Chata

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Chata

Příspěvek od DrGarden »

stir55 píše: stř 09. úno 2022 15:38:22 DrGarden, jestli už se neprocházejí nějak dlouho. Myslím, že už by se něco mohlo zase stát a možná by se mohli i vrátit, ale to už bude ten její maník na plech .........
Sorry, zaostal som v písaní.. Samozrejme príbeh bude pokračovať
stir55
Příspěvky: 43
Registrován: sob 21. říj 2017 1:04:18
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Chata

Příspěvek od stir55 »

Díky, budeme se těšit...
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Chata

Příspěvek od DrGarden »

Ani neviem ako sa to stalo, zaspal som sladko v kresle opretý k tlejúcemu ohňu. Snívalo sa mi, že sa s Jankou krásne milujem, keď som zrazu precitol. Rýchlo som pozrel na hodiny ktoré ukazovali skoro pólnoc. Boli už vyše 2.hodiny preč! Čo poblúdili? Zauvažoval som a znova si nalial pohárik. Doprdele, kde tak dlho sú? Nedalo mi a postavil som sa obzerajúc sa okolo. Hlava sa mi zakrútila a musel som si znova sadnúť. „Úúúž sme túúú!!!“ Zavolala na mňa znenazdajky Janka opodial a pribehla ku mne. Milan zaostal na ceste stáť pri chate. „Kde ste boli?“ Nedočkavo som vyhrkol na moju nastavajúcu polovičku vyčítavo. Otázku čakala, ale aj tak ju trocha prekvapila moja obava o ňu. „No vieš, ja ani neviem kde to bolo..“ Rýchlo pozerala a pozrela mi do oči. Mala ich lesklé a tajomné.„Až tak ťa to zaujíma Zlatko?“ Bola celá akási rozrušená. „Potrebovala som sa vyvetrať a ty si práve odišiel..“ „Si v poriadku?“ Opítal som sa jej. Cítil som, že ani ja nie som vo svojej koži, potreboval by som už asi vypnúť na dnes. „Som celá a neubudlo zo mňa, skôr naopak..“ Povedala pobavene. „Ako to myslíš?“ Položil som jej proti otázku. Rýchlo sa zháčila. „Nijako, nevšímaj si to..“ Až vtedy som si všimol jej rozcuchané vlasy.„Hlavne že si naspäť a v poriadku Miláčik!“ Pritiahol som si ju k sebe, snažiac ju udobriť. Bola celá rozpálená. Janka ma chytila tiež okolo pásu a usmiala sa.
V tú chvílu sa za nami objavil ďalší muž. Otočil som sa, držiac Janku okolo pásu. „Ja som Miloš.“ Povedal. Janka sa otočila a odtiahli sme sa. Chlapík bol o dosť starší od nás. „Martin, a moja..“ Nedokončil som, lebo pri potrasení jeho rukou mi Janka skocila do reči: „My sa už poznáme..“ Otočila sa k nemu. „To je Miňov švagor, pridal sa k nám ked som bola s tvojim bývalím kolegom na prechádzke..“ Objasnila mi jeho prítomnosť. „..a ešte, nepovedala som ti, stretli sme sa spolu pri obchode v dedine.“ Vysvetlila mi súvislosti Milošovej prítomnosti. „Ako sa tu bavíte?“ Usmial sa na nás zdvorilo. Janka na neho vyčarila kyslý úsmev a pozrela na mňa. „Dobre, ja tu stváram ..no vieš čo..“ Zarazila sa. „..a môj milovaný potom na mňa čaká.. Ale už budeme spolu!“ Pritúlila sa znova ku mne. „Bolo jej trocha nevolno, musela sa prejsť.. Ale inak fajn.“ Dopovedal som a chytil som si svoju snúbenicu za ruku. Mala ju horúcu a spotenú. „Tak si to spolu užite a dobehnite zameškané holúbkovia..“ Povedal Miloš s úsmevom. Janka sa ku mne naklonila a šepla, zatial čo Miloš odišiel preč. „Potrebujem si pišnúť.. v latríne nie je žiadný papier, donesieš mi z chaty?“ Požiadala ma urgentne. V chate som vyhladal Milana. „Potrebujeme papier do wecka, Janka si išla ciknúť.“ Oznámil som mu. „Tu máš, tento je špecialne jemný pre tvoju mladú šuškandu..“ S iróniou v hlase mi podal ružový šúľok. Bolo mi to čudné a akési nepríjemné, ale nemal som sily na niečo myslieť, až do chvíle kým som k nej neprišiel. „Bože, tečiem ako kobila! Ale mi toho dopriali..“ Nahlas zakliala, nevediac, že som už pri nej. „Ty si už tu?“ Strhla sa a ja som zbadal, ako sa jej pička celá leskla. „Aká si božská!“ Zmohol som sa a sklopil pohľad na jej doširoka otvorenú pichaňu. „Potrebujem sa utrieť!“ Zalapala po dychu a ja som sa sklonil k jej lonu. „Neblázni Andrej, nie som čistá.. nie, to nechcem, prosím ťa..!“ Prisal som sa k jej ovísajúcim pyskám a začal jej ju tam po vymočení lízať.. „Cítim s teba..“ Nebol som si istý, až kým mi to Janka nepotvrdila. „Ja som to naozaj nechcela!“ Snažila sa situáciu zachraňovať, ako mi do úst z jej vnútra potieklo semeno. Bolo to neskutočné, až šialene vzrušujúce. Celá jej prcina bola úžasne horúca, vláčna a ..použitá. Bol som vzrušený ale vplivom alkoholu sa mi kamoš v nohaviciach už postaviť nedokázal. „Ráno ti to vynahradím Miláčik..“ Hodil som spiatočku, ako som jej vysal obsah pošvy. „To už by som ani ja nezvládla..“ Odobrila to a natiahla si mokré nohavičky naspäť na seba. „Ľubiť ťa môj kocúrik!“ Hodila sa na mňa a dlhú chvíľu sme sa tam pod holým nebom bozkávali. „Aj ja teba!“ V opojení mi jej dnešné story nedochádzalo. Bol som očarený jej nehou, prítulnosťou a jediné čo som si prial, bolo si s ňou konečne ľahnúť do postele a sladko zaspať.
Ráno som sa zobudil v celku fit, hlava sa mi už netočila a hlavne.. moja milovaná polovička Janka ležala pri mne. Ešte spala, tričko mala trochu vytiahnuté cez ktoré jej vykúkala tmavá bradavka. Jemne som jej ju zakryl dekou pre prípad, ak by k nám niekto vošiel. Snažil som sa rozpomenúť na večrajší deň.. a moja myslel si spomenula.. V tej chvíli sa mi rozbúchalo srdce, penis sa postavil ako svieca a mňa sa zmocnila zvláštna beznádejná úzkosť!
stir55
Příspěvky: 43
Registrován: sob 21. říj 2017 1:04:18
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Chata

