ako robil Braňo. Robilo mi to dobre. Predstava že som s nimi v jednom byte, v reálnom čase iba v inej izbe ma silno vzrušovala. Predstava ako sa všetci traja vzrušujeme naraz, len každý iným spôsobom. Braňo využíva úzke pohlavie mojej manželky, Laura veľký úd môjho šéfa a ja sa tu dráždim vankúšom zamknutý v klietke. Pripadal som si ako úbožiak a nula. Na obrazovke prišlo k zmene, vyzeralo to tak že Braňo sa už spravil, lebo už sa bozkávali a potom mu Laura išla hlavou medzi nohy. Možno ho dokončila ústami. Mne sa dosiahnuť vrchol nepodarilo, bol som akurát ešte viacej nadržaný a klietka ma bolestivo tlačila. Ale nechcel som už pokračovať, bál som sa že niekto vyjde zo spálne a uvidí ma takto. Prikryl som sa a chytil som tv ovládač aby som vedel rýchlo prepnúť kanál. Ale nikto nevychádzal, na obrazovke som videl ako sa spolu k sebe túlia a potom už nebol žiadny pohyb, zdá sa že zaspali. Ja som zostal nadržaný, stále mohli vyjsť z izby. Prepol som televíziu a vypol ju a snažil som sa tiež zaspať. Ale nedarilo sa mi to, v hlave sa mi premietal dnešný deň a bol som totálne nadržaný. Po dlhých minútach sa mi to podarilo.

Ráno som sa zobudil, dvere na spálni boli ešte zatvorené. Obliekol som sa a zapol tv. Zdalo sa mi že počujem tlmené zvuky zo spálne, tak som zmenil na tv kanál a videl som koniec milostnej akcie: ako leží Laura tentoraz na kraji postele, ale na chrbte a Braňo nad ňou divoko masturbuje. Laura mu oblizuje guľky a cmúľa ponúknutého vtáka. V momente ma začala tlačiť klietka. Braňo zvládal viacej vecí naraz, masturboval aj si postláčal Laurine prsia. Ale netrvalo to ani minútu a Braňo začal striekať na Laurine telo prúdy semena. Musím uznať že mu to pekne striekalo, asi ho moja láska dobre vydráždila. Videl som ako sa Laura čertovsky usmievala a potom sa dala do oblizovania jeho vtáka. Radšej som to prepol, lebo už som sa bál že by mohli vyjsť zo spálne.

