Ona, já a více než jeden bull

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
marcin
Příspěvky: 21
Registrován: úte 14. pro 2021 11:41:33
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: pár, rádi se něco dozvíme, něco o sobě prozradíme a třeba k něčemu novému dospějeme

Ona, já a více než jeden bull

Příspěvek od marcin »

Před nějakou dobou jsem uveřejnil PP povídku s názvem Cesta a posouvání hranic, kandy a hotwife. Zatím jsem tyto reálné zážitky zakončil představou že se posuneme zase o něco dál. Sice jsme ještě nic nerealizovali, ale proč by to nemohlo proběhnout třeba takto :

Vyšel jsem ze sprchy hotelového pokoje a prohlížel si ji. Stála tam jen v prádle, viditelně lehce nejistá a nervózní a především připravená pro dva zatím neznámé muže, na které jsme čekali.
Objal jsem ji, snad abych ji povzbudil. Ale i sebe. Na rozdíl od ní jsem věděl, že půjde o sehrané dominanty se kterými jsem si po emailové komunikaci předem ujasnil pravidla a hranice.
Jim jsem měl za chvíli odevzdat jí, svojí partnerku- svojí ženu. Její tělo, ne dokonale štíhlé ale rozhodně ne ani baculaté.
Přáli jsme si to oba, dospěli jsme po dobu našeho dlouholetého vztahu při touhách poznávat nové věce, až sem. Od swingers, přes druhého muže v mojí přítomnosti i bez ní. A za okamžik něco nového, setkání s dvěma muži, kterým bude po vůli, kteří si s ní můžou dělat téměř co chtějí. Markéta možná žila v domnění, že půjde o něžnější sex, ale romantiku mi oba doporučili nechat doma v ložnici.
Při večerních vzájemných představách o této chvíli jsme oba byli vždy tolik vzrušení že jsme se hned museli pomilovat. Tekla o to víc, když jsem jí připravoval na to, že se na ní budu v křesle hotelového pokoje jen dívat. Že budu vzrušený z pohledu na to, jak na nějakou dobu nepatří mě, ale jim.
No, realita byla teď trochu jiná… Nervozita i přes předchozí dvojku vína zatím vítězila, mě ani nestál… i když mi měli za chvíli dva cizí chlápci plnit náš sen a mrdat drahou polovičku.

„ Neměla jsem si nechat jen ten župan ?“ váhala, jako by si v těch černých krajkách nepřipadala dost jistá.
„ Přeci chtěli, ať seš pro ně takhle připravená,“ připomněl jsem.
„ Ale budeš tady se mnou,“ přitiskla se obavami.
„ Vždyť to chci, chci to vidět i slyšet,“ potvrdil jsem své ujištění polibkem. Domluva zněla jasně: Chci vidět svou partnerku, svou ženu – jak si užívá se dvěma. Nakonec jsem souhlasil i s jejich podmínkou, že se aktivně přidávat nebudu. Jen když mě vyzvou. Přijdou, vykoupou si ji – jen doma jim ji mám oholit a udělat menší klystýr.
Splnil jsem to až obřadně: Nechala si jen slabší čárku, jinak jsem ji vyholil dohladka, i vzadu. Téma anál bylo mezi námi docela diskutované. Časem mu přišla na chuť, ale jen se mnou. Mých 15cm jí vyhovovalo. O svých mírách oba dominanti v komunikaci nepsali. V hotelové sprrše jsem ji do bříška pustil dvě dávky klystýrového balonku. Nakonec jsem jí slíbil, že je do zadečku nemusí pustit, když nebude chtít a že to s nimi před tím upřesním. Když jsem si po klystýru hrál prstem s jejím konečníkem, poznal jsem, že už teď měla svěrač staženější než obvykle.

