Jak Vas manzelka ponizuje?

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Uživatelský avatar
Rodsnow
Příspěvky: 39
Registrován: úte 28. pro 2021 16:16:21
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Ja ju rad ukazujem, ona ma rada flirty...
Bydliště: Vychod SK

Re: Jak Vas manzelka ponizuje?

Příspěvek od Rodsnow »

martin píše: pát 18. úno 2022 10:30:06 Ponižování je myslím nedílná součást vztahu HW - cuckold.
To asi ano, ale je aj HW - stag a tam je to prave bez toho ponizovania ;-)
cessna
Příspěvky: 150
Registrován: čtv 17. lis 2016 12:31:40
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Kutná Hora

Re: Jak Vas manzelka ponizuje?

Příspěvek od cessna »

Přítelkyně. Nesvléká se přede mnou, sex mi neukazuje ani s cizím a honit si musím do kondomu. Vzhledem k tomu, že mi to vyhovuje, ovšem žádná stížnost.
Uživatelský avatar
qinn
Příspěvky: 410
Registrován: pát 01. pro 2017 7:00:34
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem vzrušený když na ní koukáte jsem submisivn,Bi í
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak Vas manzelka ponizuje?

Příspěvek od qinn »

Já zasunu do mojí 4-5 zásunů a vystříknu. Když mi nastaví říká zašukej si ne vyšukej mne .s usměvem na tváří -krásný šuk
CuckEss
Příspěvky: 746
Registrován: stř 26. srp 2015 11:33:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: moje paní je Ess, hrajeme si zatím slovně, sem tam nějaká uvazovačka
Bydliště: Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak Vas manzelka ponizuje?

Příspěvek od CuckEss »

Mě včera v posteli řekla
"Usínej s tím, že já jsem měla dnes orgasmus a ty ne... Počkej až ti řeknu, že já jsem měla sex a ty ne... Toaletní bude pak teprve krásně usínat!"
rekordy: bez orgasmu 74 dní
PinkFloydPP
Příspěvky: 57
Registrován: stř 08. dub 2020 18:24:56
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak Vas manzelka ponizuje?

Příspěvek od PinkFloydPP »

Mne sa stále vysmieva aký mám maly a tenký kkt
Sotekx
Příspěvky: 13
Registrován: sob 27. úno 2021 6:17:01
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak Vas manzelka ponizuje?

Příspěvek od Sotekx »

Přítelkyně na takové hrátky není ale včera sem se do takové ponížené role postavil sám. Je to to již 7 týdnu od od porodu a celkem 8 co nebylo něco kdy bych neudělal přítelkyni. Od porodu mě 2x vyhonila. Ale včera večer po mém dlouhém naléhání souhlasila s tím že ji můžu pomazlit a pokud ona nebude nic vic chtít tak nic vix nebude. Udělal jsem ji pusou s tím že ona mě teda dělat nebude což mi nevadilo byl jsem spokojený s tím že jsem mohl udělat ji. Šla se oplachnou do sprchy a ja přišel za chvilku za ní. Chtěl jsem se jenom podivat jak ji má trochu chlupatou což běžně nemivá dovolila mi to. Ale to jsem už nevydržel, a řekl jsem ji že se musím udělat při pohledu na ni. Klekl jsem si. Před ní koukal ji na ji ruku jsem ji položil na pahorek a hladil přes chloupky a u toho honil. Byl jsem jako vždy hned hotový. A vystrikl na ze do sprchy. Podekoval jsem ji. A ona si šla už lehnout. Kdyby někdo chtěl více pokecat klidně napište. Nejlíp na amatéry nick. Sotekx
ronin
Příspěvky: 55
Registrován: pon 15. pro 2014 12:14:56
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Sloužím své Paní...

Re: Jak Vas manzelka ponizuje?

Příspěvek od ronin »

Poté co se mi po zhruba patnáctiminutovém usilovném a vynalézavém snažení podařilo dolízat svou choť k bouřlivému orgasmu, zlíbal jsem její nohy a tak jako už tolikrát se s bolavě a neukojeně ztopořeným penisem uložil na svou matraci na podlaze (Ona spává s miminkem na manželské dvouposteli), mírně se nade mne naklonila, soucitně i posměšně mi jej pohladila a pravila: "A tak to odteď bude už napořád, můj milý. JÁ VŠECHNO - A TY NIC. Dobrou noc!".
Naposledy upravil(a) ronin dne stř 04. kvě 2022 9:44:12, celkem upraveno 1 x.
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak Vas manzelka ponizuje?