https://xhamster.com/videos/girlfriend- ... ts-4989435

O chvíľu naozaj zarachotil kľúč v zámku, vyšiel Braňo a išiel do kúpeľne, Laura nevychádzala. Čakal som čo sa bude diať, ale za chvíľu vyšiel iba Braňo z kúpeľne, obliekol sa a povedal že už musí ísť a vidíme sa zajtra v práci. Ja som sa nezmohol na slovo, povedal som iba že dobre, vidíme sa. Ako za sebou zabuchol vchodové dvere, tak som sa vrátil do reality a vošiel som za Laurou do spálne. Ležala stále tak na kraji postele, celá od semena a na brušku v striekancoch od spermií bola moja obrúčka. Bez slova som sa dal do bozkávania Laurinho tela a do jej čistenia, chcel som aby čo najskôr z nej zmizli stopy Braňovho semena. Budeme sa tváriť že sa to nikdy nestalo. Po pár minútach bola Laura čistá, zobral som si aj svoju obrúčku a nasadil si ju. Laura odišla do sprchy a povedala že si dáme spolu raňajky. Bol som nadržaný a potreboval som uvoľniť, ale poslušne som pripravil raňajky a dúfal som, že si potom za to zaslúžim odmenu. Potom prišla Laura, najedli sme sa a hodili sme reč o tomto našom víkendovom zážitku. Priznal som sa Laure, že som nečakal že ma to bude až takto vzrušovať. Napriek tomu že mi ho včera vyhonila mi stál pomaly permanentne akoby som užíval viagru. A ten pocit že moja manželka namiesto toho aby mi s pretlakom pomohla tak radšej roztiahne nohy pre iného muža so mnou robili neuveriteľné veci. Priznal som sa jej, že som si najprv myslel že toto bude iba jednorazová akcia, ale že by som chcel skúsiť posunúť náš vzťah týmto smerom. Laura v zásade neprotestovala, povedala že sa jej to s Braňom páčilo, ale začala mať obavy čo by sa stalo keby otehotnela, čo keby sa do Braňa zamilovala a podobne. Nevedel som jej na tieto otázky odpovedať, tak sme sa zhodli len na tom že to bolo fajn, skúsime pokračovať pokiaľ nám to bude obom vyhovovať. Na to mi Laura dala bozk a povedala že je ešte z rannej akcie s Braňom nadržaná, že sa jej nepodarilo dosiahnuť orgazmus a či jej s tým viem pomôcť. Môj penis v klietke sa okamžite staval do pozoru a tešil sa, keď sme spolu išli do spálne. Ale tam mi Laura povedala aby som si nasadil pripínací penis, že ja som mal orgazmus včera od nej a tak je fér aby som jej teraz pomohol ja. Že mi to včera vysvetľovala ako môj malý penis nie je vhodný na vkladanie do ženského lona. Mala pravdu, tak som si nasadil postroj s pripínacím penisom. Vyzeral som dosť smiešne: môj penis zatvorený v maličkej klietke a nad ním veľký umelý vták impozantných rozmerov. Laura mi povedala aby som podal kondóm, tak som ho išiel zobrať zo šuplíka, ale Laura mi povedala že mám zobrať ten hore. Najprv som nerozumel na čo jej je kondóm, ale potom som už nad tým ani neuvažoval pretože tam hore na nočnom stolíku bol použitý kondóm zjavne od Braňa a začal som uvažovať na čo jej je práve ten. Opatrne som ho zobral a videl som v ňom nádielku svojho šéfa.

Obrázek

Laura mi povedala že to je ideálny lubrikačný gél a mám si s ním namazať ten pripínací penis. Bol som z jej slov nadržaný a aj z toho čo som držal v ruke. Trochu som z neho odlial tekutiny na pripínák a rukou som to rovnomerne rozotrel, potom som ešte časť dal na špičku, aby tam toho bolo najviac. Laura sa rozkročila a povedala, že je to teraz na mne čo spravím. Ja som bol ako v tranze, tak som zaujal miesto na zásun. Laura sa ma opýtala či viem čo idem spraviť, že sa chystám zasunúť spermie svojho šéfa do nechránenej kundičky vlastnej manželky. Ak otehotnie, tak to bude mojou zásluhou. Bol som z týchto jej rečí aj z tejto situácie totálne nadržaný, v hlave mi šrotilo, či je to vôbec možné takto oplodniť manželku, kto by bol potom otcom. Ale tá predstava, že Laura bude mať v sebe prvýkrát cudzie semeno... Doteraz v nej žiadne semeno nebolo a ja by som bol ten, ktorý jej ho tam dá... aj keď nie je moje... Priblížil som sa a pomaly som zasúval pripínák so semenom do Laury. Tá bola totálne vlhká, išlo to ľahko, tak som začal prirážať. Laura ma začala provokovať, že teda keď som sa tak rozhodol, mám jej to vkladať poriadne hlboko. Tak som zrýchlil a pripínák som do nej vkladal po celej dĺžke. Laura si to užívala, videl som že sa blíži k svojmu cieľu. Po chvíli som ho náhle vybral a do Laurinej roztvorenej dierky som vylial zbytok obsahu z kondómu. Následne som do nej opäť zatlačil pripínák po celej dĺžke. Laura ma ešte naposledy slovami povzbudila, aby som jej spravil Braňove dieťatko a už sa zmietala v orgazme. Fascinovane som ju sledoval a snažil som sa, aby si tento orgazmus užila čo najviac. Pomaly som zvoľnil zásuny, Laura sa začala dostávať naspäť do reality. Povedala mi aby som ho ešte nechal chvíľu v nej, že si musia nájsť Braňove spermie cestu k jej vajíčku. Bol som z jej rečí neuveriteľne nadržaný, začali sme sa bozkávať a povedal som jej že ju milujem. Myslím že by som takto splodené dieťa vedel prijať za svoje. Laura mi tiež povedala že ma ľúbi, že som ju krásne spravil, ale umelý penis nikdy nemôže nahradiť ten živý, že pri tom myslela na Braňa. Potom sa ma opýtala prečo som do nej zasunul Braňove semeno, či neviem že môže z toho otehotnieť. Povedala že ona nie je žiadna štetka a pokiaľ nedostane menštruáciu tak so mnou žiadny sex mať nechce. Lebo ak sa ukáže že je tehotná tak chce mať jasno v tom kto je otcom. A že pokiaľ nebude mať sex ona, tak ani ja a ostanem zamknutý. A ešte mi povedala že to čo som spravil sa mám zajtra v práci priznať Braňovi, predsa len ak som mu splodil dieťa mal by o tom vedieť. Bol som ako obarený, ale mala pravdu a tak som sa začal zmierovať s tým že ostanem dlhšie zamknutý. Laura mi dala bozk, tak som veril že to nejako spolu zvládneme.