Ozvalo se zaklepání na dveře. Byli přesní.
Markéta se nadechla a otevřela. Oba rázně vešli dovnitř. Jejich jména se mi najednou ztratila v paměti a tak jsem je rozlišoval na o něco menšího holohlavého a druhého, tmavovlasého.
Stroze mi podaly ruku a já se podle dohody usadil do křesla. Pak už jako bych tam už nebyl, se věnovali jí. Hned dávali najevo, že nějaké něžnosti nemůže čekat.
„ Tak ty seš ta kurvička, co by si přála dva chlapíky,“ bral první do dlaní hned její prsa, zatím co druhý se k ní postavil zezadu, krátce ji promasíroval zadek a obratně rozepnul podprsenku. Vyskočily z ní, v pětatřiceti stále ještě pevné, růžové bochánky. Markéta jim je smířeně nabídla k potěžkání. Štípali ji do bradavek, jestli ztvrdnou. Mezi jejich téměř dvoumetrovými postavami vypadala se svými 167cm jako panenka, a jen to zvýraznilo jejich dominanci. Začali se ji dobývat pod kalhotky.
„ Tak co už se těšíš, už si vlhká ?“ stahoval jí je tmavovlasý. Moje Markéta s jeho snahou zápasila.
„ Copak ?“ podivil se. „ snad se nebojíš !? Na co čekat, přece ji dneska chceš pořádně protáhnout.“
„ Market, ukaž se jim, nemáš se za co stydět,“ špitl jsem.
Po mých povzbudivých slovech povolila. Jak před námi stála nahá, jako bych se najednou díval na někoho cizího, než na svou ženu. Jakmile roztáhla nohy od sebe, vyzkoušeli prsty její hladkost: „ Vidíš, krásná prcinka. A už i docela vlhká ! Pěkně se o tebe před manželem postaráme, neboj. Budeš spokojená.“
Holohlavec ji vzal za ruku a plácl po zadku, jako když se kobyla pobízí k pohybu: „ Tak tak se půjdeme společně vysprchovat, ne ?! “

Zavřely a zamkly se za nimi dveře koupelny. Uvědomil jsem si, že jsem se s nimi nedomluvil na drobnostech, které jsme s Markétou chtěly změnit. A přitom dohoda zněla jasně, během akce na hotelu do toho budu zasahovat jen slovně, tím že ji budu hecovat nebo ponižovat.
Po krátké chvíli se ozvalo šumění sprchy a já si představoval, že je musela nejdřív oba svléknout a jak je teď mezi jejími nahými těly… Slyšel jsem jejich i její hlasy, ale bohužel nebylo rozumět, o čem se baví.

