Príbeh života.

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Príbeh života.

Příspěvek od DrGarden »

Prvá časť. Rozhodnutie.

S priateľkou Katkou sme už bývali vo svojom. Boli sme mladý a uvažovali sme o spoločnom živote. Po čase naše intímne iskrenie vyprchalo a stalo sa týždennou rutinou. Vždy sme boli len my dvaja a nikto ďalší. Ja som bol na Katku zvlášť ako muž prirodzene žiarlivý. Vyplívalo to hlavne z jej atraktivnej postavy. Predstava, že by sa okolo nej začali točiť iný nápadníci bolo pre mňa nanajvíš nepriateľné. A presne na tú podstatu nevery, som po čase začal intenzívne myslieť. Bol to určitý vývoj v mojom myslení a našom inak harmonickom vzťahu. Končilo to predstavou a túžbou, aby moja jediná a milovaná prežila noc plnú vášne s iným chlapcom. Samotnej myšlienky som sa bál, ale moje telo si to z nevysvetliteľných dôvodov začalo pítať! Libido sa mi preklopilo opačným smerom ako u iných mužov. Moja vášen sa upriamila na naplnenie túžby platonicky prežiť Katkiné prvé milovanie a byť prítomný v okamihu napichnutia jej ženského lona. Mala by to byť prirodzená potreba dvoch hriešnikov, milencov po spojení ich nahých tiel, telesnom uspokojení, prípadne výmene ich telesných tekutín. My sami s Katkou vykonávame sex bezpečne a snažíme sa počas kritických dní vylúčiť možnosť nehody striekaním mimo pošvu. Pri opačnej predstave, že by to mala inak s milencom sa mi až zahmlievalo pred očami. Viac som to už nevedel v sebe dusiť a vo vhodnej príležitosti a v slabej chvíľke som to Katke vyložil celkom donaha! Bolo to ráno keď sme ešte vylihovali v posteli. Čakal som rázne odmietnutie až nepochopenie môjho chtíču, ale opak bol pravdou. Katku to na rozdiel odo mňa nešokovalo a zaujala k tomu na začiatku vlažný ale hlavne pozitívny postoj. Moje dovtedy neznáme vzrušenie nabralo na intenzite a všetky bunky v tele sa mi razom prebudili. Odpoveďou na Katkin prirodzený výber.. bola silná erékcia môjho penisu a ranná rýchlovka s ejakuláciou mimo jej delohu. Pár kvapiek mojej spermy by jej asi v to ráno sotva ublížilo, jej ovulácia bola ešte ďaleko. Rituál bol stále rovnaký, vytiahnúť ho rýchlo z pošvy von a skúsená Katkiná dlaň si ho už sama nasmerovala na bezpečné miesto. Všetko ďalej bolo v jej réžií. Po mojom vytečení nasledovalo Katkiné obvyklé hranie sa ukazovákom v mojich cákancoch, umytie a spoločné raňajky. Na Katke som ďalšie dni badal, že ju môj návrh pozvoľna začal vzrušovať. Premýšlala, bola zasnená, ale snažila sa mi to nedávať najavo. Mne v tej chvíli mi stačilo, že to prijala a vzala s pochopením. Začal som žiť s myšlienkou, že nebudem len ja v jej telesnej integrite a to bola zrazu obrovská zmena pre mňa. Ďzín bol z fľaše vypustený.. „Naozaj to chceš Miško? Vieš, to s tou mojou neverou, aby som si niekoho našla.. „ Pri odchode do práce sa mi jedného dňa Katka ešte raz zdôverila, aby si bola istá. Jej oči boli kryštálovo jasné a odhodlané. Myšlienku na milenca bez rozpakov prijala už dávnejšie. Takú rozpustilú som ju naposledy videl, keď sme ešte len začali spolu chodiť. Potrebovala to počuť a ja som to jej tiež potreboval definitívne potvrdiť. „Áno!“ Bola moja priama a stručná odpoveď. Obaja sme to spečatili, ja s obavami o jej lono a moja polovička s očakávaním niečoho iného, živočíšneho. Dali sme si pusu ako obvykle a pobrali sa každý do svojej práce. Pár dni sa akoby nič nedialo, ale Katkiné ústa boli akési vášnivejšie. Až na ďalší deň mi Katka medzi rečou spomenula Dávida, chlapca s ktorým sa nedávno zoznámila v obchodnom centre. „Spoznala som jedného fešáka, volá sa Dávid.“ Povedala to celkom prirodzene akoby išlo o to, kto vynesie smetí či skočí do obchodu po mlieko. Katka práve utierala prach v spálni a ja umytý riad. Bol to pre mňa ako blesk s jasného neba. „Rád by k nám niekedy prišiel..“ Vlhká handra mi vypadla z rúk a Katka sa ku mne v sekunde privinula. Vždy, keď mi chcela niečo dôležité oznámiť si ma pritiahla k sebe. Zostal som bez slova stáť, srdce mi búšilo a na viac som už nemal síl. Tak predsa.. spraví zo mňa Paroháča? Katka mala ruky viac horúce ako mávala, čo bol na rozdiel odo mňa jej prejav vnútorného napätia. Vždy bola zimomravá, tentoraz ich mala spotené. Snažila sa pôsobiť navonok kľudne, ale jej telo sa jemne chvelo. Oveľa viac v tej chvíli som to prežíval ja. „O nič nejde Mojko. Je síce od teba mladší, možno asi ešte panic! ..taký sladký murko.“ Vysvetlila mi podstatu a rukami mi zašla do vlasov aby ma ískala. Dávid sa jej musel naozaj páčiť! Pomyslel som si. „..a ešte to najdôležitejšie Miláčik, ľúbiť ťa stále budem, aj keď tá moja pipka ti bude odteraz neverná.“ Držal som Katku okolo útlich bedier a mal som pocit akoby sa predo mnou prepadala zem. Náhle mi bola Katka tak veľmi príťažlivá. Jej vzrušenie v tej chvíli nepatrilo mne ale inému, neznámemu Dávidovi!

