Touha je nakažlivá...

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
ZERO
Příspěvky: 5
Registrován: stř 10. lis 2021 11:45:47
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Zažil jsem a chtěl bych znovu...

Touha je nakažlivá...

Příspěvek od ZERO »

1.
Partnerka Zina nikdy moc nebyla na nějaké experimenty. Dalo by se říct, že jí stačí klasický katolický sex. Já jsem to mám nastavené trochu jinak,
ale k tomu se dostaneme později...
Bylo to nedávno. Jeli jsme na rodinnou dovolenou s dětmi, takže klasické vodní radovánky, žádný odvaz jsem nepředpokládal. Zina preferuje chatku.
Ve stanu se jí špatně leží, dýchá, existuje... Dobrá. Stan jsem nechal schovaný na horší časy, nebo pro někoho kdo si dokáže vážit zážitku, který by se, podle mě, měl od běžného života co nejvíc lišit.

Kemp u rybníka je pěkný, není v něm moc lidí, kovid stále řádí a řádí. Věci jsme natahali do skříněk a ledničku zaplnili mlékem, salámy a pivem
a jdeme se podívat po okolí. Nádhera, relax na který jsem se těšil. Večer nafouknu loď a projedeme se po rybníku. Na pláži leží asi dvacet lidí.
Prohlížím si je a v duchu hodnotím... Tuleň... vorvaň... žirafa... kobyla... Podívám se na Zinu a její pohled směřuje na hřebečka. No jo. Líbí se jí štíhlí lehce zarostlí sympaťáci. Nic neříkám a jdeme dál. Blíží se čas večeře a tak jdeme kuchtit. Slunce zalezlo za mraky a zvěřinec se začíná trousit do svých bivaků. A jaké překvapení, hřebeček má stan hned vedle naší pojízdné plechové ubytovny.

"Zdravím" pronese a zastaví se.
"Erik" a podává ruku nejdříve Zině. Erik. Spíš Erek, podle toho jak se mu dmou plavky. Pomyslím si.
"Zdar, Marek" představím se a jdu otočit stejk který už začíná volat.
"Nechcete si večer sednout? Dáme si trochu vína a pokecáme" navrhuje Erek a Zina rozšafně souhlasí.
"Mari, co ty na to?" Občas mi říká Marie, naštěstí si to pro tuto chvíli odpustila.
"OK" souhlasím a věnuju se grilu.
ZERO
Příspěvky: 5
Registrován: stř 10. lis 2021 11:45:47
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Zažil jsem a chtěl bych znovu...

...

Příspěvek od ZERO »

Večer se dostavil a s ním i náš nový přítel Erik. Děcka někde sledují telefony aby jim nic neuniklo. Sedli jsme si ven pod borovici a otevřeli láhev vína, kterou přinesl. Veltlínské zelené - suché. To má ráda. Možná proto, je takový suchar? Spíš by potřebovala pít vlhké a možná by to bylo všechno zajímavější...
"Mari, jsi přítomen??" slyším Zinu jak trhá moje myšlenky a vrhá mě do reality.
"Jo, jasně, o co de?" ptám se.
"Tady Erik se ptá, co děláš, jako že čím se živíš?"
"Dělám hovno, co děláš ty?" odpověděl jsem. Nechci se o sobě bavit.
"Doktor v dětské nemocnici, spíš teda budu.."
"To je hezké" pronesla Zina a usmála se na něho.
"Prosím tě nebuď takový dřevák, snažíme se tu normálně bavit" zamračila se na mě a už si mě dál nevšímala.
Hleděl jsem si svého vína a sledoval jak se spolu baví. Docela si sedí, mají podobný pohled na život, zdá se. To asi každý druhý kromě mé maličkosti. Vždycky se kvůli něčemu chytneme a nedokážeme se proto moc bavit jako kámoši. Všechno se změnilo po pár letech co jsme spolu žili. Jakoby zmizelo to kouzlo být si vzácní a toužit po sobě. Chtěl bych to vrátit, ale jak?
"Nechcete se projít?" navrhl Erik a Zina hned souhlasila.
"Nejdu, běžte, budu na hlídce" pronesu a jdu si odskočit.
Když jsem přišel už byli pryč. Ani jsem nevěděl kterým šli směrem. Sedl jsem si k ohni a díval se na tančící plameny olizující se jako vášniví milenci. Je to pěkně žhavý grupáč, říkám si a přihazuju další poleno. Ejakulace jisker byla ohromná a osvítila stromy okolo. To je znamení. Dneska na ni musím být hodný, nebo se na mě vykašle. Jsem věčně nepříjemný a asi je to tím, že mám pocit nějaké frustrace. I když ten pocit, že mi něco chybí jakoby se ztrácel a byl vytláčen jakýmsi zvláštním napětím z toho, že tu Zina není.. a že je s tím doktůrkem. Nejspíš si mu stěžuje jak je to se mnou hrozné a že nejsem takový blbec, jen když se napiju.. bla bla..
Trvalo to asi hodinu a vidím, že se oba blíží.
"Tak co?" ptám se.
"Super, je tady pěkně. Zítra ti ukážu pěkné místečka" říká Zina a zatváří se tajuplně.
Sedíme ještě hoďku a pak jdeme spát. Zina mi ještě chvíli vykládá jaký podle ní Erik je. Prý hrozně hodný a slušný. Ten by si ani nic nedovolil, snaží se mě uklidnit, aniž bych jí něco vyčetl.
"No a ty bys nechtěla?"
Naposledy upravil(a) ZERO dne stř 10. lis 2021 13:00:24, celkem upraveno 1 x.
ZERO
Příspěvky: 5
Registrován: stř 10. lis 2021 11:45:47
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Zažil jsem a chtěl bych znovu...