Příspěvek od Mispulin »

Na to bych odpověděl: Omyl, lásko! Ty už nic a já jinde!
exkandaulista
Příspěvky: 1849
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak Vas manzelka ponizuje?

Příspěvek od exkandaulista »

Mispulin nevydržel ten tlak, jak se v něm zpěnila krev? :-DDD Úplně vidím, co s ním musí dělat, když čte tyhle příběhy.
Ač už nejsem aktivní kanda, tak musím říct, že jsem to dočetl s tvrdým pérem. Je to hodně vzrušující a ponižující, čekají vás roky útrap, odříkání a časem zřejmě ne jedny parohy. Držím palce, abyste to ustáli, abyste pro svou ženu vždy na té pomyslné misce vah byli dole, zvlášť, když jsou v těch vztazích děti.
Sotekx píše: pon 02. kvě 2022 17:03:52 Přítelkyně na takové hrátky není ale včera sem se do takové ponížené role postavil sám. .......................
a pro úplnost také : viewtopic.php?p=112925#p112925

K tomu ti chci příteli poradit jenom jedno. Sám píšeš, že přítelkyně na takové hrátky není. Kdybych dnes byl ve tvé kůži, udělal bych pár věcí jinak. Dal bych si velký pozor na tohle sebe ponižování se před přítelkyní. Teď, když máte dítě, neměl bys už myslet jen na sebe a svůj chtíč. Věř mi, sám jsem s tím bojoval a málem mě to stálo vztah a rodinu. Dnes svůj kandaulismus prožívám uvnitř, skrytě, ale před manželkou jsem normální, sebevědomý chlap, který se před ní nepovyšuje, ale ani neponižuje. Často jsem dělal to co ty, když neměla chuť na sex, tak jsem si ho před ní honil. Připadal jsem si u toho jako úchyl a ona sama mi jednou řekla větu, která mi stále zní v uších : "buď trochu chlap". Od té doby, i když mám chuť, že bych lezl po zdi, nikdy jsem si ho před ní nehonil. Raději jsem odešel a honil si ho v ústraní. A ona? Druhý den sama přišla, že má chuť na šukání.

Nechci rozjet nějaký flame, protože vím, že pro tebe ten pocit být za úchyla je teď něco, u čeho si znovu vyhoníš a klasický sex je pro tebe o 10 levelů níž než kleknout si před přítelkyni a nechat se ponižovat, ale chtěl jsem tě jen varovat, že časem se může objevit chlap, se kterým ji bude život dávat smysl a tobě mohou zůstat už jen vzpomínky a alimenty.

P.S. prosím a doufám, že tuto moji vložku nebudete chápat jako nějaké moralizování a že vás to neodradí od toho, abyste dál popisovali své zážitky. Jak už jsem psal, vzrušuje mě to a rád si to čtu, představuji a rozhodně nikoho z vás nesoudím. Určitě se najde spousta žen, kterým takové matriarchální nastavení vztahu a rodiny vyhovuje, jen je potřeba citlivě si vyzkoušet, jestli je to ta vaše, abyste si zbytečně nerozbili vztah. Já jsem si třeba to, že proti tomu neprotestuje, vykládal tak, že to vlastně chce. A to je častý omyl. Pokud Vám to žena jen tiše toleruje, po nějaké době to může přerůst v odpor a odcizení.
ronin
Příspěvky: 55
Registrován: pon 15. pro 2014 12:14:56
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Sloužím své Paní...

Re: Jak Vas manzelka ponizuje?

Příspěvek od ronin »

Mispulin píše: stř 04. kvě 2022 9:39:06 Na to bych odpověděl: Omyl, lásko! Ty už nic a já jinde!
Obávám se, že po takové nehoráznosti vůči mé choti by mne čekalo dlouhé a náročné setkání s jejím bičem a potom i delší soužití s klíckou ;) Miluji svou ženu a její nadvládu a má nová role pouhého služebníka její rozkoše mě naplňuje a vzrušuje.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: bobkobb, juras, manzelparohac, Manžel s velkým M, Ostrekovac07, Pozeram69 a 68 hostů