Cesta do Barcelony

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Hotwife-S
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 26. pro 2019 0:26:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár - aktivní hotwife/kandaulista 40 a 43 let. Cíleně nehledáme, ale výjimečným příležitostem se nebráníme. PS:100%hetero, žádné ponižování
Bydliště: Praha

Cesta do Barcelony

Příspěvek od Hotwife-S »

(volně na motivy skutečných událostí)

Jordiho ruka obratně rozepla knoflík na Lucčiných džínách, bez okolků zamířila i pod kalhotky a jeho dlouhý prostředníček ihned zajel do její mokré kundičky. Možná až v tu chvíli projelo Lucce hlavou, co tady vlastně dělá.

S Richardem žila již 15 let, měli tříletého syna a všechno vlastně fungovalo jak má. I po té době se měli rádi, neměli nikdy žádné větší potíže, ani finanční, ani jiné. Měli podobné zájmy, přátele, dokonce i s příbuzenstvem toho druhého vycházeli na jedničku, a především v posteli jim to klapalo perfektně. Jasně, už si to nerozdávali i několikrát denně, jako v začátcích jejich vztahu, přesto intenzita těch prožitků nikdy nepolevila a Lucka si tak nikdy neměla na co stěžovat. Byli prostě ideální pár a toho si Lucka patřičně cenila. I když jedna drobnost, které úplně nerozuměla, a která ji občas rezonovala v hlavě, tu byla…
Před pár lety, ještě před narozením syna, se přeci jen mezí ní a Richardem něco změnilo. Byli na dovolené v Chorvatsku, ona byla jako vždy na pláži celý den nahoře bez. Její pevné, sportovní tělo, rovné bříško a menší a krásně tvarovaná prsa, a až sochařsky dokonalé bradavky, jí vždy dodávali dostatek sebevědomí, a i díky tomu, že Richard tuhle její přirozenost vítal, byl takový úbor u moře již dlouhá léta pro Lucku normou. „Víš…., celý den…. jsem na tebe na pláži koukal lásko…“ soukal ze sebe nezvykle nesouvisle Richard, když se přišla odpoledne po sprše, jen v ručníku, natáhnout vedle svého manžela na gauč. „…a, no, …jak to říct…“, koktal dál, „je tu něco o čem přemýšlím už dlouho a dneska, když jsem tě zase po roce viděl, jak tě všichni ti chlapi očumujou, tak ti musím něco říct…“. „Ty chceš abych si začala brát vršek?!“ podivila se Lucka, „no, myslela jsem, že jsi rád, když jsem pěkně opálená, ale jestli už ti to začalo vadit, že na mě koukají, tak jak myslíš, ale neboj, pro mě jsi a vždycky budeš jen ty, lásko!“. „Ne, to… takhle ne, spíš naopak!“ O nic souvisleji, zato o to překotněji ze sebe vyrazil Richard. „Vršek nech doma i zítra! …spíš…. Zkrátka, mám takovou představu… o tobě…. A o… někom…“. „Jak o někom???!!! Já nikdy nic s nikým neměla a ať Ti nakecal kdokoli, cokoli, tak to je naprostej nesmysl. Jak mi to můžeš vůbec říct?! Vždyť víš, že Tě miluju chci jen a jen TEBE! …To zase byla ta kráva, manželka od Romana, ne? Ona takhle zkouší rozhádat všechny, i Martina to mi posledně potvrzovala… “. „Ježiš, miláčku, mlč a nech mě to konečně doříct!“ Konečně se vrátil do fazóny rázného, špičkového managera Richard. „Chci Ti říct, že si prostě představuju Tebe, jak si užíváš s jiným chlapem a nevím uplně proč, ale ta představa je pro mě hrozně lákavá. A dneska, jak jsem viděl Tvoje nádherný tělo a ty pohledy okolo, prostě už to nemůžu a nechci vydržet o tom jen snít. Miluju se na Tebe dívat a miluju sledovat tvoji rozkoš a prostě bych rád, aby sis užívala jak jen to jde a kdybych to někdy mohl jen nerušeně pozorovat, aby mi neunikl ani nejmenší detail …. To byl bylo pro mě něco nádhernýho…“. Neodpověděla. I když Richard dál opakoval důvody svého návrhu, ujišťoval ji o své lásce a obdivu, ona už ho ani pořádně nevnímala. Slyšela jen nějaké monotónní hučení a v hlavě ji naskakovalo nespočet otázek. Kde jsem selhala? Proč už mě nechce? Má jinou a chce se mě zbavit? Nebo si chce vyrobit alibi, aby mi mohl začít zahýbat? Proč? Proč??? Richardovým důvodům a vysvětlením prostě nevěřila, nebyla schopná si je připustit a pořád jen hledala, co za nimi opravdu je. Zbytek dovolené nestál za moc, Lucka opravdu vytáhla vršek plavek a to, že to pár dní dostala, pro ni vlastně bylo vysvobozením. Alespoň se nemusí nijak přetvařovat, nebo Richarda zklamávat tím, že ho bude odmítat. Jak ji mohl chlap jejího srdce tak zradit?!

