PP Kúpeľný pobyt

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Kupele
Příspěvky: 6
Registrován: úte 24. kvě 2022 14:08:41
Pár slov o nás: neuvedeno

PP Kúpeľný pobyt

Příspěvek od Kupele »

Rád sa s Vami podelím aj ja mojim príbehom, ktorý sa začal včera a dúfam, že bude mať aj dlhodobejšie ( minimálne mesiac) pokračovanie.
V krátkosti sa predstavím. Mám 42 rokov, pred časom som utrpel úraz, z ktorého som sa ale vystrábil a lekár mi odporučil kúpeľnú liečbu. Som ženatý, mám jednu dcéru.
Počas korony som veľmi nechcel využiť kúpeľnú liečbu, až po odznení pandemických opatrení som sa rozhodol. Včera som nastúpil do kúpeľov, veľmi krásnych.
Ráno na recepcii formality, vopred som mal všetko dohodnuté, chcel som byť na izbe sám. Ubytoval som sa a mal som čas hodinu na vstupnú lekársku prehliadku. Zastavil som sa v bare na jedno pivko. Sedeli tam dvaja muži približne v mojom veku. Oslovili ma, či som práve prišiel a nech si prisadnem. Aj oni dnes prišli, tak som mal možnosť aspoň sa zoznámiť. Tiež čakali na vstupnú prehliadku. Z jedného piva boli dve, k tomu aj niečo silnejšie. Dohodli sme sa, že po lekárskej prehliadke sa stretneme. Vyzeralo to tak, že si s nimi budem rozumieť, obaja mali spoločnú izbu. Lekárska prehliadka prešla rýchlo, no hneď som mal prvú procedúru, podvodnú masáž. Takže na izbu a do župana. Plavky nebolo treba. Pol hodina príjemnej masáže prebehla super.
Na stretnutie pri bare som aj zabudol. Ale moja cesta viedla okolo a moji noví kamaráti tam sedeli už v peknej nálade, no neboli sami. Zbadali ma a hneď pozvali k stolu. Sedeli s nimi 3 celkom pekné dámy, ktoré som pozdravil. Kamaráti na to, že sú to dámy z Ruska a oni nevedia po rusky nič. Tak som spustil. Rusky viem celkom obstojne a bolo vidno, že to dámy rozveselilo. Predstavili sa, Jedna Svetlana, ďalšia Máša a tretia Nataly. Nataly veľmi, veľmi krásna, všimol som si, že po mne stále pozerá, prisadol som si k nej a ospravedlnil som sa, že som v župane, že idem práve s procedúry. Zjavne im to nevadilo. Objednal som všetkým, čo si želali a rozprávali sme sa. Bol som prekvapený z toho, že aj napriek tomu, čo sa deje na východe, kúpele majú ruských klientov. Politiku som však neriešil. Predstavili sa, že robia u ruských železníc, jedna výpravcu, ďalšia psychologičku v železničnej nemocnici a Nataly doktorku tiež v železničnej nemocnici. Kamarátom som často musel prekladať, nakoľko nič nerozumeli, ale stúpajúcim sa dopytom po alkoholických nápojoch sa rečová bariéra začala vytrácať. Oni dvaja sa venovali Svetlane a Mášy, ja som si rozumel s Nataly. Má 44 rokov, vydatá, tiež jednu dcéru vo veku tej mojej. Sú tu od soboty, tiež na 4 týždne. Vraj sa im tu veľmi páči a že je rada, že konečne vie niekto niečo po rusky. Podotkol som, že budem rád, ak ma niekedy opraví, ak niečo poviem nesprávne.
Nataly bola elegantne oblečená, farebná blúzka, sukňa tesne nad kolená a vysoké lodičky. Páčila sa mi hneď na prvý pohľad. Ten tip elegantnej, krásnej dámy s dominantnými črtami a aj správaním. Pri rozprávaní pozerala do očí. V bruchu mi začali také podivné pocity, aké som už dávno nemal. Priťahovala ma. Podotýkam, nerád flirtujem, manželku som nikdy nepodviedol.
V tom Nataly vyskočila z kresla a ukázala mi papier, či náhodou nemá procedúru, že na to úplne zabudla. Pozrel som jej do papierov. O 5 minút mala vírivku, povinnosťou bolo prísť v župane a mať so sebou uterák. Spanikárila. Povedal som jej, že o nič nejde, že to stíha. Vysvetlili mi, že bývajú v inom ubytovacom zariadení a to by istotne nestihli. S chladnou hlavou som povedal, že nie je problém, že jej uterák požičiam, že mám ho na izbe, ešte nepoužitý a ak jej nebude vadiť župan, ktorý mám na sebe, viem jej pomôcť, izbu som mal hneď nad barom. Jej kamarátky naznačili, nech nevymýšľa, predsa len je škoda premeškať procedúru. Súhlasila. Cestou na moju izbu som jej vysvetlil, kadiaľ pôjde na danú procedúru.
