Chata

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Chata

Příspěvek od DrGarden »

Martin:
Janka ráno ešte spokojne spala, kým ja som po precitnutí nevedel stráviť včerajší deň. Všetko mi prišlo v sekunde čo sa stalo..! Večer som z nej ešte bol sladko opojený a teraz mi to prišlo ako uragán. „Niekto mi ju prespal..“ Šepotom som si potichu povedal. Ťiekla s pošvy ako keby v nej mala stádo bíkov.. Pripomenul som si to myšlienkach. Opretý o lakeť som sa na Janku pozeral s nepokojom v srdci a dvíhajúcim penisom. Zrazu sa pohla a otvorila oči. „Zlatko, ty si už hore?“ Opítala sa ma rozospatá sotva s otvorenými očami. Natiahla sa ku mne a roztiahla ruky. „Už hodnú chvíľu Miláčik..“ Pritisol som sa k nej a pocítil jej horúce prítulné telo. „Ani nevieš ako veľmi ťa lúbim!“ Šepla mi do uška a opáčila ma tam, kde som mal schovaného svojho malého kamoša. „Hmm, ešte stále spí.. či už vstáva?“ Konštatovala, ale v jej ruke sa mi krásne pochlapil. „Aha, tak predsa s teba niečo len bude maličký..“ Zašvitorila mi sladko a v tej chvíli som dostal veľkú chuť na jej nevernú sušku. „Povieš mi ešte raz, čo bolo včera Miláčik..“ Dožadoval som sa jej, ako mi jemne prechádzala prstami medzi guľkami. Nechápavo na mňa kukla. „To ti nemôžem Zlatko, bude to moje ..či lepšie naše tajomstvo.“ Pretiahla mi cez žaľuď predkožku a ja som tak ešte viac dostal chuť na jej hriešny poklad. „Nepítaj sa na hlúposti a poď do mňa.. Prosím!“ Vytiahla si pyžamo a stiahla zo seba premočené nohavičky. Penis mi stál ako svieca, viac ho už nebolo treba presviedčať. Ľahol som si na Janku, na misionára a jej nohy sa mi prirodzene naširoko roztiahli. Cesta do kráľovstva rozkoše bola otvorená.. Už žiadne otázky, jasné! Prebehlo mi mislou. Janka mi obratom chytila penis a nasmerovala ho bezpečne do svojej nevernice. „Ohh..“ Zastonali sme spolu z plných úst ako sa naše genitálie dotkli jeden druhého. Nebolo pochýb, že patria k sebe. „Áhh Martin!“ Z hlboka mi Janka vzdychla pri ústach a ja som do nej krásne hladko vnikol až po koreň. Pocítil som nesmiernu horúcosť jej prekrvenej vlhkej pošvy akú som doteraz nikdy necítil. Guľky sa mi opreli o jej okraj vagíny a na chvíľku som s ňou ostal nepohnute ležať. Naše ústa sa spojili a môj jazyk do nej nemilosrdne prenikol. Viac som si ju už nevedel užiť a Janka sa mi tak celá oddala ako vedela. Moje telo intuitívne cítilo, že v jej organizme práve začali prebiehať neodvratné zmeny.. Stojacé bradavky s vypuklímy dvorcami svedčili o počiatočnej hormonálnej búrke. Boli sme k sebe tesne zomknutý a Jankiné horúce peri ma až spaľovali. Pri vášnivom objatí som pocítil krátkosť nášho pohlavného stiku. Všetko to umocnilo presvedčenie, že mi večer zahýbala kým ja som na nich netrpezlivo čakal a zaspal. Bleskovo sa blížil môj vrchol slasti a Janka to cítila hlboko v sebe. „Už budeš?“ Spítala sa ma, ako sťahovala svoju panvu. V rýchlom slede som spravil pohyby dnu a von a v sekunde najsladšieho okamihu mi penis nečakane vyskočil von s Jankinho tesného zovretia. „Áááá..!“ Na plné ústa som zreval ako mi vystreklo semeno mimo jej pošvy. Vzápätí druhý a ďalší výstrek na jej holé brucho! Nedalo sa to zastaviť, ejakulácia mimo jej lona bola zdrvujúca a bezhranične sladká. „Ohh Martin, ľúbim ťa, ľúbim!“ Stonala Janka podo mnou a snažila sa mi vypadnutý penis rýchlo vsunúť naspäť do svojej pipiny.. Išlo o veľa, náskok bol nesmierný, priam beznádejný. Konečne sa nám to podarilo a znovu sme sa na seba napojili.. „To nič, to sa stáva.“ Snažila sa ma utíšiť a rukami si ma pritisla viac k sebe. „Aspoň vieš akého máš babráka..“ Nedalo mi povedať. Cítil som sa ponížene. "Ja viem Zlatko, už je to aj tak.." Nedopovedala, ale ja som si to dokončil v mysli. Jedno, však? Mlčali sme. Ešte chvíľu boli našé telá v spojení a prežívali sladkú vzájomnú blízkosť. "Už je von!" Povedala Janka a natiahla sa po svoje potečené gaťky. Zdvihol som sa a mlčky som jej utrel postriekané bruško zapatlanými bielo-žltými nohavičkami. Obliekli sme sa a chystali zísť dole na raňajky, kde nás už nedočkavo očakávali znudene posedávajúci Milan s Lacom.
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Chata