Od onoho okamžiku uplynulo už spousta let, Lucku to za chvíli přešlo, skoro na to i zapomněla, a i když Richard občas něco naznačoval a měl narážky, které ji jeho tehdejší návrh připomněly, nikdy už se k té debatě nevrátili. Přišlo těhotenství, syn, život se změnil, posunul a i Richard asi pochopil, že tenkrát šlápl vedle. Pro ženu jako byla Lucka, před mateřskou ředitelka oddělení zahraniční firmy a aktivní sportovkyně bylo sice tohle období tím nejkrásnějším v životě, zároveň si ale přeci jen uvědomovala, že ji něco z toho předchozího chybí. Ráda se tak časem vrátila do práce na částečný úvazek a užívala si, že to zase všechno zvládá, podřízené, sport, a teď hlavně rodinu. Když pak ale přišla nabídka jet na služební cestu do sídla mateřské firmy v Barceloně, zaváhala. Zvládne to Richard týden s malým doma sám? Je super táta a babičky a školka toho z něj část sejmou, ale stejně… A navíc, služebky v Barceloně byly stejně vždycky jedna velká party. Jenže teď je ve firmě spousta nových lidí, mladších, pro mnohé z nich už není kolegyní, co se vypracovala, ale znají už jí jen jako šéfovou. Nebude nakonec sedět sama večer na hotelu, nudit se a vyčítat si, že jela?! Skoro si začínala přát, aby měl proti té cestě Richard námitky. Jenže on neměl. Hned jak mu to večer v koupelně řekla ji objal, dlouze políbil a řekl ať jede a ať naplno využije všechny příležitosti si tu cestu pořádně UŽÍT! Řekl to tak zvláštně, ale než se z toho vzpamatovala začal ji vášnivě líbat. Protáhl ji ruku mezi nohama, chytil jí pevně za zadek a posadit ji tímhle způsobem na pračku. Pak jí dlouho lízal, líbal celé tělo a nakonec ji rázně chytil a nekonečné minuty do ní intenzivně přirážel jak smyslu zbavený. Tak jak to dělával, když jim bylo 20 a několik dní se neviděli. I jeho erekce byla taková, měl ho jak kámen. „Co to sakra bylo“, pomyslela si Lucka, ale raději po tom nepátrala. Dalších pár dní byl Richard hodně v práci, aby si to na ten týden se synem trochu nadělal dopředu a pak už seděla v letadle do Barcelony. Nakonec letěla, jak se obávala, s nějakou firemní omladinou a s tlustou Květou z ekonomickýho. Což taky není žádná velká kamarádka a pořád mele o tom, co udělala na chatě a co zase zvoral její nemožnej manžel, ale původně je aspoň z Moravy, takže zapařit umí dobře a nesloží se po pár panácích pod stůl a nezkazí všem večer. No, vlastně mohlo být i hůř. Ještě víc jí ale potěšilo, když hned na prvním meetingu v sídle jejich mateřské firmy potkala kolegyni Estel. Hezkou, nazrzlou, hubenou holčinu s ohromnou hřívou výrazně vlnitých vlasů, no teď už vlastně taky skoro čtyřicátnici, ale pořád s dokonalo figurou. Až na ten účes vlastně mohly být s Luckou skoro sestry a skoro stejně tak si i rozuměly. I když se alespoň 5 let neviděly a ani nebyly v on-line kontaktu, prostě byly obě ze stejného těsta a už v minulosti k sobě měly hned blízko. Na tom se nic nezměnilo ani teď a Estel hned na Lucku vybalila, že musí hned večer někam vyrazit, všechno probrat, pobavit se v jako za starých časů. Do toho ale přišla Květa, a protože Estel byla jižansky otevřená a přátelská, tak ji pozvala taky. Hlavní komunikační jazyky firmy byly španělština a angličtina. V české pobočce prakticky všichni mluvili španělsky, včetně Květy, i když její gramatika a výslovnost byly tragické. Lucka ale měla jednu výsadu, na jazyky měla talent, a tak se jediná naučila i špičkově katalánsky. V klidu tak mohla s místními zaměstnanci, i s Estel, mluvit v jejich opravdové mateřštině. Když bude Květa otravovat, změní jazyk a bude klid, pomyslela si.

