Výměna manželek s vystříkáním!

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Parikzbb
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 13. kvě 2021 10:23:00

Re: Výměna manželek s vystříkáním!

Příspěvek od Parikzbb »

My sme sa jedným parikom dlhodobo stretávali a šukavali sme aj bez gumy. Boli to mladý sexi ľudia cca v našom veku a hlavne rovnako zvrhly. Nielen štvorka ale aj výmena manželiek na celú noc. Spoločne sme sa o tom rozprávali kto si to ako užil a aj babám sa to páčilo tak ze samy navrhovali jednotlivé scenáre stretnutí. Samozrejme o dieťati nebola reč nikto o takú blbosť nemal záujem.
jirkas1976
Příspěvky: 60
Registrován: pon 04. srp 2014 0:43:37

Re: Výměna manželek s vystříkáním!

Příspěvek od jirkas1976 »

Nějakou dobu jsme se také s jedním párem takhle setkávali. Jeli jsme společně někam do pensionu na hory a první večer jsme si vyměnili partnery. Oba páry jsme šli naostro, ale holky braly HA, mimčo nikdo nechtěl. Ráno jsme se v domluvenou hodinu potkali u snídaně. Většinou jsme se pochlubili, kolikrát se kdo udělal.
Pak podle nálady, jsme den každý strávili se svojí nebo cizí partnerkou. Večer jsme společně lehce popili a noc byl zase každý s cizím. Druhy den jsme pak jeli dom každý s tou svojí.
Pro mě byla ale největší jízda, když mi moje partnerka večer vyprávěla, co všechno dělali. A myslím, že jí to vyprávění také dost vzrušovalo. Vždycky jsme si to při tom ještě aspoň dvakrát rozdali... Škoda, že už to skončilo...
Uživatelský avatar
kanda77
Příspěvky: 495
Registrován: sob 21. lis 2015 15:44:46
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: jsme manzelsky par ona domina on sub co ji rad posloucha

Re: Výměna manželek s vystříkáním!

Příspěvek od kanda77 »

jirkas1976 píše: úte 26. říj 2021 21:19:35 Nějakou dobu jsme se také s jedním párem takhle setkávali. Jeli jsme společně někam do pensionu na hory a první večer jsme si vyměnili partnery. Oba páry jsme šli naostro, ale holky braly HA, mimčo nikdo nechtěl. Ráno jsme se v domluvenou hodinu potkali u snídaně. Většinou jsme se pochlubili, kolikrát se kdo udělal.
Pak podle nálady, jsme den každý strávili se svojí nebo cizí partnerkou. Večer jsme společně lehce popili a noc byl zase každý s cizím. Druhy den jsme pak jeli dom každý s tou svojí.
Pro mě byla ale největší jízda, když mi moje partnerka večer vyprávěla, co všechno dělali. A myslím, že jí to vyprávění také dost vzrušovalo. Vždycky jsme si to při tom ještě aspoň dvakrát rozdali... Škoda, že už to skončilo...
wau tak to by jse mi take moc libilo
Parikzbb
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 13. kvě 2021 10:23:00

Re: Výměna manželek s vystříkáním!

Příspěvek od Parikzbb »

To je podľa mňa najideálnejšia kombinácia. Všetci si užijú a máš kopu možnosti rôznych variacii. My sme vymýšľali rôzne scenáre ako napríklad jeden sa len pozeral ako ostatný šukajú a asistoval alebo fotil keď bolo nutné. Alebo rôzne úlohy a kto nesplnil dostal trest. Pomerne zvrhle bolo keď ženušky boli plné semena a jeden si vytiahol kartičku s úlohou lízať. Baby sa na tom dosť bavili. Alebo keď ju vyšukal v bazéne tak aby si to nikto nevšimol. Celu dobu mi brutálne stál. Potom mi to tá potvora ešte prisla aj povedať ako sa jej to páčilo. Zo zázitkov z jedného víkendu sme boli nadržaný celý týždeň.
Uživatelský avatar
slus
Příspěvky: 35
Registrován: stř 26. srp 2020 13:04:17
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Hledáme štíhlého muže.Větší M,sympatie a foto podmínkou.Muž z páru je kanda.Nejlépe HB,Pardubice,Jihlava ale i Brno!!
Bydliště: Vysočina

Re: Výměna manželek s vystříkáním!

Příspěvek od slus »

Pár 44 hledá sympatický pár na výměnu partnerek s vystříkáním!!Nejlépe Vysočina
tygris22
Příspěvky: 15
Registrován: pát 22. led 2016 21:41:30
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Výměna manželek s vystříkáním!

