Slut-wife a cuckold: submisivní pár otroků vypráví svůj příběh

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Drive_A
Příspěvky: 11
Registrován: sob 27. dub 2019 23:46:06
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Slut-wife a cuckold: submisivní pár otroků vypráví svůj příběh

Příspěvek od Drive_A »

Ležím na zádech a její ruka svírá můj penis. Kamila je na posteli vedle mě na břiše opřená o jednu ruku, vzdychá a kouká mi do očí, v očích má lehce nepřítomný extatický výraz a škube sebou hlavou směrem ke mně. A to proto, že právě dostává naloženo zezadu. Dívám se na oplzle kulaté břicho a chlupatou hruď Tomáše nad jejím zadkem a zažívám nepopsatelný pocit vzrušení z toho, že mojí ženu píchá náš pán, náš majitel, kterému patříme a dělá si s námi co chce. Hlavně tedy s Kamilou.

Tomáše jsme poznali přes internetovou seznamku jednoho BDSM serveru. Mezi záplavou lidí milujících latex, bičování, bolest a všechny možné ujetosti, jsme hledali někoho, kdo zejména rozumí psychologii dominantně submisivních vztahů.

Trvalo víc než šest týdnů domluv a dopisování, než jsme se vůbec poprvé sešli, od té doby uplynulo pár měsíců, ale připadá mi, jako bychom takhle žili už strašně dlouho, náš vztah se tak změnil, že život před tím mi připadá téměř nereálný. Původně jsme hledali hru a víkendovou zábavu, že se to vyvine až to těchto rozměrů jsme nečekali.

Tomáš teď prcá Kamilu tak, že ta už vydává jen nekontrolovatelné zvuky, slastné úpění, vím dobře, že za chvíli začne křičet tak, že by obyčejně u nás doma vzbudila všechny sousedy. Jenže Tomášova vila stojí ve velké zahradě s vysokými zdmi a nikdo tak Kamilino kvílení neuslyší.
Kamilino vyhublé dívčí tělo se právě začalo zmítat v nekontrolovatelných záškubech. Náš majitel jí mocným přirážením postupně dostrkal tak blízko ke mně, že se teď Kamila jednou rukou opírá o mojí hruď a zarývá mi do ní nehty, a druhou mi pořád nekoordinovaně pumpuje ptáka.

Tomáš zničeho nic přeruší tempo, vyklouzne z ní a zasupí: “Otoč se na záda, děvko!”
Kamila okamžitě poslechne, takže hlavou ulehne těsně vedle mě. Znovu mě rychle popadne teď levačkou za penis, ví, že po tom toužím. Dnes mám totiž dovoleno se jejich sexu účastnit, byl jsem poslušný a tohle mám za odměnu.

Její ňadra v leže na zádech úplně zmizí, vypadá to, jako by žádná neměla, jen bradavky trčí do vzduchu. Její štíhlé nohy se roztáhnou a Tomáš do ní znovu vstoupí, tentokrát zepředu, opřený o natažené ruce. Jeho hrubá a panovačná tvář se ocitne nad námi oběma.

“Řekni mi, že chceš, abych se udělal do tebe, čubko, dělej.” Přikáže Kamile.
“Ano! Prosím! Udělejte se do mně, můj pane! Nastříkejte to tam. Chci to cítit, chci abyste mě naplnil semenem. Chci abyste mě pořádně namrdal, prosím.” vyráží ze sebe mezi přírazy Kamila, protože ví, že Tomáš tohle přesně chce slyšet. I ji to vzrušuje, protože se tak cítí ještě víc jeho majetkem a v jeho moci. Moc dobře to vím, cítím to podobně. Je v jeho moci a i já jsem v jeho moci. Patříme mu. A to 24 hodin denně. Bydlíme u něj, spíme v poutech na matracích na podlaze, jsme jeho majetek.

Tomáš se obrátí na mě. “Tvoje žena je moje děvka. Vidíš? Její kundička se kolem mě krásně stahuje a za chvíli jí naplním, a tobě se to ještě líbí, že jo? Řekni to!”

“Ano, líbí, pane.” přiznávám s nepopsatelnou směsicí hnusu, vzrušení, odevzdanosti, a pokoření, které mě přesto naplňuje pocitem blaha.

“Dovnitř! Do mně!!” vyráží ze sebe Kamila.
Tomáš zachrčí a udělá se do ní. Chvíli strne a vychutnává si to, pak si lehne na stranu.