Večer už stály před hotelem. Lucka v upnuté bílé halence, které knoflíky začínali až na úrovni podprsenky, džínových kraťasech, které daly vyniknout jejímu kulatému zadečku i opáleným, pevným stehnům. Béžové semišové páskové boty na podpatku a hladké, tmavé, dřevěné šperky z ní na první pohled dělaly místní obyvatelku. Květa v sobě sice nezapřela návštěvu z východu, ale i ona se na svůj standard celkem vyšvihla. Za chvíli je Uber vyhodil u předem domluveného baru v centru, kousek od Placa Catalunya, kde okamžitě narazily na Estel. Zábava se rozjela, tapas i koktejly byly prvotřídní a Lucka si najednou zase přišla jako když jí bylo pětadvacet a byla tu poprvé. Přesně v ten moment dorazila skupina Esteliných kamarádů. Tři páry, podobného věku jako Lucka, dali si jeden drink a že poračují dál do klubu dva bloky odtud. Estel a Květa by si možná radši dál povídaly, ale Lucku nově připomenutý pocit opravdové svobody a hnal kupředu. „Vinga, noies!“ , jdeme se bavit! Skupinka vyrazila a Lucka si najednou vzpomněla i na Richarda. Klukům už dala dobrou noc přes WhatsApp, než vyrazila z hotelu, teď ale chtěla napsat jen manželovi. Pomalu stoupající hladina alkoholu v ní rozjížděla krom touhy tancovat a dál pít i nadrženost a nejradši by z té party nakonec vklouzla v němu uprostřed noci potichu do postele, začala mu ho rovnou ve spánku kouřit a nechala se pak nádherně ojet, tak jak to dělávali i doma v Praze, když náhodou šla někam večer sama. „Ženuška se ti rozjíždí miláčku, jdeme to rozbalit do klubu, krásné sny a teším se, až tě doma pořádně přeblafnu“ napsala domů a připojila selfie ze kterého všechno zmíněné sršelo na sto honů. „Užij si to, lásko e a ani na mě nemusíš čekat“ odepsal po chvíli Richard. Sakra, jak to myslel, podivila se Lucka, ale neměla čas to domýšlet dál, akorát došli ke klubu.

