Chata

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Chata

Příspěvek od DrGarden »

Môj príbeh nie je skutočný ale inspiratívny. Som obyčajný chalan, trocha žiarlivý hlavne čo sa týka mojej polovičky.Trocha viac zavalitý, menej spoločenský a hlavne verný. Janka bola pravý opak, štíhla, veselá a mala rada spoločnosť. Mali sme 30r. a 22r. ideálny čas myslieť už na vážne veci. S Jankou sme si sadli k sebe, plánovali si budúcnosť, hoci spolu chdíme ešte len tri mesiace. Začali už letné dni a ťahalo nás to si niekam povyraziť, najideálnejšie na nejakú chatu. Vtedy sa mi ozval môj bývalí kolega z práce Milan a ja som sa ho pri tej príležitosti opítal, či ešte má tu chatu ktorú raz spomínal. Povedal som mu, že mám kočku a radi by sme sa šli spolu zabavili. „Jasné kámo, práve teraz robíme akciu, prídajte sa k nám!“ Pozval nás z fleku, hoci som nevedel nič konkrétne, koľký tam budú a čo sa tam bude diať. Janka však bola z toho hneď nadšená, že konečne niekam vypadneme! Volal som mu hneď ten večer, že teda prídeme.. hoci som mal z toho nejasné obavy. Milana som poznal ako kurizanta, takého ktorý sa rád obzeral za babami. Dohodli sme sa, že sa stretneme na otočke autobusu a dalej pôjdeme autami. Máme si zobrať len nevyhnutné veci, športové oblečenie, niečo na hygienu, nič viac. Jedlo, pitie a samozrejme zábava tam bude pre všetkých zabezpečená. Hlavne že moja mladá si to tam so mnou užije.. Zahnal som chmúrne myšlienky v ten deň.
Ráno sme sa zbalili a vyrazili na autobus. Janke bolo ráno trochu ťažko na žalúdok, ale pripisoval som to jej momentálnemu ženskému problému. Povedala, že má trocha výtok, ale že to nič nie je na to, aby sme nešli. Cesta nám rýchlo ubehla a vystúpili sme na konečnej zastávke. Poobzerali sme sa a vzadu sme zbadali dve autá, jedno terénne dvojmiestne a malý nákladniak. Čakali už na nás. „Ahojte!“ Pozdravil nás Milan a vystúpil z auta. Po rokoch čo sme sa nevideli a všimol som si, ako mu narástlo bruško. Však mal už svoj vek. Podali sme si ruky a predstavil som mu moju budúcu snúbenicu. „Toto je moje dievča, Janka.“ Povedal som mu hrdo a chytil ju okolo pliec. Janka sa na neho široko usmiala a Milanovi už nebolo veľa k tomu, aby sa zdržal niečoho, čo by sa mi asi nelúbilo.. Vedela sa páčiť iným a ja som bol na to dosť citlivý. Janka podišla k nemu, podali si ruky a dali pusu. „Máš super kočku!“ Zalichotil mi Milan a o chvíľu k nám prišiel Laco, starší muž, asi chatár. Tiež sme sa s ním zoznámili ale Janka sa s ním už necmukla. „Tak ako sa rozdelíme?“ Navrhol Milan. Obe autá boli dvojmiestne. „Ja ešte musím skočiť do obchodu.“ Povedal Milan a otočil sa ku mne. „Pôjdeš ty so mnou alebo ti zoberiem mladú?“ Navrhol veselo a tí dvaja sa na seba spítavo pozreli. Nech sa moja polovička sama rozhodne koho si vyberie, či chce ísť hneď na chatu a počká tam na nás s Lacom, alebo pôjde s Milanom. "Povedz si ty." Otočil som sa k nej. Janka nesmelo ale predsa ukázala na Milana. „Pôjdem s ním, ja sa lepšie vyznám v nakupovaní ako ty!“ Rozhodla sa a pristúpila k nemu.