Všimol som si, že je vysoká, o niečo nižšia ako ja, asi tak 178-180 cm, ale svoje robili aj vysoké podpätky. Videl som jej krásne nohy, ktoré som si doposiaľ myslel, že sú bosé. Mala však jemné, veľmi jemné telové silonky. Prišli sme na izbu, vzal som si veci a povedal, že sa v kúpeľni rýchlo prezlečiem. Ona že netreba a začala mi rozväzovať opasok župana. To sa asi nemalo stať, pretože som pred ňou ostal úplne nahý. Sčervenala, otočila sa a ospravedlnila sa, že netušila, že som nahý. Rýchlo som si dal boxerky, podal jej župan a šla sa prezliecť do kúpeľne. Keď vyšla, ešte raz sa ospravedlnila, že to bolo nechtiac a asi len kôli tomu, že sa náhlila.
Upokojil som ju a povedal, nech si vezme kartičku na odomknutie dverí, že budem ju čakať na izbe, zatiaľ sa dám dokopy a nech sa viac nad tým netrápi. Procedúra mala trvať 20 minút.
Obliekol som sa a šiel do kúpeľne. Úplne som zabudol, že tam ostali jej veci. Pekne poukladané, avšak zboku trčali tie jemné silonky a jej nohavičky. Zmeravel som. Pocítil som silné vzrušenie, ktoré bolo silnejšie ako ja. Pokľakol som k veciam a privoňal. Voňali jej nádhernou voňavkou. Penis mi stál na maximum. Veľmi opatrne som povytiahol silonky a nohavičky. Nebola cesta späť. Postupne som ich priložil k nosu, jemne bozkával. Cítil som ako začali semenníky pulzovať a už to šlo von. Nevedel som to ovládať a jedna časť siloniek dostala dávku. Zabudol som na všetko, čo sa udialo, orgazmus som aj tak nemal, skôr sa to dalo prirovnať k polúcii.
Čo teraz? Jedna noha siloniek postriekaná. Toto neuhrám. Spamätal som sa a servítkou som poutieral moje semeno. Ostala tam však škvrna. Pozrel som sa na hodiny, mal som ešte asi 10 minút, kým Nataly nedorazí. Rýchlo tú časť siloniek pod vodu, umyť. Našťastie na izbe je fén, tak to stihnem osušiť, pomyslel som si. Robil som, čo som mohol, myslel som si, že vyhrám. Boli suché, škvrna od semena tam nebola. Vrátil som ich späť na kôpku, tak aby nebolo vidno, že som s jej vecami manipuloval. A poutieral ostatné semeno zo zeme.
Opustil som kúpeľňu a hneď nato vošla Nataly do izby, že je príjemne okúpaná a že za všetko ďakuje a ešte raz aby som sa nehneval.
Vošla do kúpeľne, že sa prezlečie, ale že nechá otvorené dvere, môžeme sa rozprávať. Sedel som na posteli, no nevidel som ju. Spýtal som sa jej, v akom obore je lekárka. Odpoveďou mi bolo, že urologička. Tak som so smiechom povedal, že istotne som nie prvý muž, ktorého videla nahého. Neodpovedala. Vyšla z kúpeľne, podala mi župan, uterák, že si vezme so sebou a mne prinesie nový. Videl som na nej, že je nejaká zmenená. Všimla si postriekané silonky?
Odvetila len, že či budem tak o pol hodiny na izbe alebo či sa stretneme v bare a tam mi prinesie uterák a potom pôjde na večeru. Povedal som jej, že mám dobrý koňak a že ju počkám na izbe. Pousmiala sa a povedala len, že o pol hodinu je tu.
Prezliekol som sa a nachystal poháriky, koňak a čakal. Prišla skôr. Zas maximálna elegancia. Tmavý kostým, čierne jemné silonky, a lodičky, luxusná kabelka. Usadil som ju. Zdala sa mi nejaká odmeraná. Spýtal som sa jej, či jej smiem naliať. Položila ruku na pohár a povedala o chvíľu. Ukazovákom zamierila na zem a pozerala sa na mňa. Nechápal som. Spýtala sa ma, či neviem, čo to znamená. Nevedel som, či si to mám vysvetliť správne a kľaknúť pred ňu na zem, tak som sa jej to radšej spýtal. Usmiala sa a na súhlas pokývala hlavou. Nechápal som vôbec nič. Kľakol som, vystrčila prd moje ústa nohu. Tomu som už chápal a jemne som ju bozkal na čiernu silonku. Pohladkala ma a povedala, že či viem byť úprimný. Pozrel som jej oddaným pohľadom do očí a odvetil, že určite áno. Spýtala sa ma, či naozaj budem úprimný. Zopakoval som, že áno. Z kabelky vytiahla silonky. Vedel som, ktorá bije a sklopil oči. ,, No tak“? opýtala sa ma. ,,Vieš mi k tomu niečo povedať“? Stručne som opísal, čo sa stalo, že som nemasturboval, že to bolo omnoho silnejšie ako ja, že ma to veľmi mrzí, veľmi prosím o jej odpustenie. Poznám ju pár hodín a rozprávam jej také veci. Maximálna hanba. Pozrel som sa na ňu. Mala zaľúbený pohľad a povedala, že mi dôveruje, silonky hodila na posteľ s tým, aby som ich do zajtra opral a nechal pekne na slnku vysušiť. Nechcel som ostať nič dlžný a priklonil sa k jej nohe a bozkal ju. Zas ma pohladkala a povedala, že teraz jej už môžem naliať. Vstal som, nalial a posadil sa vedľa nej. Ukazovák ma však zdvihol a položil k jej nohám na zem.
