Unsee Vladimir

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
trinecak
Příspěvky: 2
Registrován: úte 25. led 2022 0:33:40
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Unsee Vladimir

Příspěvek od trinecak »

pošli
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: Unsee Vladimir

Příspěvek od master »

Začínáte být otravnější, než ten Vladimír. To Vám opravdu nedochází, že tady Vladimír může být mezi vámi a zapsat se vám do skupiny, ať už ji budete mít kdekoliv? Jak ho odfiltrujete, nebo poznáte, když se bude chovat normálně?

Problém není s odkazem na unsee, ale v samotném unsee, že nedokáže efektivně blokovat spam. Tak přestaňte sdílet odkazy na jiné platformy a weby a zaplavovat celé forum žádostmi o odkaz, mezi kterými je určitě i ten Vladimírův. Myšlenka veřejného unsee padá, jakmile jej přestanete sdílet veřejně. Tak si ukazujte jeden na jednoho a nespamujte tady forum žádostmi a dotazy na unsee :roll: Nic to neřeší.
Díky
Administrátor webu kandaulismus.cz
Romero2315
Příspěvky: 226
Registrován: pon 15. lis 2021 21:11:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: ahoj je mi 30 let jsem ve vstahu 11 s moji pritelkyni a mam rad kdyz nekdo ma zajem o jeji kundicku

Re: Unsee Vladimir

Příspěvek od Romero2315 »

Já bych prostě založil whatsapp skupinu a když tak vstoupí tak ho bloknem a hotovo
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: Unsee Vladimir

Příspěvek od master »

A v čem bude rozdíl? Výhoda unsee je v možnosti anonymně vkládat a blokovat stahování fotek + používat vodoznak s IP. Nic z toho žádný messenger nemá, to můžete fotky vkládat přímo sem na forum, nebo do libovolného internetového fotoalba a nasdílet jen odkaz.
Proto linky na různé soukromé skupiny mimo toto forum budu banovat.
Administrátor webu kandaulismus.cz
ccuckk
Příspěvky: 135
Registrován: pon 30. lis 2020 17:24:22
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Unsee Vladimir

Příspěvek od ccuckk »

Tak asi Vladimír zvítězil :? Už tři dny žádné unsee.
Uživatelský avatar
Rodsnow
Příspěvky: 39
Registrován: úte 28. pro 2021 16:16:21
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Ja ju rad ukazujem, ona ma rada flirty...
Bydliště: Vychod SK

Re: Unsee Vladimir

Příspěvek od Rodsnow »

Fakt staci len ignorovat to co tam ten kreten pise. Absolutne na neho nereagovat, nechat nech si tam pise svoje debiliny a posiela obrazky, ani mu ich nemazat ani nekickovat, len ignore to ze tam je. To tak pojde tyzden a omrzi ho to. Lebo nedostane to co che. On chce len srat ludi a ked uvidi ze ich neserie tak pojde niekam inam. Takto to vyzera ze vyhrava on vs 100+ normalnych ludi lebo vzdy je problem v skupine sa dohodnut ako s debilom vybabrat. Kazdy si mysli ze inak a nakoniec vyhra ten jeden debil. Dovod preco niekedy autoritativny diktator dokaze "vacsie" veci ako demokracia. Lebo on sa sam so sebou nehada a ide si priamo za svojim cielom. Tak skusme ukazat ze sa da nad nim zvitazit.
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Unsee Vladimir

Příspěvek od muf75 »

Tak asi Vladimír zvítězil :? Už tři dny žádné unsee. Já tedy o víkendu na unsee byl,včera v jednu dobu i dvě současně.
Redtiel
Příspěvky: 488
Registrován: čtv 10. led 2019 12:34:59
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Unsee Vladimir

Příspěvek od Redtiel »

Asi jak psal admin. Tohle je pro něj jako božská mana, vytočený lidí a link jen kvůli němu. :-) a do toho skupina, do který bude jen motivace se dostat. Jako nalejt vodu do hořící pánve. A pritom ho stačí ignorovat, co mi není rovno po tom mi je h....
nubr
Příspěvky: 48
Registrován: stř 29. dub 2020 9:05:15

Re: Unsee Vladimir

Příspěvek od nubr »

Vy jste fakt exoti 😂😂😂😂😂 no Vladimír nejsem ale prdel bych z vás měl taky
Odypa
Příspěvky: 7
Registrován: stř 03. srp 2022 10:14:08
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Unsee Vladimir

Příspěvek od Odypa »

Však 95% lidi tady ani mozek nepoužívá..
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: i-i, mgahamlet a 83 hostů