...

Příspěvek od ZERO »

"Jak to myslíš?" podívala se zamračeně.
"Zase začínáš? I když tak trochu jsem na to myslela..."
"Možná by mi to nevadilo, dobrou" řekla a otočila se na bok. Určitě si představuje jak se s ním líbá a jak jí hladí prsa. To má nejraději. Usnul jsem
s myšlenkama na ty její.

Ráno nás probudilo slunce a hudba s blízkého stánku, kde asi svolávali k ranní konzumaci. Celý den jsme pak proflákali u vody a já jsem konečně nafoukl člun, na který včera vůbec nebyl čas. Erik se samozřejmě přisáčkoval hned vedle nás a když jsem navrhl jestli se neprojedeme, oba nadšeně souhlasili.
Sedl jsem do zadu k motoru a chopil se plynu. Erik přede mě a dopředu čelem k němu Zina. Vyrazili jsme.
Namířil jsem si to přes rybník ke skalám na druhou stranu. Nikde nikdo, pohoda. Mlčeli jsme. Trvalo to docela dlouho, ale blížili jsme se k druhému břehu. Erik zdá se víc než okolí sledoval volně rozloženou Zinu, která se opřela o bok člunu s mírně roztaženýma nohama, aby se tam vůbec napasovala. Bylo docela vzrušující vidět její pohled, ze kterého bylo jasné, že je středem Erikova zájmu. A myslím, že hlavně její střed, protože plavky, které nosila nebyly zrovna nejcudnějšího střihu. Podívala se na mě, byl jsem docela vzrušený z té situace a usmál se na ni. Možná to vzala jako výzvu k něčemu, protože následně přesunula nohu tak, že se dotýkala jeho...
hertz2
Příspěvky: 98
Registrován: stř 21. led 2015 22:53:50

Re: Touha je nakažlivá...

Příspěvek od hertz2 »

Paráda, pěkně se to rozjíždí.
Uživatelský avatar
Ibull
Příspěvky: 270
Registrován: stř 12. srp 2020 7:02:15
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Touha je nakažlivá...

Příspěvek od Ibull »

👍
Klucina205
Příspěvky: 89
Registrován: pát 27. zář 2019 22:21:54
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Touha je nakažlivá...

Příspěvek od Klucina205 »

Úžasné tesim se na další díly
finel
Příspěvky: 153
Registrován: čtv 06. říj 2016 23:52:04
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Touha je nakažlivá...

Příspěvek od finel »

Super napsané
Empatico
Příspěvky: 3
Registrován: stř 14. zář 2016 14:52:32
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem Bull, věřím na setkání s párem, se kterým si budeme vzájemně vzácní.
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Touha je nakažlivá...

Příspěvek od Empatico »

Moc pěkné, máš cit pro vyprávění a opravdovost.
pavelhavel111
Příspěvky: 60
Registrován: pát 17. lis 2017 16:39:08
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Touha je nakažlivá...

Příspěvek od pavelhavel111 »

A toto je taky pěkné
kerama
Příspěvky: 6
Registrován: úte 13. led 2015 21:33:15

Re: Touha je nakažlivá...

Příspěvek od kerama »

krasa
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: onpropar a 195 hostů