Příspěvek od kohout50 »

Krásně napsané počteníčko. Jen si nás napnul, jak struny, když jsi vynechal další dění na kolibě ... Dočkáme se ho ?
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Chata

Příspěvek od DrGarden »

Milan:
S Lacom sme mladým prichystali výdatné jedeníčko, len sa im už patrilo ukázať.. Hlavne Janku sme chceli vidieť, ktorú sme včera tak nečakane intímne utrápili v Kolibe, ale zvládla to statočne a užila si to s nami! Takú mršku by som už nevládal mať tak často ako kedysi. Pomyslel som si a pozrel sa na spokojne pofajčievajúceho Laca. Starý si to s ňou tiež pekne rozdal.. spolu aj s nadržaným Milošom.. Napadlo ma pri pohľade na jeho skúsenú tvár starého smilníka. Švagor po tej kefovačke radšej išiel rýchlo naspäť za tou svojou, bola nesmierne žiarlivá. Moje rozjímanie prerušili otvarajúce sa dvere a mladý holúbkovia sa konečne vytiahli von z podkrovia. Janka pôsobila bojazlivo, ale to bolo tým, že si na včerajšok veľmi nepamätala. Tušila, že tam bola s viacerými a mala to s nimi naostro. Mala však smolu, že tam bola ako žena práve v čase največšieho rizika. Teraz by som to naozaj nemala mať.. Stále mi znie jej obávaný hlas, ako sme schádzali dole ku Kolibe. Myslím, že ani sama nevie kto s ňou čo mal.. Všetky čo si tým prešli mali podobné pocity. Zato jej Martin mi od prvej chvíli pripadal ako sebavedomý poslušný budúci manžílek. Mal krásne našlapnuté na vedomého paroháča! Janka na to mala všetky predpoklady mu zahýbať a myslím že ako pár sa ideálne našli.

Janka:
Obliekla som si kraťasy a narýchlo postlala rozpatlanú postel. S Martinom sme sa nechceli veľmi zdržiavať, dole nás už čakali pripravené raňajky. Myslím, že som to zvládla ..a hlavne že sa do mňa Mojko nevystriekal. Pomyslela som si ako som natriasala periny. Priam fizicky som cítila v sebe tisíce spermií a ďalšie by som už naozaj do pošvy nastriekať nechcela. Vstala som akoby iná. Pripisovala som to zmenou ktorou som práve prechádzala. Vážne sme s Martinom plánovali budúcnosť s túžbou naplniť zmysel nášho vzťahu. Myslím, že po tom túži každý pár.. Mala som v hlave zrazu veľký zmätok. Intuitívne moje telo cítilo, že dostalo niečo.. čo zmení náš život. Nikdy som sa necítila tak bezmocná, tak vášnivo sa oddávajúca pre iných mysliac pri tom na Martina čakajúceho na mňa. Áno, ženy sú tie najväčšie pindy! ..a radi sa menia na vrieskajúce kur.. Priznala som vzrušene svoj poklesok. A práve vtedy ma môj Hlupáčik nečakane tesne pred dverami (ako som sa chystala vyjsť von), chytil. Pritiahol si ma k sebe, jeho ruky vkĺzli pod moje čisté nohavičky a ja som znova pocítila ako zo mňa potiekol pramienok včerajšej hriešnej noci. „Miláčik, cítiš sa v poriadku?“ Starostlivo sa ma opítal. „Som v poriadku Zlatko, len som veľmi hladná!“ Otočila som sa k nemu a dala mu pusu na líce. Jasné že sme to tušil obaja len som si nebola istá ktorý ma mal prvý..

