vasektomie

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Všimáček
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 10. lis 2022 13:02:55
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: 🎶 Přirážím pěstí 🎵dovnitř a ven, 🎵🎶 vyhřezlá píča 🎵 dere se ven. 🎶

Re: vasektomie

Příspěvek od Všimáček »

Karelkop píše: sob 01. dub 2023 5:50:05 Ja byl v r. 2020, Praha, Mudr Bittner, tehdy cena cca 13.000,- jen to trochu stipne pri umrtveni, jinak uplne OK.
Po zakroku chvilku chladit, dve male jizvicky, ktere se do 3-5 tydnu vstrebaly, dnes nenajdete znamku po zakroku, neni to vubec poznat.
Od te doby vubec nezaznamenavam pokles libida, naopak, blizim se k padesatce, nekteri spoluzaci uz berou pripravky na podporu erekce apod., u me asi hraje roli mladsi milenka
A jinak objem vystriku je u me opravdu vyrazne mensi, manzelka a milenka o mem zakroku nevi a na zmenu chuti neupozornovaly.
To že jsi to dokázal utajit je hodně zajímavé. Mě to napadlo až po nějaké době, že jsem si to mohl nechat pro sebe a nikomu to neříkat. Ale už je bohužel pozdě. 🙂👍 Jinak ještě poznámka, že jsme měli stejného doktora.
🎶Přirážím pěstí na dno a ven 🎵 vyhřezlá píča dere se ven🎶
Kanda-JT
Příspěvky: 19
Registrován: pon 06. bře 2017 16:38:33
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: vasektomie

Příspěvek od Kanda-JT »

Já mám po zákroku cca půl roku a nadrženost stejná a v poslední době možná vyšší. Bude to znít divné, ale připadám si zdravější a vitálnější. Ono dle čínské medicíny ejakulací ztrácí muž sílu. Je myšleno hlavně sperma, takže vlastně o sílu už nepřicházím
Všimáček
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 10. lis 2022 13:02:55
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: 🎶 Přirážím pěstí 🎵dovnitř a ven, 🎵🎶 vyhřezlá píča 🎵 dere se ven. 🎶

Re: vasektomie

Příspěvek od Všimáček »

Kanda-JT píše: sob 01. dub 2023 11:59:38 Já mám po zákroku cca půl roku a nadrženost stejná a v poslední době možná vyšší. Bude to znít divné, ale připadám si zdravější a vitálnější. Ono dle čínské medicíny ejakulací ztrácí muž sílu. Je myšleno hlavně sperma, takže vlastně o sílu už nepřicházím
Já si myslím že vazektomii by měl podstoupit každý správný kukold, který to myslí opravdu vážně. Mimo chlapů, kteří chtějí šukat o sto šest a mají milenky nechtějí riskovat že ji oplodní a proto se nechají "fiknout", tak každý správný poslušný a podřízený manžílek by to měl pro svou paní podstoupit takřka povinně. Protože by už neměl být schopný oplodňovat žádné samice. Nikdy. Tohle výsostné právo by mělo být dáno pouze výkonným dominantním samcům. Samozřejmě že to myslím i trochu symbolicky, ale aspoň pro ten pocit. Já když jsem šel ze zákroku, tak jsem byl hrdý na to že už nikdy žádnou ženu nebudu moci oplodnit. Bylo to i trochu vzrušující pro mě, jako odvěkého suba a i přesto že moje krásná žena žádného milence momentálně nemá. Ale kdo ví, třeba nekdy... 🙂 (Je to jen takové moje zamyšlení)
🎶Přirážím pěstí na dno a ven 🎵 vyhřezlá píča dere se ven🎶
LucasX
Příspěvky: 125
Registrován: stř 22. zář 2021 22:13:11
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Miluju hry a eroticke fantazie. Jelen-bull-hedonist. Switch.

Re: vasektomie

Příspěvek od LucasX »

Ta podrizena pozice cuckolda mi tam moc nepasuje. Deti mame, ostatni zpusoby krom kondomu neprichazi v uvahu. Tedy je to ciste racionalni vec v ramci plnění kdykoliv a kamkoliv s vetsim pozitkem a beze strachu praskle gumy. Klasicke kondomy jsou mi male😁
Všimáček
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 10. lis 2022 13:02:55
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: 🎶 Přirážím pěstí 🎵dovnitř a ven, 🎵🎶 vyhřezlá píča 🎵 dere se ven. 🎶

Re: vasektomie

Příspěvek od Všimáček »

LucasX píše: sob 01. dub 2023 15:30:42 Ta podrizena pozice cuckolda mi tam moc nepasuje. Deti mame, ostatni zpusoby krom kondomu neprichazi v uvahu. Tedy je to ciste racionalni vec v ramci plnění kdykoliv a kamkoliv s vetsim pozitkem a beze strachu praskle gumy. Klasicke kondomy jsou mi male😁
Však jasně. Mimo lidí kteří racionální úvahou dospěli k tomuto řešení, jako nejpraktičtějšímu způsobu antikoncepce.
Ale ta pozice cuckolda mi v tomhle dává smysl. Symbolicky. Jseš neplodný. Tečka. Čistě symbolika.
🎶Přirážím pěstí na dno a ven 🎵 vyhřezlá píča dere se ven🎶
Anetafem
Příspěvky: 7
Registrován: úte 04. říj 2022 11:56:48
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Nejsem hotwife, jen mě ta představa vzrušuje, jsem lehce dominantní a ráda se ukazuji. Mam rada lehlé BDSM z obou stran. No proste si moc ráda hraji.

