Malá výdrž.

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Kvietok22
Příspěvky: 88
Registrován: ned 23. dub 2017 10:17:56
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Poprad

Malá výdrž.

Příspěvek od Kvietok22 »

Ahojte. Mam dosť veľký problém. Nemá výdrž. Obvyklé par krát prirazim a už striekam. Vyskúšal som už hocičo. Bol som aj na zákroku u urológa ale nepomohlo to. Vyskúšal som kadejaké cviky a aj mastičku na z necitlivenie penisu a nič. Vie mi niekto poradiť nejaký prostriedok čo by mi pomohol. Dik za info
janzizkahusita
Příspěvky: 169
Registrován: čtv 13. dub 2017 11:52:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár
Bydliště: České Budějovice

Re: Malá výdrž.

Příspěvek od janzizkahusita »

Kvietok22 píše: čtv 02. čer 2022 11:20:07 Ahojte. Mam dosť veľký problém. Nemá výdrž. Obvyklé par krát prirazim a už striekam. Vyskúšal som už hocičo. Bol som aj na zákroku u urológa ale nepomohlo to. Vyskúšal som kadejaké cviky a aj mastičku na z necitlivenie penisu a nič. Vie mi niekto poradiť nejaký prostriedok čo by mi pomohol. Dik za info
je to všechno v hlavě, je to o psychyce, moc chvátáš se udělat, hraj si z partnerkou udělej jí dvakrá třikrát jazykem, hračkou, čímkoliv, chce to trénovat
T1000
Příspěvky: 13
Registrován: ned 18. črc 2021 7:15:34
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Kdo je přítel ženy mé,je přítel i můj,neboť oře pole mé a šetří pluh můj.

Re: Malá výdrž.

Příspěvek od T1000 »

Když si ho před tím vyhoníš, tak se ti na akci nepostaví nebo se taky uděláš hned znovu?
Kvietok22
Příspěvky: 88
Registrován: ned 23. dub 2017 10:17:56
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Poprad

Re: Malá výdrž.

Příspěvek od Kvietok22 »

T1000 píše: čtv 02. čer 2022 16:26:50 Když si ho před tím vyhoníš, tak se ti na akci nepostaví nebo se taky uděláš hned znovu?
Postaví sa mi ale predtým na to už tak nemám chuť a moc to nepomôže s tou dĺžkou sexu
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Malá výdrž.

Příspěvek od dr25 »

Moje doporučení. Buď koupit nástavec na péro. Ten prý dokáže trošku tlumit. A nebo jednoduší řešení. Nauč se ženu uspokojit nejprve na maximum pusou a rukama či hračkama ;) a až jako tečku použít péro
1tiger
Příspěvky: 13
Registrován: pon 21. pro 2015 15:17:06
Pár slov o nás: Praha, 32 let, ale vypadám tak na 20. Moc rád zkusím trojku nebo šukání před kandou.
Bydliště: Praha 4

Re: Malá výdrž.

Příspěvek od 1tiger »

Kvietok22 píše: čtv 02. čer 2022 11:20:07 Ahojte. Mam dosť veľký problém. Nemá výdrž. Obvyklé par krát prirazim a už striekam. Vyskúšal som už hocičo. Bol som aj na zákroku u urológa ale nepomohlo to. Vyskúšal som kadejaké cviky a aj mastičku na z necitlivenie penisu a nič. Vie mi niekto poradiť nejaký prostriedok čo by mi pomohol. Dik za info
To je asi fakt spíš v hlavě, chce to se tím tak nestresovat a asi i trénovat. Co zkusit nějakou umělou vaginu a na ní trénovat? Fleshlight nebo tak nějak, dělá nějakou staminu, která je prý na výdrž, tak by ti to mohlo pomoct.
Golie
Příspěvky: 541
Registrován: sob 20. říj 2018 0:58:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Žena je sice normální, ale něco jsme spolu už zažili. Leč nenašla se v tom. Netvrdím však, že ne i mojí vinou....
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1580

Re: Malá výdrž.

Příspěvek od Golie »

Jo ono se to lehko řekne, že to je v hlavě. A možná to i tak je, ale o s tím má člověk dělat, když sotva co zasune už cítí jak to na něho jde a v očích té krásné ženy, co ten okamžik sdílí, vidí touhu a očekávání...
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Malá výdrž.

Příspěvek od Mispulin »

Četl jsem stesky žen, u nichž je to opačně. ten jejich s erekcí nemá problémy, takže šuká, šuká a pořád né a né se udělat. Šuká třeba jako úderník 15 minut nos stop, ale on z toho nic nemá. pro mnohé ženy možná boží, navíc když se neudělá, nehrozí těhotenství. ta co to psala byla nešťastná, že manžel z toho nic nemá, on jí tvrdil, že mu to nevadí. Zde je to spíš otázka pro ženy... To je pro ženu tak důležité, aby se udělal i chlap, když on jí samotnou dokáže uspokojit?
janzizkahusita
Příspěvky: 169
Registrován: čtv 13. dub 2017 11:52:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár
Bydliště: České Budějovice

Re: Malá výdrž.

Příspěvek od janzizkahusita »

Mispulin píše: pát 03. čer 2022 7:56:52 Četl jsem stesky žen, u nichž je to opačně. ten jejich s erekcí nemá problémy, takže šuká, šuká a pořád né a né se udělat. Šuká třeba jako úderník 15 minut nos stop, ale on z toho nic nemá. pro mnohé ženy možná boží, navíc když se neudělá, nehrozí těhotenství. ta co to psala byla nešťastná, že manžel z toho nic nemá, on jí tvrdil, že mu to nevadí. Zde je to spíš otázka pro ženy... To je pro ženu tak důležité, aby se udělal i chlap, když on jí samotnou dokáže uspokojit?
Podle mě se chlap nemusí udělat, mělo by mu záležet na partnerce aby z toho měla co největší rozkoš, nemusí do toho bušit hodinu v kuse a nic, pokud chce ženu uspokojovat může nekonečně dlouho různým způsobem, aniž by stříkal.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Malá výdrž.

Příspěvek od Mispulin »

Ale jasně, může ji ulízat k smrti nebo uprstě apod., ale jsou prostě ženy, že nejsou sobecké a protože partnera milují, chtějí i jeho blaho. Podle mě je to tak OK. Pokud ženská myslí jen na sebe, jen aby se udělala hlavně ona a na svého starého kálí, tak se na mě nezlob, to od ní není láska.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Matejbarc, psq, Semrush [Bot] a 72 hostů