Druhá časť. Stretnutie.
Tretia časť. Očakávanie.
Štvrtá časť. Nový život.
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Príbeh života.

Příspěvek od Mispulin »

Palec nahoru, těším se na pokračování.
Pepsi
Příspěvky: 137
Registrován: ned 27. led 2019 13:13:12
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Príbeh života.

Příspěvek od Pepsi »

Super začiatok !!! Dúfam, že nás nenechás dlho čakať.
nasabi
Příspěvky: 412
Registrován: sob 30. pro 2017 15:11:04
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Príbeh života.

Příspěvek od nasabi »

Poď do toho!
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Príbeh života.

Příspěvek od pajda1 »

Super,snad bude brzy pokračování.
Morning_star
Příspěvky: 78
Registrován: pon 07. úno 2022 22:45:58
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Príbeh života.

Příspěvek od Morning_star »

Výborný! Pokračovat!
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Príbeh života.

Příspěvek od vinklar »

Špička, určitě pokračuj
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Príbeh života.

Příspěvek od Mispulin »

Už by mohlo být pokračování... napínáš nás jako kšandy.
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Príbeh života.

Příspěvek od Mispulin »

Dočkáme se někdy pokračování nebo to bude další nedokončený seroš?
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Príbeh života.

Příspěvek od DrGarden »

Druhá časť. Stretnutie.