Večer Laura balila darčeky v obývačke, ja som bol v spálni, pomaly som sa chystal spať. Klietku som mal ako inak zamknutú a premýšľal som koľko to môžem takto maximálne vydržať. Ako to vydržia kňazi v kostoloch? Možno by som sa mohol ísť opýtať. Na posteli ležal ešte ten pripínák z milovania s Laurou. Privoňal som si k nemu. Vôňa milostných štiav na ňom mi priviedla opäť erekciu. Predstavil som si opäť ako Braňo vkladal svoj penis do Laury a možno už spolu čakajú aj dieťa vďaka mne. Mimovoľne som ten pripínací penis olízol. Hmmm Laura mi vždy chutila, aj keď je to teraz zmiešané s Braňovým semenom, to som už začínal poznať podľa chuti. Začal som ten penis oblizovať a hádať chute, čo je z toho Laura a čo Braňo. Nebolo mi to úplne jasné, ale videl som tam ešte ten použitý kondóm, trošku v ňom muselo ostať. Snažil som sa z neho vytlačiť zbytky na pripínák a to semeno som potom z neho olizoval a predstavoval som si ako práve čistím Braňov penis, ktorý čerstvo vytiahol z Laury.
milucka
Příspěvky: 20
Registrován: ned 08. led 2017 1:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Carpe Diem IV.

Příspěvek od milucka »

Laura:

Vo sprche som sa snažila počítať moje dni. Malo by to byť v poriadku, ale už to radšej nebudem riskovať. Nechala som prúd vody padať na svoje telo. Tiekla všade. Tak všade som si predstavovala Braňove ruky, tiež všade. Dúfam že si ešte dáme pokračovanie, lebo tento náš prvý sex bol fakt rýchly. Asi ako keď to robia mladí milenci. Ospravedlňovala nás naša túžba. Martin by nemal byť proti, podľa môjho zaobchádzania s ním som rátala, že by mal byť naďalej nadržaný. A to presne potrebujem k tomu, aby presvedčil Braňa na ďalšie číslo. Vypla som vodu, utrela sa a obliekla si župan. Šnúrku okolo drieku som si nezaviazala. Chlapci boli v obývačke, pozerali telku. Naschvál som prešla s rozopnutým županom popred obrazovku, všimli si to obaja. Braňo sa postavil a podišiel ku mne. Poodchýlil župan a poznamenal aká som krásavica. Pritiahol si ma za pás a pobozkal ma. Opäť sa naše jazyky spojili, neviem mu odolať. Je pre mňa ako droga. Zakázaná, návyková, ale taká dobrá. Po puse poznamenal, že ma v kuchyni čaká jedlo, ak chcem dobiť energiu na druhé kolo a mrkol na mňa. Usmiala som sa a poznamenala, že tak to utekám rýchlo do kuchyne. Opýtala som sa Martina ako to vidí on. Povedal, že sa vie vyspať aj na gauči. Zlatíčko moje, pozná ma ako hodinky, presne vedel, že by som rada strávila s Braňom celú noc. Chcem spoznať každý centimeter jeho tela. A chcem mu dnes patriť. Nechcem byť jednorazová príležitosť na sex. Chcem, aby so mnou aj on zažil noc, na ktorú len tak nezabudne.
Martin ma tak potešil že som mu za tento návrh išla dať pusu. Ale ako to Braňo videl, tak ma opäť pritiahol k sebe a ukázal na obrúčku. Áno, on je dnes pán manžel, v poriadku, odteraz rešpektujem. A namiesto Martina dostal pusu opäť Braňo. Potom som už išla do kuchyne, kde boli pripravené obložené chlebíčky. Dva som si naložila, vypila som pohár vody a vrátila som sa do obývačky. Kým som sa najedla tak som videla ako si Martin chystá a rozkladá gauč na spanie. Potom sa opýtal Braňa, že kde chce spať. Braňo sa zasmial a ukázal smerom na moju kundičku a povedal že tu. Rozumeli sme tomu všetci. Potom som si zbehla ešte umyť zuby, Braňo sa zatiaľ presunul do spálne. Keď som míňala obývačku iba som Martinovi mávla a popriala mu dobrú noc. Prišla som do spálne, zatvorila dvere a zamkla, takto by to spravil Braňo. Kývol mi, že som dobre spravila. Ležal v strede našej manželskej postele a bol prikrytý perinou. Zrejme tam leží nahý, lebo na zemi pri posteli boli jeho trenírky. Rukou poklepal na posteľ vedľa seba ako pokyn, že mám prísť k nemu. Usmiala som sa a pomalým striptízovým spôsobom som zo seba zhodila župan. Vliezla som k Martinovi pod perinu ako poslušný psík a začali sme sa bozkávať. Ale nie s vášňou, tentokrát sme si obaja chceli dopriať toho druhého. Braňo sa začal so mnou rozprávať, pýtal sa odkiaľ som, po kom som taká pekná, aké mám záľuby - našli sme spoločnú reč pri chodení do fitka, potom sa pýtal ako dlho som s Martinom a či ho ľúbim a podobne. Ja som sa ho začala pýtať tiež na veci ako či niekoho má, koľko ich mal predo mnou a aké má so mnou plány. Zistila som iba že nikoho momentálne nemá, otázku o ženách preskočil a tie plány so mnou že mi za chvíľu ukáže. Opäť sme sa pobozkali. Rukou som mu zašla do rozkroku a začala som mu dráždiť jeho bojovníka. Na ďalšie dejstvo bol nepostrádateľný. Bozkávala som sa s ním a rukou som mu ho dráždila až kým nebol hore. Potom som sa načiahla a zobrala som z nočného stolíka ďalší štvorček s gumou.