Nervozně jsem chodil po pokoji než se nečekaně otevřely dveře a již svlečený tmavovlasý nesl svoje i kolegovo oblečení do předsíně. Při pohledu na jeho polo ztopořený penis jsem polkl naprázdno. Měl jen málo pod 20cm a v tu chvíli se mi rozbušilo srdce při představě že ho bude mít moje Markéta brzo v sobě. Okamžitě jsem nahlédl do krátce pootevřených dveří koupelny. Stála s holohlavým ve sprchovém koutu.
„ Už jsme si ji všude umyli,“ pobaveně okomentoval moji nejistotu z toho co se dělo a ještě ji vystupňoval: „ Neboj, i nás teď pořádně namydlí a opláchne, protože ti ji hned otestujeme, jak kouří.“
Než se za ním zavřely dveře, stačil jsem zahlédnout, jakoby na důkaz jeho slov jí holohlavec tlačí ramena a tělo dolů do pokleku…
Šumění sprchy po chvíli utichlo a já si mohl jen představovat… Když zazněl zřetelný pokyn tmavovlasého : „ Hloub, … pořádně kuř děvko !“ představy se mi potvrdily.
Tušil jsem, jak je z jejich důrazu vykolejená, ale určitě i vzrušená. Zaslechl jsem dokonce i její hlas, zněl smířeně, odhodlaně, ale nebylo rozumět co jim říká. S uchem nalepeným u dveří a rukou v rozkroku jsem měl dojem že tam jsou nekonečně dlouho... než byly zřetelně slyšet Markétiny nejdřív tlumené, a pak už hlasité vzdechy přecházející v sténání. Polilo mě horko, bylo to jasné: vzali si ji už přímo ve sprše bez mojí přítomnosti.
Po několika, pro mě nekonečných, minutách, kdy její sténání téměř nepřestávalo, vyšel z koupelny holohlavec a i když nechal pootevřené dveře, naznačil, že tam nemám chodit a posadit se.
„ Trochu vyplašená, ale zatím dobrá !“ pokýval uznale hlavou a se ztopořeným penisem se rozšafně rozvalil na postel a pobaveně sledoval jak z křesla zvědavě nakukuju do koupelny, kde mě fascinoval obraz Markéty opřené o dveře sprchového kouta jak jí ze zadu, ze stoje, nakládá tmavovlasý dominant a hlasitými příkazy jí nutí přirážet v rychlém tempu.
„ Budu, budu !“ oznamovala mu, než konečně vykřikla v orgasmu.
„ Už jsme si s ní oba trochu pohráli,“ usmíval se holohlavý, honil si při tom ocas, společně se mnou sledoval jak jeho parťák přivedl udýchanou a viditelně rozpálenou Markétu do pokoje. Naše pohledy se krátce střetly. Bylo v nich vzrušení i provinilost.
„ Klekni k Pavlovi,“ nenechal ji odpočinou tmavovlasý a poručil jí věnovat se ocasu svého, na zádech ležícího, kolegy. Sám se posadil na postel za ní, roztáhl půlky a zezadu se chystal věnovat její kundičce.
„ Pořádně ti teď vylížu tu tvoji rozmrdanou píču, za to jak jsi nám ji v koupelně podržela, kurvičko.“
Užasle jsem se chvíli díval, jak bez váhání a hluboko si Markéta zasouvá penis holohlavého. On mi komentoval její kouření a jen potvrdil, že ji tak vycvičili před chvílí v koupelně: „ Teď už jí to jde, chvíli jí to ale trvalo... tak co jí řekneš ? “
Úplně jsem zapomněl že v naší komunikaci jsme se domluvili, že ji budu sprostě hecovat. Snažil jsem se dostat do role: „ Pěkně mu ho kuř. Jo, pořádně, hluboko.“
„ Nešetři ji,“ chtěl abych přidal na důrazu hlasu a obsahu.
„ Ať ho cejtíš až na mandlích, Market. Ukaž jaká umíš bejt děvka ! Jeden ti líže píču, tak druhýho saj. Za chvíli se budu dívat, jak tě budou šukat !“
„ Jasně, zase ti tam vrazíme ty naše tvrdý vocasy a manžílek se na to bude dívat. Lízej mě i koule děvko. A zadek ! “ stupňoval nároky holohlavec.
„ Slyšíš, pořádně mu ty vejce olízej, vyplázni jazyk ! Šukejte ji tvrdě… “ přidal jsem se jak v transu. K mému překvapení poslouchala ! Vzdychala pod náporem jazyka ve své pičce.
„ Taky ji prolízni kaďák, když mě tak dobře líže,“ vyzval tmavovlasého. Markéta slyšitelně přidala na hlasitosti.
„ Líbí, co ?!“ komentoval mezí tím co jí vrážel špičku jazyka do řiťky. „ A to počkej až tam budeš mít naše utěšitele !“ připravoval ji. Tušil jsem že se jí při těch slovech rozbušilo srdce stejně jako mě. Tak na to došlo… a asi nesnesou kolem toho žádné diskuze ! Holohlavec ho měl navíc i celekem tlustýho, vždyť i teď při kouření z něj měla Markét slzy v očích. Což jsem uviděl, když se ke mně krátce s vyděšením podívala.
