Príbeh života.

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Príbeh života.

Příspěvek od Mispulin »

Super. Doufám že na třetí díl už nebudeme čekat tak dlouho.
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Príbeh života.

Příspěvek od DrGarden »

..pokračovanie
Už dlho šukajú.. kurva! Držiac si penis som s pocitom slasti intenzívne masturboval v kresle. Zmierený so všetkým čo sa dialo za zatvorenými dverami som bezmocne stonal s nimi. „Ohh! ..Martin!“ Vykríkla náhle Katka z plných úst zo spálne a ja na pokraji vyvrcholenia som už ničomu nedokázal zabrániť! Pocítil som neskutočnú úľavu a začal naplno striekať do otvorenej dlaňe. Súčasne s výronom semena som s trýzňou prežíval hlasité prejavy rozkoše Dávida s mojou stonajúcou snúbenicou. Obaja naraz striekame.. Skrslo mi v hlave za prenikavého kvílenia mojej Katušky. Poriadna dávka cákaníc mi pretekala cez prsty. Susedia iste začnú búchať na strop.. Ale zrazu nastalo ticho. Z vedľajšej izby akoby niekto zavelil, tichooo! Bolo až mučivé. Čo sa deje? Myšlienky mi lietali hlavou. V tej chvíli ma napadlo, či mali vôbec prezervatív ktorý sme s Katkou od nášho chodenia poctivo používali, keby náhodou.. Bol vždy na dosah v skrinke vedľa postele. Musel som vstať a utrieť sa. Z pretrvajúcim pocitom vzrušenia som pomali a potichu otvoril dvere spálne. V šere spálni som uvidel obrysy dvoch nahých tiel ležiacich na sebe. Už majú po pichačke.. Za okamih som sa rozhliadol a jasne som videl moju Katku ležiacu nepohnuto pod Dávidovým statným telom s nohami roztiahnutými doširoka. Katkiné ruky sa náhle zdvihli a chytili Dávida za husté vlasy. „Poď už prosím von zo mňa.. už si dlho dnu..“ Zaprosíkala moja nastavajúca celá upotená pod ním. „Ešte chvíľku!“ Zašepkal. „To je nádhera, ten pocit, tak hlboko.. v tej tvojej horúcej Kunde!“ Hnusne jej povedal a mňa s toho až pichlo v boku. Napriek tomu, že som sa odbavil, znova sa mi začal prebúdzať uspokojený drobček. „Ty kurevník jeden, užil si si to so mnou však?“ Zapichla sa mu nechtami o bycepsy a snažila sa ho zo seba vytlačiť. Pomali a ticho som radšej vycúval z našej spálne a nechal ich ešte v sebe. Dofrasa, ak nemá gumu, tak máme s Katkou problém! S úzkostným pocitom som sa rýchlo pozrel do kalendára. Chvílu som v ňom listoval, ale múdry som z neho nebol. „Miláčik, čo tam pozeráš?“ Oslovila ma nečakane Katka stojaca vo dverách. Dávid ju pri tom držal za obnažené plecia. „Nič také, len..“ Mykol som sa ako prichytený pri čine. Vôbec som to nečakal. Katka sa na mňa spítavo pozrela. „No, neviem. Je to aj možné, ale nie som si istá..“ Vytušila moje obavy a pristúpila ku mne. Mala na sebe priesvitné pyžamo ktoré som jej kúpil na výročia nášho spoznania a chodenia spolu. Dávid za ňou stál v adamovom rúchu, celkom nahý. Ako od neho odstúpila, uvidel som mu ovisnutý tmavý penis. Žaľud mal stále stiahnutý cez predkožku a dole mu vyseli na tenkej kožke lesklé vyprázdnené vajcia. To je pohľad na maximálne uspokojeného muža.. A ako naschvál sa mi ukazoval a vysmieval, s čím mala pôžitok moja Láska. Poobzeraj si ho kamarát! Ako by mi hovoril.. Pôsobilo to na mňa ponižujúco, stále ho mal hrubý a vzrušujúci. Si si s ním užila.. Žiarlivo som sa pozrel na moje dievča, ale Katka to nevnímala. Dávid nemal žiadný problém s nahotou ako my. Jej prsty horúčkovito prevracali strany až sa na mňa uprene pozrela. „Nemali sme žiadnu gumu!“ Vážne až panicky povedala a otočila sa k Dávidovi, ktorý si práve naťahoval slipy. „Povedala si, že to chceš mať bez, ..do piče!“ Nezaujate až ironicky povedal, ale posledné slovo akoby prehltol. „Ale nechcela som aby si to do mňa.. naje..“ Zo vzlikom sa jej hlas náhle zasekol. Katka stála opretá o mňa ako kôpka nešťastia. Súcitne som ju objal a privinul k sebe. „Určite sa nič nestalo!“ Utešoval som ju. „Ale bol dlho vo mne, nechápeš? Má ho oveľa več..“ Nedopovedala. Zdvihol som pohľad na Dávida, ktorý sa zoširoka usmial. Bola to jasná potupa môjej pýchy. Ešte raz som pozrel dni od jej poslednej menštruácie. „Podľa vľetkého máš ovuláciu až o dva dni.“ Povedal som zmierlivo a nadobro odložil kalendár. Ani chvílu som si nepripúšťal, že by sa mohla stať nehoda.. Dávid sa obliekol a chytil Katku okolo pása z druhej strany ako som ju držal ja. „Ak niečo, zavolaj maličká.. telefón máš.“ Povedal profesorsky až chlapčensky drzo. Jej hlavu si otočil k sebe a ako som ju držal v objatí, dali si dlhú pusu. „..ak si ma nabúchal, si ma neželaj!“ Pohrozila sa mu moja polovička s vlhkými očami. Dávid sa znova usmial a predomnou ju nechutne chytil za mokrú čundu. Tak toto by som si nedovolil! Z náznakom hnevu som sa pozrel na jej milenca. „Tak ja už padám..“ Pozrel sa na mňa Dávid a podal mi ruku. „Katka sa ti potom ozve..“ Povedal som za ňu, ako mi bola oprela o plece. Podali sme si ruky. Dávid mal v očich výraz z dobre vykonanej práce, ktorú som mu tímto stiskom nepriamo potvrdil. Sršala z neho spokojnosť, sebavedomie a pocit, že si našiel zadanú babu s ktorou občas strávi príjemnú chvíľu.. Z letargie nás vyrušilo až buchnutie vchodových dvier. „Poď, musíme prezliesť plachtu..“ Povedala už zmierená a vyrovnaná Katka a zamierila do spálne. Následoval som ju a hneď prvý pohľad mi padol na premočený fľak v strede postele. „To ste až toľko šukali..“ Nechtiac zo mňa vyšlo, ale posledné slovo som si iba pomyslel. Katka si práve vyhrnula pyžamo a utrela cákance stekajúce jej po stehnách. Len mykla plecami a strhla unavená plachtu. „Musím sa umyť, plachtu dám ráno vyprať, zatial prehoď tú našu starú.“ Sucho povedala a bosá odkráčala pomali do sprchy. Bál som sa jej čo i len spítať, nie to, aby som pozrel jej nevernú a krásne opichanú bolavú pičku. Ten večer sme zaspali neobyčajne rýchlo, držiac sa spolu za ruky..