Obrázek

Zhodila som z nás perinu, roztrhla som balíček a nasadila mu kondóm. A povedala som mu, že neviem aké má plány on so mnou, ale ukážem mu aké mam plány ja s ním. Pobozkala som ho, vyliezla som na neho a jeho pýchu som si zaviedla do kundičky. Samozrejme opäť to šlo ľahko. Síce pičku ešte nemám privyknú na Braňovu veľkosť, ale stále som z neho tak nadržaná, že iba vlhnem. S naším prvým sexom si všimol, aká som úzka a všimol si to aj teraz a poznamenal, že si časom naňho privyknem. Ja som ho poprosila že chcem aby moju kundičku cvičil a rozťahoval. Opäť sme sa pobozkali a ja som na ňom začala pomaly vysadať a nasadať. Odpovedal mi, že sa pokúsi mi to splniť, ale to by som sa mu musela oddať nielen telesne, ale aj duševne. Opäť bozk. Už som poriadne tiekla, tieto reči ma dráždili a samozrejme aj to ako som pravidelne zatiaľ v pomalom tempe na ňom dosadala. Braňo sa ma opýtal či budem jeho poslušná kurvička. V návale vzrušenia som mu všetko odsúhlasila. Povedala som mu že odteraz je moja kundička len jeho kundička. Môj orgazmus sa už pomaly chystal k slovu. Povedal že kým je u nás tak chce, aby som tu bola iba preňho. Povedala som že budem. Začal mi cmúľať bradavky a jemno ich hryzkal. Povedal že mam krásne prsia a sú iba jeho. Áno sú, odpovedala som mu. Už som cítila že to na mňa ide, tak som mu povedala že už budem. Začal ma nabodávať celou dĺžkou a ja som sa napla ako luk v orgazme. Potom zvoľnil tempo prirážania, teda lepšie povedané ja som spomalila svoju jazdu. Usmiala som sa a povedala som mu, že som späť a môže si so mnou robiť čo len chce. Navrhol zmenu polohy, pretočili sme sa a teraz bol hore on. Tak to bolo niečo. V tejto polohe som ho cítila asi najintenzívnejšie. Nečudo, nebolo z neho skoro nič vidieť, celý bol vo mne. Braňo sa ma opýtal či si so mnou môže naozaj robiť čo chce. Áno môžeš. Budeš len moja poslušná kurvička, sľub to. Áno budem, odpovedala som mu. Braňo ho zo mňa vytiahol. Chcem aby tvoja kundička patrila iba mne, rozumieš? Odteraz chcem byť jediný ktorý v nej bude. Už som ho chcela znovu cítiť, tak som mu odpovedala že áno, odteraz žiadny sex s Martinom. Zasunul ho do mňa a začal ma zbesilo trtkať. Naše ústa sa spojili v nekonečnom bozku. Chcela som aby táto chvíľa nikdy neskončila. Intenzívny tlak Braňovho penisu v mojej kundičke spôsobil že sa mi blížil ďalší orgazmus. Ale určite sa blížil aj Braňovi lebo zrýchľoval prírazy a celou spálňou znel zvuk čvachtania a plieskania hry našich tiel. Už som to dlhšie nevydržala, prišlo to na mňa a moje poševné svaly začali drtiť Braňov penis v orgazmickom kŕči. Vtedy som zacítila aj známe škubanie v Braňovom penise, nádhera, dosiahli sme spoločný orgazmus. Naše ústa boli ešte chvíľu spojené v bozku, ešte chvíľu sme chceli predĺžiť tieto krásne spoločné chvíle. Spomenula som si že Braňo mal kondóm a nevšimla som si či ho tentokrát dával dole, tak som sa ho na to opýtala, či sa mu to dalo aj s ním. Povedal že gumu moc nemá rád, ale ja som špeciálna výnimka a pre mňa sa obetuje. Opäť sme sa pobozkali. Potom ho zo mňa vytiahol, ja som ho chcela vidieť. V kondóme bola pekná nádielka, ale vydržal. Opatrne som mu ho stiahla dole a dala na nočný stolík. Penis som mu jazykom začala čistiť. Bolo mu to príjemné a aj mne. Konečne som dnes mohla ochutnať jeho spermie. Vyčistila som ho do sucha, mňam, výborné. Braňo ma zodvihol, dal mi pusu a povedal že ďalšie kolo už teraz nevládze. Tak sme sa uložili na spanie. Zaspávali sme v objatí ako milenci, zadočkom som sa mu tlačila na penis a dúfala že si to snáď ešte rozmyslí, ale už sa nič nestalo, tak po chvíli sme zaujali klasické polohy na spanie a po únavnom dni som zaspala.