Nějakou záhadou obešli frontu čekajících, vzduch zhoustl, všechno se zalilo do červené a fialové a jí tělem pulzoval rytmus hudby. V ruce jí od někoho z Esteliných kamarádů přistál drink a Lucka se nechala atmosférou úplně pohltit. Vypila a natancovala toho ještě dost, pak už si ale stejně radši sedla k holkám do jakéhosi boxu s malým stolečkem, kterých tu bylo spousta. Skupinka kamarádu se připojila k jiné partě, a tak tu nakonec zůstaly zase jen ve třech. Vůbec jí to nevadilo. I s Květou byla poprvé nevídaná sranda, na manžela i chatu dnes rezignovala a naopak vypouštěla hodně vtipné hlášky svým ostravským přízvukem. Čím byla opilejší, tím to byla větší hlína. Radost z toho, že díky Estel prožívá zase po letech takový večer ji donutil svoji katalánskou kolegyni pevně obejmout. A…, ani nevěděla jak, prostě jí dala pusu. Krátkou, spíš kamarádskou. S čím už nepočítala, že jí to Estel vrátí. „Ufff. Fakt? To se líbám s holkou? Ale co, blbý to neni, a vlastně to ani neni žádná pořádná nevěra, to by mi můj Ríša odpustil…“ honilo se jí v hlavě. Když je náhle vytrhl z této činnosti zvučný mužský hlas, který byl dobře slyšet i přes hudbu. „Tak tohle je nejlepší podívaná večera! Dámy, nebude vám vadit, když si přisednu?! Tu moji bandu ocasů u našeho stolku už fakt nemůžu poslouchat“. Holky pomalu přestaly, rozpačitě se zasmály, nejdřív na sebe, potom na zkoprnělou Květu a nakonec na onoho neznámého, který se nerozpakoval a přisouval k nim svoji stoličku. „Jordi“, představil se a všem třem, než stihly zareagovat, postupně stiskl ruku a dal pusu na tvář. Byl vysoký, tmavý, atletický, s mužnými rysy a třídenním strništěm na tváři. Něco přes čtyřicet. George Clooney by vedle něj působil jak strejc odvedle. I na tak pozdní hodinu v klubu vypadal neskutečně upraveně, měl evidentně hodně drahé oblečení i hodinky a nedozírné zásoby sebevědomí. „Vždycky jsem něco takého zažít, ale tohle je poprvé, co mám takové stěstí a opravdu vidím tak krásné dámy spolu. Vůbec se nenechte rozptylovat“. To už se ale stalo. Estel se sice netvářila vysloveně nadšeně, Lucku ale tenhle šarmantní cizinec doslova uhranul. Snad aby ho potěšila, ještě jednou přejela Estel po vlasech, pak po tváři a nakonec ji ruka sjela až na kamarádčina ňadra, přičemž si poprvé uvědomila, že nemá podprsenku a tak ji jen tak jemně přejela po bradavce a přitom ji znovu, tentokrát o poznání vášnivěji, ale o něco rychleji políbila. Pak se znovu otočila na Jordiho, který vypadal, že vzrušením vybuchne. Atmosféru přerušilo pět dalších chlapů, zjevně Jordiho kamarádů. „Někdo se nám tu u vás ztratil, ale začínám chápat proč“, pronesl ten nejmenší z pětice. Štíhlý modrooký, rtuťovitý blonďák nepůsobil jako místní, ale rozhodně jím byl. Všichni ostatní vedle něj se typově hodili k Jordymu. Uhlazení, úspěšní businessmani, vlastně taková katalánská obdoba toho, co se stalo za ta léta z Lucčina Richarda. Za všechny ale jako kdyby mluvil tenhle střízlík plný energie. Nijak typicky pohledný, jen džínách a tričku se mezi ostatními zdál být Sete jakoby nedopatřením. Že ale on je tím, kdo dokáže táhnout celou skupinu bylo hned nad slunce jasnější. Lucce se nelíbil, měla ráda velké chlapy, ale kouzlo ani jemu upřít nedokázala. „Už tu toho máme dost a jedeme ke mně“, pronesl Sete k Jordimu. „Jdeš s náma, nebo snad doufáš, že tě děvčata vezmou k sobě?“ „Promiň“, otočil se k Lucce, aniž by čekal na Jordiho reakci, „on se stejně neumí rychle vyžvejknout… Myslím, že vám bude chtít navrhnout aby jste nás doprovodili. A já teda, musím uznat, že se mu vůbec nedivím a dokonce ani nebudu proti, jen musím objednat další taxík. Tak co, jedete?“. Seteho neskutečná přímočarost Lucce sebrala veškeré zbytky zábran. „Jedem!“ vyhrkla a chytla Estel za ruku. „Květo, vstávat, pokračujeme!“ „Jak to mluvíš?“, vytřeštil oči Sete. „No to je jedno, proboha už pojďte, nedá se tu dejchat“.
Venku před klubem čekaly tři taxíky. Tři chlapi, co se zatím nepředstavili si sedli do prvního, Květu s Estel a dalším cizincem, Manuelem, posadil Sete do druhého a Lucku s Jordim posadil na zadní sedadla třetího. Sám si sedl dopředu k řidiči a zavelel „Pedralbes“, jmého vilové Barcelonské čtvrti.