Bude tam nevera, vášeň, poníženie, priznanie ..mám pokračovať?
romanec
Příspěvky: 49
Registrován: sob 11. čer 2016 6:54:56
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Chata

Příspěvek od romanec »

Určitě ano :) super námět a inspirace
nasabi
Příspěvky: 412
Registrován: sob 30. pro 2017 15:11:04
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Chata

Příspěvek od nasabi »

Choď do toho!
--ubozacek--
Příspěvky: 174
Registrován: ned 16. kvě 2021 21:13:06
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ubohe tluste cune a panic

Re: Chata

Příspěvek od --ubozacek-- »

Urcite.Pokracuj
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Chata

Příspěvek od DrGarden »

Martinov príbeh:
Laco naštartoval svoje naložené auto a vyrazili sme opačným smerom ako Janka s Milanom. „Vidím to na dve hodiny kým prídu..“ Zašomral si popod fúzi Laco a mňa akoby pichlo šidlo do zadku. „To čo tam tak dlho budú.. nakupovať?“ Naivne som sa opítal, ale nič mi na to Laco nepovedal, len sa pousmial a dalej šoferoval. Cesta bola rozbytá, ale o to krajšia príroda. Lacovi nebolo veľmi do reči, ale inak to bol príjemný chlapík, skúsený horal. Keď sme prišli, vyložili sme korbu a uložili veci do skladu. Po práci som si pozrel chatu, izby, sprchový kút. Hore boli dve spálne, jedna trojpostelová a druhá plná matracov. No už sa niekdne vyspíme.. Pomyslel som si a zišiel dole do haly. Laco zatial varil guláš vonku pri ohnisku. Ako sme prišli, mal som v gatiach sústavne zvláštny pocit. Bol skôr príjemne lechtavý. Minúty ubiehali a oni stále nikde, už mali byť dávno naspäť!

Jankin príbeh:
Sadla som si k Milanovi do tereňaku a pripútala sa. Ešte som sa obzrela za mojim Martinom, ktorý práve nasadal k tomu Lacovi ktorý sa mi vôbec nepáčil. Pohodlne som si našla miesto na sedadle a vyrazili sme.. „Ako sa ti u nás páči?“ Opítal sa ma čerstvo náš hostitel. Pozrela som sa na neho a uškrnula sa. Tváril sa rozpačite, asi už dávno nemal nič dočinenia s babou. „Fajn, teším sa a hlavne na chatu..“ Zašvitorila som a pozrela sa na hompálajúcu kariku, nad jeho volantom. „To je čo?“ Opítala sa Milana a hneď som pochopila čo to vlastne je! Tentoraz sa on zoširoka usmial na plné ústa na mňa. „To sú taký dvaja panáci, ktorý si to spolu cestou užívajú..“ Veselo mi to ozrejmil a celá som sa zahanbila aká som ťapa. Mala som sa radšej lepšie pozrieť, ale už bolo neskoro! „Jasné, šukajú..“ Vyprskla som a snažila sa byť nad vecou, ale opak bol pravdou. Z jednej strany ženská figúrka robila fajku mužskej figurke a z druhej bol ich sex odzadu. „Vidím, že to dobre poznáš..“ Povedal veselo a pocítila som jeho ruku na svojom holom kolene. Bola horúca. „Poznám..“ Jasne som mu dala vedieť, že už nie som jalová. „..a máš to tak rada?“ Vyzvedal a prešiel mi dlaňou až hore k stehnu. „..ak je chuť!“ Odvetila som, tváriac sa že o nič nejde. Práve sme zatáčali k obchodu. Začala som cítiť, že ma to rozpaľuje a to nebol dobrý signál pre moju polovičku. Zaparkovali sme pred obchodom a karika sa mi otočila stranou k fajke. Milan si to tiež všimol, ale nič nepovedal. Vystúpili sme a zamierili vedmo k obchodu. Ešte mi stačil chytiť ruku, akoby som bola jeho! Štastie ma tam nikto nepoznal..

pokračovanie nabudúce..
nasabi
Příspěvky: 412
Registrován: sob 30. pro 2017 15:11:04
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Chata

Příspěvek od nasabi »

Janka ma asi o zabavu postarane :)
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Chata

Příspěvek od DrGarden »