V tu chvíli přichází můj čas. Už nepotřebuji pobízení. Vlezu k ní mezi nohy a začnu poctivě lízat. Zapojím celý jazyk a tu mokrou rozmrdanou věc olizuji silnými tahy. Vím, že za chvíli se Kamila udělá. Pomalu z ní přitom začíná vytékat Tomášovo semeno a kunda tak je stále slanější a hořčí.

Tomáš leží na zádech a uvolňuje se. Líbá se pomalu a něžně s Kamilou, zatímco já jí zpracovávám s hlavou mezi jejíma štíhlýma dlouhýma nohama. Za chvíli Kamilino tělo začne tuhnout,, nohy natáhne a propne, přesto jí nepřestávám lízat. Tělo se lehce prohne a zachvívá. Je hotová.

Moje role skončila. Slezu z postele a kleknu si s rukama za zády. Penis mi trčí. Nevím, co bude dál, možná už nic a moje odměna je u konce.

Tomás se zvedne na rukou. Poručí Kamile. “Sedni si děvko, ještě tu máš něco na práci”. Kamila pořád ještě omámeně leží. Dostane malý políček. “Řekl jsem sedni!” Probírá ji Tomáš.

“Omlouvám se, můj pane” Říká Kamila a rychle si sedá.

Tomáš říká “Podívej se na tohle, měli bychom mu dovolit, aby se dneska taky udělal. Samozřejmě, že tě nebude šukat, ale zapojíme tvoje nožky.”

Kamila si sedla na kraj postele a začala mi hladit trčící penis svým chladným jemným a štíhlým chodilem. Tomáš se přesunul za ní, a začal jí líbat na krku a hladit ňadra.

“Aby to neměl jen tak zadarmo, kopni ho trochu do koulí, kurvičko.” Zavelí Tomáš.

Svraštím obličej a zavřu oči v očekávání bolestivé rány. Kamila mě kopla, ale ne moc, ani to moc nebolelo a erekci jsem neztratil. Zato to vylepšila tím, že mi strčila špičku své nohy do pusy.

Otevřel jsem oči a začal jsem její prsty sát a lízat. Tomáš mezitím sklouzl svými tlustými prsty dolů mezi Kamiliny nohy a dráždí ji tam.

Kamila sjela nohou opět na můj penis a začala mě opět dráždit, trochu to bolelo, když zatáhla za předkožku neohrabaným pohybem, ale už jsem byl skoro na vrcholu. Jenže Tomáš mezitím vstal a obešel mě. Škubnul jsem sebou, když mě přes záda přetáhl důtkami a řezavá bolest mnou nečekaně projela. Tomáš se zasmál. “Ale no tak, Petře, neříkej, že ti trocha bičování neudělá dobře. Smradlavej pes jako ty trochu bití potřebuje”.

Díval jsem se na Kamilu, která si zjevně užívala, že dostávám nářez. Zároveň mě nepřestávala dráždit bosou nohou. Dostal jsem ještě tři rány, pocit ponížení a zároveň blaha byl nesnesitelný a při té třetí moje horké semeno vystříklo na Kamilnu nohu. Musel jsem to samořejmě ještě potom všechno slízat.

“Tak zvířátka,” řekl Tomáš. “Běžte se umýt a oblíct, je pomalu čas jít spát, zítra vás čeká velký den, protože budete hlavní bod programu večírku, na který příjdou přátelé z našeho klubu, takže si musíte pořádně odpočinout.”

Už jsme byli připraveni, že ten den přijde a Kamila bude muset posloužit několika dalším mužům, přesto jsem se toho zároveň děsil a zároveň se na to těšil. Oba jsme beze slova vyskočili a šli do koupelny, slovo pána se nesmí neposlechnout okamžitě.

Když jsem potom usínal přivázaný řetězem za obojek ke kruhu ke zdi sám ve svém malém pokojíku v podkroví bez oken, který skoro celý zabírala moje matrace, honily se mi hlavou myšlenky na to, jak jsme se do téhle situaci vlastně dostali a jak je zvláštní, že se představy, které jsem pokládal za čisté fantazie, v reálném životě nerealizovatelné, naplnily. Vzpomínal jsem na první dny, než jsme přišli do Tomášovy vily.
----------------------------------------

S Tomášem jsme se po emailové konverzaci napřed potkali v jeho klubu na shibari exhibici u jednoho z VIP stolů, dívali jsme se spolu na svazování krásných dívek japonským způsobem. Klubů vlastní několik, je to úspěšný podnikatel. První dojem z něj jsem jsem měl rozpačitý, nečekal jsem, že by ten obtloustlý čtyřicátník Kamilu mohl přitahovat, přestože má výraznou sympatickou ostře řezanou tvář s jasnýma modrýma očima a chodí dobře a draze oblečený, vždy v košili a saku.