Jordi se v přítmí zadního sedadla vůbec nerozpakoval. Okamžitě projel Lucce rukou vlasy, pevně ji uchopil za krkem prsty, palcem pohladil tvář a přitáhl ji k sobě. Během zlomku vteřiny měla jeho jazyk ve svých ústech. Předtím s Estel to pořád bylo takové holčičí škádlení, teď se ale vášeň zmocňovala každého kousku jejího těla. Chytla ho za rameno a tiskla k sobě. Jordiho ruka obratně rozepla knoflík na Lucčiných džínách, bez okolků zamířila i pod kalhotky a jeho dlouhý prostředníček ihned zajel do její mokré kundičky. Možná až v tu chvíli projelo Lucce hlavou, co tady vlastně dělá.... a co Richard???? Zaváhala a možná poprvé ten večer zase střízlivě uvažovala….

(pokračování příště)
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Cesta do Barcelony

Příspěvek od Tms0411 »

Páni! Moc krásné! Úplně vidím, jak božské Lucince září očíčka touhou! Paráda!=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
wuua
Příspěvky: 254
Registrován: pon 04. dub 2016 17:30:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Cesta do Barcelony

Příspěvek od wuua »

Pekne...
Hotwife-S
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 26. pro 2019 0:26:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár - aktivní hotwife/kandaulista 40 a 43 let. Cíleně nehledáme, ale výjimečným příležitostem se nebráníme. PS:100%hetero, žádné ponižování
Bydliště: Praha

Re: Cesta do Barcelony

Příspěvek od Hotwife-S »

Lucka přestala Jordiho líbat a prohnula se dozadu, přehodila ruku přes opěradlo sedadla a zaklonila hlavu. Něco uvnitř jí sice zakazovalo Jordiho zastavit, ale myslela teď jen na Richarda a na to jak se sem do toho taxíku vlastně dostala a co teď všechno riskuje. V tom ji ale vyskočili na mysl Richardovy řeči o tom, že si má cestu i večer užít a před očima jí svítila manželova zpráva, že dnes nemusí se svoji touhou čekat na něj. A poprvé za těch x let ji její vnitřní hlas začal přesvědčovat o tom, že snad ty nápady opravdu Richard myslel tak jak je říkal. Že ho snad asi opravdu může vzrušovat představa, že si užívá jen ona. A než stačila začít uvažovat dál, Jordiho prst nahmatal její bod G a Lucčino vědomí se naprosto propadlo do jiné dimenze. Ještě letmo zahlédla, jak se na ně Sete zubí z předního sedadla a pak už se ji zmocnila jen čirá touha a vášeň. Svíjela se pod Jordiho rukama a ani se neuvědomovala, že jednu nohu už přehodila přes opěradlo před sebou, že jí i Sete začíná hladit lýtko a stehno a že taxikář má víc oči v zrcátku než na silnici před sebou. Když už byla těsně na hraně orgasmu, auto zastavilo. Oba muži se začali chovat jako by se nic nedělo, Sete zaplatil za taxík a oba vystopili. Lucka se zhluboka nadýchla, urovnala oblečení, zapnula kalhoty a vyskočila ven. Snažila na sobě přeci jen nedat znát, co se uvnitř dělo, i když tázavý pohled kamarádek ji napovídal, že se jí to dvakrát dobře zamaskovat nepovedlo.