Rýchlo sme kúpili čo bolo treba a sadli naspäť do auta. Milan sa pozrel na mňa. Cítila som, že má očakávanie.. lenže ja som už bola môj zlatý zadaná! Pereblesklo mi ešte zdravou myslou. „A teraz kde ideme, na tvoju chatu?“ Nadhodila som ako buchli dvere. Bola to rozhodujúca chvíla. Mlčali sme, sediac v tom teréňaku. Začala som pociťovať neznáme vzrušenie a záležalo len na jeho voľbe.. tak to už povedz, že ma chceš..! Pozerala som sa mu do očí a dávala mu tak najavo, že ma môže mať.. Medvedík, ja ti to neviem inak povedať, aby si ma vyt... Priam som mu to očami kričala. Konečne to z neho vypadlo, ako som sa ho dotkla. „Poznám jedno miesto, kde.. by..“ Začal nesmelo. Obaja sme mysleli na to isté. „..sme boli sami, či?“ Dokončila som to za neho a pomyslela na môjho verného Martina čakajúceho na nás. Ja sa mu idem dať vyprášiť jeho kamošom, ale Hlavné že sa máme radi..! Prešlo mi myslou, keď ma v tom rozjímaní prebrala Milanová nečakaná pusa. Naše ústa sa stretli až tak, že som sa celá z toho až zachvela. Neviem či nás niekto videl, ale v tej chvíli mi to bolo jedno, bolo to celkom iné ako s Martinom, vášnivé a hlboké.
Ako sme stáli na parkovisku, jeden jeho známi mu zaklepal na okno. Rýchlo sme sa prebrali z opojenia bozkov a odtiahli sa od seba. „Hej Miňo, čo máš novú pipku?“ Opítal sa ho pobavene stojac pri aute. „Robíme párty na chate, ak chceš tak príd..“ Povedal mu naštvane, čo ho práve otravuje. „Tak fajn..“ Porúčal sa a zakýval na pozdrav. Milan hneď naštartoval a zaklal. „Otrava jedna.“ Ja som si ho vôbec ani nestihla všímnúť. „Kto to bol?“ Spítala som sa ho zvedavo. „Švagor, vždy ma vymákne keď som s inou.“ Pozrela som cez okno, no čo, aspoň vie aký si sukničkár.. Kukla som na kariku ktorá stále ukazovala fajku. „Ideme?“ Provokatívne som povedala a zapla si pás. „Poznám jednu tichú uličku..“ Dodal Milan a ja som sa oprela pohodlne o sedadlo. Chvíľu sme išli lesíkom až sme zastali na konci cesty. „Tu sme.“ Motor stíchol a ja som sa mu inštiktívne pozrela dole na hrču v jeho nohaviciach. Bol už na mňa.. nadržaný. „Martin sa nič nedozvie!“ Povedal nesmelo. „To dúfam, je dosť žiarlivý..“ Pritakala som. Obaja sme boli akýsi strnulí. Snažila som sa uvolniť. Milan mi po chvílke chytil odspodu blúzku a snažil sa mi ju dať dole. Ja som sa mu zatial dotkla hrče v rozkroku a hladkala ho tam. Nič sme nehovorili, len sa navzájom dotýkali. Trocha som sa hanbila za svoje nulky, keď mi ju dal dole a ukázala som sa mu nahá. Holé prsia som mala špičaté. „Máš ich rozkošné Janka!“ Zalichotil mi a prešiel jemne rukou cez bradavky, ktoré mi vystrelili a stvrdli ako betón. Bol to zvláštny pocit ukázať sa len tak niekomu ktorého poznám sotva jednu hodinu. Naklonil sa a jeho ústa sa mi zahrizli do stojacej bradavky. Vydala som zo seba nahlas „Ahhh!“ a jeho nedočkavá ruka mi vošla do krátkych nohavíc. Prstami sa mi dotkol holej šušky a ucítil vlhko, ktoré zo mňa odspodu sálalo. „Si tak krásne na hladko..“ Počula som ako mi tam šmátral prstami.. „Aj ja som zvedavá!“ Nedala som sa a celé telo sa mi z toho chvelo. Vzpriamil sa a spustil opierku sedadla. Pozreli sme sa na seba a naše ústa sa znova spojili.. Minúti leteli ako besné, už sme vyše hodiny boli spolu! Spravím mu to a pôjdeme.. na viac už asi času nebude. Pomyslela som si, ako sa mu moja ruka opatrne dotkla nohavíc. Hlavne že Martin nič vedieť nebude! Ospravedlňovala som sa sama pred sebou. „Tak poď..! Moja..“ Pobádal ma. Odtrhli sme sa od seba a rozopla som mu jatku. Nadvihol sa a strčila som odvážne ruku dnu. V tvári som celá až červenala pri dotyku s jeho penisom. „Počkaj, ták.. a už je von!“ Znova sa nadvihol a stiahol si gate po kolená. „Ohh, ty ho máš!“ Vydralo sa mi z úst. Držala som jeho stoporeného krásavca. Cez predkožku sa mu tlačil na slobodu široký žaľuď. Ako sa mi odhalil v celej kráse, bol mokrý ako moja čochvíla neverná pipina. Naklonila som sa bradavkou k nemu a dotkla sa ho. „Ohh, to je krása!“ Povedal, ako sa nám zlepili naše pohlavné časti tiel. Priam sa mi ružová bradavka prisala k jeho špičke. „Si tak úžasná!“ Ticho zastonal. Moje telo akoby začalo spolupracovať s jeho, z čoho som bola sama prekvapená. Si už taká tak čo s tým kurva spravíš..? Počastovala som sa. Zvedavo som mu ešte zašla rukou dole pod penis a chytila mu jeho tmavé guľky. „..á, tu je tvoja tajná zbraň!“ Zašvitorila som Milanovi do ucha a jemne mu ich stisla. „Óhh, ti si ale mrška!“ Vydal zo seba tenký ston. „Ale aby si vedel, rada mám len Martina!“ Jasne a dôrazne som mu povedala a pomali mu ho vzala do úst.. držiac mu vajíčka v dlani. Pocítila som známu chuť mužského prirodzenia a nad sebou jeho hlasný ston rozkoše!