Ale po pár větách začalo být jasné, že je výrazně inteligentní, se smyslem pro humor, s velkým rozhledem a že to vše dokázal zúročit a užívá si nákladného a luxusního životního stylu.

Během večera už bylo jasné, že Kamila o tom vážně uvažuje. Tomáš se choval vůči Kamile čím dál důvěrněji a při sledování dění na pódiu měl celou dobu položenou ruku na jejím stehně. Do té doby jsem si nebyl ještě svým nově objeveným kandaulismem úplně jistý, ale už jen to, když položil ruku na Kamilinu nohu způsobilo, že se mi prudce rozbušilo srdce a vyboulily kalhoty v rozkroku.

Několikrát jsme potom byli spolu na večeři v nějakém drahém podniku, bylo zřejmé, že se Tomáš snaží udělat dojem. Objednával drahé víno a když se nám trochu rozvázaly jazyky, povídali jsme si o svých fantaziích a představách. Říkal, že je to jeho první zkušenost s párem, ale že mít “v péči” submisivní pár je jeho sen už mnoho let. Dohodli jsme se na tom, že mu budeme vykat a on nám tykat.

Také hned začal Kamile kupovat a posílat oblečení a šperky, takže před každou schůzkou jsem potom pomáhal Kamilu obléci. To, že ji strojím, aby ji mohl obdivovat Tomáš, mě pokaždé šíleně vzrušilo a oblečení bylo schůzku od schůzky vyzývavější. Druhé setkání ještě proběhlo celkem nevinně, ale na třetím už se Kamila a Tomáš na rozloučenou políbili a čtvrtém Tomáš Kamilu zcela nepokrytě osahával, kdykoliv měl příležitost. Sledoval samozřejmě, co to se mnou dělá, a při rozhovoru se ptal na stále intimnější věci. Dozvěděl se, že Kamila bere hormonální antikoncepci a dohodli jsme se na tom, že si všichni necháme udělat testy na pohlavní choroby, abychom si byli úplně jisti, že pro sebe nepředstavujeme žádné ohrožení. To potom proběhlo v následujícím týdnu, výsledky u všech byly samozřejmě negativní. Před pátou schůzkou přišel balíček s novým oblečením, jako obvykle. Tentokrát ale byl objemnější. Kromě černých síťovaných punčoch s podvazky a rudých a krátkých šatů s odhalenými zády tvořily součást balíčku také dva náramky, které tvořily vlastně dvě stylizovaná pouta s kroužky na uvázávání provazů a také tam byl zdobený obojek s velkým kovovým kruhem. Dalším vybaleným předmětem byl anální kolík v drahém provedení s blyštivým zeleným kamenem na konci, Tomáš nezapoměl přidat lubrikant. Trochu ve mě hrklo. Bylo jasné, že na téhle schůzce už se něco stane. Kamila si to uvědomovala také, úplně zrudla a bylo vidět, že to s ní také zacloumalo. Podívali jsme se na sebe. “Jdeme do toho?” Zeptala se Kamila a kousla se do rtu. Visela mi na rtech a já věděl, že doufá, že řeknu ano. Věděl jsem, že jsme na kraji šikmé plochy a jak se jednou svezeme po ní, nebude asi cesty zpět, ale zároveň jsme oba věděli, že mezi námi a Tomášem je chemie, a těžko bychom ještě někdy podobnou hledali.