Martin:
Zišli sme do haly. Prvá išla Janka a ja hneď za ňou. „No konečne, zamilovaný sa ráčili ukázať!“ Nahlas nás vítal Milan. „Nechaj ich, potrebovali sa spolu ešte pocmukať, keď to včera nestihli..“ Vzniesol akoby namrzene Laco. Videl som na Janke, že jej vôbec nie je simpatický na rozdiel od Milana, ktorý jej po celý čas nadbiehal. Však bola jediná baba medzi nami dofrasa, tak čo sa blbec čuduješ? Boli moje myšlienkové pochody, ako si ju obaja slintajúc obzerali keď sme schádzali dole. „Trocha sme to pretiahli.. Janka potrebovala dospať včerajšok.“ Ospravedlňoval som ju držiac si ju pevne za ruku. Mal to byť pre nich jasný odkaz, že patríme k sebe a Janka je iba moja nech sa deje čokolvek. Vedel som aký je Milan sukničkár, tak som sa snažil zmieriť s pravdou o ich včerajšom večernom LOVE-STORY. Stôl bol prestretý a to bolo momentálne to hlavné čo sme potrebovali. Trocha ma znepokojilo Lacové potiahnutie fúzov a jeho poznámka. "Pekne sa najedzte, hlavne Janka, budeš to tuším potrebovať.." S náznakom úsmevu žoviálne povedal pozerajúc priamo do Jankinho výstrihu. Samozrejme, keď rastie bruško.. Dal som si to do súvislosti. ..ale ako to vie? Milan mu niečo naznačil? Domýšlal som si ďalej a moja polovička sa na neho prekvapene pozrela. "To ste ma tam vy zdvihli s koberca?" Opítala sa ho, prehliadnúc, že sedím vedľa nej. "Myslím, že sa o tom radšej pred Martinom nebudeme baviť." Rázne povedal Milan dívajúc sa striedavo na poblednutú Janku a usmievajúceho Laca. Ucítil som Jankinú ruku vo svojej dlani. "Ja naozaj neviem, nechajme to tak, prosím!" Zaúpela a pozrela sa vystrašene okolo. Laco bol v tvári celý červený, za to mňa by sa krvi nedorezal. Jedine Milan si zachoval kamenný výraz tváre a elegantne si odpil s pohára. V tichosti sme dojedli. Zrazu som si nebol istý, či chcem vôbec niečo o tom vedieť...
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Chata

Příspěvek od kohout50 »

Krásně napsaný, hezké počtení. Jen stále chybí pokračování dění z Koliby :-(
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Chata

Příspěvek od DrGarden »

