Šetření pičky před střetnutím s milencem

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
bigpig
Příspěvky: 174
Registrován: pon 21. kvě 2018 8:05:04
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Šetření pičky před střetnutím s milencem

Příspěvek od bigpig »

Dotaz na všechny,

chcete jeko bull aby si hotwife šetřila pičku a nějaký čas před střetnutím neměla styk s manželem? Nebo neměla ani orgasmus? Jak dlouho případně toto chcete.
Nebo i jako hotwife toto děláte automaticky?

Je to pak na sexu s bullem poznat?
Sukodlak
Příspěvky: 88
Registrován: čtv 22. dub 2021 17:58:14
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Šetření pičky před střetnutím s milencem

Příspěvek od Sukodlak »

bigpig píše: stř 19. led 2022 12:27:18 Dotaz na všechny,

chcete jeko bull aby si hotwife šetřila pičku a nějaký čas před střetnutím neměla styk s manželem? Nebo neměla ani orgasmus? Jak dlouho případně toto chcete.
Nebo i jako hotwife toto děláte automaticky?

Je to pak na sexu s bullem poznat?
Moje hotwife s manželem nespí vůbec, ale kdyby to bylo jinak, tak bych rozhodně na tom šetření se trval.
bigpig
Příspěvky: 174
Registrován: pon 21. kvě 2018 8:05:04
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Šetření pičky před střetnutím s milencem

Příspěvek od bigpig »

Sukodlak píše: stř 19. led 2022 13:20:47 Moje hotwife s manželem nespí vůbec, ale kdyby to bylo jinak, tak bych rozhodně na tom šetření se trval.
Kolik dní dopředu? A po jak dlouhé době přestala tvá HW spát s manželem a proč?
Sukodlak
Příspěvky: 88
Registrován: čtv 22. dub 2021 17:58:14
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Šetření pičky před střetnutím s milencem

Příspěvek od Sukodlak »

bigpig píše: stř 19. led 2022 14:03:03
Sukodlak píše: stř 19. led 2022 13:20:47 Moje hotwife s manželem nespí vůbec, ale kdyby to bylo jinak, tak bych rozhodně na tom šetření se trval.
Kolik dní dopředu? A po jak dlouhé době přestala tvá HW spát s manželem a proč?
Těžko říct kolik dní. Záleží na četnosti schůzek že. Jinak by to mohlo opět dopadnout tak, že by s manželem spát neměla kdy ;) U nás to bylo tak, že tu abstinenci už měli domluvenou s předchozím milencem, takže já už přišel k hotovému.
marty634
Příspěvky: 46
Registrován: pát 20. bře 2015 14:38:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme pár, on cuckold, ona nežná hotwife. Cuckolding provozujeme jiz pres 20 let, takže víme o co jde. Hlkedáme pouze spolehlivé a dlouhodobé partnery/bully
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1680

Re: Šetření pičky před střetnutím s milencem

Příspěvek od marty634 »

Jestli mohu přidat pohled z druhé strany (cuckolda). Náš bull nic takového nevyžaduje, ale moje žena se mnou vždy alespoň 5-6 dnů před společnou schůzkou už nechce souložít a odmítá i orální uspokojení . Protože je sexuálně velmi založená, tak je pak na sex s bullem hodně natěšená a víc si to užije. Myslím, že o "šetření pičky" to při mé průměrné velikosti u nás určitě není. To naopak po sexu s bullem se mnou další 2,3 dny z tohoto důvodu nespí.
bigpig
Příspěvky: 174
Registrován: pon 21. kvě 2018 8:05:04
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Šetření pičky před střetnutím s milencem

Příspěvek od bigpig »

marty634 píše: stř 19. led 2022 14:37:19 Jestli mohu přidat pohled z druhé strany (cuckolda). Náš bull nic takového nevyžaduje, ale moje žena se mnou vždy alespoň 5-6 dnů před společnou schůzkou už nechce souložít a odmítá i orální uspokojení . Protože je sexuálně velmi založená, tak je pak na sex s bullem hodně natěšená a víc si to užije. Myslím, že o "šetření pičky" to při mé průměrné velikosti u nás určitě není. To naopak po sexu s bullem se mnou další 2,3 dny z tohoto důvodu nespí.
Díky za pohled z druhé strany. Ono to šetření je myšleno hlavně obrazně, že si prostě počká až na bulla.
bi_sub1
Příspěvky: 130
Registrován: pát 30. srp 2019 18:18:30
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Šetření pičky před střetnutím s milencem

Příspěvek od bi_sub1 »

U nás to bylo den před schůzkou nic a většinou tak 2 dny po schůzce taky nic. :-)
rochcho
Příspěvky: 30
Registrován: ned 20. srp 2017 20:12:31
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Šetření pičky před střetnutím s milencem

Příspěvek od rochcho »

U Nás poznám že jde v nejbližší době k bullovi, když chci sex a ona mě odmítne pustit do kundičky a nastaví jen anál. Po schůzce můžu klidně ještě ten den.
Brnopar
Příspěvky: 40
Registrován: pon 01. lis 2021 22:45:57

Re: Šetření pičky před střetnutím s milencem

Příspěvek od Brnopar »

U nás to je tak, že manžel je víceméně odstaven úplně, jednak kvůli těhotenství a druhak, protože si to náš pán takto přeje.
Uživatelský avatar
Euglena
Příspěvky: 60
Registrován: ned 02. zář 2018 20:30:07
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: #mamubozakasmalym #smutnefuniukundy
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1592

Re: Šetření pičky před střetnutím s milencem

Příspěvek od Euglena »

U nás většinou tak 2-3 dny žádné intimnosti. Čokl samozřejmě dýl. Tam záleží na jeho chování a moji náladě. Maximálně mi bull dovolí, aby mě čokl rozdráždil jazykem, ale nesmim se udělat...
Odpovědět