Zobudila som sa až ráno, hodiny ukazovali 7:29, Braňo ešte spal, ale vyzeral že už bude vstávať. Rukou som vbehla pod perinu, nahmatala som ho, bol polotuhý, tak som rukou začala pracovať na tom aby nebol. Na to sa zobudil a keď zistil čo sa deje, iba sa usmial a zhodil zo seba perinu. K ruke som pridala ústa a začala som ho fajčiť. Týčil sa mu do stropu ako krásny stožiar. Mala som naňho slabosť. Naznačil mi že stačí. Teraz ma dal na posteľ a začal ma lízať. Už tak som bola celá vlhká z toho fajčenia a tak som teraz tiekla ako rieka. Fascinujúco ma vylizoval a poznamenal že takéto raňajky si predstavoval. Keď sa to na mňa blížilo tak prestal a ja som vystrelila po ďalší štvorček s gumou. Našťastie ich tam ešte pár bolo, musím ale povedať Martinovi nech prikúpi. Tentokrát si ho navliekol sám, ja som čakala v akej polohe to teraz bude. Opýtal sa ma či si pamätám čo som sľúbila. Čo?? Ja som niečo sľúbila? Netráp ma takto, už to chcem, preblesklo mi hlavou. Zamyslela som sa o čom sme sa včera pri sexe rozprávali a už to mám. Povedala som mu že odteraz je môj jediný. Pochválil ma a naznačil moju nasledujúcu polohu zozadu. Super, takto som to tiež ešte nerobila. Zaujala som polohu na štyroch, išla som však až ku čelu postele aby som sa mohla držať aj vyššie. Martin ho zozadu do mňa vložil a začala sa jazda.

Obrázek

Už po pár prírazoch som cítila že toto bude rýchle a naozaj, to obrovské trenie malo za následok môj orgazmus. Braňo ho cítil, zdvihol si ma hore a bozkával mi krk odzadu a držal za prsia. Bola som na kolenách, vystrčená zadkom k nemu. Začal prirážať so zvieracou intenzitou. Takýto sex som v živote nezažila. Pre mňa absolútne nová poloha a nový penis mali za následok moju totálnu rozkoš. Iba som stonala a vydávala zo seba neartikulované zvuky. Čo najviac som sa zadnicou tlačila na Braňa. Predstavovala som si aký je asi krásny keď strieka. Chcela som to vidieť. Zatiaľ som nemala príležitosť, lebo buď som ho mala v ústach, alebo striekal do kondómu či dole kde som nevidela. Povedala som mu že ho chcem vidieť zblízka ako strieka. Povedal že dobre, ešte zo 5 krát prirazil a vybral ho zo mňa. Ja som si rýchlo ľahla na chrbát pod neho, on si zatiaľ stiahol kondóm. Mala som teraz pred očami jeho penis a guľky, ktoré som inštinktívne začala olizovať. Divoko masturboval, ja som sa mu snažila dopriať pekný výhľad a tak som si jednou rukou dráždila pičku. Občas mi ho dal k ústam aby som si lízla. Za chvíľu to naňho prišlo a začal striekať. Prvá salva letela niekam až za mňa, ďalšie mi skončili na prsiach a brušku. Nádhera. Ochutnala som a jazykom som sa snažila ukoristiť čo najviac tejto životodárnej tekutiny. Braňo si ho nadomnou oklepal a povedal že som super, ale že už bude musieť ísť. Stiahol si obrúčku, dal mi bozk na rozlúčku a poprial pekné Vianoce. Obrúčku mi položil na bruško, tam kde som mala ešte mláčku od striekania jeho spermií. Mal pravdu, za 2 dni je Štedrý deň a tento predvianočný darček od neho bol naozaj krásny, oblízla som sa. Aj ja som mu popriala pekné Vianoce a odišiel zo spálne do kúpeľne. O pár minút som počula buchnúť vchodové dvere, odišiel.