Tmavovlasý k lízání přidal i plácání přes zadek, který ji brzy zčervenal.
„ Lehni si na záda“ přikázal Markétě a pak pokynul parťákovi, aby ho vystřídal v lízání, že si od ní taky nechá pokouřit, než zasune. Pohled pro bohy… Ležela tam pro ně odevzdaná nahá, mokrá, prsa jí poskakovali a po chvíli skutečně holohlavec svůj tlustý penis nasměroval mezi její nohy a zalehl jí. Rychle a tvrdě. Zásun doprovodil hlasitým vydechnutím a hláškou, že už ji má pěkně protaženou. Skutečně žádná pomalá romantika, ale strojové tempo, na které viditelně přistoupila. Po každém její orgasmu se prostřídali a zároveň i změnili polohy. Ani jsem nestačil počítat kolikrát se udělala, nevnímal jsem čas. Skákala na nich, nechala se píchat z boku, ležela za nádech s nohama za hlavou. Byla nepřítomná duchem, ale přítomná hlasem. Když přes stále plná ústa stačila sténat, už znatelně chrapěla. A oni viditelně sehraní.
Vysvobodil jsem svůj napnutý ocas z boxerek ven, ale podle dohody jsem se přidat nemohl.
Krátce se po mě přeci jen stihla občas podívat a asi si i všimla, jak jsem z té podívané v křesle vzrušený. Vstal jsem z něj, když si ji holohlavec bral zezadu, protože jsem si všiml, že při tom prstem dráždil Markétinu branku do konečníku.
„ Řekni tý kurvě ať víc přiráží…“ nařídil mi, abych nebyl jen pasivní divák.
„ Slyšíš Market, dělej ! “
„ Roztáhni jí půlky, a ty si ji při tom hoň frajtra,“ nařizoval nám. Shodil jsem ze sebe boxerky a triko a skutečně jsem pro něj roztahoval její stehna a zadek – z blízka jsem tak sledoval jak do ní zuřivě po kořen přiráží a ona si prsty honí klitoris. Opět přišel její orgasmus, dokonce mi připadalo že i trochu stříkla.
„ Tak už ? Kdo kam ? Tak jak jsme, nebo oba do pusy ? “ oslovil najednou holohlavec tmavovlasého. Podívali se na mě ale nečekali na mou odpověď: „ Tak kde jí chceš v prvním kole nechat vystříkat ? “
„ Kam to chceš děvko ?“ vyndal jí tmavovlasý ptáka z pusy. Po pravdě při komunikaci jsme se domlouvali i na tomhle a samozřejmě v tu chvíli jsem si dokázal představit cokoliv ale teď…
„ Jo ! Vystříkejte mě,“ překvapila mě rozhodností své výzvy.
Holohlavec si ji přetočil na záda, vecpal se mezi stehna a bušil do ni zepředu zatím co Markétinu tvář si tmavovlasý otočil k sobě a začal se divoce honit. Kvůli nadržené, ale stále trochu vyděšené Markétě jsem si přál, aby jí jen postříkali prsa a břicho, ale už moje představy zvyšovalo přání na něco víc, což skutečně udělali. To její vyděšení jsem asi trochu podcenil, naopak jak říčná sama otevřela pusu a dychtivě čekala na dávku.
„ Tak jó, otevři pořádně...“ nařizoval. „ A budeš všechno polykat děvko“ pohlédl na mě, abych zase spolupracoval.
„ Dej jí to tam a ty polykej, kuř mu čůráka a pak ho olížeš do sucha, dělej a popros o to,“ honil jsem si ho při tom.
“ Prosím, dejte mi to oba – puste to do mě“ ! Křičela.
Než do jejích úst dopadly první cákance, začal hekat tmavovlasý: „ Naplním ti kundu mrdkou.. Uúúž ti to do ní pouštím…. , máš to tam holkááá“… cukal s sebou.
Markéta začala sténat víc, jak už asi v sobě asi skutečně cítila jeho teplou dávku. V tu chvílí tmavovlasý zasténal: „ Vem si to děvko !“ a začal cákat na její tvář a jazyk aby jí ho následně vrazil do pusy a donutil polykat. Své dráždění už jsem nedokázal ovládnout , zvlášť když jsem viděl jak moje holka nuceně, ale zároveň s chutí polyká…
Na kraj postele, kde jsem seděl, dopadalo moje semeno. Vzal jsem alespoň její ruku, která dosud křečovitě svírala povlečení, a položil si ji na něj.
Holohlavec ho vyndal a přispěchal k jejím rtům, aby vystřídal parťáka a olízala i jeho… Rázem se mi vyskytl pohled na její roztažené nohy, viděl jsem jak se bílá nadílka objevuje mezi jejímy pysky, vytéká a pomalu stéká po hrázce, konečníku až na povlečení. To ale asi nevnímala, protože je ještě střídavě sála.