Příspěvek od stir55 »

Super, díííky, už jsme ani nedoufali... příště nás nenech tak dlouho čekat :roll:
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Chata

Příspěvek od kohout50 »

Super pokračování, krásně napsaný. Nenech nás dlouho čekat na další díl - díly
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Chata

Příspěvek od pajda1 »

Super. Pokračuj prosím.
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Chata

Příspěvek od DrGarden »

Čo sa dialo potom pri táboráku..

Milan:
Hladkal som Janke malé prsia ako odišiel jej priateľ Martin. Robilo nám to obom dobre. Jej bradavky krásne spolupracovali s mojimi palčekmi. „Vieš že si ma načal.. tam v aute?“ Otočilo sa na mňa to mladé žieňa. Vytušil som, že chce aby to pokračovalo ďalej.. „Nečakal som to od teba tak rýchlo moja, skôr som myslel že to spolu dáme tu večer na chate.“ Priznal som plány a zašiel jej druhou rukou dole k jej plochému brušku. „Nižšie už nechoď!“ Povedala mi a chytila ma za ruku. Mal som pocit akoby sa hanbila starého Laca. „A čo tvoj švagor, príde tiež?“ Bola zvedavá. Nevedel som, prečo sa ma to píta. „Každú chvílu..“ Stiahol som sa k jej pupku s ktorým som sa chvíľku hral. Bradavky jej už krásne stáli ako ihlice! „Aby si si to zle nevysvetlil, milujem len Martina.“ Ujístila ma znova Janka s pocitom ospravedlnenia sama pred sebou. „Viem, preto som teraz tu s tebou.“ „Keď som sama, bez neho však?“ Dodala a ucítil som jej dlaň na mojej ruke hladkajúcej jej bruško. „Dúfam, že sa nič nestane..!“ Povedala tíško a mal som pocit, akoby sme obaja mysleli na to isté! Ja som nemal iné plány, len sa s ňou pomilovať. Vôbec som nechcel narušiť ich spoločný vzťah, vedel som že spolu plánujú budúcnosť. V tej chvíli som pocítil jej bojazlivú ruku medzi nohami. Dala mi tým jasný impulz, že je čas. „Čo keby som ti ukázal to tajné miesto?“ Navrhol som Martinovej snúbenici. Určite cítila, že sa mi napli nohavice v mieste jej záujmu. „Ak to bude prekvapenie tak som za..“ Oči jej zažmurkali a zdvihla sa z lavice. Pozrela na Laca ktorý všetko počul o čom sme sa rozprávali. „Laco je v pohode, neboj sa!“ Ujístil som ju. Pristúpila k nemu ako žiačka pred pánom riaditeľom. „Keby ma Martin hľadal, povedzte mu, že mi bolo zle a musela som sa ísť prejísť..“ Povedala mu. „On vie, že mi občas býva nevoľno.“ Dodala na ospravedlnenie. Ja som sa k nej naklonil a odzadu si ju pritiahol tesne k sebe. Laco jej kývol že vie čo má.. Videl som na ňom, že by si si k nej tiež rád tak dovolil.., ale bol pre ňu starý. Naše ruky sa spojili a Lacovi bolo jasné, čo sa o chvíľu začne diať. Viac mu nebolo treba, žiarlil na mňa ako som si ju pred ním vychutnával.. „Už chodte..“ Zavelil a Janka sa rýchlo zvrtla. Vykročili sme do čiernej tmy.