Na druhý deň mi Katka po práci už z chodby volala. „Dnes večer k nám príde Dávid.. Mám to s ním dohodnuté. Zoznámite sa spolu.“ „Už dnes?“ Prekvapila ma. Oznámila mi to hneď zahorúca.. Pomyslel som si a spomenul si na náš prvý nesmelý flirt. „Skočím po fľašku vína, či čo by som mal kúpiť na privítanie?“ Navrhol som. „Víno bude dobré Miláčik.“ Odobrila mi Katka a zamyslela sa. „Ešte ho tak dobre nepoznám čo má rád.“ Uvažovala s prstom v ústach. V tej chvíli sa mi zdala tak nádherne žiadaná! Pocity žiarlivosti a vzrušenia boli neskutočne šteklivé. Rýchlo som sa obliekol a odbehol do obchodu zahnať dotieravé myšlienky. Keď som sa vrátil, Katka sa dala do ľahších šiat a upravila si vlasy do copu. Bolo teplo, tak som tomu platonicky prikladal dôvod jej zmeny. Bolo nám s Katkou jasné, že chalanisko si potrebuje dokázať svoju vitálnu mladosť, predsa len to bola sladká príležitosť.. „Som trochu nervózna.“ Priznala svoje pocity, ako dávala na stôl poháre. „Kedy má prísť?“ Vyzvedal som sa. „O piatej.“ Pozrel som na hodinky, bol ešte čas. Obaja sme boli v očakávaní a čas sa vliekol. Crrrrn.. Konečne zazvonil zvonček. „Už je tu..“ Nahlas povedala Katka. „Idem mu otvoriť!“ Ja som radšej ostal v izbe a čakal na nich tam. Vstupné dvere sa otvorili a ťíško som počul.. „Ahoj, poď dnu.“ Povedala moja snúbenica návšteve. „Ahoj, máš doma aj priatela?“ Opítal sa jej nápadník zvedavo. „Je doma, obaja ťa čakáme..“ Srdce mi išlo vyskočiť, taký som bol zapálený. Kukol som hore a vo dverách zbadal Katku držiac sa s ním za ruku! „To je Dávid, zoznámte sa.“ Predstavila mi ho trocha červená v lícach. Vstal som a priateľsky mu podal pravicu. „Katkyn priateľ Matrin.“ „Dávid. Už ti o mne Katka určite povedala..“ Pozreli sme sa na seba. Bol vyšší, chudší a hlavne oveľa atraktívnejší ako ja. „Pravdaže, vitaj u nás!“ Ponúkol som mu kreslo, aby si sadol. Vybral si gauč a mne ostalo ponúknuté ohrdnuté kreslo. „Čo vám dám chlapci?“ Opítala sa koketne pani domu. „Ja si dám kávu.“ „Ja tiež..“ Zapítali sme si. Chvílu bolo trápne ticho, kým Dávid nezačal rozprávať ako to bolo s Katkou. „No, zoznámili sme sa..“ Začal opatrne. „..v obchodáku, robím tam na športovom oddelení a..“ Snažil sa vysvetliť prečo prišiel na návštevu. „V špotr tíme?“ „Áno.“ Pozreli sme sa jeden na druhého. Dávid bol naozaj fešný chlapec. „To je v poriadku, my to s Katkou máme poriešené.. „ Predbehol som citlivú tému. „Otvorím fľašku, kúpil som biele polosuché?“ Navrhol som. „Jasné.“ Povedal s trocha úľavou a kým som naplnil poháre, moja polovička doniesla kávu. „Kávička hotová!“ Položila tácku na stôl a prisadla si opatrne k Dávidovi. „Tak na naše kamarátstvo!“ Zdvihol som pohár a tí dvaja sediaci vedľa seba spravili to isté. Dúškom kyslého moku trocha povolila vypätá atmosféra. Katka sa na mňa usmiala a Dávid ju pozvoľna objal rukou okolo pliec. „Vieš, Dávidovi som sa prihovorila prvá ja.. videla som na ňom, že si ma viac všímal ako iné..“ Začala Katka rozprávať. „Ja som si tiež všimol peknú kočku.. Hneď ako si ma oslovila, spítal som sa ťa, či máš priateľa, či si voľná?“ Pokračoval náš hosť. „..a ja som ti povedala, že mám, ale to nebráni tomu aby sme sa nemohli zoznámiť.“ Zažiarili Katke oči a pozreli sa dvaja nadržanci na seba. Náhle som ucítil hrču v krku. „Povedz aj to, že sa nechceš vôbec..“ Katkiná ruka spočinula na jeho stehne. „..hej, nechcem vám nijak narušiť váš vzťah, ja sa len..“ „..no to nemusíš hovoriť, len to, že by som s Dávidom.. no že by som s ním chcela..“ Skočila mu do reči a zrazu to nevedela dostať zo seba. „Myslíš nadviazať s ním vzťah, či ako to myslíš? Však sme si to povedali Zlatko, iba priateľ, nič viac!“ Zachraňoval som situáciu. V tej chvíli som náhle videl moju Katku v Dávidovom objatí, ako sa spolu držali. Telo mi ochablo a celková slabosť spôsobila, že som na okamih stratil schopnosť myslieť. "Áno, tak som to myslela." Jej oči už prežívali silné opojenie. „..a pusa?“ Zahlásil som a chytil svoj pohár s vínom. „..na kamarátstvo s mojou krásnou budúcou manželkou!“ Katka sa otočila k Dávidovi a ich ústa sa spojili. 5.sekúnd, 10.sekúnd, neprestávali sa cmukať.. a jeho ruka odvážne vnikla pod Katkinú blúzku. Ohh, aká je s ním vzrušená! Hlavou mi prehrmela myšlienka. Nie, nie je mi neverná, ..všetko robí s mojím dovolením.. Vzrušený Dávid jej predo mnou dal dole ľahkú blúzku. „Si krásna, ako princezná!“ Povedal, ako pred nami ostala hore bez. Katkiná ruka jemne zašla k Dávidovmu rozkroku a nesmelo pozrela na mňa. Z ťažkosťami som vstal a podišiel k svojej polovičke. „Ĺúbim ťa Láska!“ Otočil si ju k sebe a dal jej horúcu pusu na ústa. Katka neprestávala hladkala rozkrok Dávidovi medzi nohami. „Aj ja teba Miláčik..“ Otočila sa k nemu a snažila sa mu rozopnúť nohavice. Dávid sa trocha posunul nižšie a umožnil jej tak lepšie stiahnúť jeho už príliš tesné gate! V tej chvíli som uvidel Dávidovy úžasne stoporený penis! V tej chvíli moje vzrušenie nabralo na intenzite. Katka mu ho obratne chytila do ruky a po pretiahnutí predkožky si ho dala jazýčkom do úst.. Bola neskutočne vášnivá, takú som ju vôbec nepoznal! Dopotácal som sa do spálne a pripravil im postel. Vrátil som sa do izby a videl, ako nad Katkou stojí jej nový priatel zo spadnutými nohavicami. Jeho vztýčený krásavec mizol v jej hrdle. „Letisko máte voľné mládež nemravná..“ Povedal som s mierou pobavenie a nespustil oči od nich. Katka sa zdvyhla sa privinula sa ku mne, rozopínajúc si sukničku. „Však nás necháš samých?“ Jej jebavé oči túžobne vyslovovali prosbu ktorú sa nedalo nesplniť. „Áno láska!“ Chytil som ju za hlavu, kým mi ju Dávid následne neodobral do spálne. Videl som na chlapcovi, že to už dlhšie nevydrží predlžovať! Nutne potrebuje hlboký intenzívny zásun.. Za zatvorenými dverami som o chvílu počul Katkyn hlasný dlhý ston.. "Aáááh!!!“ V kresne zo spadnutými nohavicami som si rukou držal polostoporený úd a vnímal ich prenikavé hlasné vzdychy derúce sa spod prahu dvier.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 96tom a 204 hostů