„ Jdeme do sprchy, tak jí tady zatím můžeš vylízat tu vyšukanou píču a připravit nám jí na anál. Tak čtvrthodinky,“ poručil tmavovlasý když se zvedli.
„ Teď nás pustíš nás do zadečku,“ poplácal ji po udýchaní a mokré tváři a zmizel v koupelně. Její mlčení pro ně znamenalo souhlas.
„ Chtěla jsem se taky opláchnout,“ ozvala se jen, ale odmítli to se slovy, že si má tu mrdku na sobě a v sobě pěkně užit.
Když jsme osaměli, přitiskl jsem se k ní lítostivě. Všimla si mého polotvrdého mokrého penisu a jakoby nechtěla nechat pozadu ani mě, vzala mi ho do pusy.
„ Bylo to krásný nevydržel jsem to… jak ti je...“
„ Síla,“ hlesla než se mi začala věnovat. Způsob jejího kouření mě probudil, bylo drsnější a sprostší než jsem u ní byl zvyklý a váhal jsem jestli nemám zasunout. Hladil jsem ji prsa, kundičku a využíval to všechno ulepené mokro, abych kroužil kolem jejího análku a pak i dovnitř.
Oba se po chvíli objevili s omotanými ručníky v pokoji a posadili se spokojeně do křesel:
„ Podívej Davide, už nám ji připravuje, nenechte se rušit“ okomentovali moji snahu. Prst i bez gelu postupně mizel hluboko v jejím zadečku a já tak přidal i prsteníček.
„ Tak co, užila sis to ?“ vyptávali se se jí a pak mě: „ Tak co, bude připravená ?“
„ Klidně to můžu ukončit, “ zašeptal jsem ji. Neodpověděla
„ Lízej ji při tom dráždění,“ nařídil mi tmavovlasý, pod ručníkem si ho přitom honil.
Nalubrikoval jsem si prsty a opatrně dál zasouval. Jazykem jsem začal u postěváčku a pak se odvažoval hloub a intenzivněji. Cítil jsem vůni semene, ale neucukl jsem a klečící Markéta začala sténat.
„ Až budeš připravená řekni, my klidně můžeme,“ shodil ze sebe ručník holohlavý.
„ A neboj se, bude se ti to líbit a splníš si svoje přání,“ jakoby se snažili být najednou něžní a tak ji asi přesvědčili, protože jim ochotně přikývla.
„Tak se mi o něj pojď zase postarat,“ klekl si před její obličej tmavovlasý, asi aby odpoutával její pozornost, protože holohlavec mě nenechal přivést ji k orgasmsu a lehce mě odstrkoval. Usadil se sám u jejích obou nabízených otvorů. Markéta tak možná ani nezaregistrovala, že už to byl on, kdo prstem zkoumal těsnost vstupu do zadečku. Tedy dokud na mě i na ní nepromluvil: „ Posaď se na kraj postele a jen se dívej , teď ti tam tu tvou manželku odpaníme pořádně. No tak vystrč jí na mě a povídej, copak od nás chceš ?“.
„ Ošukat zadek, “ přestala kouřit.
„ Popros o to děvko ,a celou větou !“
„ Prosím, ošukejte mě anál, “ knučela a já ji skoro nepoznával.
„ Jenom prdelku ?!“
„ Strčte mi ho do zadku i do kundy… ! “ skutečně prosila a sténala pod jeho zintenzivňujícím se drážděním. Roztahovala stehna a poslušně špulila a nabízela zadek. Pak vše zopakovala: „ Chci to, chci je tam mít !“
S bušícím srdcem jsem sledoval, jak si holohlavec na svoje ztopořené nádobíčko natahuje ochranu, přidává lubrikant, přibližuje se k jejímu análu a snaží se přitlačit.
„ Pěkně se uvolni.“ hladil ji po prsou tmavovlasý. Teď už byla skutečně dokonale podvolenou odevzdanou loutkou v jejich moci. Měla soustředěný, trochu ustrašený a především očekávající výraz ve tváři.
Tmavovlasý už ale zase zhrubnul: „ Ale taky mě při tom zase pořád kuř hluboko, ty děvko.“
Holohlavec mi nedovolil se dívat zblízka, ale komentoval to: „ Tááák pěkně, už ji ho tlačím do tmavý dírky...“
Markéta vyndala si z úst přirození tmavovlasého a zrychleně dýchala.
