vasektomie

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
CuckEss
Příspěvky: 746
Registrován: stř 26. srp 2015 11:33:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: moje paní je Ess, hrajeme si zatím slovně, sem tam nějaká uvazovačka
Bydliště: Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

vasektomie

Příspěvek od CuckEss »

Ahoj
Jen jsem tak přemýšlel o vasektomie (obecně, ne pro sebe) a když jsem si zjišťoval jak se dělá a co to obnáší, tak jsem došel k závěru, že se přetne cesta mezi prostatou a koulema někde. To znamená, že spermie už se nedostanou ven z varlat, takže tím docházím k závěru, že chlap po vasektomii, má vlastně pořád plný pytel a jen si vystřílí ven prostatu ne?
Takže je to takoví obdoba toho, že je cuckold zamčený v páse a HW mu vydojí prostatu a také mu zůstane sperma v pytli...
Ano po čase se dosáhne 100% naplnění koulí a semeno se vstřebává, jako u vasektomie tak u nevystříkaného cuckloda/suba, ale u nich se to přeci ještě trošku vyloučí samo při močení, protože nemají slepou uličku.

Tak je to tak tedy? Nebo mne někdo vyvede na omyl a objasní mi to?
Děkuji
rekordy: bez orgasmu 74 dní
Hasi123
Příspěvky: 67
Registrován: pát 17. pro 2021 16:30:31
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: vasektomie

Příspěvek od Hasi123 »

Je to tak že spermie putuji do prostaty z varlat a tam se promíchá s tekutinou.Takže když ti to udělá masírováním prostaty tak stejně výtečnou spermie s tekutinou z prostaty
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Re: vasektomie

Příspěvek od jjj3 »

CuckEss píše: čtv 21. dub 2022 19:00:47 Ahoj
Jen jsem tak přemýšlel o vasektomie (obecně, ne pro sebe) a když jsem si zjišťoval jak se dělá a co to obnáší, tak jsem došel k závěru, že se přetne cesta mezi prostatou a koulema někde. To znamená, že spermie už se nedostanou ven z varlat, takže tím docházím k závěru, že chlap po vasektomii, má vlastně pořád plný pytel a jen si vystřílí ven prostatu ne?
přesně tak, sperma zůstává v pytli a stříká už jen slepé :)
CuckEss
Příspěvky: 746
Registrován: stř 26. srp 2015 11:33:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: moje paní je Ess, hrajeme si zatím slovně, sem tam nějaká uvazovačka
Bydliště: Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: vasektomie

Příspěvek od CuckEss »

Nejde o to že vyhazuje ven slepé, ale o to že má furt plný pytel a už nikdy nezažije to uvolnění :-D
rekordy: bez orgasmu 74 dní
Mrtn83
Příspěvky: 24
Registrován: ned 15. pro 2019 23:59:45
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: vasektomie

Příspěvek od Mrtn83 »

Uvolneni zazijes, nicmene objemove je tekutiny mene, tvrdi se, ze spermatu je jen cca10%, s tim nesouhlasim osobne odhaduji objemove vystrik mene nez 1/2 pred vasektomii
Spermie se vstrebavani
Cze2k
Příspěvky: 32
Registrován: stř 05. led 2022 11:18:32
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: vasektomie

Příspěvek od Cze2k »

Sperma normálně odchází, pouze bez spermií. Spermie samotné tvoří jen malou část objemu spermatu. Takže žádné plnění koulí se nekoná. Stále je velký rozdíl mezi vytečením preejakulatu při dráždění a spermatem ve výstřiku. Takže ne, není to vůbec srovnatelné:)
Mrtn83
Příspěvky: 24
Registrován: ned 15. pro 2019 23:59:45
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: vasektomie

Příspěvek od Mrtn83 »

Nazyvejme to spis ejakulatem(to co odchazi), spermie, ktere se i nadale normalne vytvari se vstrebavaji..
Uživatelský avatar
bazinga
Příspěvky: 88
Registrován: stř 21. zář 2016 6:24:18
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem 38lety muz z Jižní Moravy. Aktuálně hledám pár, kde on je submisivní cuckold, ona ideálně také submisivní hotwife. Zkušenosti mám a nápadů a fantazií ještě víc.
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: vasektomie

Příspěvek od bazinga »

Je tu někdo, kdo vasektomii reálně podstoupil?

Nemělo to vliv na libido a chuť k sexu? Postřehl jsem na netu v diskuzích zmínky na toto téma. To bych fakt nerad 😀
CuckEss
Příspěvky: 746
Registrován: stř 26. srp 2015 11:33:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: moje paní je Ess, hrajeme si zatím slovně, sem tam nějaká uvazovačka
Bydliště: Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: vasektomie

Příspěvek od CuckEss »

no můj názor je, že když ti sperma z varlat neodejde, tak jsi nadrženější... ale chce to příklad z praxe (vlastníka nevysemeněných gulek)
rekordy: bez orgasmu 74 dní
Delfador
Příspěvky: 42
Registrován: sob 04. čer 2016 21:51:20
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: vasektomie

Příspěvek od Delfador »

Po vasektomii je pocitove vse stejne jako pred ni (vlastni zkusenost)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot], Milkas a 94 hostů