Koľko penisov vaša manželka vyfajčila?

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
Bullforyou111
Příspěvky: 18
Registrován: úte 14. pro 2021 22:49:43
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Koľko penisov vaša manželka vyfajčila?

Příspěvek od Bullforyou111 »

ivan68081 píše: ned 05. čer 2022 6:21:15 3.
Obrázek
Proste,, topka. Nádherná manželka v ešte krajšej polohe, keď klači pred dvoma. Závidím vam😄
Picus
Příspěvky: 236
Registrován: stř 05. črc 2017 1:20:19
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Koľko penisov vaša manželka vyfajčila?

Příspěvek od Picus »

ivan68081 píše: ned 05. čer 2022 6:21:15 3.
Obrázek
Fakt super
Picus
Příspěvky: 236
Registrován: stř 05. črc 2017 1:20:19
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Koľko penisov vaša manželka vyfajčila?

Příspěvek od Picus »

Moje kouřila kolegu v práci na nočních. Chodil jí šukat pusu v brzkých ranních hodinách když tam byl klid.
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Koľko penisov vaša manželka vyfajčila?

Příspěvek od kohout50 »

Picus píše: pon 06. čer 2022 16:44:12 Moje kouřila kolegu v práci na nočních. Chodil jí šukat pusu v brzkých ranních hodinách když tam byl klid.
Ukaž nám tu kurvu :-)
nasabi
Příspěvky: 412
Registrován: sob 30. pro 2017 15:11:04
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Koľko penisov vaša manželka vyfajčila?

Příspěvek od nasabi »

Picus píše: pon 06. čer 2022 16:44:12 Moje kouřila kolegu v práci na nočních. Chodil jí šukat pusu v brzkých ranních hodinách když tam byl klid.
Tak to by sa mi pacilo, dat sa vyblafnut na nocnej. Casto som ostaval riadne nadrzany na nocnych.
Picus
Příspěvky: 236
Registrován: stř 05. črc 2017 1:20:19
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Koľko penisov vaša manželka vyfajčila?

Příspěvek od Picus »

muf75
Příspěvky: 1052
Registrován: pát 15. srp 2014 19:23:39
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Koľko penisov vaša manželka vyfajčila?

Příspěvek od muf75 »

To asi nebude tvá žena,že sem dáváš ten odkaz.
lovecraft
Příspěvky: 38
Registrován: úte 02. lis 2021 16:12:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Koľko penisov vaša manželka vyfajčila?

Příspěvek od lovecraft »

Za svobodna, to jsme ještě žili v polyamorním vztahu, 2 chlapi na 4-6 holek, jako v králíkárně, samci zůstávali, jen samice se přehazovaly. Prošlo mi jich postelí 142. Některé s námi držely pár let, jiné pár týdnů. V hospodě - hudebním klubu - jsem seděl u jednoho stolu se šesti děvčaty a pak jsme šli domů. Tam jsem viděl každou píchat a kouřit tak často, že to nikoho nevyvádělo z míry. Běžně jsme seděli u televize a vedle na posteli to jelo. Jak holky mezi sebou, tak i s mužskýma. Kromě homo chlap-chlap, jsme zkusili všechny kombinace. Občas se přidal nějaký můj kamarád. Bylo to jen pro ty nejbližší kámoše, ale často to zkoušeli i obšousti, co si mysleli, že moje holky dají každému. Nějak nechápali, že tohle může fungovat jenom tehdy, pokud se host nepředvádí jaký je alfasamec a jak to všem nandá, především mě. Nejsem cuckold ani náhodou, jen se rád dívám na jiné lidi. Někteří byli fakt idioti a párkrát jsem se kvůli tomu musel i porvat.
Moje žena byla mezi těmi holkami a nakonec jsem zjistil, že ji z nich mám nejradši, tak jsem s ní zůstal.
Přede mnou měla nějakých pět šest chlapů, co mi vyprávěla a neměla důvod mi žádného tajit, protože mě bavilo to poslouchat.

Když pak zaplula do mého harému, měla jich dalších asi deset. Kromě tří všechno v mé přítomnosti. Jednoho si sbalila hned zkraje na inzerát jen kvůli sexu. Vlastně chtěla zkusit, jak dlouho jí to zabere. Zaregistrovala se na seznamce a za pět minut tam měla tolik odpovědí, že si vybírala jak v sámošce. Za hodinu už byla v autě na parkovišti u baráku. Mladej zrzek, asi tak osmnáct let, vysportovaný, velké péro. Tak velký, že na něj nedokázala natáhnout kondom, tak mu ho pokouřila a vyhonila, ale nešukali. Stříkl až na palubní desku. Pak se s ním potkala na kolejích, to už měli správnou výbavu. Párkrát to s ním zkusila, ale prostě tam chyběla chemie, tak ji to moc nebralo. Pak už zůstala jen se mnou.

Podruhé jsem se večer tak opil, že mě musely dovést domů a když jsem se probudil, slyšel jsem, jak si to rozdává s kamarádem a jeho manželkou. I když jsem měl sex na očích denně a byla to běžná věc, tak tohle mě absolutně nabudilo. Nevěděli o mě a to mě neskutečně rajcovalo. Poslouchal jsem za dveřmi, špehoval škvírou mezi dveřmi a futry a honil u toho jak o život. Byl jsem z toho tak nadržený, že jsem ji pak píchal snad desetkrát denně ještě dva týdny, než se to uklidnilo.

No a o dalších povyprávím někdy jindy.
prdelka90
Příspěvky: 126
Registrován: úte 29. čer 2021 7:08:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: manzelka netusi o tehle moji strance ale je podle mne dost sexy na to aby byla jen moje....
Bydliště: slovensko

Re: Koľko penisov vaša manželka vyfajčila?

Příspěvek od prdelka90 »

Minimalne 5 a 4 z toho na prelome zaciatkov nasho vztahu potom uz nechcela
kubliss
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 02. dub 2015 22:09:24
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Slovensko

Re: Koľko penisov vaša manželka vyfajčila?

Příspěvek od kubliss »

moja po svadbe 11
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Motek a 61 hostů