Příspěvek od tygris22 »

neviem preco takto teoretizujete.Ona priroda si aj tak zvoli svoju cestu tak ako to bude najlepsie,Keby sme boli s mojou partnerkou aj vo stvorke mohlo by sa stat ze moja otehotnie a jeho zena odomna nie.Bolo by to aj tak prekrasne a rajcovne tak ako to priroda /boh/zariadil.Bol by som neskutocne vdacny za ten zazrak pocatia mojej zeny a ako subika by ma to rajcovalo ze som mal moznost sa stat uplnym cuckoldom aj s prekrasnym babatkom ktore by som mile rad prijal za vlastne.Bud My sub cuckoldi by sme si mali uvedomovat ze kontakt zeny s inym muzom je vzrusujuci a vacsinou sa pri takomto kontakte nedava pozor na tehotenstvo.Je to skoro iste ze bullove dokonale nabudene spermie si v nasich zenach budu hladat cestu k vajicku a splynu s nim v novy zivot...Noo a teraz ma uz mozte zacat hanit ake blbosti vypisujem a ako sa cuckoldingu vobec nerozumiem.
Parikzbb
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 13. kvě 2021 10:23:00

Re: Výměna manželek s vystříkáním!

Příspěvek od Parikzbb »

Predstavy a realita su dve zásadne veci
jirkas1976
Příspěvky: 60
Registrován: pon 04. srp 2014 0:43:37

Re: Výměna manželek s vystříkáním!

Příspěvek od jirkas1976 »

Jak se na možnost oplodnění cizím dívá partnerka? U nás to byl hlavní důvod, proč jsme skončili. Když jsme začali uvažovat o mimču, tak už takové akce nepřipadaly v úvahu. Šukající manželka s cizím a cizí dítě jsou přeci jen dvě úplně jiné kategorie...
Cucák1
Příspěvky: 240
Registrován: úte 21. dub 2020 11:32:38

Re: Výměna manželek s vystříkáním!

Příspěvek od Cucák1 »

jirkas1976 píše: ned 31. říj 2021 7:31:00 Jak se na možnost oplodnění cizím dívá partnerka? U nás to byl hlavní důvod, proč jsme skončili. Když jsme začali uvažovat o mimču, tak už takové akce nepřipadaly v úvahu. Šukající manželka s cizím a cizí dítě jsou přeci jen dvě úplně jiné kategorie...
To je jasné. Ono když chlapovi leze semeno na mozek, tak dokáže vymyslet strašné hovadiny.

Ale ty vaše víkendové pobyty s výměnou, to muselo být něco naprosto fantastického. A je to taky poměrně velké štěstí mít manželku, která má podobný pohled na věc a navíc potom ještě další pár, který to taky vidí stejně. Musí to být lidé kteří se mají rádi ale nežárlí, musí mít dostatek sebevědomí a zároveň být neskutečně tolerantní. Prostě neuvěřitelné, pravděpodobnost 0,1%. Skoro jako výhra v loterii. Hrozně rád bych něco podobného zažil.
Romero2315
Příspěvky: 226
Registrován: pon 15. lis 2021 21:11:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: ahoj je mi 30 let jsem ve vstahu 11 s moji pritelkyni a mam rad kdyz nekdo ma zajem o jeji kundicku

Re: Výměna manželek s vystříkáním!

Příspěvek od Romero2315 »

Cucák1 píše: čtv 06. led 2022 0:18:36
jirkas1976 píše: ned 31. říj 2021 7:31:00 Jak se na možnost oplodnění cizím dívá partnerka? U nás to byl hlavní důvod, proč jsme skončili. Když jsme začali uvažovat o mimču, tak už takové akce nepřipadaly v úvahu. Šukající manželka s cizím a cizí dítě jsou přeci jen dvě úplně jiné kategorie...
To je jasné. Ono když chlapovi leze semeno na mozek, tak dokáže vymyslet strašné hovadiny.

Ale ty vaše víkendové pobyty s výměnou, to muselo být něco naprosto fantastického. A je to taky poměrně velké štěstí mít manželku, která má podobný pohled na věc a navíc potom ještě další pár, který to taky vidí stejně. Musí to být lidé kteří se mají rádi ale nežárlí, musí mít dostatek sebevědomí a zároveň být neskutečně tolerantní. Prostě neuvěřitelné, pravděpodobnost 0,1%. Skoro jako výhra v loterii. Hrozně rád bych něco podobného zažil.
Ja stebou uplne souhlasim a ty vikendy s vymenou bych taky chtel zazit ale skoda ze mlada neni jako ja
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Cuckold87 a 118 hostů