„ Žalud je skoro tam,“ pokračoval soustředěně „ Pěkně pomalu přírážej naproti, nestahuj se,“
„ Je velkej ! “ vyhrkly jí slzy.
„ Je, ale jen se neboj, to zvládneš, už tam bude !“ nenechal se odradit. Skoro jsem chtěl zasáhnout, ale jednak se na mě tmavovlasý odmítavě podíval a hlavně sama Markéta odsunula moji ruku ze své tváře.
Oba ji nechali chvíli vydýchat, než ji tmavovlasý donutil zase kouřit. Hekala, dokonce ho při tom lehce kousla. Viditelně se snažila pomáhat špulením zadnice. Pak opět přestala kouřit a když křečovité sténání přešlo ve vzrušené, pochopil jsem že ho má už uvnitř.
„ Šikovná holka,“ začal holohlavec pomalu pohybovat zadkem. To už se k němu přesunul i tmavovlasý a sahal jí zespoda na kundičku.
„ Tak už ti ji šukám do zadku !“ konstatoval vítězoslavně holohlavec a zrychlil přírazy. Markéta zvyšovala sténání.
„ Tak co líbí ?“ plácl ji po zadku. „ Povídej !“
„ Jo, jo … budu“, oznámila nám nečekaně rychle.
„ Jen se pěkně udělej kurvičko, až se uděláš tak tam pustím kámoše.“
Vykřikla v orgasmu a celá se prohnula. Ještě chvíli pokračoval a pak nastoupil parťák. Holohlavý si lehl pod ní a lízal jí. Tmavovlaslý přirážel s daleko větší intenzitou a Markéta je sama začala povzbuzovat, aby ji nepřestávali lízat a šukat.
„ Tak se nám to líbí holka !“ oceňovali a přešli k další změně: Otočili si jí, tmavovlasý se položil na záda a ona se zády k němu měla posadit a nabodnout na jeho stojící penis. Už jí do zadečku zaplul jako po másle, stačil jsem si všimnout, že už na něm nemá kondom. V tom okamžiku už se holohlavý přesunul zepředu mezi její nohy, kde se vyzývavě nabízela na protažení její čvachtající kundička. Po zásunu už se už rozkřičela jako smyslů zbavená.
„ Tak už má obě díky zaplněný,“ hekali směrem ke mě. „ Ať ti ho kouří, postav se k ní,“ poručili. Stoupl jsem si k jejímu obličeji. Hned mi po něm hladově chňapla a skoro i kousala, jak to prožívala
„ Tak co máme ti tu tvou děvku dál šukat?“
„ Jo, mrdejte ji ! Má teď všechny díry plný, jak si vždycky přála,“ vrážel jsem ji svého ptáka hluboko do hrdla. Ten pohled souhry našich těl mě dohnal k známému pocitu před výstřikem. Ani jsem ji na to nedokázal upozornit a bez varování stříkal do pusy. Většina vytekla na tvář a kapala jí na prsa, protože už nepolykala, křičela že to nevydrží a že už bude. Orgasmus byl možná nejsilnější.
Holohlavec něco zamumlal, a až z další slovní reakce prozradil, že se do ní udělal „ Áááá, právě jsem ti vystříkal píču !“
Stejně tak zavzdychal tmavovlasý a udýchaná Markéta se na mě významně a nadrženě podívala:
„ Dívej se, když si to chtěl ! Už mě stříká do zadkůůů, óóó … plní mě ho... teplý…“ zavírala oči, nechala ho ještě několikrát zaškubat a jakmile se z ní holohlavec zvedl seskočila ze svého nabodnutí. Hhned ji otočili na břicho a zatlačili mě mezi její nohy se podívat jak jí z obou mokrých a oteklých otvorů vytékají jejich šťávy. Fascinující pohled na zčervenalou kundu a nad ní roztažený anální otvor, tedy teď spíš díru, a v obou smetanové nadělení. Někdo mi přitlačil hlavu k jejímu klínu, snad abych lízal.. ale nebyl to nikdo z dnešních dvou dominantů, byla to překvapivě Markéta… A když jsem splnil co si přála a hlavu znovu zvedl… zíral jsem, že má oba u své tváře a střídavě je chtivě kouří… Začal jsem se obávat i těšit, co bude následovat příště.
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Re: Ona, já a více než jeden bull

