Príležitostné zoznámenie

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Príležitostné zoznámenie

Příspěvek od Mispulin »

Kdypak bude pokračování? Nenapínej nás!
ivan41
Příspěvky: 4
Registrován: úte 27. pro 2022 16:06:16
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Pár Ž41, M38, žena zatiaľ odmieta, ale čoraz menej intenzívne

Re: Príležitostné zoznámenie

Příspěvek od ivan41 »

Ďakujem za príbeh. Veľmi sa mi páči koncept "doma si povieme" a rád by som si prečítal pokračovanie.
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Príležitostné zoznámenie

Příspěvek od DrGarden »

Ahojte "nedočkavci". Myslíte, že by mala výjsť na svetlo tá noc, ktorú sme strávili u Víta a Jakuba? Majka o tom nechce hovoriť! Ja to beriem ako náhodnú jednorázovku, ktorá sa môže stáť každému páru..
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Príležitostné zoznámenie

Příspěvek od Mispulin »

To ano, stát se může, zvláště když je to v ovulaci a žena při tom otěhotní, to se stane přece každé...
Romero2315
Příspěvky: 226
Registrován: pon 15. lis 2021 21:11:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: ahoj je mi 30 let jsem ve vstahu 11 s moji pritelkyni a mam rad kdyz nekdo ma zajem o jeji kundicku

Re: Príležitostné zoznámenie

Příspěvek od Romero2315 »

DrGarden píše: čtv 29. pro 2022 18:42:25 Ahojte "nedočkavci". Myslíte, že by mala výjsť na svetlo tá noc, ktorú sme strávili u Víta a Jakuba? Majka o tom nechce hovoriť! Ja to beriem ako náhodnú jednorázovku, ktorá sa môže stáť každému páru..
Tak že je úplně normální že Majka se nechá prcat tak že i i dovolila ji pořádně vicakat kundu i když věděla co to znamená? Já si říkám že to nechce říct jelikož to byla ta nejlepší mrdacka co zažila než kdy stebou
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Príležitostné zoznámenie

Příspěvek od DrGarden »

Myslím, že si to správne vystihol! Napriek tomu som to ja komu je srdcom verná. Za svoju "kundu" predsa až tak veľmi Majka nemôže a tí dvaja už vôbec nie. Viac v pokračovaní príbehu..
Romero2315
Příspěvky: 226
Registrován: pon 15. lis 2021 21:11:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: ahoj je mi 30 let jsem ve vstahu 11 s moji pritelkyni a mam rad kdyz nekdo ma zajem o jeji kundicku

Re: Príležitostné zoznámenie

Příspěvek od Romero2315 »

DrGarden píše: pát 30. pro 2022 16:33:32 Myslím, že si to správne vystihol! Napriek tomu som to ja komu je srdcom verná. Za svoju "kundu" predsa až tak veľmi Majka nemôže a tí dvaja už vôbec nie. Viac v pokračovaní príbehu..
Podle mě je to hovadina když si z toho měl hovno ! Celou dobu si se těšil až k tomu dojde ! Celou dobu tě to vzrusovalo a nakonec si ona sukala a užívala bůh ví kolik jich tam bylo a ty si z toho měl jen vzdychani z poza dveří to jak mit hlad ale dostat jen možnost cítit vůní z kuchyně
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Príležitostné zoznámenie

Příspěvek od DrGarden »