Chytila ma za tvár a dala mi bozk na líce. Ešte raz som ju poprosil o odpustenie, že jej to neviem vysvetliť, ale že jej veci, ona sama ma veľmi roztúžili a túžil som cítiť jej vôňu. Odvetila len toľko, že zneuctené silonky mám do zajtra, môžem si ešte užiť jej vôńu ale neželá si, aby som masturboval s jej cennými silonkami. Sľúbil som, že sa to nebude opakovať. Len sa pousmiala a odvetila, že vie, že sa to nebude opakovať. Bola úplne zmenená, akoby sa už nehnevala. Naopak, šťastná. V tom ako som hľadel na jej nohy, som si všimol, že spod kostýmu trčí lem samodržiek. Silonky to neboli.
Potom sme len rozprávali dohodli sa, že pôjdeme spoločne na večeru. Pri večeri mi povedala, že si musí ešte niečo vybaviť a okolo 21,00 idú aj s kamoškami aj s mojimi kamošmi na večernú kúpeľnú diskotéku, že by bola rada, ak by som prišiel. Sľúbil som, že prídem.
Po večery na izbe som sa nevedel z toho, čo sa stalo spamätať. Rozmýšľal som nad ňou. Absolútne ma očarila a uvedomoval som si, že ma namotala. Cítil som sa byť k nej oddaný.
Pred 21,00 som vošiel do miestnosti, kde bola diskotéka, no väčšina boli skoro 60 +, no medzi tancujúcimi boli už moji kamarátmi v plnom prúde s obidvoma Ruskami, no Nataly tam ešte nebola. Ukázali mi kde majú stôl, nech si prisadnem. Prišiel ku mne Denis, že aké som mal popoludnie, že Nataly rozprávala s kamoškami a vraj sa jej veľmi páčim. Očervenel som a dodal, že aj ona mne sa páči. Denis len dodal, že Nataly tu ešte nie je ale v tom sa zjavila vo dverách a zamierila k stolu. Zas prezlečená, dokonalá. Krátka ultra mini sukňa, hrubšie čierne silonky. Trocha ma to zarmútilo, že už nebude mať samodržiace.
Celý večer sme sa spolu bavili, rozprávali, boli aj tance. Kamaráti s ruskými kamarátkami pred pol nocou odišli, my s Nataly sme ešte tancovali a v rámci tanca som sa jej za dnešok ospravedlnil s tým, že silonky sú už oprané a že nemusí mať obavy, že jej vôňu už bohužiaľ nebudem môcť nikdy cítiť. Pousmiala sa a dala mi bozk, ktorý som jej opätoval. Spýtal som sa jej, či ju smiem odprevadiť k izbe, dovolila. Cestou sme si vymenili niekoľko bozkov a ja som jej povedal, navrhol, že by som jej chcel patriť. Pozrela sa mi do očí s tým, či to myslím vážne. Odpovedal som, že určite, že štyri týždne v kúpeľoch by som jej mohol spríjemniť aj keď som ženatý a nikdy som manželku nepodviedol. V tom mi navrhla, či už o 16,00 zajtra, v utorok budem mať po všetkých procedúrach. Vedel som, že mám len dopoludnia a budem voľný. Povedala, že o 16,00 nech ju čakám na izbe len v župane a nič pod ním. Do vtedy si mám premyslieť, či naozaj jej počas pobytu v kúpeľoch chcem patriť, oddať sa jej, trpieť pre ňu. Nechápal som, prečo mám trpieť a odpovedal, že nemám nad čím premýšľať, som rozhodnutý. Odvetila len, dobre teda, zajtra o 16,00 mi povieš svoje pevné rozhodnutie a z kabelky vybrala čierne samodržky s tým, že ma nenechá bez jej vône, ale zajtra o 16,00 ich chce mať vyprané, dala bozk a vošla do svojej izby.
Viete si predstaviť, akú som mal dnešnú noc.
Práve som dopral jej samodržky, z ktorých som pred tým vysal jej úžasnú vôňu a všimol si nejaké zvláštne škvrny na nich, no nezamýšľal som sa nad tým, dopísal príbeh z prvého dňa a čakám na 16,00 hodinu. Pevne verím, že s príbehom budem pokračovať, tak ako s Nataly. Je však otázne, akým smerom sa to zvrtne a či sa to Vám, čitateľom bude páčiť. Sám neviem, čo bude nasledovať.
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Kúpeľný pobyt