Příspěvek od jjj3 »

příjemné čtení
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Ona, já a více než jeden bull

Příspěvek od vinklar »

Moc pěkné
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Ona, já a více než jeden bull

Příspěvek od kohout50 »

Další krásné poctěni. Těším se na další díl, pokud bude ...
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: Ona, já a více než jeden bull

Příspěvek od hotpair40 »

Wauuuuuuu tak to chce fakt pokracovanie. Ja som sa pri tom perfektne urobil
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Ona, já a více než jeden bull

Příspěvek od KarelK1968 »

Hezká povídka.
Uživatelský avatar
Bull1987
Příspěvky: 141
Registrován: úte 27. čer 2017 16:51:34
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem z Brna pravidelný dárce krve a plazmy zdravý očkovaný proti C19 175cm a mám tu galerie..

Re: Ona, já a více než jeden bull

Příspěvek od Bull1987 »

Paradni, jen tak dal a tvrdeji!
marcin
Příspěvky: 21
Registrován: úte 14. pro 2021 11:41:33
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: pár, rádi se něco dozvíme, něco o sobě prozradíme a třeba k něčemu novému dospějeme

Re: Ona, já a více než jeden bull

Příspěvek od marcin »

Nějaký čas se relativně nedělo nic. Samozřejmě jsme si zážitky z té akce vzájemně sdíleli a zesilovalo to naše vzrušení při milování, ale zdálo se, že na dlouhou dobu nic podobného absolvovat nebudeme. Markéta mi postupně prozrazovala to co jsem neviděl, jak byla tehdy nervozní a zpočátku i ponížená, když šla s oběma do koupelny, kde musela jejich ozdoby nejen umýt, ale hlavně hned ochutnat. Při jejich velikosti se prý i dávila, ale postupně si je, jednoho po druhém, dokázala zasunout poměrně hluboko a samozřejmě ji po té nekompromisně opřeli o sprchový kout a protáhli ze stoje… jak se prý cítila trapně když se ke mně vracela a netušila co jsem všechno slyšel nebo viděl. Ale že se při pohledu na moje vzrušení nakonec uklidnila, s první orgasmem se i uvolnila a pak už nepoznávala sama sebe…

Stříkal jsem předčasně, když mě při předehře honila a přitom mi popisovala jaké to bylo, když ucítila cizí výstřik v ústech a ochutnala tak jinou chuť semene, než mám já. A nebo když holohlavcovo teplé sperma vystříklo do její kundičky, nebo po tom i do análku.