Re: vasektomie

Příspěvek od Anetafem »

Manžel má také. Symboliku v tom nehledáme. Proste 3 pokusy a 3 děti. Vzdy hned v prvnim měsíci. Takže hlavně pro to. Jinak změnu množství a chut opravdu nepozoruji. A o chuti on také nic nepovidal. 😀😀😀 Jedna chut se vlastně změnila. To že to chceme spiše časteji. Kdyz tedy děti dovolí. :D
Všimáček píše: sob 01. dub 2023 16:02:07
LucasX píše: sob 01. dub 2023 15:30:42 Ta podrizena pozice cuckolda mi tam moc nepasuje. Deti mame, ostatni zpusoby krom kondomu neprichazi v uvahu. Tedy je to ciste racionalni vec v ramci plnění kdykoliv a kamkoliv s vetsim pozitkem a beze strachu praskle gumy. Klasicke kondomy jsou mi male😁
Však jasně. Mimo lidí kteří racionální úvahou dospěli k tomuto řešení, jako nejpraktičtějšímu způsobu antikoncepce.
Ale ta pozice cuckolda mi v tomhle dává smysl. Symbolicky. Jseš neplodný. Tečka. Čistě symbolika.
LucasX
Příspěvky: 125
Registrován: stř 22. zář 2021 22:13:11
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Miluju hry a eroticke fantazie. Jelen-bull-hedonist. Switch.

Re: vasektomie

Příspěvek od LucasX »

Anetafem píše: ned 02. dub 2023 7:18:42 Manžel má také. Symboliku v tom nehledáme. Proste 3 pokusy a 3 děti. Vzdy hned v prvnim měsíci. Takže hlavně pro to. Jinak změnu množství a chut opravdu nepozoruji. A o chuti on také nic nepovidal. 😀😀😀 Jedna chut se vlastně změnila. To že to chceme spiše časteji. Kdyz tedy děti dovolí. :D

Tedy v kvalitě sexu a jeho černosti - ztráty libida muže žádný rozdíl?
Skritci
Příspěvky: 24
Registrován: ned 20. bře 2022 16:48:43
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Pro ženu někoho s dlouhou výdrží, kdo by doplnil muže.

Re: vasektomie

Příspěvek od Skritci »

Anetafem píše: ned 02. dub 2023 7:18:42 Manžel má také. Symboliku v tom nehledáme. Proste 3 pokusy a 3 děti. Vzdy hned v prvnim měsíci. Takže hlavně pro to. Jinak změnu množství a chut opravdu nepozoruji. A o chuti on také nic nepovidal. 😀😀😀 Jedna chut se vlastně změnila. To že to chceme spiše časteji. Kdyz tedy děti dovolí. :D
Máme to úplně stejně :D
Vzhledem k tomu, že třetí prcek byl počat tak trochu neplánovaně (ne že bychom nechtěli, ale přišel celkem brzo po druhém prckovi), tak jsem hned po porodu šel na zákrok. No jo no, manželky kamarádky řeší umělé oplodnění, IVF a podobné věci a my to, jak neotěhotnět pokaždé, kdy projdu kolem ženy :D
Anetafem
Příspěvky: 7
Registrován: úte 04. říj 2022 11:56:48
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Nejsem hotwife, jen mě ta představa vzrušuje, jsem lehce dominantní a ráda se ukazuji. Mam rada lehlé BDSM z obou stran. No proste si moc ráda hraji.

Re: vasektomie

Příspěvek od Anetafem »

LucasX píše: ned 02. dub 2023 12:37:28
Anetafem píše: ned 02. dub 2023 7:18:42 Manžel má také. Symboliku v tom nehledáme. Proste 3 pokusy a 3 děti. Vzdy hned v prvnim měsíci. Takže hlavně pro to. Jinak změnu množství a chut opravdu nepozoruji. A o chuti on také nic nepovidal. 😀😀😀 Jedna chut se vlastně změnila. To že to chceme spiše časteji. Kdyz tedy děti dovolí. :D

Tedy v kvalitě sexu a jeho černosti - ztráty libida muže žádný rozdíl?
Spíše četnost a libido se zvedlo
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Tom198 a 72 hostů