Malá výdrž.

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
skadia
Příspěvky: 93
Registrován: čtv 04. lis 2021 9:30:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Sme začínajúci pár,hľadáme niekoho k nám. Hlavne pre manželku

Re: Malá výdrž.

Příspěvek od skadia »

mirikk píše: pon 17. dub 2023 19:58:57 Měl jsem kdysi stejný problém a někde jsem se tenkrát dočetl,, že je to citlivosti zaluda. Radili tam, že je potřeba mít stále pretazenou předkožku a tím se ta citlivost postupně sníží, jak se bude třít o spodní prádlo. No a řekl bych, že za nějaký čas přišli výsledky.
No a když chci být doma za frajera nasadím kamagru (dostupná na netu) a pak můžu opakovaně skoro celý víkend. Jen by jsi měl mít zdravé srdce a nekombinovat ji s alkoholem.
Predložku nosím pretiahnutú cez žaluď možno aj 20 rokov ( veľmi mi to nepomáha ) a kupujem si nejaké tabletky veci internet, ale ani to nie je boh vie čo. Musím s tým žiť asi do konca života. Preto by som chcel manželke dopriať niekoho, s kým zažije viac, než len päť zasunov hore dole
dochtor
Příspěvky: 75
Registrován: pát 11. srp 2017 7:24:07
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Malá výdrž.

Příspěvek od dochtor »

Tak to já mám přesně opačný problém, vydržím dlouho až mě to někdy sere :-)
Hunatybrouk
Příspěvky: 326
Registrován: čtv 10. lis 2022 9:52:57
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Malá výdrž.

Příspěvek od Hunatybrouk »

Asi tak, mám to velice podobné až me to sere
Jezevcik66
Příspěvky: 571
Registrován: sob 18. pro 2021 22:13:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Kontaktovat uživatele:

Re: Malá výdrž.

Příspěvek od Jezevcik66 »

dochtor píše: úte 18. dub 2023 12:53:38 Tak to já mám přesně opačný problém, vydržím dlouho až mě to někdy sere :-)
Taky tak...
Možná to přichází s léty, možná s počtem našukaných čísel...? Kdo ví, ;)
Pod stejným nickem na Amatérech ;-)
wuua
Příspěvky: 254
Registrován: pon 04. dub 2016 17:30:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Malá výdrž.

Příspěvek od wuua »

Hunatybrouk píše: úte 18. dub 2023 13:47:21 Asi tak, mám to velice podobné až me to sere
Me to nejen sere ale obcas prestane i bavit...
Greatvoncharles
Příspěvky: 40
Registrován: úte 26. črc 2022 21:58:34
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Malá výdrž.

Příspěvek od Greatvoncharles »

Nevím. Já jsem svůj problém řešil s urologem. Dostal jsem prášky na mozek a světe div se? Problém je pryč. Teď dokážu vydržet déle. Ale ne vždy je to žádoucí. Občas mě to i přestane bavit.
idontexist
Příspěvky: 186
Registrován: sob 23. bře 2019 21:17:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Kontaktovat uživatele:

Re: Malá výdrž.

Příspěvek od idontexist »

Greatvoncharles píše: úte 18. dub 2023 19:06:33 Nevím. Já jsem svůj problém řešil s urologem. Dostal jsem prášky na mozek a světe div se? Problém je pryč. Teď dokážu vydržet déle. Ale ne vždy je to žádoucí. Občas mě to i přestane bavit.
Jake su to prasky? Moze ich urolog predpisat ked su na mozog?
Samotář
Příspěvky: 16
Registrován: sob 02. led 2021 18:24:05
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Malá výdrž.

Příspěvek od Samotář »

Jóga...je to o sebekontrole.
Kan69
Příspěvky: 13
Registrován: čtv 27. dub 2023 21:04:49
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Malá výdrž.

Příspěvek od Kan69 »

wuua píše: úte 18. dub 2023 18:09:33
Hunatybrouk píše: úte 18. dub 2023 13:47:21 Asi tak, mám to velice podobné až me to sere
Me to nejen sere ale obcas prestane i bavit...
A manželka celá zozvrzaná a citlivá po několika desítkách minutách se dokáže povzbudivě zeptat: jsi zapomněl proč jsi na mě vylezl ¿
previtt
Příspěvky: 5
Registrován: pát 07. črc 2023 22:56:15
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Malá výdrž.

Příspěvek od previtt »

Ahoj, to je přesně náš problém. Manželka prý nikdy neměla orgasmus ze šukání, jen lízání ji uspokojí. Já se vždycky udělal rychle a nebyl problém, protože byla uspokojená. Po 5 minutách mně to už ani nebaví :) Připínák chtěla, ale tvrdí, že to není ono, tak jen občas.
No a jak jde čas, tak ji to přestalo bavit úplně a nechtěla nic. 2 roky hrůza, víceméně ona měsíčně já častěji.
A nedávno změna, probuzení... A pořád, a pořád... A začal jí chybět i zásun a dlouhé přirážení. Bývalý to uměl, já jsem prý lepší na lízání, ale zeptala se na milence. Poprvé to řekla na podzim a já jí řekl, že tu fantazii mám..
Šlo to rychleji než jsem čekal..., první noc mají za sebou a miluje mne stále více a konečně se objevila ta dominantní strana v ní (kterou má) i vůči mně. Léta jsem toužil po Paní, často jsme si hráli, byl jsem zamčený i pár měsíců.. ale nikdy to nebylo z ní, ale pro mne. Takže máme nový impuls a po více než dvaceti letech vztah jako tehdy :) Jsem šťastný...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: psq a 80 hostů