Špinavé kalhotky

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
CuckEss
Příspěvky: 746
Registrován: stř 26. srp 2015 11:33:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: moje paní je Ess, hrajeme si zatím slovně, sem tam nějaká uvazovačka
Bydliště: Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Špinavé kalhotky

Příspěvek od CuckEss »

No jako je to úplně normální... Z evolučního hlediska...
Proč máme chlupy v podpaží? Potné žlázy u mužů vylučují feromon a ženy to uklidňuje... proto se chtějí mazlit a ležet v náručí.
Mužům zase ženské podpaží voní a láká je k páření se samičkou.
Chlupy dole, zachytávají feromony ženské moče a šťáv z vagíny a opět světe div se, když to cítí samec tak mu to tak zavoní a láká ho to k páření...
Takže to že nám voní nošené kalhotky partnerek a čím déle tím intenzivnější, tak to je z evolučního hlediska úplně normální, tak nemoralizujte a užívejte si to tu, protože jsme tu jen teď a už se sem nevrátíme...
(zdroj: prima zoom, čt2, internet, knihy...) ;-)
rekordy: bez orgasmu 74 dní
Allrad
Příspěvky: 259
Registrován: ned 15. lis 2020 19:51:02
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Špinavé kalhotky

Příspěvek od Allrad »

master38 píše: čtv 12. kvě 2022 8:01:12 Ahoj, nevidím nic špatného na tom když někomu voní nošené kalhotky. Nikomu neubližuje a je to jeho svobodná vůle. Mě také voní nošené kalhotky ale jen nošené bez výtoku. Měl jsem pár milenek a od každé jsem ty kalhotky měl. A světě div se, z prvu se všechny divily a pak mi je dávaly po 3 denním nošení a chápaly mě. Se sexem nemám problém ale masturbace s kalhotkami u nosu je fakt supr zpestření. Jen kalhotky mé ženy mě moc neberou.
Jak to že tě neberou?
T1000
Příspěvky: 13
Registrován: ned 18. črc 2021 7:15:34
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Kdo je přítel ženy mé,je přítel i můj,neboť oře pole mé a šetří pluh můj.

Re: Špinavé kalhotky

Příspěvek od T1000 »

Taky to mám tak. Byla u nás její kamarádka a kalhotky nechala večer v koupelně… kokot mi mohl explodovat a o kalhotky moji nezavadím.
master38
Příspěvky: 21
Registrován: sob 13. pro 2014 0:23:05

Re: Špinavé kalhotky

Příspěvek od master38 »

Jj mám to stejně. Když píšeš o té kamarádce. Už je to hodně dávno. Manželka se dřív navštěvovala s jednou její moc krásnou kamarádkou. Čas od času mě k ní brala. Když jsme byli u ní, po chvilce jsem šel jako na záchod. Měla společnou koupelnu se záchodem, tak jsi se musel v koupelně zamknout. Kromě záchodu měla v koupelně i pračku a vedle pračky koš na špinavé prádlo. A v něm i mimo jiné kalhotky. Vyndal jsem je, přivoněl k nim a hned se mi postavil. Musel jsem si to udělat. Rád jsem s manželkou chodil k ní na návštěvu, ale zase tak často mě s sebou nebrala. Bohužel.
Allrad
Příspěvky: 259
Registrován: ned 15. lis 2020 19:51:02
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Špinavé kalhotky

Příspěvek od Allrad »

master38 píše: pát 13. kvě 2022 23:53:04 Jj mám to stejně. Když píšeš o té kamarádce. Už je to hodně dávno. Manželka se dřív navštěvovala s jednou její moc krásnou kamarádkou. Čas od času mě k ní brala. Když jsme byli u ní, po chvilce jsem šel jako na záchod. Měla společnou koupelnu se záchodem, tak jsi se musel v koupelně zamknout. Kromě záchodu měla v koupelně i pračku a vedle pračky koš na špinavé prádlo. A v něm i mimo jiné kalhotky. Vyndal jsem je, přivoněl k nim a hned se mi postavil. Musel jsem si to udělat. Rád jsem s manželkou chodil k ní na návštěvu, ale zase tak často mě s sebou nebrala. Bohužel.
Takovou příležitost tak mit
maser62
Příspěvky: 77
Registrován: pon 27. pro 2021 13:35:55
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Brno

Re: Špinavé kalhotky

Příspěvek od maser62 »

Mně použité kalhotky taky voní. Mám rád piss, tak když voní močí, jsem o to víc nabuzený.
maser62
Příspěvky: 77
Registrován: pon 27. pro 2021 13:35:55
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Brno

Re: Špinavé kalhotky

Příspěvek od maser62 »

Obrázek
Qwert160
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 24. bře 2022 22:39:08
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Špinavé kalhotky

Příspěvek od Qwert160 »

maser62 píše: pát 27. kvě 2022 12:13:02 Obrázek
Nádhera 😉
Allrad
Příspěvky: 259
Registrován: ned 15. lis 2020 19:51:02
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Špinavé kalhotky

Příspěvek od Allrad »

Qwert160 píše: pát 27. kvě 2022 23:19:36
maser62 píše: pát 27. kvě 2022 12:13:02 Obrázek
Nádhera 😉
Bomba
maser62
Příspěvky: 77
Registrován: pon 27. pro 2021 13:35:55
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Brno

Re: Špinavé kalhotky

Příspěvek od maser62 »

Obrázek

Obrázek
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: fcelimedvidek, Kan69 a 107 hostů