PP - Jak jsme se posunuli

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Walachian69
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 01. črc 2021 7:38:13
Pár slov o nás: neuvedeno

PP - Jak jsme se posunuli

Příspěvek od Walachian69 »

Vysprchovaná přišla ke mně v županu, podívala se mi do očí a řekla „mám chuť se milovat, běž se také vysprchovat a přijď ke mně do ložnice“

Chvíli jsem váhal, ale proč ne. Moje žena je malá, 165 cm, štíhlá a má hezké nohy, malý, ale kulatý zadeček a prsa tak akorát. I když už jsme spolu dvacet let, tak mě vzrušuje.
Udělal jsem tedy jak ona chtěla a šel jsem se do koupelny vysprchovat. Těšil jsem se na společné hrátky, které byly krásné, ale za těch dvacet let už nudné a moje polovička nechtěla ani slyšet o mých touhách a přáních.
Když jsem přišel z koupelny do ložnice, seděla na posteli a dělala si pedikúru. Sedni si a chvíli počkej, řekla mi. Což se mi moc nelíbilo, protože mi stál jak stožár od vlajky. Nicméně jsem poslechl a sednul si vedle ní a čekal. Asi po dvaceti minutách byla hotová, odložila, kleštičky, pilníky na stolek a řekla „líbej mi nožky“ a roztáhla župan. „A na kolena!“ řekla už tonem v hlasu, který jsem u ní neznal.

Líbal jsem jí nohy, hladil, ale výše, než ke kolenou mi nedovolila si sáhnout. „Teď bych chtěla cítit tvůj jazyk v mé jeskyňce“ řekla nejednou a roztáhla nohy. Chytil jsem jí za zadek a svůj obličej přesunul tam, kde by měl být a začal jí lízat. Nevím, jak dlouho to trvalo, byla to směs mého vzrušení a jejich vzdechů. Najednou jsem uslyšel její hlas „Pořádně lízej ty čúráku, udělej mi to pořádně jazykem“. Takhle jsem jí neznal, ale dodalo mi to další nečekané vzrušení. Po chvíli se nečekaně prohnula, vykřikla a řekla dost, už mě nelízej“ Asi po pěti minutách, co oddychovala mi řekla ať si lehnu na postel a odešla z ložnice s tím, že za chvíli se vrátí.

Když přišla zpět do ložnice, tak byla oblečená do černého spodního prádla, na nohou měla střevíce, kterým říkám čubčí boty, na vysokém podpatku. „Tak co zmrde, chceš šukat“ řekla po chvíli co se na mě dívala. Udiven jak mluví jsem řekl, že ano. „Ale dneska to bude po mém“ řekla sladkým hlasem a ze skříně vytáhla provazy. „Přivážu si tě k posteli a budu zlobivá holka“. V tu chvíli mi penis opět narostl a já se těšil na perfektní zábavu.

Pomocí provazu mě přivázala obě ruce a nohy, takže jsem ležel na posteli jako žába. Roztažené ruce a nohy a stojící penis. Když jsem byl přivázaný, tak odešla a vrátila se s nějakou taškou.
Podívala se na mě a řekla „Pořád mi i vyprávěl, že bys sis přál, aby byla tvoje domina, ovládala tě v sexu, abych šukala s jinýma a ty jsi nemohl. S jiným šukat nebudu, i když budeš mít pocit, že tomu tak je, ale vše ostatní ti splním“ a vytáhla z tašky balíček, kde byl pás cudnosti. „Dneska je to naposledy, co si zašukáme, tak, abys z toho něco měl“ řekla. Jakmile skončíme a ty se vystříkáš, tak dostaneš tohle“ a ukázala mi znovu pás cudnosti. „ještě se tě zeptám“ podívala se na mě „myslel jsi to, co jsi říkal vážně?“ . Nevím proč, ale ani jsem neváhal a řekl, ano moje paní.
„Dobře“ odpověděla, tuhle klec jsem vybírala velmi pečlivě, abych měla jistotu, že se z ní nedá jen tak dostat. „Zároveň jsem koupila i penis, který jde připnout na opasek, kdybych měla chuť souložit, ale ne od tebe“ na chvíli se odmlčela a řekla „Souhlasíš s tím?“

Jako ve snách jsem řekl, že ano, že se vším souhlasím. Bylo to jako na půl splněný sen. Dlouho jsem toužil po tom být v pásu cudnosti a vidět svojí ženu, jak si užívá s jiným a sám si ho nemohl ani přes vzrušení vyhonit. Bylo to něco, o čem jsem trochu snil pořád, ale asi až po patnácti letech manželství jsem to naznačil své ženě a pak občas‘, když jsme spolu „byli“ v posteli jsem něco naznačil a řekl. Samozřejmě, moje představy se vždy setkali s jejím odmítnutím. „Copak jsem nějaká děvka“ byla vždy její odpověď. Nechal jsem to vždy na nějaký čas být, jak se říká, odložil jsem to k ledu. Před rokem jsme si koupili vířivku a při společných chvílích ve vířivce jsme se o tom občas bavili a hodně často pak byla iniciátorkou sexu ve vířivce anebo jsme přešli do postele. Od října do letošního dubna klid. Občas jsem při sexu naznačil svá přání, ale opravdu jen náznakem.