Příspěvek od vinklar »

Pěkně napsané, jsem zvědavý jak budete pokračovat
Kupele
Příspěvky: 6
Registrován: úte 24. kvě 2022 14:08:41
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Kúpeľný pobyt

Příspěvek od Kupele »

Ďakujem krásne. Každá podpora pomôže. Aj keď neviem čo ma čaká, čo bude nasledovať. Môžete skúsiť tipovať. Čo sa dnes po 16,00 bude diať. Odpoveď s príbehom bude zajtra
poslusnymuz74
Příspěvky: 624
Registrován: úte 17. led 2017 21:56:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: sub pasiv cuckold a switch zena hledame
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=960

Re: PP Kúpeľný pobyt

Příspěvek od poslusnymuz74 »

Krasny pribeh a krasne napsano..tesim se na pokracovani
taylor17
Příspěvky: 71
Registrován: stř 03. pro 2014 19:35:48
Pár slov o nás: Zkušenosti již mám a rád bych našel po delší době fajn rozumný pár z Novojičínska a okolí či Prahy.

Re: PP Kúpeľný pobyt

Příspěvek od taylor17 »

Velmi zajímavé a hlavně poutavě napsané, čehož si cením. Jsem zvědavý, co si na tebe vymyslela :-) Určitě bude pokračovat s prádlem, protože z toho co jsi napsal, to i naznačuje že si na něm zakládá.
Kupele
Příspěvky: 6
Registrován: úte 24. kvě 2022 14:08:41
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Kúpeľný pobyt

Příspěvek od Kupele »

