Přátelství kanda / cuckold párů

Reálná, virtuální, extrémní a inzerce
Pravidla fóra
Seznamka je k seznamování, na diskutování zde máte dost prostoru v jiných tématech. Vyberte si odpovídající téma a vložte krátký popis co hledáte a jak vypadáte. Čím více informací uvedete, tím vyšší je šance na úspěch.

:!: :!: Je zakázáno vkládat zde odpovědi na inzeráty ! :!: :!:
- pro odpověd na inzerát napište jeho autorovi soukromou zprávu kliknutím na symbol obálky u jména uživatele
Odpovědět
Swfxxx
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Přátelství kanda / cuckold párů

Příspěvek od Swfxxx »

cross-kanda přátelství:

Jsi jehla v kupce sena. Hledám podobně založeného muže z páru jako jsem já/my. Muže, kterému se líbí (představa) pohled na jeho ženu
flirtující/mazlící/milující se s jiným mužem. Rád bych s tebou navázal přátelství a systematicky se začal blížit k našemu
společnému intimnímu cíli s tvou/mou ženou. Bez tlaku na čas a okamžitý výkon - necháme tomu volný průběh. Jsi chlap, který je nakloněn
myšlence kámoše se kterým se jednou za čas sejde a vymění tyto představy ..... tak, aby bylo možné je časem i realizovat společně se ženou? Nejlépe oboustranně.

Měl bys být inteligentní, pragmatický se smyslem pro humor. Zdravé sebevědomí s nesobeckost je fajn. Spíše introvert.
Prostě normální kluk co si na nic nehraje a dokáže se chovat přirozeně.
Nejlépe kluk od rodiny, se kterým to budu mít posazené podobně jako já.
Joseph
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA

Příspěvek od Joseph »

Swfxxx píše: pon 09. říj 2023 23:37:58 cross-kanda přátelství:

Jsi jehla v kupce sena. Hledám podobně založeného muže z páru jako jsem já/my. Muže, kterému se líbí (představa) pohled na jeho ženu
flirtující/mazlící/milující se s jiným mužem. Rád bych s tebou navázal přátelství a systematicky se začal blížit k našemu
společnému intimnímu cíli s tvou/mou ženou. Bez tlaku na čas a okamžitý výkon - necháme tomu volný průběh. Jsi chlap, který je nakloněn
myšlence kámoše se kterým se jednou za čas sejde a vymění tyto představy ..... tak, aby bylo možné je časem i realizovat společně se ženou? Nejlépe oboustranně.

Měl bys být inteligentní, pragmatický se smyslem pro humor. Zdravé sebevědomí s nesobeckost je fajn. Spíše introvert.
Prostě normální kluk co si na nic nehraje a dokáže se chovat přirozeně.
Nejlépe kluk od rodiny, se kterým to budu mít posazené podobně jako já.
Veľmi zaujímavo napísané, len škoda, že nie sme bližšie
každá žena je krásna, je na fotografovi, aby to našiel a doprial dáme pocit jedinečnosti
Pavelh30
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem dominantní, velmi

Příspěvek od Pavelh30 »

mildakr píše: pon 02. říj 2023 14:24:00 Někdo Plzeňský kraj?
Strakonicko
Stydlin
Role ženy: je HOTWIFE

Příspěvek od Stydlin »

Swfxxx píše: pon 09. říj 2023 23:37:58 cross-kanda přátelství:

Chtěl jsem ti poslat SZ ale mas to blokované, napiš odkud jsi.
Gaheris
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Pár slov o nás: Oba stejní.

Příspěvek od Gaheris »

Z Rokycanska by tu někdo byl? I když třeba jen virtuálně?
Zenaty10

Příspěvek od Zenaty10 »

Koho laka seznámeni kanda manželů cuckoldu spolecne setkávání i tajne psani i vice o tématu ?Me 48 s malym
medvedicitn
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: sme pár

Příspěvek od medvedicitn »

My sme z Trenčína
vyzev
Role muže: je CUCKOLD
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1445

Příspěvek od vyzev »

Ahoj, mne je 30, přítelkyní také, láká mě zkusit trojku, s bývalou mám zkušenosti s tématem, rád bych tu našel někoho v podobném věku, kdo by také rád s přítelkyní něco zkusil, můžeme si vyměňovat zkušenosti 😁
Odberouna3
Pár slov o nás: Normální ženatý chlap z Berounska. Rád se přidám k páru a mám rád i Bi. Mikuji honění s nošenými kalhotkami

Příspěvek od Odberouna3 »

Gaheris píše: pát 15. pro 2023 20:06:33 Z Rokycanska by tu někdo byl? I když třeba jen virtuálně?
Ahoj, já jsem z Berouna, tak to mám do Rokycan do půl hoďky a rád přijedu. Jsem ale jen já, manželka bohužel nikoho dalšího nechce
2switch
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Jsme pár, který rád experimentuje a poznává podobně zaměřené lidi

Příspěvek od 2switch »

Ahoj, jsme sympatický pár, který rád pozná podobně laděný pár. HW - kanda, oba Bi. Pro začátek třeba výměnu informací, zkušeností, zážitků. Když budou vzájemné sympatie, tak se určitě rádi potkáme a nebráníme se skoro ničemu:-) Po vzájemné konverzaci zde, rádi přejdeme na osobní setkání, ale to už by mělo být v režii našich poloviček:-)
Naposledy upravil(a) 2switch dne ned 24. bře 2024 16:59:22, celkem upraveno 2 x.
Odpovědět