Jako bych se sám slyšel přes zeď jsem na její „Souhlasíš s tím“ odpověděl, že ano, určitě ano moje paní.

„Já také“ řekla, a položila pás cudnosti vedle mě. Teď už úplně nahá si sedla na můj penis a začala se vlnit. „Tak co, líbí se ti to“ zeptala se mě. Ano moc se mi to líbí, je to strašně vzrušivé. „Tak co ty zmrde“ začala, „líbí se ti, když tvoje paní šuká tvého čůráka, líbí se ti když tě mrdám?“ Ano moje paní, odpověděl jsem
Najednou sesedla ze mě a řekla „Rozmyslela jsem se, tohle už je tvoje poslední šukání, vyhoním ti ho rukou a pak zamknu“
Ta její slova měla na mě působila jako nejsilnější afrodiziakum. Nevím, jestli je možné mít penis tvrdší než tvrdý, ale tak mě to v tu chvíli připadalo.
Začala mě ho hladit a honit rukou. „Tak dělej ty nulo, stříkej, nemám tolik času, abych ho ztrácela s tebou“ Nepoznával jsme jí. „Tak stříkej ty zkurvenče, užij si to, možná to je naposledy, kdy si to můžeš užít“
Netrvalo to pak ni minutu a vše co bylo ve mně šlo ven.

„Hodný chlapec, teď ti nasadím klícku“ což se jí asi po patnácti minutách podařilo. „Ještě než tě odvážu“ řekla s pohledem milující, ale zároveň s pohledem ženy, která má najednou moc, „tak si ujasníme pár věcí“
„Od dnešního dne sex nebude, když ty budeš chtít, ale když budu chtít já, ale to neznamená, že ten sex budeš mít i ty“. Pak se na chvíli odmlčela. „Chtěl jsi mě vidět šukat s jiným chlapem, to ti nesplním, ale když budu mít chuť šukat, tak si vezmeš připínáka. Já budu šukat, ale ty ne. Zamčený budeš, jak já budu chtít“ pak odešla do obýváku a po deseti minutách se vrátila.
Opět se na mě dlouze podívala a začala „Vím, že máš svoje sexuální potřeby, já je mám také, ale to neznamená, že musím s tebou pořád šukat. Souhlasil jsi, že jsem tvoje paní a tohle jsou moje pravidla. Když budu mít chuť na sex a nebudu chtít tebe, tak mě budeš šukat umělým penisem. Když se rozhodnu, že chci mít tvůj klacek v sobě, tak, tě odemknu. Odemknu tě i jednou týdně, abys mohl to, co máš mezi nohama vystříkat. I když, to si ještě rozmyslím.

Pak mě začala odvazovat od postele a já jsem vstal vystříkaný, ale s kovovou klecí na penisu. Zeptal jsem se zda se mohu obléci.
„Ne!, takhle jak jsi mi připravíš něco k jídlu“ Když jsem odcházel z ložnice, tak jsem uslyšel jak říká „Možná si to rozmyslím a dnes to bylo opravdu naposledy, kdy jsme spolu šukali, já s tebou šukat budu, ale ty si ho asi budeš muset už jen vyhonit, na kolenou a u mých nohou“
idontexist
Příspěvky: 186
Registrován: sob 23. bře 2019 21:17:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - Jak jsme se posunuli

Příspěvek od idontexist »

Parádny príbeh.
68libor
Příspěvky: 237
Registrován: ned 12. srp 2018 15:31:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Zlínský kraj

Re: PP - Jak jsme se posunuli

Příspěvek od 68libor »

Super příběh
VonCockow2
Příspěvky: 3
Registrován: stř 26. zář 2018 20:42:05
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Jak jsme se posunuli

Příspěvek od VonCockow2 »

Skvěle napsáno!
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Jak jsme se posunuli

Příspěvek od vinklar »

Wau a jak to u vás pokračuje?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: kerama, ota65, Slave666 a 146 hostů