Janka:
Rýchlo sme dojedli a ja som vybehla pobaliť veci na izbu. Martin zatial pomohol poznášať veci zo včerajšieho mecheche Lacovi do zadnej časti chaty. „Nič si nepovedala Martinovi?“ Otočila som sa a vo dverách stál Milan. Vôbec som ho nečakala.„Ešte nie, na to ho musím pripraviť.“ Vysvetlila som mu a hodila posledné prádlo do tašky. Bola som prekvapená, že prišiel za mnou. „Vlastne si ani veľmi pamätám ..čo bolo.“ Povedala som mu a snažila sa rozpametať. V jeho prítomnosti som znova pocítila pocit čubky. „Bola som niečim omámená, točila sa mi hlava a viem len to, že ma zacvikli do niečoho čudného..“ Snažila som si navrátiť spomenky. Otočila som sa a Milanové ruky spočinuli na mojich bokoch. „Áno, my to voláme PANENKA, mala si to tam s dvoma..“ Oprel ma o stolík čo stál vedľa postele. Začala som si uvedomovať, že chce aby som to povedala. „Len mu to musím jemne naznačiť..“ Naše ústa sa znova spojili. „Si tá najsladšia fľandra akú som zbalil inému, ale tam som ťa nemal zlato!“ Otočil si ma hlavou k stolu. „Však tam bol len Miloš, či ako sa volal ..a kto ešte okrem teba?“ Bola som znova zaskočená. Spomenula som si na Lacové slová pri raňajkách. Milanová ruka mi bez ostychu vošla pod blúzku a nahmatala holé prsia. Začala som tušiť, že má na mňa chuť. Len aby neprišiel Martin! Pozrela som dole a uvidela jeho stoporený morký penis. „Bude to rýchlovka..“ Šepol mi a prehol ma cez hranu stola. Moje kraťasy aj s gaťkami išli náhle k zemi! „Myslíš ten hnusný Laco?“ Pokračovala som v debate ako si ma pripravoval. Nechcela som to počuť, ale bola som si tým náhle taká istá! Milan ma mocne chytil za bedrá a ja som sa ako babenka prirodzene rozkročila. Vôbec som s ním šukať naplánovala a nechcela! „Bol on prvý čo ma mal..“ Až zo slzami v očiach som to vydala zo seba a v tej sekunde do mňa Milan hladko prenikol. „Áno ten ťa prvý mastil maličká..“ Jeho hrubý úd doširoka roztiahol moje pysky a ja som zo seba vydala hlasný ston. „Ooohhh!“ V okamihu sa mi vrátili všetky spomienky. Presne tak a ešte oveľa viac som to od Laca prežívala tam aj s jeho hrubím rapavým údom. S Milanom som sa spredu len bozkávala.. a áno, bol pri mne aj Miloš ktorý mi hladkal prsia a dráždil bradavky! Vybavilo sa mi v mysli. Kričala som im tam v škripci na plné ústa ako sa na mne striedali.. Hnusáci!!! Stôl vŕzgal a ja som sa ho rukami snažila pevne držať. Ohh, naivne som si myslela, že sa spustím len s Milanom, Káča! Držala som pindu a pripadala si ako posledná cundra! Obaja sme začali viac a viac stonať. „Laco ťa chcel mať čerstvú, nepoužitú.“ Vychutnával si ma odzadu Milan. „..išla si s ním krásne, potom aj s Milošom ..s oboma do konca.“ Žebonil, počas mojich vzdychov. „A teraz si to užívaš so mnou, kurva!“ To som už ani nevnímala čo mi hovorí. Viac mi nebolo treba! Celím telom mi prešla vlna rýchleho orgazmu, nohy sa mi podlomili a ja som sa v kŕčoch pod ním skrúcala v orgazmických zášklboch. Deloha sa mi začala sťahovať a jeho penis tým dostal impulz. Začal do mňa hlboko zapichnutý ejakulovať.. Išli sme krásne spolu! Ako v tranze som mu prehnutá stonala a prijímala do seba jeho mužské pohlavné bunky. Ak som doteraz nepočala, tak po tomto určite! Precitla som ležiaca na tvrdom stole. Do piče skurvenej, som ja poriadna pi.. Boli moje prvé myšlienky po našom spoločnom uspokojení a ukojení jeho telesných(rozmnožovacíc) pudov. Poslušne som mu držala šušku, zatial čo môj Martin s tým starým riadil na dvore. Milan ešte chvíľku s pôžitkom prechádzal moju vystriekanú vagímu skúseným vtákom. „Som ale riadna pinda!“ Nahlas som znova povedala, ako zo mňa konečne vypadol jeho odbavený kamoš. Prázdne vysiace guľky s mokrým údom si Milan schoval do slipov a obratom som si tiež v rýchlosti natiahla spodné prádlo na vypichanú prcinu. Bolo to v posladnej chvíli, lebo vo dverách sa už každú chvílu mal ukázať môj Martin. „Už si hotová?“ Opítal sa vystupujúc hore schodami. „Už je hotová kámo, ešte jej pomôžem s batohom..“ Ozval sa s náznakom úškrnu Milan, rukou si naprávajúc vajcia držiac tašku v ruke. „Čo ti pomáha?“ Spítal sa zvedavo prekvapený Martin. „Hej, pomáha.. len sa ma prosím nepítaj viac..“ Hodila som sa mu celá červená okolo krku. Martin ma chytil odzadu za zadok a len som stŕpala, aby mi nešiel rukou rovno do nohavičiek! Práve som cítila ako zo mňa začalo vytekať cudzie semeno!
Pepsi
Příspěvky: 137
Registrován: ned 27. led 2019 13:13:12
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Chata