Popadl jsem anální kolík. „Tak se ukaž, “ řekl jsem. Usmála se, sundala si džíny a kalhotky, promazala se lubrikantem a nechala si ho zastrčit až po třpytivý okraj, jen u toho maličko vzdychla. Všiml jsem si, že ji to vzrušilo. Pak jsem jí sledoval jak si natahuje punčochy, zapnul jsem jí podvazky a pomohl jí do šatů. Nakonec jsem jí kolem krku zapnul obojek. Zaplula do koupelny a nanesla na sebe šminky a parfém. Když vyšla, vypadala jako naprosto luxusní prostitutka. Oblékl jsem si košili a sako a vyrazili jsme. Černá limuzína, kterou pro nás poslal Tomáš už čekala před vchodem. Dojeli jsme do restaurace na lodi zakotvené na břehu řeky, kterou vlastnil Tomášův přítel. Když jsme přišli ke stolu stál majitel restaurace u Tomáše a bavili se. Když jsme vstoupili Tomáš se podíval naším směrem a usmál se. „Tak tady jdou mí přátelé,“ řekl a přistoupil ke Kamile. „Vypadáš nádherně Kami,“ řekl jí, přitáhl ji k sobě a začal ji líbat. Maličko jsem strnul a koutkem oka se podíval na Tomášova přítele. Ten zjevně byl do situace zasvěcen, protože se očividně bavil. Projel mnou pocit studu a vzrušení. Opravdu se stala z Kamily kurvička, kterou jsem přivezl Tomášovi?

Tomáš nás představil svému příteli a ten se omluvil a vzdálil se. My jsme se usadili. Tomáš se obrátil na mě. „Dnes chci, abys mi konečně Kamilu dal.“ Nečekal na souhlas. To byl prostě rozkaz. Podíval se na Kamilu. „Dnes budeš moje.“ Absence otázky. Prosté oznámení. Ani nečekal na odpověď a začal mluvit o něčem jiném, o jedné knize, o které jsme se bavili posledně. Objednal nám jídlo, nedal nám na výběr, jedli jsme vynikající italské těstoviny s mořskými plody a pili bílé víno. Po jídle řekl „Teď se půjdeme projít.“ Vyšli jsme a procházeli jsme podél řeky. Už bylo pozdě a dál od centra města už bylo absolutně liduprázdno. Procházeli jsme zrovna pod jedním z mostů, když se Tomáš zastavil.

Stůjte, přikázal. Stoupněte si tady ke zdi. Kamilu chytil jednou rukou pod krkem a obrátil se ke mně. Teď chci, abys mě poprosil, abych si přímo tady vzal tvojí přítelkyni.
Vyschlo mi v hrdle. Kamila vypadala, že se jí podlamují kolena a vzrušeně oddychovala. Prosím, vypadlo ze mě, vemte si Kamilu.
A teď mi řekni, že chceš, abych jí přefikl jako lacinou kurvu.
Prosím, přefikněte jí tady na ulici jako lacinou kurvu.
Tak se mi to líbí. To víš, že to udělám. A ty mi budeš pomáhat.
Popadl Kamilu za ramena postavil ji zády přede mně, v podstatě ji o mně opřel.
Stáhni jí kalhotky. zavelel.
Vyhrnul jsem Kamile sukni a rychle se rozhlédl. Nikde nikdo. dřepl jsem si a stáhl jí kalhotky. Kamila z nich vykročila a já je rychle schoval do kapsy.
Tomáš mě popadl za rameno a postavil mě. Pak Kamilu přitiskl zády na mě, a sám se přitiskl na ní a začal jí líbat. Já se opíral zády o zeď. Připadalo mi to neuvěřitelný a zároveň mě to strašně vzrušilo: Tomáš ošuká Kamilu ve stoje přímo na mně.
Kamila už zhluboka vzrušeně oddechovala. Tomáš si spustil kalhoty a odhalil macatý vztyčený pyj. Kamila se opřela ještě víc o mě a Tomáš vzal jednu její nohu pod kolenem a ohnutou ji zdvihl do vzduchu, takže zůstala stát jen na jedné noze. Popadl moji ruku a donutil mě, abych Kamile držel nohu zdviženou v příhodné poloze já. Potom se do ní ještě opřel a pronikl do ní. Kamila při tom něžně zavzdychala a měl jsem co dělat, abych ji udržel ve vzpřímené poloze. Tomáš začal přirážet. Cítil jsem každý pohyb a zároveň jejich pohyby dráždily i můj penis, který se vzepřel v mých kalhotách. Byla to neuvěřitelná situace. Stal jsem se držákem pro jejich spojení a nabízel jsem Tomášovi Kamilu naprosto celou.
Ten přirážel stále rychleji a urputněji. Kamila začala kňučet. Bylo zřejmé, že je tak strašně vzrušená celou tou situací, že se brzy udělá. To Tomáše naprosto rozdivočilo. Chroptěl a přirážel tak, že nás oba dva drtil proti zdi. Cítil jsem, že se taky udělám do kalhot. Kousek od nás v rychlosti prošel osamělý chodec, zděšeně se po nás podíval a přidal do kroku.
Tomáš chroptěl. Jste moji, jste moji oba dva.
V tu chvíli jsem cítil jak se Kamila v mém sevření škube a tuhne, blížil se její orgasmus. Tělo se napjalo. Dával jsem ji Tomášovi beze zbytku. Celý ten pocit mě úplně zaplavil. Tomáš zachroptěl a v tu chvíli jsme všichni tři dosáhli společného simultánního orgasmu. Ještě nikdy do té doby se mi to s žádnou ženou (a ani mužem) nestalo. Byl to neuvěřitelně silný moment, u řeky na chladném vzduchu pod hvězdami. V tu chvíli bylo jasné, že tenhle příběh bude pokračovat.
-----------------------------

