Silvestr s partou na chatě

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Silvestr s partou na chatě

Příspěvek od Mispulin »

Proč hned pěstí? Stačilo by mu říci, že si manželku může nechat, on-manžel že odjíždí a ať jeho ženě řekne, že se bude rozvádět. Na to by odjel. :D
Ale v povídkách tohoto typu musí být manžel přece parohatým pitomcem. Ovšem byla by i zajímavá varianta povídky, jak by se na to tvářila manželka, až by vstala a alfasamec jí to sdělil a co by na to alfasamec, až by viděl, že bude rozvedená. :o Asi by o ni ztratil hned zájem. A kdyby mu parohatý manžel ještě řekl: Víš, já se ženou teď nešukám, co jsem zjistil, že mám chlamidie, také by alfasamce přešla chuť" :lol:
Jinak obrana proti pokračování alfasamcových nájezdů na jeho ženu čtyřnásobná dávka gutalaxu do pití a alfasamec by měl celou noc o zábavu postaráno. Proč hned násilí...? :lol: :lol: :lol:
xavierlipak
Příspěvky: 20
Registrován: pát 23. úno 2018 21:45:57
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Silvestr s partou na chatě

Příspěvek od xavierlipak »

Preboha co to tu riesi je to pribeh komu sa nepaci nech to necita
Lavey18
Příspěvky: 95
Registrován: sob 09. čer 2018 17:35:22
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Silvestr s partou na chatě

Příspěvek od Lavey18 »

KarelK1968 píše: sob 26. úno 2022 16:54:52 No klasická poenta, arogantní pitomec s perem asi po koleno a manžel bez hrdosti. Měl mu dát hned při snídani pěstí. Ale to by nebyli ono. V povídkách musí být manžel vždy poslušný trouba.
Proč není manžel co si to užívá. Trojka,nebo ponížení ženy. Udělat z ní poslušnou devku?
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Silvestr s partou na chatě

Příspěvek od KarelK1968 »

Lavey18 píše: pon 28. úno 2022 8:07:03
KarelK1968 píše: sob 26. úno 2022 16:54:52 No klasická poenta, arogantní pitomec s perem asi po koleno a manžel bez hrdosti. Měl mu dát hned při snídani pěstí. Ale to by nebyli ono. V povídkách musí být manžel vždy poslušný trouba.
Proč není manžel co si to užívá. Trojka,nebo ponížení ženy. Udělat z ní poslušnou děvku

No myslím si že nejlepší je udělat si z nich obou poslušnou děvku. A povinné honění u manžela při šukání jeho kurvy je náhodou perverzně vzrušující.
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Silvestr s partou na chatě

Příspěvek od Mispulin »

No vidíš, třeba u mě když by si to manžel užíval a nechal z ní udělat poslušnou děvku by mě nebavilo, ale spíš vyjukaný a bezmocný manžel, kterému manželka zahýbá a on-slaboch neví co s tím a nebo když je nějakým způsobem k šukání s jiným donucena a manžel je bezmocný. např. vydírání, neschopnost splátky dluhu, ale když je to ofiko, že ona je kurva a on kanda-honič, nic zajímavého.
tullamore
Příspěvky: 188
Registrován: stř 02. led 2019 12:20:32
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Silvestr s partou na chatě

Příspěvek od tullamore »

Mispulin píše: pon 28. úno 2022 9:28:01 No vidíš, třeba u mě když by si to manžel užíval a nechal z ní udělat poslušnou děvku by mě nebavilo, ale spíš vyjukaný a bezmocný manžel, kterému manželka zahýbá a on-slaboch neví co s tím a nebo když je nějakým způsobem k šukání s jiným donucena a manžel je bezmocný. např. vydírání, neschopnost splátky dluhu, ale když je to ofiko, že ona je kurva a on kanda-honič, nic zajímavého.
Jsi perverzní :lol: :lol: :lol:
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Silvestr s partou na chatě

Příspěvek od Mispulin »

Jo, asi jako každý tady, jen tu perverznost tu chápe každý jinak a po svém. ;) :lol:
vlado1974
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 24. zář 2015 16:49:14
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1056

Re: Silvestr s partou na chatě

Příspěvek od vlado1974 »

Bude pokracovani?
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Silvestr s partou na chatě

Příspěvek od KarelK1968 »

KarelK1968 píše: pon 28. úno 2022 8:33:02
Lavey18 píše: pon 28. úno 2022 8:07:03
KarelK1968 píše: sob 26. úno 2022 16:54:52 No klasická poenta, arogantní pitomec s perem asi po koleno a manžel bez hrdosti. Měl mu dát hned při snídani pěstí. Ale to by nebyli ono. V povídkách musí být manžel vždy poslušný trouba.
Proč není manžel co si to užívá. Trojka,nebo ponížení ženy. Udělat z ní poslušnou děvku

No myslím si že nejlepší je udělat si z nich obou poslušnou děvku. A povinné honění u manžela při šukání jeho kurvy je náhodou perverzně vzrušující.
To asi ano, ale to je pak o něčem jiném.
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Silvestr s partou na chatě

Příspěvek od kohout50 »

Krásná povídka. Dočkáme se pokračování ?
Odpovědět

Zpět na „Povídky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], Jenulka, ota65, Semrush [Bot] a 202 hostů