Celý zbytek skupiny čekal už jen na ně a Sete zamířil jako první ke dveřím své ohromné moderní vily. Otevřel a všichni se ocitli v prostorné vstupní hale. To co následovalo ale asi nikdo nečekal, nebo minimálně to nečekala Lucka. Jordi ji chytil, odnesl ji ke kožené pohovce, která stála prakticky uprostřed haly. Doslova ji roztrhl blůzu a za přihlížení všech ostatních z ní začal stahovat zbytek šatů. Lucka mu práci nijak nestěžovala, naopak touha ji nutila ze sebe všechno strhat co nejrychleji. “Pyčo, holka, ty jsi snad uplně jebnuta. Ja si řikala, že si tak dame panáka, možna sa okupeme v bazenu a jedeme dom. Ja teda jdu a ty bys měla jit take” vypustila ze sebe Květa a vyběhla rychle do noci chytit otáčející se taxi. Lucka ale nedokázala reagovat, nechápala, kde se to v ní všechno bere, ale chtěla Jordiho tak moc, že jí bylo všechno jedno. Byla tak mokrá, jako nikdy v životě. Šest párů očí sledovalo jak Jordi zasouvá svoji obří chloubu do Lucčiny hladce vyholené kundičky. Zasténala a chytla ho pevně nohama jako by nechtěla, aby ještě kdy přestal. V tu chvíli se, ale program večera znovu začal výrazně posouvat. Estel, fascinovaná situací a nadržená již od chvíle, co se s Luckou líbaly v klubu, se začala osahávat. Vyhrnula si minisukni, odtáhla kalhotky stranou a nehledě na ostatní chlapy a s očima přilepenýma na své české kamarádce se začala uspokojovat. Situace se rozhodl využít Manuel, který s ní přijel předtím v přijel v taxíku a tak nějak mu přišlo, že má na ni největší právo. Chytil Estel do náruče a odnesl ji kamsi dál chodbou do další místnosti. Lucka tu tak zůstala úplně sama s pěti chlapy. Zatím ji to vůbec nedocházelo a vnímala jen měnící se rytmus Jordiho přírazů. Z ničeho nic ji ale na rtech spočinulo Seteho tvrdé a překvapivě velké péro. Tentokrát už se žádné zaváhání neobjevilo. Začala ho kouřit nejlíp jak uměla a jak toho v té situaci byla schopná. Jako by to bylo něco, co dělá několikrát do týdne, ale opak byl pravdou. Dodnes ji při sexu s Richardem, ani s jejími pár prvními milenci kdysi dávno, když byla ještě holka, neviděl. Natož aby se k nim přidal. V tu chvíli se ale Sete odtáhl. Lucka nechápala co se děje a proč už ani Jordi nepokračuje, načež jí ústa začalo plnit jeho horké semeno. Polkla, i tohle bylo pro ní dnes kupodivu poprvé. Než se ale zmohla na cokoli dalšího, byly tu další péra a další ruce. Pět chlapů si s ní začalo pohrávat jako s hadrvou panenkou a mrdali jí jak smyslu zbavení. Jeden z cizinců jí hrubě chytil jednou rukou za hlavu, druhou ji pevně sevřel krk a vrazil jí celé péro až hloboko dovnitř. Tohle uměla. Richard tohle dělá taky rád o ona si našla časem techniku, jak se u toho nedávit a hodně si tuhle svoji schopnost užívala. To ostatně záhy poznali i všichni katalánci a postupně se u jejích úst vystřídali. Pak si ji Jordi posladil na sebe, čelem k sobě, pevně k obejmul a přitiskl na sebe. Jejich spocená těla klouzala po sobě i po zbytcích spermatu, kterým bylo Lucčino tělo pokryté. V tom k nim další přitoupil zezazdu, protáhl jí zadeček čímsi navlhčenou rukou a za vteřinku už se do ní cpal. Richarda už v sobě zezadu měla, ale spíš ze zvědavosti a protože ji tenhle pokus nijak zvlášť nenadchl, už v tom nikdy nepokračovali. Tenhle týpek ale přesně věděl co dělá a za chvíli tak v sobě měla dva naráz a třetí péro se nořilo do jejího krku. Když už myslela, že ji roztrhnou a že nemůže zažít větší nálož, přišlo něco, co ani nečekala, že by