Co byste mi s ní udělali

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
karlseb
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 30. lis 2017 16:20:11
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Co byste mi s ní udělali

Příspěvek od karlseb »

OnNulaOnaBohyně píše: pát 24. pro 2021 1:42:47 Ahoj, rád bych Vás požádal o Vaše komentáře, co a jak s ní. Je jí 33 let, jedno dítě, miluju jí a rád bych jí to dopřál od pořádného chlapa.
Obrázek
Ahoj, myslím, že bys jí měl některý večer přivést domů pořádně vybaveného a výkonného chlapa. Řekl bys jí: Lásko, mám pro tebe překvapení. Chci, abys si to aspoň jednou užila s pořádně vybaveným chlapem. Abys byla spokojená a tvoje nenasytná kundička uspokojená. Ale nemusíš se bát, budu u toho s tebou a budu tě držet za ruku. Díval by ses jak jí do její hodně vlhké kundičky pomalu zasouvám svou tvrdou kládu. V jejích očích bys viděl maximální vzrušení, ale i trochu strachu z toho nepoznaného. Až bych jí ho zasunul do kundičky úplně celého a začal jí pomalu projíždět, podívala by se provinile do tvých očí a když by z nich vycítila tvůj souhlas, přivřela by oči, chtila by si mě za zadek a tiše by vyslovila: Tak mi to pořádně udělej, mrdej mě hezky tvrdě.

Ty bys jí držel za ruku, občas jí líbal na ústech a díval se na to, jak si to užívá. Jen by sis ho u toho pohledu honil. Až by se udělala, vystříkal bych se do její kundičky a dal ti pokyn, abys do ní zajel ty. Zasunul bys ho do mokré kundičky a cítil jak v ní čvachtá to moje semeno. Byla by hodně roztažená, ale ty bys byl z toho tak vzrušený, že bys během několika přírazů začal stříkat...
CuckEss
Příspěvky: 746
Registrován: stř 26. srp 2015 11:33:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: moje paní je Ess, hrajeme si zatím slovně, sem tam nějaká uvazovačka
Bydliště: Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Co byste mi s ní udělali

Příspěvek od CuckEss »

OnNulaOnaBohyně píše: pát 24. pro 2021 1:42:47 Ahoj, rád bych Vás požádal o Vaše komentáře, co a jak s ní. Je jí 33 let, jedno dítě, miluju jí a rád bych jí to dopřál od pořádného chlapa.
Obrázek
No já osobně raději nic, nebo bych jí nechal podprsenku, mne ta prsa přijdou asexuální, ale je to jen můj názor, někomu jinému se to líbí a někdo to neřeší. 100 lidí 100 chutí.
rekordy: bez orgasmu 74 dní
Uživatelský avatar
iZdeneek
Příspěvky: 317
Registrován: ned 01. bře 2020 1:04:38
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA

Re: Co byste mi s ní udělali

Příspěvek od iZdeneek »

Mě zase dost bere, vylízal bych jí tu luxusní kundičku a pěkně si pohrál s těma dudlíkama. Škoda, že neni vidět zezadu, to musí být nádherný pohled !
OnNulaOnaBohyně
Příspěvky: 29
Registrován: ned 12. zář 2021 11:48:23
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Co byste mi s ní udělali

Příspěvek od OnNulaOnaBohyně »

Ahoj, přidávám trochu na inspiraci, je mi líto že se někomu nelíbí prsa mé ženy.. ale s tím nic neudělám:)
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Jezevcik66
Příspěvky: 571
Registrován: sob 18. pro 2021 22:13:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Kontaktovat uživatele:

Re: Co byste mi s ní udělali

Příspěvek od Jezevcik66 »

OnNulaOnaBohyně píše: pát 24. pro 2021 1:42:47 Ahoj, rád bych Vás požádal o Vaše komentáře, co a jak s ní. Je jí 33 let, jedno dítě, miluju jí a rád bych jí to dopřál od pořádného chlapa.
Obrázek
Jsou svěšené.
Ale přesto se mi líbí, sám nevím proč, ale chtěl bych je ;)
Možná proto že jsou přirozené.
Právě kvůli nim a aby visely a abych je měl na dosah bych si lehl na záda, ji bych si napíchl na šulka a pořádně ji držel. Přirážel bych do ní a kozy bych střídavě cucal ;)
Věřím, že bych si to užil a nakonec ji s chutí vystříkal kundičku! ;)
Pod stejným nickem na Amatérech ;-)
OnNulaOnaBohyně
Příspěvky: 29
Registrován: ned 12. zář 2021 11:48:23
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Co byste mi s ní udělali

Příspěvek od OnNulaOnaBohyně »

Děkuji.. moc vzrušující:)
Amon7
Příspěvky: 369
Registrován: pát 17. kvě 2019 0:24:55
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA

Re: Co byste mi s ní udělali

Příspěvek od Amon7 »

Obrázek
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Co byste mi s ní udělali

Příspěvek od kohout50 »

Musela by na čtyři pěkné čelem k zrcadlu. Zasunula bych zezadu ptáka a začal ji pomalu pichat. Přitom se díval, jak ji visí prsa, jak se pohupují do rytmu přirážení. Postupně zrychloval, dokud bych nevystříkal všechnu zásobu a nenapustil ji kundu:-)
julius
Příspěvky: 102
Registrován: pát 19. čer 2015 14:34:10
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Co byste mi s ní udělali

Příspěvek od julius »

CuckEss píše: ned 02. led 2022 19:10:04
OnNulaOnaBohyně píše: pát 24. pro 2021 1:42:47 Ahoj, rád bych Vás požádal o Vaše komentáře, co a jak s ní. Je jí 33 let, jedno dítě, miluju jí a rád bych jí to dopřál od pořádného chlapa.
Obrázek
No já osobně raději nic, nebo bych jí nechal podprsenku, mne ta prsa přijdou asexuální, ale je to jen můj názor, někomu jinému se to líbí a někdo to neřeší. 100 lidí 100 chutí.
Právě naopak, ty kozy jsou přímo luxusní. Miluju už vykojený, trochu plandací kozy s pořádnýma bradavkama!
Larvos
Příspěvky: 272
Registrován: pon 30. srp 2021 20:21:55
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Rád ji ukazuji. Nehledáme milence, ani oplodňovače. Nevzrušují mě tlusté ani staré. Netoužím mít piňdu v kleci.

Re: Co byste mi s ní udělali

Příspěvek od Larvos »

OnNulaOnaBohyně píše: ned 03. črc 2022 23:43:34 Ahoj, přidávám trochu na inspiraci, je mi líto že se někomu nelíbí prsa mé ženy.. ale s tím nic neudělám:)
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Je krásná
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], Mispulin a 85 hostů