Kde jste našli Bulla ?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Morning_star
Příspěvky: 78
Registrován: pon 07. úno 2022 22:45:58
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Kde jste našli Bulla ?

Příspěvek od Morning_star »

Otázka pro místní kandaulisty, stagy a cuckoldy. Jak jste našli vhodného bulla/milence pro partnerku? Reálně máme chuť někoho najít, problém je ten, že partnerce se muži, kteří nám odepsali na inzerát, nebo které jsme oslovili a oni poslali fotku, nelíbí. A tak se ani nechce pokoušet se s nimi setkat. Fakt je, že většinou napíšou lidé, kteří na fotkách vypadají prostě nepřitažlivě, ať už z důvodu, že se neumí dobře obléknout a vyfotit, nebo jsou to zvláštní typy. Jak jste našli někoho, kdo se vaší ženě zalíbil? Nebo ho našla ona?
Boleslavak
Příspěvky: 10
Registrován: sob 02. dub 2022 10:04:55
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde jste našli Bulla ?

Příspěvek od Boleslavak »

Máme úplně ten stejný problém. Tak oslovila ex a to šlo.
Uživatelský avatar
Pár33a26
Příspěvky: 2
Registrován: pon 04. kvě 2020 10:47:43
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Zdravíme jsme mladý pár 33on 26 on, kde on je dominantní pokukujeme tady po sympatické páru kde on je kanda ona hotwife.

Re: Kde jste našli Bulla ?

Příspěvek od Pár33a26 »

Tak jako všude jinde je to složité. Je potřeba filtrovat. Jsme na tom podobně jsme par 35on 28let on u nás dominantní ona submisivnejsi a BI. Pokukujeme tu po po paru kde on je Kanda a ona bi a také to tady nemáme jednoduché. S podobou tématikou začínáme. A proto většinou narazíme na páry kde on jen sni a manželka o ničem neví. Nebo na páry které mají hodně zkušenosti až to trochu zavání promiskujitou.

S pozdravem David a Kata
bullissimus
Příspěvky: 125
Registrován: ned 14. bře 2021 20:52:14
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Potentia trahit.

Re: Kde jste našli Bulla ?

Příspěvek od bullissimus »

Myslim, ze to moc resite. Podle natury vezmi vybiravou partnerku do kavarny/baru/klubu a pozvete si tam postupne vsechny kandidaty, kteri jsou aspon teoreticky pripustni. Klidne to muze vypadat, ze k tomu setkani doslo uplnou nahodou. Neriskujete nic, maximalne to, ze to bude trochu trapne... Coz by asi ten potencialni bull mel kdyztak nejak zvladnout🙃
alva
Příspěvky: 75
Registrován: ned 18. říj 2015 6:48:00
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde jste našli Bulla ?

Příspěvek od alva »

Kdysi jsem se potkal s bývalým kolegou z práce.Při řeči se mi svěřil,že se mu vždycky líbila moje manželka a že na ni míval chuť.(Moje totiž chodívala
dost vyzývavě oblečená,kraťoučké sukýnky,průsvitné topíky.) Řekl jsem mu,aby se teda někdy stavil.Protože ho mamina znala,tak neměla problém a už pár let se k nám chodí do ní ukájet.
Není to ale její jedinej mrdáč,občas má i jiné svoje kámoše co zajdou na ,,návštěvu".
memodes
Příspěvky: 70
Registrován: stř 20. črc 2016 17:07:35
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Chci najít pár z Prahy, který to má doma ujasněno.

Kde jste našli Bulla ?

Příspěvek od memodes »

Ono je to i obráceně složité. Přijde ti fotka ženské, domluvíš si kafe s oběma a pak zjistíš, že přišel pár kde on jí fotil před dvaceti lety a 40ti kily. Tak pokecáte a dost. 😟
SickTheCuck
Příspěvky: 26
Registrován: stř 18. kvě 2016 22:21:05
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=497

Re: Kde jste našli Bulla ?

Příspěvek od SickTheCuck »

Pár33a26 píše: sob 23. dub 2022 21:09:26 Tak jako všude jinde je to složité. Je potřeba filtrovat. Jsme na tom podobně jsme par 35on 28let on u nás dominantní ona submisivnejsi a BI. Pokukujeme tu po po paru kde on je Kanda a ona bi a také to tady nemáme jednoduché. S podobou tématikou začínáme. A proto většinou narazíme na páry kde on jen sni a manželka o ničem neví. Nebo na páry které mají hodně zkušenosti až to trochu zavání promiskujitou.

S pozdravem David a Kata
No vidíš to a já vám psal několikrát a nebyli jste schopný odepsat :) možná by jste zjistili že jsme to co hledáte ale to je jedno :)
dream2263
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 29. pro 2016 19:33:46
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: jsem 44letý fakt normální chlap, který občas rád zajde na rande s vdanou "kamarádkou":)

Re: Kde jste našli Bulla ?

Příspěvek od dream2263 »

Morning_star píše: sob 23. dub 2022 19:38:17 Otázka pro místní kandaulisty, stagy a cuckoldy. Jak jste našli vhodného bulla/milence pro partnerku? Reálně máme chuť někoho najít, problém je ten, že partnerce se muži, kteří nám odepsali na inzerát, nebo které jsme oslovili a oni poslali fotku, nelíbí. A tak se ani nechce pokoušet se s nimi setkat. Fakt je, že většinou napíšou lidé, kteří na fotkách vypadají prostě nepřitažlivě, ať už z důvodu, že se neumí dobře obléknout a vyfotit, nebo jsou to zvláštní typy. Jak jste našli někoho, kdo se vaší ženě zalíbil? Nebo ho našla ona?
To je velmi obvyklé, Ženský si totiž těžko vybírají podle fotky. Aby je někdo zaujal, většinou ho musí chvilku vidět, poslouchat, gesta, pohyb aura :)
Dá se vymyslet způsob, jak se potkat a zároveň nejít na rande naslepo. Každopádně budete potřebavat trpělivost a povícero pokusů :)
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Kde jste našli Bulla ?

Příspěvek od RemusA4 »

Na amaterech
Morning_star
Příspěvky: 78
Registrován: pon 07. úno 2022 22:45:58
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kde jste našli Bulla ?

Příspěvek od Morning_star »

dream2263 píše: stř 27. dub 2022 16:10:52
Morning_star píše: sob 23. dub 2022 19:38:17 Otázka pro místní kandaulisty, stagy a cuckoldy. Jak jste našli vhodného bulla/milence pro partnerku? Reálně máme chuť někoho najít, problém je ten, že partnerce se muži, kteří nám odepsali na inzerát, nebo které jsme oslovili a oni poslali fotku, nelíbí. A tak se ani nechce pokoušet se s nimi setkat. Fakt je, že většinou napíšou lidé, kteří na fotkách vypadají prostě nepřitažlivě, ať už z důvodu, že se neumí dobře obléknout a vyfotit, nebo jsou to zvláštní typy. Jak jste našli někoho, kdo se vaší ženě zalíbil? Nebo ho našla ona?
To je velmi obvyklé, Ženský si totiž těžko vybírají podle fotky. Aby je někdo zaujal, většinou ho musí chvilku vidět, poslouchat, gesta, pohyb aura :)
Dá se vymyslet způsob, jak se potkat a zároveň nejít na rande naslepo. Každopádně budete potřebavat trpělivost a povícero pokusů :)
Jj, asi to tak je, navíc máme s partnerkou úplně odlišný vkus na chlapy. : )
No a jaký je tedy ten způsob, jak se potkat a nejít na rande naslepo?
Odpovědět