Martin:
Do frasa, že sme tie mobily nechali doma! Pomyslel som si, ako prešli dve hodiny a ony sa ešte neukázali. „Darmo vyčkávaš kamarát, tvoja čajočka sa ti určite vráti, len musíš byť trpezlivý a veriť jej.“ Zvolal na mňa Laco a priložil do ohňa. Radšej som mu neodpovedal a išiel do chaty. Mal som silné nutkanie onanovať. Sadol som si na postel a stiahol gate. Úd mi stál akoby som bol s Jankou a nahú ju hladkal. Chytil som si koreň penisu a pritlačil naň. Moje myšlienky sa upäli na ťažkú predtuchu a pocítil som náhle uvolnenie až slasť. Pozrel som sa na svoju dlať v ktorej bola hustá biela tekutina.. (Vo dverách stál Laco, ktorého som nevidel. Mal úsmev na tvári s môjho malého napoleóna, ktorý práve dobojoval a vytiekol.)
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Chata

Příspěvek od DrGarden »

Milan:
(Práve v tom čase keď Martin onanoval, jeho frajerka fajčila Milana.) „Ohh, to je super!“ Vychutnával som si to s čerstvou frajerkou bývalého kolegu. „Hlbšie zlato, hlbšie..“ Posmeloval ju, mršku malú . „Len to prosím nepusti..“ Zajachtala podomnou Janka s plnými ústami. Dávala si krásne môj úd hlbšie do hrdla a druhou rukou mi jemne láskala obe vajká. Vedela to skoro dokonale. Už dlhšie som nemal žiadnú pichačku, tak to bude asi rýchle.. Prišlo to na mňa ako blesk a môj vrchol slasti bol zrazu na krajíčku.. „..Áhh, ešte, poď ty kurva..“ Na plné ústa a bez kontróly som na ňu vyhŕkol a už sa to nedalo zastaviť! Rukami som Janke silno zovrel hlavu až vydala kvílivý ston a v neskutočnej extáze slasti som do nej začal naplno striekať.