Janka:
Milan mi hladkaním pŕs privodil stav ktorý ma celú priam paralizoval. Dostala som nástojcivý pocit sa s ním telesne zblížiť. Už som zabudla na to, že som mu musela v aute spraviť po vôli.. aj keď som nechcela. Moje telo si pítalo uspokojiť túžbu a naplniť to k čomu som bola prdurčená ako žena.. Odpila som si ešte s pohára a vstala. Po chvíli ma Milan chytil za ruku a v tej chvíli som už bola beznádejne jeho! Neviem kde sme išli, len som sa ho držala a bolo mi jedno kde sa to udeje.. Ten stav že budem patriť niekomu ktorého sotva poznám, som ešte nikdy nepocítila. Začala som spoznávať svoje dosial nespoznané tajné zákutia promiskuity o ktoré som ani netušila že ich v sebe nosím a ktoré mi môj Martin nikdy nesplní. Vo vnútri som cítila, že práve nastala chvíľa ktorá bude pre náš vzťah rozhodujúca a bude to veľká zmena v nášom živote. Vnesie nám to nový rozmer po ktorom sme obaja tajne túžili.. keď sme sa milovali. „O chvíľu budeme pri Milošovej Kolibe.“ Povedal Milan a prerušil moje myšlienkové pochody. Zastali sme a videla som dole pod cestou svietiť domec. Rázne a mocne si ma pritiahol k sebe. Pozrela som sa prekvapene na neho a v očiach som mu čítala: dievča, nevieš si ani predstaviť akú chuť mám na teba! Trochu sa mi z toho podlomili kolená.„Budeš to mať s nami bez..“ Povedal a zobral mi hlavu do svojich rúk. „Myslíš bez kondómu?“ Opítala som sa naivne. Bolo to úplne zbytočné, moje telo si pítalo živočíšne spojenie a malo na to svoje ženské dôvody.. „Viem! Aj on?“ Vtedy sa naše ústa spojili a začalo sa mi zahmlievať pred očami. Chvílu som sa ním nechávala unášať, až som po chvíli precitla. S dvoma naraz? To som ešte nikdy.. Pozrela som sa do jeho modrých očí, do očí ktoré túžia telesne splinúť zo ženou a odovzdať jej kus seba. Len aby sa to Martin nedozvedel! Bola moja jediná myšlienka. Možno keby vedel, že len s Milanom.. tak by to možno dal.. ale určite nie s dvoma! Nesmie, v žiadnom prípade!! Zaprisahala som sa. Chvíľka laškovania s Milanom ma znova vrátila k telesnej vášni ktorá ma s nimi čakala. „Aj s Milošom, samozrejme bez, však je tiež chlap!“ Dodal ako hotovú vec. ..jasné a ja na dnes budem vaša poslušná pipka, však? Pomyslela som si ironicky a ucítila, ako ma tam dole v mojom telesnom otvore niečo štiplavo pichlo. Zostúpili sme ku Kolibe, kde nás už nedočkavo čakal Milanov švagor Miloš.
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Chata

Příspěvek od DrGarden »