Příspěvek od Pepsi »

Ako vždy paráda !!!
96tom
Příspěvky: 419
Registrován: pát 01. pro 2017 18:46:47
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Chata

Příspěvek od 96tom »

SUPER UŽ SE TĚŠÍM NA DÍL PANEKOU
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Chata

Příspěvek od kohout50 »

Pěkně napsané, hodně vzrušující čtení. Dočkáme se dalšího pokračování - dílů ?
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Chata

Příspěvek od DrGarden »

Janka:
Nastúpili sme do Milanovho teréňaka a ja som si sadla Martinovi na kolená. Lacovi som ruku nepodala, len som mu kývla. Opätoval mi pozdrav a rukou naznačil gesto smerom k môjmu pupku. Bolo mi jasné čo tým myslí..! Martina som sa pevne chytila a on mňa tiež. Naše prsty sa vzájomne preplietli. Cítili sme blízkosť jeden druhého. Dúfam, že mu nepotečiem na nohavice.. Pomyslela som si a pritisla si nohy viac k sebe. Milan sa spokojne pozrel na nás. „Ste pripravený mládež?“ Auto naštartovalo a vyrazili sme. Cesta ubiehala rýchlo a ani som sa nenazdala boli sme na zastávke. „Tak a je po výlete.“ Povedal a vystúpil. Rukou som si rýchlo prešla po nohaviciach, zatial všetko v poriadku. Martin po vystúpení z auta bol akýsi bez nálady. Buď som mu málo dopriala alebo by s nimi ešte ostal. Neviem, ja som sa hlavne tešila na horúci kúpeľ. „Myslím, že sme si to užili.. však Zlatko?“ Povedala som zvesela Martinovi kým Milan vyťahoval s auta naše veci. „Myslím, že sme si toho užili každy po svojom Miláčik!“ Povedal mrzuto a ja som mu vzápätí vyštípala líce. „Nebuď taký, doma ti to vynahradím..“ Sľubila som a zadupala trucovito nôžkami. Milan pred nás zložil batoh. „Tak, nech sa vám splní sen po štastnej rodinke..“ Povedal pobavene a pritiahol si ma priateľsky k sebe. Martin len stál oproti a pozeral na nás. Milanová ruka nebadane zablúdila k môjmu pupku. Otočila som sa k nemu a snažila mu naznačiť, že nie je na to práve vhodná chvíľa.. Nechaj to na mňa, prosím.. Očami som mu dávala najavo moju prosbu. Neviem či to pochopil, len si ma viac pritiahol k sebe a dal mi dlhú pusu. „Rád som ťa spoznal Janka, si fajn baba.“ Povedal nahlas a smeroval pohľad k Martinovi. Viem, viem aj ostatný boli radi však.. a snáď aj môj Martin, aspoň to dúfam.. Zaúpela som a mala pocit, akoby si to tiež moja polovička vychutnávala.. kým som bola objímaná jeho bývalým kolegom. (Bolo to pre nás všetkých zrazu iné.. mohla som sledovať Martinové pocity ako reaguje na Milanové dotyky s mojím telom. Nepovedal ani slovo, len sa na nás díval a prežíval to..) Po chvíli laškovania som odcupitala naspäť k Martinovi. „Dík za pohostenie kámo.. možno sa ešte niekedy ukážeme s Jankou..“ Kamarátsky mu podal ruku. Videla som na ňom, že ho naša nečakaná scénka vyviedla z rovnováhy. "Tak budťe spolu šťastný holúbkovia.." Povedal, keď sa práve v zákrute objavil autobus. Martin ma chytil pevne za ruku a už nepustil, kým sme nenastúpili. (Nečakane som v ňom vzbudila žiarlivosť? Jeho vzrušenie sa nedalo nevidieť. Tušil, že ma tam viacerý vyprášili..) Sadli sme si dozadu a ja som už intenzívne cítila ako mi semeno presakovalo cez nohavice. Keby som si tam aspoň vložku zacapila.. Otočila som sa a zrazu mi nečakane cinkol mobil. Bola to MMS správa! „Niekto ti píše?“ Opítal sa ma prekvapene Martin a pozrel na môj telefón. Otvorila som schránku a ukázal sa nám obrázok s popiskom. SLADKY POZDRAV S KOLIBY _ JANKA! Ops, ..a bolo neskoro, doprčic!!!
Obrázek