Pokračovanie - utorok
Bol som nervózny. Blížila sa 16,00 hodina, mal som na sebe len župan, samodržky vyprané a vysušené na posteli. Vtom zaklopala na dvere. Otvoril som a pozval ju dnu. Vstúpila v maximálnej elegancii. Čierna lesklá, saténová blúzka, čierna kožená mini sukňa a na nohách jemné telové silonky, lodičky na vysokom podpätku. Uvedomil som si, aká nabalená musela prísť, keď je zakaždým odetá v niečom inom. Pozdravil som sa jej, kľakol pred ňu a bozkal nohy. Ostal som kľačať a spýtal som sa jej aký mala deň. Odpovedala, že fajn, že mala kopec procedúr ale je oddýchnutá. Ale vraj neprišla kôli tomu aby sa so mnou teraz rozprávala o tom, čo robila počas dňa, na to bude priestor možno neskôr. Vyzvala ma na odpoveď, ako som sa rozhodol.
Stručne som jej odpovedal, že nemal som nad čím premýšľať a za svojim slovom si stojím. Som si vedomý, že pravdepodobne všetko skončí, akonáhle sa skončí aj náš pobyt, pretože ona je odo mňa vzdialená cez 7000 kilometrov a počas pobytu jej teda chcem patriť. Poukázala na to, že dobre, že ma prijíma a či jej budem na maximum dôverovať. Odvetil som, že samozrejme, vo všetkom jej budem dôverovať. Spýtala sa ma, či si môže moju dôveru hneď vyskúšať. Odpovedal som zas stručne, že ona môže úplne všetko. Usmiala sa a dala mi na pery sladký bozk. Zacítil som jej nádherný parfém.
,,Martin. Ak teda mi chceš patriť a dôveruješ mi, ja na tebe teraz vyskúšam ako veľmi mi dôveruješ. Si si vedomý, že potom už pravdepodobne nebude cesta späť?“
Moja odpoveď znela: ,,Nataly, plne Ti dôverujem, oddám sa ti, môžeš odo mňa očakávať absolútnu poslušnosť, oddanosť a kľudne budem pre Teba trpieť“.
,, Dobre teda, Martin. Ľahni si na chrbát na posteľ. Hneď“
Vstal som a urobil som čo mi prikázala. Z kabelky vzala lano. Srdce sa mi rozbúšilo na maximum. Čo sa asi diať, pomyslel som si. Prikázala mi roztiahnuť nohy a dať ruky do strán. Pripútala ma o nohy postele. Myslím, že v tomto má riadnu prax, pretože to bolo rýchle a bez možnosti sa zachrániť. Mal som veľmi čudné pocity, no nebál som sa. Dal znamenie aj rozkrok. Len som sa modlil, aby v tomto momente nenastala erekcia. Neskoro. Zbadala to aj Nataly. Spýtala sa ma, čo sa deje? Odvetil som jej, že je príliš krásna pre mňa, veľmi príťažlivá žena. Odvetila len toľko, že moja erekcia jej prekazila plány. Nerozumel som, čo sa deje. Aké plány? Chce ma usmrtiť alebo čo?
Chcel som sa spýtať, čo sa so mnou bude diať, ale len som otvoril ústa a hneď ma zahriakla, aby som bol ticho.
Nasadila si lekárske rukavice a z kabelky vytiahla kondóm. Pomyslel som si, ona ma nechce zabiť...chce sa so mnou milovať. A ja priviazaný sa nebudem môcť jej ani dotknúť. Nasadila mi kondóm. Chvíľku mi pozerala do očí a spýtala sa, či aj pri žene mám takú slabú erekciu, vraj nie je dostatočná, penis je mäkký. Odvetil som, že toto je asi maximálna erekcia. Odvetila, že je to veľmi slabé,ale že mi pomôže. Skoro som sa od hanby prepadol. Potvrdila mi, že nie som poriadne nadržaný, aj keď viac sa nedalo. Z postele vzala jednu samodržku a začala mi ňou podväzovať semenníky. Zatiahla ich, oddelila ich od seba. Ešte raz silno zatiahla tak, že som si ich vôbec necítil. Usmiala sa na mňa a povedala. ,,Pozri sa, takto má vypadať erekcia“. Nadvihol som sa a naozaj, penis bol omnoho mohutnejší a tvrdší, musela kondóm stiahnuť ešte nižšie. Semenníky naberali farbu.
Nemal som odvahu sa jej spýtať, čo so mnou ide spraviť. Snáď mi nechce ublížiť, pripraviť ma o semenníky? Pozerala mi do očí. Usmievala sa a pohladkala ma po vlasoch. Spýtala sa ma, či sú samodržky oprané a ako voňali. Povedal som, že som sa snažil na maximum, aj keď boli od nejakých škvŕn, ale myslím, že úlohu som splnil.