Koliba

Janka:
Prišli sme k takej malej chatke kde nás už netrpezlivo čakal Miloš. „Vitajte hriešnici!“ Privítal nás majitel a celá nesvoja som vošla do útulnej miestnosti kde už svietila červená sviečka. Cestou mi ešte viac stúplo víno do hlavy, ale inak som bola fit, všetko som vnímala. Milan pristúpil bližšie a začala som sa s ním znova bočkať pred Milošom. Obyčajne sa ostýcham robiť také pred cudzími, ale tam mi to bolo fuk.. Po chvílke laškovania som ucítila na sebe zrazu iné dotyky. Všimla som si, ako za mnou stojí Miloš. Chytil ma za boky, stehná, lítka. Úplne cudzí chlap si ma začal k sebe pritískať a ja som zrazu mala zvláštny pocit. Všetci sme boli v tej chvíli ticho. Užívali sme si to kazdý po svojom.. „Asi nemáme veľa času..“ Prerušila som ticho, keď som už cítila Milošové ruky na holých prsiach a stoporených bradavkách.. Odtiahla som sa od neho akoby mi to náhle bolo nepríjemné. „Bojíš sa, že ťa ten tvoj bude hľadať?“ Provokatívne sa ma spítal Milanov švagor a znova si ma k sebe pritiahol. „Tu ťa nenájde, keby si neviem ako kričala..!“ Povedal a zašiel mi bez ostychu dole až k rozkroku. Cítila som, že už je nadržaný. „Chceš mi ho vyfajč..?“ Povedal bez rozpakov a ani neviem ako som mu sklzla tam dole.. Kolenačky som mu rozopla nohavice, zatial čo mi on držal hlavu pri nohaviciach ako nejakej fľandre. „Takéto poslušné vás kukučky mám najradšej.“ Precedil cez ústa a v mojej ruke sa ocitol jeho poriadny kus mužskej pýchy. „No tak..“ Počula som ho z hora nedočkavo. Penis mu už mokval v mojej dlani.. Nedalo sa inak, než mu ho zobrať do úst.. a začať fajčiť. “Už ste v sebe?“ Ozval sa prekvapený Milan ako doniesol fľašu vína. Práve v tej chvíli ma videl celú, aká som v skutočnosti bola! Sklonil sa ku mne. „Páči sa ti to?“ Nečakal a odspodu mi chytil tielko. Zrazu som bola hore bez! Jeho ruka mi zhora siahla na ne. „Máš ich síce malé ale krásne!“ Započula som hlas nad sebou. „Chceš ju mať prvý?“ Spítal sa Milan svojho švagra kým som mala plné ústach. „Ja ju načnem a ty dokončíš..“ Povedal mu akoby som bola vec. Cítila som sa ako nejaká cundra. „Stačilo!“ Rozkázal a ja som prestala. Do ruky mi vzápätí podal Milan pohár. Utrela som si ústa od Milošovho údu a napila sa. Vstupom do tej Koliby som zahodila všetkú česť a poctivosť ktorú som ešte nejakú mala. Bude to len pre túto chvílu, viac taká nebudem! Utvrdzovala som sa sama pred sebou. „..a čo ked poviem, že..“ Skúsila som len simbolicky im akože nebyť po vôli a položila som prázdny pohár na stôl. „Na to máme tiež riešenie..“ Otočil sa ku mne Miloš a ukázal na niečo zvláštne čo bolo v rohu izby. „Čo to je?“ Opítala som sa zakrívajúc holé prsia. Chcela som vykročiť a pozrieť sa na to, ale Milan ma zastavil. „To je to prekvapenie.. Janka.“ Šepol a jeho ruky mi začali dávať dole gaťe.. „Budeš asi piata v poradí.. ktorá si tým prejde..“ Usmial sa Miloš a nedočkavo pozeral na moje odhalujúce sa nahé telo. „Dve sa sem vrátili si to znova prežiť.. a jedna tu dokonca ostala v inom stave!“ Doplnil ho Miloš. „Čo to do frasa je?“ Otočila som sa k Milanovi už v nohavičkách. V tej chvíli mi nebolo všetko jedno, hoci som už bola opojená alkoholom. „Inak sa tomu povie: výchova dievčat..“ Počula som za sebou. „Neboj, budeš cítiť príjemné pocity, slastnú bezmocnosť, vlastné vzdychy a bezhraničnú rozkoš..“ Bolo mi vysvetlené a moje vzrušenie tým dosiahlo bod s ktorého už nebolo návratu. Milanovi som verila, ale tomu druhému sotva. Čo sa to so mnou ide diať? Bola moja posledná myšlienka, kým mi na oči nenatiahli tmavú pásku. Ani som sa nenazdala a stála som pred nimi celkom nahá.. Prekročila som spadnuté gaťky už zo zviazanými očami. Srdce mi išlo vyskočiť a náhle sa mi kolená podlomili.. Zviezla som sa k zemi ako podťatá hruška. „Už som tu!“ Počula som prenikavý hlas z dverí. „Vidím že mladá je už pripravená, tak chlapci.. ideme!“ Zavelil neznámi muž a mocne ma zdvihol z koberca.
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Chata

Příspěvek od kohout50 »

Krásně napsané. Hezky se to čte - Janka se oddává chtíči cizích mužů. A zároveň uspokojuje svojí touhu být jejich poslušnou kurvou. Těším se na další díl - díly.
96tom
Příspěvky: 419
Registrován: pát 01. pro 2017 18:46:47
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Chata

Příspěvek od 96tom »

Super, těším se na pokračování
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: bajzic, wuua, Zmijak 127812 a 212 hostů