PŘEKVAPENÍ PRO MANŽELKU

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Mikines
Příspěvky: 102
Registrován: čtv 14. kvě 2020 0:28:20
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ochutnání a uspokojit cizí ženu..
Bydliště: Praha

Re: PŘEKVAPENÍ PRO MANŽELKU

Příspěvek od Mikines »

Tak co kdy bude pokračování.. 😉
marianl
Příspěvky: 125
Registrován: ned 19. srp 2018 16:23:41
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PŘEKVAPENÍ PRO MANŽELKU

Příspěvek od marianl »

2 POKRAČOVÁNÍ

Martin ji vzal za nohy , roztáhl je a vrazil hlavu mezi ně. Manželka jen hekla ruce sevřela v pěsti a začala hlasitě vzdychat. Pavel se po kolenou přiblížil k její hlavě a jeho tlustý pták se objevil před manželčinou tváří. Měla zavřené oči, a jen tak nehybně ležela. Pak se začala trochu prohýbat v pánví a rychle popadla Martina za hlavu a snažila se ho odtlačit. Pavel na nic nečekal, vzal ji ruce dal ji je za hlavu a držel. Manželka začala hekat vzlykat, bylo mi jasné že to na ni přichází. Martin manželce přestal lízat kundu podíval se na ní, měl jí celou ulepenou a mokrou jak manželka tekla. Pavel ji držel ruce a manželka se snažila přirážet zadkem k Martinově puse. Řekl ji jen pšt, vydrž, koukl na mě a zeptal se, jestli mužem jít na věc. Řekl jsem že jo , Martin rozbalil kondom, nasadil si ho, pořádně ji roztáhl nohy a přiložil k její kundě svůj nateklý žalud. Pavel koukal na manželku, jak měla zavřené oči, zvedl jí hlavu a řekl dívej se, Manželka otevřela oči a Martin se pomalu tlačil do manželky. Já seděl vedle ní na druhé straně a koukal jak se do ní dere jak je těsná, jak se její malinké pysky schovávají v její kundě, jak se ji zvedá její zarostlý pahorek. Pak ho trochu povytáhl zpátky, Pavel viděl jak manželka otevírá pusu, tak ji dal ruku přes ní, měla otevřené oči a koukala mezi nohy. Jednou rukou se držela prostěradla a v druhé svírala křečovitě Pavlovou tlustou chloubu.
Martin pořádně zatlačil, ještě že měl Pavel ruku na puse manželky, ozval se hlasitý ale tlumený vzdech. Byl v ní celý až po koule a jen tak až na doraz byl v ní a čekal až se uklidní. Pak ji pomaličku hlava spadla na postel. Ja si lehl vedle ni a zašeptal, drž a nekňuč. Podíval jsem se na Martina a ten udělal pohyb spět a pořádně zase přirazil. Viděl jsem mu žalud a pak jen jeho břichu. Musel jsem zase přikrýt manželce pusu. Hekala kňučela a Martin začal pořádně zrychlovat .Viděl jsem jak je kondom úplně lesklý, a na povrchu se začal dělat bílá tekutina. Ani jeden z nás nepostřehl, a manželka se udělala. Martin udělal pár rychlých přírazu a svalil se na manželku.
Zhluboka oddychoval , když se i Martin uklidnil, vytáhl ho z manželky, byl napůl povadlý a kondom plný semene, v podbřišku ulepený, manželka měla nohy od sebe a bylo vidět jak má celou kundu ulepenou. Pavel koukl na Martina ten slezl s postele, Pavel se postavil na kraj postele, přisunul si manželku k sobě, řekl klekni si. Manželka kupodivu poslechla, Pavel nasadil kondom, a tak jak Martin, tak se začal tlačit do mé ženy. Manželka byla prohnutá, hlavu měla vraženou v polštáři a Pavel se do ní rval. I když to měl snazší , byla hodně mokra , ale i tak měl co dělat se do ní dostat. Nečekal na nic hned začal přirážet naplno. S polštáře se ozývalo jen hekání, kňučení, v rukou svírala polštář a Pavel ji nekompromisně natvrdo bral zezadu. Netrvalo dlouho, a mezi manželčinýma nohama na prostěradle se objevila malá kapička. Pak druhá třetí a manželka se udělala podruhé. Toho si Pavel všiml, a jen křikl drž já ještě nejsem. Manželka jen tiše šeptala dost už nemůžu, prosím dost. Pak se svalila na bok . Pavel na nic nečekal , byl nadržený , roztáhl ji nohy, lehl na ní viděl jsem jak si pravou ruku dává mezi její nohy, pak ji vytáhl ukázal manželce kondom a řekl, to bychom dělali dlouho, přes to se neudělám. Hodil ho na zem a já viděl jak se jeho zadek vzepjal a na plno přirazil mezi její nohy. A začala pořádná jízda, Pavel manželku šukal takovým tempem , že nemohla skoro popadnout dech. Na jeho tváří jsem viděl že už za chvíli bude. Najednou z ní vyjel a začal stříkat. První dávka šla přes prsa vedle manželčiny tváře, druhá třetí na prsa a břicho, pak ho jen tak položil na její chlupatý pahorek a tam se vyvalilo zbytek jeho semene. Manželka se podívala na mně, já stál a myslel jsem že mi praskne. Jen jsem se na ní podíval a roztáhl ji do široka nohy. Manželčina kunda byla celá lesklá ulepená a pod zadečkem byla malá bíla skvrna. Roztáhl jsem ji nohy, že ji ho tam vrazím. Jak jsem ji otřel žalud o její pysky, tak jsem si všiml, že s ní vytéká semeno. Bylo mi to jedno. Bylo mi jasné , že to Pavel nestihl, vrazil jsem ho do ní a udělal tři rychlé tempa a všechno jsem to nastříkal do ní. Byla tak krásně teplá a mokrá, to se nedalo vydržet. . Vytáhl jsem ho z ní a všichni jsem se vrhli na manželku, jen tak jsme ji hladili a povídali si , jaká je úžasná, jestli jsme nebyli na ní moc hrubí atd.

