vasektomie

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Mrtn83
Příspěvky: 24
Registrován: ned 15. pro 2019 23:59:45
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: vasektomie

Příspěvek od Mrtn83 »

Souhlas. Zpocatku dodonce zvlastni rajc a rozhodne muzu vic a casteji(pravda je, ze na to muze mit i vliv o 15 let mladsi milenka).
Ale ta skutecnost, ze se "nic nemuze stat" pri nechranenem styku s pripadnou nahodnou znamosti, je hodne uklidnujici a prispiva k lepsimu prozitku
Bzik
Příspěvky: 1
Registrován: úte 26. dub 2022 13:41:57
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: vasektomie

Příspěvek od Bzik »

Vlastní příklad- 1,5 rok po vasektomii. Pokud člověk nechce děti,tak je to super. Můžeš si ženskou vzít jak potřebuješ,vystříkat do sytosti. Prožitek ( orgasmus) pořád stejný, výkonnost snad ještě lepší- člověk se udělá a za chvíli bych mohl zase😁. Množství objemu ejakulátu mi přijde někdy snad ještě větší,ale možná to bude tím,že je to častější. Případný info klidně poskytnu.
Suicidestag
Příspěvky: 4
Registrován: pon 12. zář 2022 12:25:28
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: vasektomie

Příspěvek od Suicidestag »

Množství ejakulátu, testosteronu, pocitu z ejakulace,… nic se nemění. Jen prostě máte slepé náboje. Ejakulát se muže objemově trošičku snížit, myslím, ze to bylo tak do 8 %, ale osobně mi nepřipadá, že by jej bylo byť o trosku méně.
LucasX
Příspěvky: 125
Registrován: stř 22. zář 2021 22:13:11
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Miluju hry a eroticke fantazie. Jelen-bull-hedonist. Switch.

Re: vasektomie

Příspěvek od LucasX »

Bzik píše: úte 26. dub 2022 13:48:02 Vlastní příklad- 1,5 rok po vasektomii. Pokud člověk nechce děti,tak je to super. Můžeš si ženskou vzít jak potřebuješ,vystříkat do sytosti. Prožitek ( orgasmus) pořád stejný, výkonnost snad ještě lepší- člověk se udělá a za chvíli bych mohl zase😁. Množství objemu ejakulátu mi přijde někdy snad ještě větší,ale možná to bude tím,že je to častější. Případný info klidně poskytnu.
Ahoj,

me by to zajimalo, zena nemuzu antikoncepci a s gumou me to prestava bavit. Tedy zadny zhorseni libida nebo objemu ejakulatu nepozorujes?
Petrpav30
Příspěvky: 166
Registrován: pon 03. zář 2018 17:54:49
Pár slov o nás: Mladý štíhlý pár.

Re: vasektomie

Příspěvek od Petrpav30 »

Taky nad tím přemýšlím už delší dobu.
Všimáček
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 10. lis 2022 13:02:55
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: 🎶 Přirážím pěstí 🎵dovnitř a ven, 🎵🎶 vyhřezlá píča 🎵 dere se ven. 🎶

Re: vasektomie

Příspěvek od Všimáček »

Petrpav30 píše: pát 24. bře 2023 8:22:43 Taky nad tím přemýšlím už delší dobu.
LucasX píše: pát 24. bře 2023 7:22:33
Bzik píše: úte 26. dub 2022 13:48:02 Vlastní příklad- 1,5 rok po vasektomii. Pokud člověk nechce děti,tak je to super. Můžeš si ženskou vzít jak potřebuješ,vystříkat do sytosti. Prožitek ( orgasmus) pořád stejný, výkonnost snad ještě lepší- člověk se udělá a za chvíli bych mohl zase😁. Množství objemu ejakulátu mi přijde někdy snad ještě větší,ale možná to bude tím,že je to častější. Případný info klidně poskytnu.
Ahoj,

me by to zajimalo, zena nemuzu antikoncepci a s gumou me to prestava bavit. Tedy zadny zhorseni libida nebo objemu ejakulatu nepozorujes?
Jděte do toho. Mám už tři roky a spokojenost. Žena taky nemohla antinu, děti jsou už velké, žádné další určitě nechceme. Na prožitku, množství, vůni, chuti, konzistenci, barvě, atd atd to nepoznáte. Prostě nepoznáte rozdíl vůbec. Absolutně neřeším nic, jenom stříkám , stříkám a stříkám. Nejlepší antikoncepce ever! 👍
🎶Přirážím pěstí na dno a ven 🎵 vyhřezlá píča dere se ven🎶
Petrpav30
Příspěvky: 166
Registrován: pon 03. zář 2018 17:54:49
Pár slov o nás: Mladý štíhlý pár.

Re: vasektomie

Příspěvek od Petrpav30 »

A Podle čeho vybrat místo zákroku , někdo třeba doporučení ve zlínském kraji??
Skritci
Příspěvky: 24
Registrován: ned 20. bře 2022 16:48:43
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Pro ženu někoho s dlouhou výdrží, kdo by doplnil muže.

Re: vasektomie

Příspěvek od Skritci »

Já jsem zatím ve vyprazdňovací fázi - dva měsíce po zákroku a měsíc a pár výstřiků před spermiogramem.
Zatím nepozoruju žádný rozdíl a ejakulátu mi taky nepřijde méně.
Byl jsem v Praze v Gynem a myslím, že mají pobočku i v Olomouci - ale tam prý je to dost plné, takže lidi z Moravy i tak jezdí do Prahy 😁
Petrpav30
Příspěvky: 166
Registrován: pon 03. zář 2018 17:54:49
Pár slov o nás: Mladý štíhlý pár.

Re: vasektomie

Příspěvek od Petrpav30 »

Skritci píše: ned 26. bře 2023 17:45:56 Já jsem zatím ve vyprazdňovací fázi - dva měsíce po zákroku a měsíc a pár výstřiků před spermiogramem.
Zatím nepozoruju žádný rozdíl a ejakulátu mi taky nepřijde méně.
Byl jsem v Praze v Gynem a myslím, že mají pobočku i v Olomouci - ale tam prý je to dost plné, takže lidi z Moravy i tak jezdí do Prahy 😁
Ja nasel v nemocnici ve Zlíně ale je to "komunistická" nemocnice moc důvěry k nim nemám. Dělají to za 7500,- přímo v baťovce.
Karelkop
Příspěvky: 14
Registrován: úte 25. srp 2020 7:20:17
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: vasektomie

Příspěvek od Karelkop »

Ja byl v r. 2020, Praha, Mudr Bittner, tehdy cena cca 13.000,- jen to trochu stipne pri umrtveni, jinak uplne OK.
Po zakroku chvilku chladit, dve male jizvicky, ktere se do 3-5 tydnu vstrebaly, dnes nenajdete znamku po zakroku, neni to vubec poznat.
Od te doby vubec nezaznamenavam pokles libida, naopak, blizim se k padesatce, nekteri spoluzaci uz berou pripravky na podporu erekce apod., u me asi hraje roli mladsi milenka
A jinak objem vystriku je u me opravdu vyrazne mensi, manzelka a milenka o mem zakroku nevi a na zmenu chuti neupozornovaly.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot], Publicflashing a 85 hostů