bylo možné. Jordi, který ho měl největšího se zpod Lucky zvedl a posadil ji na jednoho z cizinců. Pak sám přistoupil zezadu silně ji přetáhl přes vystrčený zadek páskem a i on ji vrazil své dlouhé péro do bolavé, rozmrdané kundičky. Vykřikla hlasitě bolestí, ale vydržela. V tu chvíli se zvedl odpočívající Sete, obkročmo si stoupl nad ní a jestě zasunul svůj penis do jejího análu. Už nemohla, přesila ale byla tak intenzivní, že se nezmohla na odpor a nechávala se mrdat jak poslední děvka. A i když už vítězily bolest a únava, přesto si pořád tento dosud nejintenzivnější sexuální zážitek užívala. Nebo možná právě proto? Další s chlapů, které ani neznala jménem pak sebral odložený pásek, protáhl konec sponou a vzniklou smyčkou začal Lucku lehce, přesto citelně škrtit, zatímco ji ti tři nepřestávali šukat. Když je tahle náročná poloha přeci jen zmohla, chytli ji a odnesli do vedlejší místnosti, ložnice s kovovou postelí, kde odpočívali Estel s Manuelem. Pohled na rudou, ulepenou Lucku s páskem okolo krku, nesenou skupinou všech pěti chlapů docela Estel vyděsil. Zároveň ji ale naplnil touhou po oné vysílené bytůstce, která ji před pár hodinami něžně líbala v baru a laskala ji bradavku.
Na Estel teď ale ohled nikdo nebral. Sete pevně přivázal Lucku koncem pásku k rámu postele a jako domácí se zhostil práva jít první. Další dva drželi Lucčiny nohy tak, aby do ní mohl proniknout co nejhlouběji a pořádně jí vystříkat. Postupně se tak na Lucce vystřídlo všech šest, včetně Manuela, který zatím neměl tu čest.
Estel si zatím lehla vedle Lucky a během té doby jí vášnivě, láskyplně a obdivně líbala a užívala si střídavou pozornost odpočívajících pánů, kteří jí různou intenzitou prstili. Když postupně všichni napumpovali do Lucky svoje semeno, odešli se nejspíš umýt a upravit. Nevím, jak odtud odejdu, ale děkuju, že jsi mě vzala ven, zašeptala s vyčerpaným úsměvem Lucka. Byla to krom výkřiků první slova, která řekla od momentu, kdy opustili klub. Estel se jen uchichtla a začala slízávat nejprve semeno z Lucčina těla a pak i to, které z ní v ohromném množství vytékalo. Nakonec jí ještě jednou dlouze a vášnivě políbila. „Jak dlouho že tu ještě budeš, než mi odjedeš?“, zeptala se. „Týden“, hlesla Lucka. Nezajdeme ještě někdy do klubu? A obě se rozesmály jak školačky.

(pokračování příště)
pavelhavel111
Příspěvky: 60
Registrován: pát 17. lis 2017 16:39:08
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Cesta do Barcelony

Příspěvek od pavelhavel111 »

Velmi velmi podařené
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Cesta do Barcelony

Příspěvek od Tms0411 »

Luxusní pokračování!=)
Takhle se odvázat!=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
96tom
Příspěvky: 419
Registrován: pát 01. pro 2017 18:46:47
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Cesta do Barcelony

Příspěvek od 96tom »

Velmi vzrušující
frtfrt
Příspěvky: 193
Registrován: stř 21. led 2015 18:21:18

Re: Cesta do Barcelony

Příspěvek od frtfrt »

Pokračování?
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Cesta do Barcelony

Příspěvek od kohout50 »

Parádní vzrušujícím poctěni. Krásně se odvazali. Pokračuj
Pepsi
Příspěvky: 137
Registrován: ned 27. led 2019 13:13:12
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Cesta do Barcelony

Příspěvek od Pepsi »

Škoda že ten príbeh nemal pokracovanie
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Holzer, Jentakjako, Judy31, Kama, stenli a 249 hostů