Rozopla si blúzku z ktorej sa vynorili nádherné prsia v čiernej saténovej podprsenke. Istotne ich mala krásne, pevné. Dala si dole sukňu a až teraz som postrehol, že má zas samodržky a čierne saténové nohavičky. Je božská. Bál som sa, že vytečiem, než k niečomu dôjde. Tešil som sa, ako do nej vniknem, ako na mňa nasadne. Neskutočne som túžil, no začalo ma bolieť v podbrušku, pravdepodobne z toho, že mi podviazala semenníky. Strašne som sa chcel dotýkať jej tela. Božského tela na jej vek. Zbadala na mne že si ju celú prezerám. Pozrela na hodinky a zháčila sa. Povedala, že sa ponáhľa a vraj stačilo. Čo stačilo? Čo to má znamenať, pomyslel som si. Do reality ma vrátilo to, že ma začala masturbovať. Jemne, pomaly, zľahka.
,,Chcem aby si o chvíľu striekal tak, ako si mi postriekal moje krásne silonky včera.“ Povedala tichým hlasom. ,,Nataly, ja dlho nevydržím...si nesmierne krásna.“ Usmiala sa, pozeral som jej do očí. Výstrek sa blížil. Jednou rukou neprestávala masturbovať a druhou mi masírovala utrápené semenníky. Zbadala, že to na mňa ide. ,,Striekaj, prosím striekaj“. A prestala masturbovať. Pozerajúc sa na môj napnutý a pulzujúci penis, ktorý do kondómu chrlil dávky semena s úsmevom tichým hlasom vraví: ,,ešte Martin, ešte striekaj“. ,,Nataly, prečo si prestala? Prečo“? Len sa na mňa usmiala a pohladkala ma. ,,Nataly, ty si mi pokazila orgazmus“. Áno, viem Martin“. Zatiaľ si nezaslúžiš plnohodnotný orgazmus“. Odvrátila odo mňa zrak a začala sťahovať kondóm, ktorý mi dala pred oči. Bol prázdny. Začala sa smiať. ,,Ty si nielenže mal pokazený orgazmus, ale ja som Ti pokazila pokazený orgazmus. Aspoň vidíš, aké sú moje silonky. Tvojim semenníkom nedovolili sa vyprázdniť. Pokračujeme.“ V čom akože chce pokračovať? Čo sa ešte ide diať? Pomyslel som si. Erekcia nepovoľovala. Odviazala mi silonku zo semenníkov a erekcia okamžite opadla. Koniec. Nesmierne zvláštny pocit. Veď som cítil ako som striekal. Nestriekal. Bolo to len zdanie, pocit, že striekam. Naozaj jej samodržky nedovolila úniku ani jednej kvapky a ďalšia vec, prestala s masturbáciou v tom najlepšom. Vzala kabelku, z ktorej vypadlo niečo kovové. Čo to preboha je? Sadla si na moje brucho, takže som nič nevidel. V rozkroku som pocítil niečo veľmi chladné, kovové. Hrala sa mi so semenníkmi a s penisom. ,,Táááák a je hotovo, dokonané“ povedala. Vstala zo mňa a začala sa smiať. Nadvihol som sa. Penis som nevidel, bol v niečom kovovom zabalený. Pozrel som sa lepšie a spadol hlavou naspäť na vankúš. Pás cudnosti. Pomyslel som si. Preboha, prečo?
,, Tak Martin, ešte niečo Ti musím povedať, než odídem“ , hľadiac na hodinky. ,, Teraz na hodinu musím odísť, nechám ťa tu takto, aby si premýšľal. O hodinu sa vrátim a ešte raz sa spýtam, či mi chceš patriť. Dobre si to premysli“. Z kabelky vytiahla nejaký sáčok. Z neho vybrala nohavičky, ktoré mi dala na nos tou stranou, kde sa jej dotýkali jaskynky. Z ďalšieho sáčku vybrala silonky, ktoré mi natiahla na hlavu. ,,Tieto sú zo včera, mala som ich celý večer s tebou, na zábave“. Obliekla sa a odišla.
Ostal som sám. Ticho. Do nosa mi prúdi vôňa jej jaskynky a vôňa jej nôžok. Nastáva pocit frustrácie.Pocit, kedy som si uvedomil, že mi ostali plné semenníky, pocit bezmocnosti, menejcennosti. Penis vtlačený, bez možnosti pohybu. Pocit, ako som zažil včera pri jej silonkach a nohavičkách v kúpeľni.
Kupele
Příspěvky: 6
Registrován: úte 24. kvě 2022 14:08:41
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Kúpeľný pobyt