O chvíľu prišiel do izby Martin a zase ma videl v použitom stave. Bez slova sa dal do lízania. Ja som začala v hlave počítať opäť svoje ženské dni. Vianočný večierok bol na Mikuláša v piatok, to som mala menštruáciu, ale keď bol v sobotu o týždeň u nás prvýkrát Braňo už som ju nemala. A teraz o ďalší týždeň je to 18. deň plus mínus dva dni, to už by som otehotnieť nemala. Začala som sa usmievať, dostala som chuť potrápiť trochu Martina. Keď ma dočistil, zobral si obrúčku. Ja som si dala sprchu, tam som zbadala Martinov kľúčik od klietky, zobrala som ho do spálne. Na nočnom stolíku ležal ešte Braňov kondóm zo včera. To sa mi hodilo. Položila som k nemu kľúčik. Dala som si s Martinom raňajky a porozprávali sme sa ako sa mu to páčilo a či v tom chce pokračovať, alebo či to ukončíme. Povedal že strašne na Braňa žiarlil, ale veľmi ho to vzrušuje a zatiaľ by chcel pokračovať. Úprimne som mu povedala že aj mne sa to páčilo, Braňo mi je sympatický, ale že či sa nebojí? Kam tento náš vzťah speje? Čo keď mi náhodou Braňo spraví dieťa, bude ochotný sa o mňa starať? Čo keď sa do Braňa zamilujem, prípadne Braňo do mňa? Riešili sme mnohé alternatívy, nakoniec sme sa zhodli len v tom, že to čo sa cez víkend stalo bolo v poriadku a zatiaľ to Martin zvláda a takto to chce. Povedala som mu, že som z týchto rečí a ešte z raňajšieho sexu s Braňom nadržaná a že by som to potrebovala. Tešil sa a tak sme šli do spálne, myslel si že ho odomknem. Povedala som mu, že na to nech zabudne, ja si chcem užiť a on si užíva tým, že je zamknutý. Okrem toho som mu povedala, že nie som nejaká štetka čo každú chvíľu chrápe s iným. Dnes som mala Braňa a to stačí. Ale že som ešte nadržaná a či je ochotný mi pomôcť. Povedal že jasne. Tak som vytiahla opäť krabicu s erotickými pomôckami, opäť ten pripínací penis. Teraz to vyzeralo na Martinovi inak ako minule, posledne ešte nemal klietku. Páčilo sa mi to takto.

