PP - překvapení na výročí

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
taranus
Příspěvky: 74
Registrován: čtv 28. dub 2016 2:58:47
Role muže: je BULL

PP - překvapení na výročí

Příspěvek od taranus »

Povídka popisu pravdivé skutečnosti, které se nedávno odehrály. Pokud budu mít náladu, tak někdy sepíšu další díl, kde budou reakce zúčastněných po akci…

Příběh této povídky se odehrál před několika měsíci kousek od našeho hlavního města. Na internetu jsem narazil na muže, který si už dlouho přál, aby mu manželku ošukal někdo jiný. Co říkal, tak si o tom při sexu povídají a oba jsou z toho nadržení leč k realizaci stále nedošlo. Jakmile mimo sex muž, říkejme mu třeba Vojta navrhne sex s dalším mužem, tak od toho žena, třeba Šárka, couvne. Pár týdnů jsem si s Vojtou psal až jsme přišli s následujícím plánem. Za pár dní měli slavit výročí, měli rezervaci v restauraci a pak byl předpoklad, že bude následovat sex. Domluva bylo, že mne Vojta pustí dovnitř domu a já budu čekat jestli na sex dojde a případně se přidám…

Uběhlo pár dní a den D byl tady. Ve smluvený čas jsem byl v ulici kde Vojta se Šárkou bydlí. Čekal jsem pár minut a v tom jsem si všiml, že okolo mě projíždí jejich auto a zastavuje u domu. Oba vystoupili a vešli dovnitř. Během chvíle mi přišla zpráva: “pojď rychle ke dveřím, šla do sprchy”. Na nic jsem nečekal a vyrazil. Vojta už čekal u dveří a rychle mě pustil dovnitř a ukázal kam se mám schovat. Trvalo to cca 20 minut a objevil se Vojta s tím, že budou začínat. Vymluvil se s tím, že se musí napít aby mě mohl informovat. Do ruky mi dal kondom s tím, že to bez něh Šárka moc nemusí i když bere prášky. Dále řekl abych přišel za cca 20 minut do ložnice, Šárka bude mít pásku přes oči a dveře nechá otevřené. Dvacet minut uběhlo jak nic a já vešel potichu do ložnice. Vojta ležel na zádech a Šárka mu ho zrovna kouřila a dělala si to vibrátorem. Když mě uviděl zeptal se Vojta Šárky: “chtěla bys, aby tě teď šukal někdo cizí?”. Šárka přestala na pár sekund kouřit a odpověděla: “jo, chtěla bych, aby mi projel kundu takhle hezky zezadu!”. Tím, že byli při sexu zvyklý bavit se o trojce, tak neměla Šárka žádné zábrany a začala popisovat co vše by chtěla. To byl signál pro mě - v ložnici jsem stál nahý s nasazenou gumou. Začal jsem se opatrně a potichu přibližovat a když jsem byl cca metr od postele, tak mě Vojta ukázal ať stojím. Chvíli jsem nechápal, ale pak řekl: “Chtěla bys, aby tě šukal s gumou nebo si tě vzal jak děvku naostro?”. Jak už byla Šárka nadržená, tak odpověděla: “Chci, aby mě šukal bez gumy jak děvku a vystříkal se mi do kundy!”. Oba nás to překvapilo a jako první se vzpamatoval Vojta a ukázal mi abych si sundal gumu což jsem hned udělal. Následně jsem šel až k nim. Šárky kundička byla od pohledu úplně mokrá a nadržená… na nic jsem nečekal a vrazil jsem jí ho dovnitř. Snažila se zvednout, aby se podívala co se děje, ale Vojta ji přidržel hlavu na svém ptákovi a já začal tvrdě a rychle přirážet. Netrvalo dlouho a Šárka se přestala bránit a z její pusy se začaly ozývat vzdechy. Vojta jí dal zpátky do ruky vibrátor, který ji vypadl, když jsem ji začal šukat. Během chvíle sebou začala škubat v orgasmu na což jsem reagoval tím, že jsem začal rychleji přirážet. Stačilo pár sekund a v péru jsem měl ten známý pocit před výstřikem. Stačilo pár dalších přírazů a všechno jsem to pumpoval do Šárky, která stále kouřila Vojtu. Chvíli jsem si užíval ten slastný pocit, ale domluva je domluva. Během krátké chvíle jsem odešel z ložnice, oblékl se a odešel. Podle toho co Vojta následující den psal, tak aby ještě drahnou chvíli šukali, ale o tom třeba někdy příště…
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - překvapení na výročí

Příspěvek od pajda1 »

Super vzrušující. Už teď se moc těším na pokračování.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Mozna a 194 hostů