Špinavé kalhotky

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Pria
Příspěvky: 372
Registrován: pon 17. říj 2016 19:23:11
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Cítím se asi jako STAG, netoužím po žádném ponižování, jsem spíše dominantní a chci dopřát ženě, aby poznala i další penisy a spermata ve své nádherné vagíně, její věrnost neocením a nestojím o ni.

Špinavé kalhotky

Příspěvek od Pria »

Ahoj,

berou někoho špinavé kalhotky? Má žena má často problémy s kvasinkami, takže i u jednodenních je krásně vidět ten výtok Má milenka je zase schopná, když jí to nařídím, nosit stejné kalhotky více dnů... A špinavé kalhotky od mé ženy i od mé milenky tak krásně voní. Takže je používám na masturbaci, ale předtím než se do nich vystříkám, si je vyfotím....
muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Špinavé kalhotky

Příspěvek od muf75 »

Tak jedny kalhotky nosit více dnů by žena nedala.A mě to tedy také přijde nechutné,jsem dost háklivý na čistotu.A pokud má manželka výtok,
používá tampon aby prádlo měla čisté.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Špinavé kalhotky

Příspěvek od Mispulin »

Pria: Že ty nosíš trenky, slipy či boxerky celý týden a pak jsou cítit a máš vevnitř vzadu škrtátko? Pokud tě takové kalhotky rajcují, najdi nějakou mladší bezďačku či feťačku, a udělej s ní výměnu: její použité špinavé gaťky za čisté z manželčina prádelníku. Ráda bude bezďačka a ty budeš mít fetiš.
ronin
Příspěvky: 55
Registrován: pon 15. pro 2014 12:14:56
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Sloužím své Paní...

Re: Špinavé kalhotky

Příspěvek od ronin »

Mispulin píše: sob 07. kvě 2022 16:42:16 Pria: Že ty nosíš trenky, slipy či boxerky celý týden a pak jsou cítit a máš vevnitř vzadu škrtátko? Pokud tě takové kalhotky rajcují, najdi nějakou mladší bezďačku či feťačku, a udělej s ní výměnu: její použité špinavé gaťky za čisté z manželčina prádelníku. Ráda bude bezďačka a ty budeš mít fetiš.
Mispuline, znovu a znovu tu urputně dokazuješ, že jsou tvé erotické představy velmi, velmi omezené a konformní, až bych skoro řekl dost nudné... Co ty tady vlastně hledáš? Potvrzení toho, že ostatní jsou úchylové a ty normální? Na kandaulistickém fóru?? :lol:
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Špinavé kalhotky

Příspěvek od Mispulin »

ronine: Pardon, že jsem se ozval. Nevěděl jsem, že se to nesmí. On je jak vidno asi kandaulismus a kndaulismus...
Pria
Příspěvky: 372
Registrován: pon 17. říj 2016 19:23:11
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Cítím se asi jako STAG, netoužím po žádném ponižování, jsem spíše dominantní a chci dopřát ženě, aby poznala i další penisy a spermata ve své nádherné vagíně, její věrnost neocením a nestojím o ni.

Re: Špinavé kalhotky

Příspěvek od Pria »

muf75 píše: sob 07. kvě 2022 14:05:24 Tak jedny kalhotky nosit více dnů by žena nedala.A mě to tedy také přijde nechutné,jsem dost háklivý na čistotu.A pokud má manželka výtok,
používá tampon aby prádlo měla čisté.
A to jí pak nevadí, že ten výtok má déle, protože každý normální gynekolog při výtoku doporučí volný odtok výtoku a bavlněné kalhotky? A ne si dírku ucpat, aby to v ní ještě déle zůstávalo... Ono, celkově s tím každodenním měněním kalhotek je to problém, zejména pokud při praní používáte aviváž... Nechutné? Já nevím, je to má žena... Připadalo ti nechutné, když jsi byl u porodu, hlavička lezla z pochvy a všude kolem spousta krve?
Pria
Příspěvky: 372
Registrován: pon 17. říj 2016 19:23:11
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Cítím se asi jako STAG, netoužím po žádném ponižování, jsem spíše dominantní a chci dopřát ženě, aby poznala i další penisy a spermata ve své nádherné vagíně, její věrnost neocením a nestojím o ni.

Re: Špinavé kalhotky

Příspěvek od Pria »

Mispulin píše: sob 07. kvě 2022 21:38:17 ronine: Pardon, že jsem se ozval. Nevěděl jsem, že se to nesmí. On je jak vidno asi kandaulismus a kndaulismus...
Přesně tak, je kandaulismus a kandaulismus :)
Pria
Příspěvky: 372
Registrován: pon 17. říj 2016 19:23:11
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Cítím se asi jako STAG, netoužím po žádném ponižování, jsem spíše dominantní a chci dopřát ženě, aby poznala i další penisy a spermata ve své nádherné vagíně, její věrnost neocením a nestojím o ni.

Re: Špinavé kalhotky

Příspěvek od Pria »

ronin píše: sob 07. kvě 2022 19:56:53
Mispulin píše: sob 07. kvě 2022 16:42:16 Pria: Že ty nosíš trenky, slipy či boxerky celý týden a pak jsou cítit a máš vevnitř vzadu škrtátko? Pokud tě takové kalhotky rajcují, najdi nějakou mladší bezďačku či feťačku, a udělej s ní výměnu: její použité špinavé gaťky za čisté z manželčina prádelníku. Ráda bude bezďačka a ty budeš mít fetiš.
Mispuline, znovu a znovu tu urputně dokazuješ, že jsou tvé erotické představy velmi, velmi omezené a konformní, až bych skoro řekl dost nudné... Co ty tady vlastně hledáš? Potvrzení toho, že ostatní jsou úchylové a ty normální? Na kandaulistickém fóru?? :lol:
Aha, pána jsem doteď neměl to potěšení poznat... Ale je fakt, že jeho názory jsou opravdu hodně zvláštní, slušně řečeno :)))
Allrad
Příspěvky: 259
Registrován: ned 15. lis 2020 19:51:02
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Špinavé kalhotky

Příspěvek od Allrad »

Pria píše: sob 07. kvě 2022 13:50:26 Ahoj,

berou někoho špinavé kalhotky? Má žena má často problémy s kvasinkami, takže i u jednodenních je krásně vidět ten výtok Má milenka je zase schopná, když jí to nařídím, nosit stejné kalhotky více dnů... A špinavé kalhotky od mé ženy i od mé milenky tak krásně voní. Takže je používám na masturbaci, ale předtím než se do nich vystříkám, si je vyfotím....
Taky si je fotim
master38
Příspěvky: 21
Registrován: sob 13. pro 2014 0:23:05

Re: Špinavé kalhotky

Příspěvek od master38 »

Ahoj, nevidím nic špatného na tom když někomu voní nošené kalhotky. Nikomu neubližuje a je to jeho svobodná vůle. Mě také voní nošené kalhotky ale jen nošené bez výtoku. Měl jsem pár milenek a od každé jsem ty kalhotky měl. A světě div se, z prvu se všechny divily a pak mi je dávaly po 3 denním nošení a chápaly mě. Se sexem nemám problém ale masturbace s kalhotkami u nosu je fakt supr zpestření. Jen kalhotky mé ženy mě moc neberou.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: kartagos, Ledus, Majestic-12 [Bot], mlady13 a 110 hostů