Martin:
Prišli sme domov, zhodili sme špinavé veci a Janka hneď utekala napustiť vaňu. Tiekla akýmsi bielym výtokom, cela bola polepená tak ako dnes ráno keď vstala. Tú MMSku nebudem riesiť! Zaprisahal som sa. Po jej zhliadnutí sme obaja ostali ako ovalený. Janka rýchlo vypla mobil a to bolo najlepšie čo v tej chvíli mohla urobiť. V sekunde zbledla ako stena a ja som ostal ako nemý. Kým sa okúpala prichystal som obed. „Tú MMS-ku necháme tak dobre Zlatko?“ Ukázala sa mi Janka zahalená v župane. „Dobre Miláčik, ja som tiež za to..“ Súhlasil som a pritiahol si ju k sebe. Jemne som jej vošiel pod župan, bola nádherne jemná. Pri dotyku jej tela som cítil sálavé ženské teplo. Konečne sme spolu len my dvaja.. Boli moje prvé myšlienky po jej zhliadnutí. Už nikdy ťa nenechám samú ..s nikým!

Po troch mesiacoch:
Všetko sa vrátilo do starých kolají. Janke sa trocha zaguľatilo bruško, ale to bolo asi všetko čo sa zmenilo. Vlastne ešte niečo, už dva mesiace za sebou nedostala menštruáciu. Naše milovanie bolo ako predtým, dávali sme si pozor hoci všetko naznačovalo, že už je neskoro. Mali sme síce tušenie ale až doteraz sme to nechávali bez povšimnutia. Dnes ráno mi Janíčka konečne ukázala test ktorý nám všetko vysvetlil. „Je to tam Zlatko!“ Podala mi tú čudnú bielu vec a ja som tam uvidel dva ružové pásiky, jeden tmavší a druhý výrazne svetlejší. „Vypadá to, že máme zarobené na rodinku..“ Pozrela sa na mňa Janka svojimi veľkými očami. Tak a je to potvrdené Martin, budeš ocinom..! Pomyslel som si bezmocne v tej vypätej chvíli a moja polovička sa mi prisala na pootvorené ústa. "Je to tam, som tehotná Láska!" Sladko šepla a moja ruka spolu s jej začala hladkať to naše rastúce bruško. "Budeš ten najšťastnejší otecko.." Dodala a ja som pocítil náhle taký zvláštny pocit v nohaviciach.. Presne ten, keď som moju najkrajšiu, jedinú milovanú uvidel po prvý krát s iným mužom. (Obaja sme akosi intuitívne túžili po veľkej pestrej rodinke..)
KONIEC PRÍBEHU
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Chata

Příspěvek od DrGarden »

POKRAČOVANIE:
Návrhy, ako by Janka mala prežívať svoje ranné tehotenstvo? O mesiac oboch zaľúbených čaká sobáš a svadobna cesta do teplých krajín. Zvládne Martin Jankyné pokušenie s miestnym tmavším spoločníkom Ahmedom v prvú noc strávenú na letovisku? Majú len tri noci pre seba a destinácia je plná mladých neskúsených chlapcov. Na konci pobytu Janka dostane pozvanie na večerné kúpanie od domácich hostitelov bez účasti svojho manžela. Prijíme pozvanie od Ahmedových kamarátov v štvrtom mesiaci na romantické kúpanie bez plaviek? Pustí ju Martin s obavami do neznáma s tmavšími ctiteľmi iba v ľahkých letných šatách? Ako to dopadne keď Martin strávi noc na hoteli bez svojej milovanej sám?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot], voov a 196 hostů