Prológ: Noc v Katkynom tele zažila búrku hormónov! Zaplavená pošva Dávidovim semenom spôsobila nezvratné zmeny v jej dievčenskom lone.. Miliardy živých spermii pernikli cez pootvorený kŕčok až hlboko do vnútra jej dosial nevinnej maternice. Hrdinsky postupovali ďalej do oboch vajcovodov a tie najviac vitélne priamo k jej práve uvoľnenému vajíčku. Ovulácia v tej chvíli nastala! Počas hlbokej noci jedna Dávidová spermia nezvratne prenikla do jadra jej kryštálovo čistej pohlavnej bunky. Zrelé vajíčko sa bez jej vedomia spojilo s cudzou spermiou. Nastalo to ešte v objatí Katkynho tela Martinom, spokojne spiaceho vedľa nej. Jej nepokojný spánok naznačoval budúci priebeh ich milujúceho vzťahu a užšie prepojenie jej milenca s ňou v čase tehotenstva. Dá sa povedať, že Dávid im urýchlili prípravy na ich veľký deň D, kedy si spoločne, veľkolepo a pred svedkami povedia ÁNO
nasabi
Příspěvky: 412
Registrován: sob 30. pro 2017 15:11:04
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Príbeh života.

Příspěvek od nasabi »

Ide to dobre,len tak ďalej...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot], bukva, Jenulka a 203 hostů