(Presne v tom čase keď do hrdla Martinovej snúbenice Milan začal pumpovať, dostal Martin na izbe chaty oslobodzujúci orgazmus.) Janka v tej chvíli v ústach pocítila chuť cudzieho semena. „Aááh, ešte..“ Slastne stonal Milan a celý sa chvel na tele. Jeho mladá uspokojovateľka mu hltala jeho dávku za druhou hlboko vsunutým údom do hrdla. V tej chvíli nemohla robiť nič iné iba to poslušne prijímať. Trvalo to celú večnosť, keď konečne uspokojený úd prestal pulzovať. Hneď ako jej Milan pustil hlavu, Janka uvolnila zovretie úst a penis z nej vykľzol. Mohla sa z hlboka nadýchnuť a prehltnúť posledné kvapky. „Ty si ale..“ Vyletela na neho ako osa, ale nedokončila.. Znova sa z hlboka nadýchla. „Ja som to ešte nikomu tak.. NESPRAVILA!“ Vyslabikovala to dôrazne. Pozrela prísne na spokojne tváriacého Milana. „Prepáč moja, ja to tak mám najradšej..“ Vysvetlil jej to jednoducho. „Ale ja NIE!“ Nedala sa a dodala. „..a tú kurvu si si mohol odpustiť!“

Janka:
„Nechápeš, mne sa to tak hnusí?“ Pokračovala som neuspokojená, či lepšie frustrovaná pri naťahovaní si blúzky. Utrela som si ústa a ďalej mu húdla. „Ani Martinovi som to nevypila?“ Spravila som mu grimasu, chuť semena ostávala v ústach aj po niekoľkých prehltnutí slín. „Všetko je po prvý krát.. každá ma tak fajčila ktorú som mal.“ „Ale ja som ťa tak nechcela!“ Už menej som sa na neho hnevala. ..keby ma aspoň chvílu pomiloval! Tisla sa mi do hlavy tá hriešna, stále nenaplnená myšlienka. Dosiahol čo chcel, poddala som sa mu. Skonštatovala som a pozrela sa na hodiny. „Musíme už ísť!“ Začala som sa dávala dokopy kým si Milan zapínal nohavice. „Kúpim ti ešte tie gumičky..“ Pozrel sa na mňa ako naštartoval. „Nie, na to už nemáme čas!“ Rázne som povedala a uvedomila si aká som tam dole mokrá. „..a aj tak to s nimi nemám rada.“ Prehltla som znovu. Asi si už zvykám na to.. Martina potom doma možno prekvapím.. Cestou mi Milan začal znova hladiť kolená a ja som mala celý čas chuť sa s niekym milovať. Tentoraz som nemyslela na svojho milovaného. Prepáč mi Martin! V duchu som sa kajala. „Večer ti ukážem miesto o ktorom sa tvoja láska nesmie dozvedieť..“ Tajomne mi oznámil môj šofér. Aké? Kde? Prečo tajomné? ..a čo také sa tam robí? Prebudil nečakane Milan vo mňe ženskú zvedavosť. Konečne sme zastali pred chatou a ja som sa stačila ešte pozrieť na kariku, kým som vystúpila. Jasne ukazovala sex odzadu!

Martin:
Konečne som počul prichádzať auto! Vyšiel som z chaty v ústretý mojej polovičky. „Bola som dlho Zlatko?“ Zavesila sa na mňa Janka. „Čakal som vás skôr..“ Vyslovil som výčitku k nej. „Vieš, zastavil ma švagor pred obchodom, vybavujem s ním veľa vecí.. je to otrava, ale chápeš? Vysvetloval mi Milan, prečo boli s Jankou tak dlho preč. „Večer sa možno aj on ukáže.“ Dodal a odbehol do chaty. “No tak sa už nepaprč, som v poriadku..“ Povedala mi Janka a hladkala mi líco. „Guľáš je hotový!“ Zvolal Laco a pozreli sme sa tým smerom. „Tak na privítanie a zoznámenie!“ Podišiel k nám Milan s táckou zo šampanským. „Tak na dnešný večer..“ Povedala s úsmevom Janka a všetci sme si štrngli, včetne Laca ktorý si o tom myslel asi svoje. „My si tiež môžeme tikať moja.. nie?“ Flagiárne povedal Laco mojej frajerke a pritiahol si ju k sebe. Mal som dojem, akoby si ju bral ako nejakú.. radšej ale pomlčím! Zvýskla ako sa k nemu prilepila. Bola tam jediná baba!