Příspěvek od Kupele »

Písať ďalej? Potrebujem podporu. Ale ak sa môj príbeh nepáči, pochopím. Nemám skúsenosti s písaním článkov
kikick1
Příspěvky: 20
Registrován: ned 15. kvě 2016 22:33:09
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Kúpeľný pobyt

Příspěvek od kikick1 »

Určitě piš dál!
idontexist
Příspěvky: 186
Registrován: sob 23. bře 2019 21:17:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Kontaktovat uživatele:

Re: PP Kúpeľný pobyt

Příspěvek od idontexist »

Čita sa to dobre, kľudne pokračuj, ale neverím že je to PP. Vajcia môžeš viazať koľko chceš, ale vytecieš aj tak, semeno sa hromadí inde než v semeníkoch. To by ti musela previazat penis, a aj tak by si po uvoľnení vytiekol.
Kupele
Příspěvky: 6
Registrován: úte 24. kvě 2022 14:08:41
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Kúpeľný pobyt

Příspěvek od Kupele »

Pokračovanie - 3. diel
Počas toho ako ma nechala sama som si uvedomil, že vlastne chcem ostať v jej moci, nechcem cúvnuť späť. Toľko krát som jej dal slovo, že jej naozaj chcem patriť. Bol som rozhodnutý.
V tom vošla, ani som nevedel, ako čas rýchlo prešiel. Pocítil som, ako ma bozkala na brušku a len sucho odvetila, že ma musí naozaj naučiť zdržať sa zbytočných vytečení. Takže som vytiekol. Aj keď som nič necítil. Stiahla mi z hlavy čierne silonky, v ktorých som bol ponorený do tmy a do jej úžasnej vône. Takisto vzala aj nohavičky. Nechala ich na posteli a dodala, že do zajtra budú oprané.
,, Martin, skôr než mi povieš svoju odpoveď a než ťa odviažem, chcem aby si vedel, že ak sa rozhodneš mi patriť, nielen ako doktorka urológie ale aj ako Tvoja nastávajúca Madam Ti viem vopred povedať, že to spolu zvládneme, pomôžem Ti tie štyri týždne prekonať tak, aby si svojej manželke nebol neverný. Tak si to predsa chcel. Spolu môžeme naozaj prežiť krásne chvíle. Je to na nielen na Tebe ako sa rozhodneš, je to na nás dvoch.“
,, Ďalšia vec, ktorú Ti chcem povedať je, že po príchode v sobotu som sa spoznala z jedným mladým mužom na zábave, ktorý mi zaimponoval. Stretávam sa s ním. Je dobré, aby si vedel, že keď Ti poviem, že si idem niečo vybaviť, tak idem k nemu. Má 32 rokov, je učiteľom na miestnej strednej škole. Ak mi budeš patriť, dozvieš sa viac“.
,,Pred tým, než mi odpovieš a odviažem Ťa. Viem, že som Ti pokazila pokazený orgazmus. Spýtam sa ťa, chceš vedieť ako chutí naozajstný orgazmus? Stačí ak prikývneš hlavou a budeš mi dôverovať.“
Och...čo mi to všetko moja Láska Nataly robí, čo všetko mi povedala. No môj názor sa nemení, ostávam s ňou. Ostávam aj napriek tomu, že má milenca, že sa naozaj budem trápiť. No ako sľúbila, pomôže mi.
,,Áno, Nataly. Prosím o orgazmus. Tvoje ruky sú tak hebké, jemné. Áno, chcem vedieť ako chutí naozajstný orgazmus. A aspoň budem vedieť aké to je byť možno naposledy odomknutý.“
