Kde jste našli Bulla ?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
chevron
Příspěvky: 26
Registrován: pát 09. zář 2016 14:37:22
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde jste našli Bulla ?

Příspěvek od chevron »

My jsme zkoušeli nějaký čas hledat na amatérech, ale po zkušenostech jsme to zavrhli. Valná většina rádoby Bullů tam měla postoj jako by žena byla kus masa, který můžou jen tak ošukat. Kolikrát mi to i přišlo, že jsou to magoři nebo zoufalci, kteří si jinde nevrznou, protože sami nejsou schopní ženskou sbalit... Něco takového u Bulla asi nikdo nehledá. Tak jsme dali věci volný průběh a čekáme jestli se někdo vhodný neobjeví úplnou náhodou.
parckcb
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 12. bře 2015 0:07:47

Re: Kde jste našli Bulla ?

Příspěvek od parckcb »

Ahoj,kdyz jsme zacinali tak jsme vybrali naseho dobreho kamarada , vsichni jsme se dobre znali a bylo to na pohodu, trvalo to nekolik let . No a kdyz se ozenil a ukoncil to tak jsme se rozhodli hledat zde na amaterech , je pravda ze to byl beh na dlouhou trat ale stalo to nakonec za to👍
Luzon
Příspěvky: 6
Registrován: pon 15. úno 2021 16:06:22
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Baví nás to
Bydliště: Pardubice _ kolem

Re: Kde jste našli Bulla ?

Příspěvek od Luzon »

Ahoj všem, nám se to povedlo na amatérech. Na první dobrou. Je to v pohodě klapeto 👍
manzelparohac
Příspěvky: 58
Registrován: úte 23. srp 2022 17:16:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Kde jste našli Bulla ?

Příspěvek od manzelparohac »

My zkouseli inzeraty seznamky a uplne to stalo za hovno. Pak sme se zhodli ze by se nam libil jeden znamy tak sme na tom zacali pracovat nejdriv ona. Vyslo to zacali se schazet a pak krok dve sex ve trech a pomalu mu vysvetlili co by sme radi a o cem to je. Prijal to a dnes maximalni spokojenost trva to tak 2-3 roky.
Larvos
Příspěvky: 272
Registrován: pon 30. srp 2021 20:21:55
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Rád ji ukazuji. Nehledáme milence, ani oplodňovače. Nevzrušují mě tlusté ani staré. Netoužím mít piňdu v kleci.

Re: Kde jste našli Bulla ?

Příspěvek od Larvos »

Ja se pridavam. Chtel bych ale jen striptera, mozne doteky, urcite bez zasunu. Idealni darek k narozeninam. Najde se?
Uživatelský avatar
mira123
Příspěvky: 178
Registrován: stř 03. zář 2014 7:25:55
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: život je příliš krátký, abychom odkládali své sny na později
Bydliště: Praha

Re: Kde jste našli Bulla ?

Příspěvek od mira123 »

Musím se přiznat, že v tom směru to mám tak, čím větší prase, stařík, tlusťoch, nebo cikán mně ji ošuká, tím více se citím ponížen a to u mě vyvolává maximálně vzrušení.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jste našli Bulla ?

Příspěvek od Tms0411 »

mira123 píše: sob 01. říj 2022 23:33:22 Musím se přiznat, že v tom směru to mám tak, čím větší prase, stařík, tlusťoch, nebo cikán mně ji ošuká, tím více se citím ponížen a to u mě vyvolává maximálně vzrušení.
Tyto pocity máme společné!=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: Kde jste našli Bulla ?

Příspěvek od marteza »

Tms0411 píše: ned 02. říj 2022 6:23:54
mira123 píše: sob 01. říj 2022 23:33:22 Musím se přiznat, že v tom směru to mám tak, čím větší prase, stařík, tlusťoch, nebo cikán mně ji ošuká, tím více se citím ponížen a to u mě vyvolává maximálně vzrušení.
Tyto pocity máme společné!=)
Pocity jsou fajn, ale nepíšete o tom, jak jste se k bullovi dopracovali.
bullissimus
Příspěvky: 125
Registrován: ned 14. bře 2021 20:52:14
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Potentia trahit.

Re: Kde jste našli Bulla ?

Příspěvek od bullissimus »

No jestli je to tak, jak je zde uvedeno, tak mnohe naznaci i profil, proste jiz leta donekonecna toci tu nejhorsi verbez z amateru... Takze maximalni vzruseni zaruceno a zasoba nevycerpatelna🙂
Cassidian
Příspěvky: 13
Registrován: stř 12. říj 2016 0:39:36
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde jste našli Bulla ?

Příspěvek od Cassidian »

Ahoj,
vynikajici zkušenost s Mandingo35.
https://www.**********/en/user/391704/mandingo35
Odpovědět