Markétin profil na amatérech občas oba muži navštívili. Tušil jsem, že mezi nimi nějaká komunikace probíhá, ale neměl jsem tam přístup a Markéta tvrdila, že se jen ptají jak se má.
Že v tom je ale něco víc jsem pochopil při milostných hrátkách, kdy měla podle mě nejsilnější orgasmus ve chvíli, kdy jsem ji slovně vyvolal představu, jak mě vzrušovalo dívat se na ní, jak je kouří, jak do ní buší zezadu a dalších pozic a nejhlasitější byla, když jsem chtěl aby si představila, že jí příště mezi ně pošlu samotnou a že jich na ní bude víc než dva.

A pak jsem to prostě nevydržel a přes její heslo se na ten amatérský profil dostal: Opravdu to začalo zpočátku nevině. Chválili ji jak byla šikovná a krásná, ale pak začali v psaní přitvrzovat. Tedy černovlasý už tolik ne, ale holohlavec opakoval, že má kámoše, kterým to vyprávěl a kteří by ji rádi poznali, Že by byl volný jeden byt a že by klidně mohla přijet i sama, kdyby mě, jakožto partnerovi, se to nehodilo... a vyzvídal, co by si představovala.
A Markéta jim nejdřív nesměle odpovídala, že třeba jo, že by chtěla něco jako minule. A pak se odvázala, přiznala, že to pro ni byl nejsilnější zářitek, že by se jim ráda nastavila a byla zase jejich kurvička, která musí udělat co ji nařídí a že by chtěla zase naplnit kundičku, a po minulém zážitku i zadeček a samozřejmě i vystříkat pusu. A že kdyby jich bylo víc že by se tomu nebránila !
Řešili tam i mě, jestli bych o tom měl vědět, nebo ne. Psala jim že v reálu bych to asi neustál, se dívat jak ji przní tolik chlapů najednou, ale že by si to třeba natočila na mobil a někdy by mi to pak pustila… jako překvapení.
Polykal jsem naprázdno a jak jsem si to představoval musel jsem se i udělat. I když mi v hlavně běželo, že to nedovolím.
Jenže začal jsem na to myslet čím dál tím víc. Jak ji tam dovedu, u dveří ji předám skupině chlapů a pak budu je někde čekat až mi po pár hodinách zavolá, abych si pro ni přijel a až mi bude vše podrobně vyprávět. Dospěl jsem tak do fáze, že jsem to chtěl i já.
Jen jsem nevěděl, jak jí to sám navrhnout a nakonec jsem se rozhodl to udělat opačně o oslovit ze svého profilu na amatérech holohlavce, že bych nebyl proti další akci a že vím že Markéta taky ne.
Když se ptal jak si to představuju, psal jsem, že ještě nevím jestli chci být u toho nebo si někde jen představovat co provádí s moji holkou...
Jakoby už na to byl připravený, sdělil, že to lze vyřešit i tak že tam zapojí on-line kameru, nebo mobil a já se budu moct z domu přes aplikaci dívat. Vidět vše, ale nemít možnost do toho nijak zasáhnout.
Psali, že Markéta o kameře nebude vědět a přiznali , že si s ní píšou a nemám se bát, že ji zpracují, aby se to realizovalo co nejdřív.
Teď šlo o to, kdo z nás dvou se o tom zmíní první...
creampielove
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 09. lis 2017 13:19:20
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Ona, já a více než jeden bull

Příspěvek od creampielove »

Nádherné čtení, sen každého kandaulisty....i můj ale najít takovou ženu je asi nemožné
Schiros
Příspěvky: 33
Registrován: ned 07. čer 2015 0:00:10

Re: Ona, já a více než jeden bull

Příspěvek od Schiros »

Moc rajcovní 👌
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 96tom a 200 hostů