Len sa usmiala. Z kabelky vytiahla kondóm. Naplnený kondóm. ,,Otvor ústa“ ! Prikázala. Bez otáľania a premýšľania som otvoril ústa, do ktorého mi vliala milencovo semeno. ,,Prehltni!“ Bolo nasladlé a husté. Prehltol som.
,, To bol kondóm, v ktorom som Ti pokazila orgazmus a použil ho Roman.“
Takže milenec sa volá Roman a ja som práve vypil jeho semeno a nakoniec mi dala ešte očistiť jazykom aj kondóm. Tak ponižujúce. A ja som očakával, že ma odomkne a ešte raz mi pomôže.
,,Martin, odviažem Ťa a Ty mi po odviazaní naposledy povieš, či mi chceš patriť.“
Odviazala ma a ani chvíľu som neváhal a objal moju Nataly. V objatí som ju držal niekoľko sekúnd a pozrel jej do očí. V očiach mala slzy. ,,Nataly, ostávam s Tebou, chcem Ti patriť".
,,Čo sa deje Nataly, prečo plačeš?“ , spýtal som sa.
Veľmi silno ma bozkala, do úst mi dala jazyk. Prvý krát.
,,Neplačem, Martin, som šťastná. Prosím Ťa Martin, dôveruj mi, ver mi. Nič viac nechcem.“ A znova ma silno objala a bozkávala. V ústach som stále cítil chuť cudzieho orgazmu.
,,Nataly, smiem sa niečo spýtať?“ Tie samodržky, tie boli od jeho orgazmu?
,, Áno, Nemali sme vtedy styk, ale tiež ako ty, je zameraný na moje nohy, na silonkové veci, tak som ho rukou spravila a on mi samodržiace celé postriekal. Ak súhlasíš, budeš len Ty moje silonkové veci a spodné prádlo prať. Nieže ak súhlasíš, ale trvám na tom.“ Celý šťastný som len prikývol a znova ju objal.
,,Martin, teraz Ti zaviažem oči a chcem si Ťa vyskúšať, chcem, aby si ma svojim jazykom uspokojil“.
,,Nataly, ja to urobím veľmi rád. Roman Ťa neuspokojil?“
Neodvetila vôbec nič. Vzala len silonky a zviazala mi oči, položila na chrbát a nahá dosadla na moje ústa. Neviem ako dlho to trvalo, ale cítil som, že mala minimálne dva silné orgazmy...Bol som šťastný. Jej jaskynka bola veľmi jemná, úzka. Akoby ani pred chvíľou s ním nemala sex. Pri lízaní silno stonala, občas až vykríkla. Občas zabudla, že sa potrebujem nadýchnuť. Keď mala dosť, zišla zo mňa a spýtala sa, či som smädný. V ústach som mal naozaj sucho, bolo to dosť dlho. Prikývol som. Opäť si sadla na moje ústa a pomalinkým prúdom mi do úst začala cikať. Stíhal som to prehĺtať. Penis v klietke bol na maximum nadržaný. No klietka nepustila nič. Docikala a bozkala ma.
,,Aké máme dnešné plány na večer, Martin?“ spýtala sa.
,,Nataly, rád by som bol večer s Tebou, ak Ti to neprekáža. Rád by som sa s tebou šiel prejsť a potom si môžeme ísť niekam sadnúť a ak budeme vládať, večer ešte na zábavu.“ Usmiala sa a bozkala ma.
,, O 18,00 si prídem pre teba a pôjdeme na večeru.“ Celá usmiata mi tak povedala a odišla.
Všetci čitatelia, priaznivci aj nepriaznivci. Všetci, ktorí veria, myslia si, či neveria, že je to PP. Je to pravdivý príbeh, ktorý sa nielenže stal, ale sa práve deje.
Len toľko. Som šťastný!!!!
Pokračovanie predvčerajšieho večera a včerajšieho a dnešného dňa bude čoskoro.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: bajzic, Effendi4, Google [Bot], wuua, Zmijak 127812 a 215 hostů