Všechno trvalo asi necelou hodinu rozloučili jsme se a od té doby jsme se už neviděli. Manželka se ráno styděla , nechtěla o tom moc mluvit, ale já na ni pozoroval, že byla spokojená.
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PŘEKVAPENÍ PRO MANŽELKU

Příspěvek od vinklar »

Parádní příběh 👍
chuck_567
Příspěvky: 63
Registrován: čtv 16. zář 2021 17:50:05
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PŘEKVAPENÍ PRO MANŽELKU

Příspěvek od chuck_567 »

Pravdivej?
marianl
Příspěvky: 125
Registrován: ned 19. srp 2018 16:23:41
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PŘEKVAPENÍ PRO MANŽELKU

Příspěvek od marianl »

Kdyby tak pravdivý, ale možná manželku přemluvím na nějaký welness saunu, mluvím ji o tom často, je dobré že mě poslouchá a říká , že jsem perverzní. Ale co já vím, možná to vyjde.
Iginla29
Příspěvky: 39
Registrován: ned 11. dub 2021 9:45:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘEKVAPENÍ PRO MANŽELKU

Příspěvek od Iginla29 »

marianl píše: úte 08. bře 2022 11:51:05 Kdyby tak pravdivý, ale možná manželku přemluvím na nějaký welness saunu, mluvím ji o tom často, je dobré že mě poslouchá a říká , že jsem perverzní. Ale co já vím, možná to vyjde.
A uz te vykourila ?
Mikines
Příspěvky: 102
Registrován: čtv 14. kvě 2020 0:28:20
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ochutnání a uspokojit cizí ženu..
Bydliště: Praha

Re: PŘEKVAPENÍ PRO MANŽELKU

Příspěvek od Mikines »

Pěkně pokračování a bylo někdy opakování? Moc pěkné..
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PŘEKVAPENÍ PRO MANŽELKU

Příspěvek od pajda1 »

Super moc nádherné a rajcovní.
marianl
Příspěvky: 125
Registrován: ned 19. srp 2018 16:23:41
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PŘEKVAPENÍ PRO MANŽELKU

Příspěvek od marianl »

Díky, jsem rád že se líbilo.Tak možná zase příště.🖐️
Odpovědět

Zpět na „Povídky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], ota65, vlado1974 a 194 hostů