„Potrebujem sa vyčúrať!“ Pošepkala mi Janka ako sa napila s pohára. Stískala si stehná a bolo vidieť že musí rýchlo na wecko.. „Kde tu je?“ Spítala sa všetkých.„Tam za chatou je latrína..“ Ukázal Laco smer poza chatu. „Ak chceš, doprovodím ťa tam..“ Ponúkol sa jej a Janka kývla že môže. Otočili sme ešte poháre kým neprišli. „Tam nie sú ani dvere..“ Zahlásila moja polovička a starý Laco sa zoširoka usmial. No čo, asi ju videl čúrať, namravník jeden! Pomyslel som si. „To sú podmienky, ale aj romantika!“ Pritisla sa ku mne moja jediná a videl som na nej, že je tam spokojná. Pri oznisku potom Milan nabral guláš do tanierov a podal Janke sediacej vedľa mňa. Oheň horel ďalej a začalo nám biť teplo. Ja som si dal dole tričko ako aj ostatný, len moja jediná si ho nechala. Vyzula sa, oprela o môjho bývalého kolegu chrbtom a zadíval som sa na jej vztýčené, krásne nabehnuté bradavky.. Myslím, že si to aj ostatný všimli. Hudba hrala a všetci sme si to spolu vychutnávali. „Odskočím si..“ Povedal som a nechal ich tam. Bolo mi už treba, hoci som ju nechcel nechať samú. Po niekoľkých krokoch som sa obzrel a s prekvapením uvidel, ako Milanová ruka skĺzla na Jankin prsník! To čo..? Preblesklo mi hlavou v tej chvíli. Ešte raz som sa lepšie pozrel a jasne som videl jeho ruka hladí Janke obe prsia pod tričkom. Laco sa tak mohol pozerať na jej holé mladé prsia ktoré jej vykúkali von. V tej chvíli sa mi dostavil pocit žiarlivosti a čudného stavu, ktorý som doteraz nepoznal. Penis sa mi stoporil a ledva som sa dopotácal za chatu sa vymočiť. Ako som sa vracal, nahováral som si. Však majú vypité.. budem musieť dávať na ňu večší pozor!

Vrátil som sa ako rýchlo som mohol, ale Janka s Milanom už pri ohni neboli! „Išli sa prejísť, mladej bolo trochu ťažko na žalúdok.“ Povedal mi starý Laco, ktorý práve prikladal drevo do ohňa. „..a kde išli?“ Zvedavo a s obavou som sa ho celý prekvapený opítal. Pozrel sa na mňa akoby nechápal, čo od neho chcem. „Tak to ja neviem mladý, ale buď rád že je s ňou, tu sa dá ľahko zablúdiť, hlavne v noci.“ S tým som s ním už menej súhlasil, hlavne po tom, čo som videl ako jej mal ruku na bradavkách. „Dofrasa, mohla to mne povedať..“ Polohlasne som zaklial a sadol si na lavičku. Pred sebou som mal plný pohár koňaku ktorý som vypil do dna. Snáď nebudú dlho.. Zauvažoval som ako mi Laco nalial další...
Anpoenitet
Příspěvky: 688
Registrován: čtv 15. říj 2020 8:00:15
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsme pár, oba spíše sub, ona méně a zatím nikoho dalšího nechce ...

Re: Chata

Příspěvek od Anpoenitet »

Pěkně se to rozbíhá
stir55
Příspěvky: 43
Registrován: sob 21. říj 2017 1:04:18
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Chata

Příspěvek od stir55 »

DrGarden, jestli už se neprocházejí nějak dlouho. Myslím, že už by se něco mohlo zase stát a možná by se mohli i vrátit, ale to už bude ten její maník na plech .........
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 186 hostů