Obrázek

Chcela som ho vydraždiť na maximum a tak som mu povedala že jeho som včera vzrušila a tak je jeho povinnosťou mi to oplatiť. Ale keďže vie, že jeho penis do kundičky nie je vhodný, musíme použiť túto náhradu. Iba vzrušene súhlasil. Vtedy som mu povedala nech si vezme z nočného stolíka kondóm. Išiel jeden vybrať, povedala som mu že ten hore. Tam bol ten použitý Braňov. Povedala som mu že je to ideálny lubrikačný gél od môjho milenca a má tú príležitosť ho použiť. Nech z neho vytlačí na pripínací penis aby dobre kĺzal. Ako v tranze to spravil. Potom som sa rozkročila a povedala som mu že je teraz na ňom čo spraví. Videla som ako sa priblížil s tým pripínacím penisom ku vchodu mojej kundičky. Pozrela som mu do očí a opýtala sa ho či chce naozaj zasunúť spermie svojho šéfa do nechráneného lona svojej manželky. Ak otehotneniem, je to jeho zásluhou. Či to naozaj takto chce. Martin bol z tých reči ako v tranze. Opatrne do mňa vnikol a začal pomaly prirážať. Povedala som mu, že ak to teda chce, nech sa snaží poriadne hlboko. Začal celkom dobrú jazdu, už som sa blížila k orgazmu. Po chvíli ho Martin zo mňa vybral, do kundičky mi vytlačil zbytok obsahu kondómu a opäť začal zasúvať. Už som cítila ako na mňa ide orgazmus, tie moje reči a Martinove činy ma silno vzrušovali. Naposledy som Martina povzbudila, aby mi spravil Braňove dieťatko a už som sa zmietala v orgazme. Martin z toho samozrejme nič nemal, keďže bol zamknutý v klietke, ale ako v tranze to sledoval a zarážal mi ho čo najhlbšie. Potom zvoľnil tempo, povedala som mu nech ho nechá chvíľu vo mne, že si Braňove spermie musia nájsť cestu k vajíčku a nech mi dá pusu. Tak sme sa začali bozkávať a povedal mi že ma miluje. Ja som mu povedala že aj ja ho ľúbim, že sa mi to s ním páčilo, ale myslela som pritom na Braňa, predsa len živý penis je lepší ako umelý. Opýtala som sa ho či si uvedomuje, že tým ako do mňa práve zasunul Braňove spermie môžem otehotnieť. Povedal že áno. Tak som mu povedala že teda nech si uvedomí že do najbližšej menštruácie s ním určite nebudem mať sex, aby som si bola istá kto je prípadne otcom. A tým že nebudem mať sex ja s ním som mu povedala že automaticky rátam že nebude mať sex ani on. Mlčky prikývol. Trošku som ho ešte chcela poprovokovať a tak som mu povedala že ale Braňo by o tomto jeho počine mal vedieť ak sa stane otcom a nech mu to zajtra povie. Videla som že je nadržaný, povedal že by s tým nemal byť problém. Dala som mu bozk a odišla som z izby.

V nedeľu sa už potom nič extra nestalo, večer som balila darčeky rodine a premýšľala som čo dať Martinovi a čo Braňovi. Napadlo ma zbaliť kľúčik od Martinovej klietky ako darček, predsa len si už dosť vytrpel a zaslúži si na Vianoce uvoľnenie. Tak som ho zabalila, pridala som dnu aj moje nohavičky z dnešného dňa a napísala na visačku "Martin". Potom som na lístok napísala svoje telefónne číslo a to som dala do škatuľky a označila ju „Braňo“. Keď som mala darčeky zabalené potichu som sa išla pozrieť čo robí Martin. Bol v spálni. Nazrela som opatrne dovnútra a videla som ako si z toho Braňovho použitého kondómu vytláča ešte zbytok spermií na ten pripínací penis a z neho to potom olizuje a zasúva si ten penis do úst akoby ho fajčil. Bola som v miernom šoku, ale pomaly som si uvedomovala po čom v skutočnosti Martin túži, vrátila som sa k darčekom, menovku „Martin“ som zamenila za „Braňo“. Martinov darček som zrušila, pôjdem mu zajtra kúpiť niečo vhodnejšie.
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Carpe Diem I.

Příspěvek od vinklar »

Parádní pokračování, je dobré že si vzal autor nějaké návrhy od nás a možná to směřuje k otěhotnění Laury i když docela originálním způsobem👍
stellastarr
Příspěvky: 40
Registrován: stř 30. kvě 2018 18:10:18
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Carpe Diem I.

Příspěvek od stellastarr »

Fajn pokračování, díky! Kam to budeš směřovat dál?
kandal
Příspěvky: 153
Registrován: čtv 02. dub 2015 1:21:14
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Carpe Diem I.

Příspěvek od kandal »

Ahoj. Je to fajn příběh. Umíš pěkně psát. Jsem zvědav, kam se to bude obsah dál ubírat.
Jinak za mě by se mi ještě víc líbilo, kdyby Martin nebyl tolik "odstrkovaný", tj. aby mu sex s Laurou nebyl upíraný úplně.
Ale rád si přečtu jakékoliv další pokračování.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: kerama, ota65, Slave666 a 157 hostů