4.časť

V autobuse sme si sadli oproti seba a ja som sa zadíval na krásne biele Majkiné nohy. Držala si ich tesne pri sebe. Po chvíli si to všimla a bojazlivo sa na mňa usmiala. „Ľúbim ťa!“ Povedala pošepky aby to nikto nepočul. Bolo to od Majky nečakané ale o to viac úprimné. Mala na to kurevsky hriešný dôvod. „Aj ja teba, Láska!“ Opätoval som jej prejavené city a naše ruky sa priblížili k sebe. „Ale teraz o tom nebudeme hovoriť.“ Povedala tíško a nenápadne sa obzrela okolo seba. Chápal som ju, bolo to asi prvýkrát čo sa vyspala s inými pri svojom partnerovi. „To ja som s tým súhlasil!“ Ospravedlňoval som ju a trel jej studené palčeky na rukách.“ „To ja som to s nimi.. vieš..“ Zarazila sa na chvílu, akoby sa sama pred sebou ospravedlňovala. „.. chcela!“ Pozrela sa na mňa previnilým výrazom a pobadal som jej rumenec na lícach. Aj ony to sakra chceli.. nadržaný skur..! Pomyslel som si v duchu už viac vytriezvený a z úst mi nechcene vyletela otázka: „Aj s tým druhým si to mala, však?“ Ozvala sa vo mne prebudená žiarlivosť. Bolo to odo mňa hnusné sa na to pítať. Majka prevalila oči a odvrátila pohľad smerom von z okna. Ja blbec sa pítam na takú samozrejmú vec. Môžeš sa hanbiť žiarlivec! Káral som sa sám pred sebou a spomenul si na našu prvú intímnu (trápnu) chvíľu, po troch dlhých mesiacoch nášho chodenia, keď sa mi sotva postavil. A oni ju mali po hodine rozobratú ako malé mača. Neprestávali so mnou lomcovať hlúpe myšlienky. Nevedel som zrazu prekonať pocit, že sa to tak ľahko salo! „S Viťom? Poviem ti to potom Láska..“ Pozrela unavene na mňa Majka a mal som pocit akoby mi čítala myšlienky. Postupne som prijal fakt, že mi moje dievča tak neskutočne ľahko zahlo. ..a možnomi ju aj nabúchali..! Ja som s ňou nič a ona s nimi - všetko! Znova som sa zadíval na jej tenké nohy do ktorých som sa vtedy na začiatku nášho chodenia, šialene zamiloval. Mala ich kôli mne v čiernych silónkach tak nádherne sexi. „Vôbec som sa neumyla, do pindy.“ Povedala pošepky akoby pre seba a ešte viac si stisla kolená k sebe. Vytušil som, že to z nej asi tečie. V tej chvíli sme si obaja priali len to jediné, aby si tú svoju nevernicu rýchlo umyla. „Ešte jednu zastávku..“ So súcitom som oznámil Majke. Pozrela na mňa a stisla svoje pery na znak súhlasu. Prsty sme mali spolu prepletené ako voľakedy, na začiatku nášho vzťahu.

V rannom autobude bolo zopár robotníkov z nočnej smeny. „Už sme tu.“ Povedal som a pomohol Majke vstať. Nohavičky sa jej pri sedení premočili tak, že sa to už nedalo skriť. Poza tesnej sukne sa jej ukázal mokrý fľak! Uvidel som úškrn u jedného staršieho cestujúceho, ktorého sme práve míňali v uličke a ktorý sa na Majku celú dobu uprene pozeral. „Mládá sa ti pomočila, alebo sa jej stala iná nehoda..?“ Neodpustil si štiplavú poznámku fúzatý zavalitý chlap a letmo Majke prešiel rukou po zadku. Rýchlo sme vystúpili a nechali to bez poznámky. Majka sa len usmiala, ale nič viac nepovedala, zato ja som sa cítil ponížene. Počkali sme kým autobus odíde a prešli sme na druhú stranu. Majka cestou ledva prepletala nohami. „Ja si skoro z tej noci nič nepamätám!“ Nedalo mi a znova som bol k nej dotieravý. „Ani toho čo prišiel ráno?“ Opítala sa ma prekvapene Majka. Ráno? Niečo sa mi zdalo, ale.. „Ležal si pri mne Miláčik..“ Snažila sa, aby som sa rozpametal.. „Vtedy, keď si ma chytila za ruku?“ Precitol som na chvílu pri jej hlase a zdalo sa mi akoby vtedy nahlas zastonala.. „Áno, bol si otočený odo mňa ale musel si ma počuť..“ Znudene povedala a inštiktívne si chytila miesto medzi nohami. „Do pizdy, doma si to potom povieme..“ Zakliala a pokračovali sme v chvôdzi, držiac si svoju frajerku okolo pása. „Ja fakt neviem, zaspal som ako poleno, len čo som oči zatvoril. “Sucho som zamrnčal. V dialke sme už videli náš panelák, naše hniezdečo lásky.
ivan41
Příspěvky: 4
Registrován: úte 27. pro 2022 16:06:16
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Pár Ž41, M38, žena zatiaľ odmieta, ale čoraz menej intenzívne

Re: Príležitostné zoznámenie

Příspěvek od ivan41 »

Ďakujem za pokračovanie.
Pepsi
Příspěvky: 137
Registrován: ned 27. led 2019 13:13:12
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Príležitostné zoznámenie

Příspěvek od Pepsi »

Dúfam, že na pokračovanie nebudeme dlho čakať !
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: jonny, pepan1 a 206 hostů