Vzbudil jsem se schoulený pod tenkou přikrývkou a s obojkem na krku jako pes v podkrovním kamrlíku bez oken. Dnes nastane ten den, kdy si Kamilu vezme skupina Tomášových přátel přímo přede mnou. Tomáš přišel a vysvobodil mě z okovů, dnes mě čeká práce na zahradě. Kamila bude připravovat byt a sebe na večer a Tomáš vyrazil na pracovní schůzky.
Vrátil se v podvečer a zhodnotil přípravu. Občerstvení bylo hotové, vše bylo nachystáno, včetně Kamily. Oblečená byla jako prvotřídní děvka, měla na sobě korzet s odhalenými ňadry a punčochy s podvazky. Já byl zcela nahý, až na obojek na krku.
Doufám, že jsi se pořádně naučila ten text, řekl jí Tomáš.
Teprve v tu chvíli jsem si všiml, že Kamila svírá v ruce jakýsi papír.
Ano, pane můj. Odpověděla.
Budeš to říkat z paměti. Pokud uděláš jedinou chybu, zaručuju ti, že si týden nesedneš, prohlásil Tomáš a zakroutil Kamile mírně bolestivě bradavkou.
Ano, pane, schoulila se trochu s výrazem bolesti a vzrušení zároveň.
Tak teď se jdi trochu připravit, pořádně si promázni zadeček děvenko, protože dostane zabrat. A vem si do něj ten anální kolík s napodobeninou liščího ocasu. Nezapomneň, že máš přijít po čtyřech, přikazoval Tomáš Kamile.
Pak se otočil ke mě. Ty budeš stát tady. V rukou budeš držet tenhle tác s jednohubkami a budeš držet hubu, dokud ti někdo něco nepřikáže, jasný?
Hosté dorazili za nedlouho, bylo jich šest. Všechno to byli na pohled úspěšní muži ve středním věku. Přivítali se s Tomášem a nalili si, začali se bavit a někteří se bavili i na můj účet. Jeden si vzal jednohubku a popleskal mě po tváři, další mi řekl: tak dneska prý pořádně ojedeme tvojí holku, těšíš se na to, viď? A zasmál se.
Pak se usadili do pohovky a křesel, které byly rozestavěné v místnosti do kruhu a kolem nich byly stolky s pitím a jídlem. Netrpělivost rostla. Tomáš pustil nevtíravou ambientní hudbu a zatleskal. Tak pánové, doufám, že jste pořádně natěšení. Kamilo!
Z vedlejší místnosti po čtyřech vstoupila Kamila, vlnila se v bocích, kroutila zadečkem a kolem nohou se jí ometal umělý liščí ocas, který měl na konci anální kolík, který měla zastrčený v zadečku. Na krku měla obligátní obojek. Podíval jsem se na muže. Bylo vidět, že jim ta podívaná vyrazila dech. Zírali na ni. Byl jsem rád, že díky tomu nikdo nevidí, že se mi postavil penis a trčí jako stožár. Kamila takhle dolezla až mezi ně a pak si stoupla. Začala se kroutit v bocích do rytmu hudby, přejíždět si dráždivě rukama po těle a deklamovat: „Dnes jsem tady pro vás, moji vládci, abyste si se mnou dělali, cokoliv budete chtít. Já jsem jen malá vypatlaná kurva, narodila jsem se jako vypatlaná kurva a Tomáš ze mě udělal kus masa určený k šukání, jsem určená jen ke službě vašim čurákům, jinak jsem úplný nic, můj jediný účel je sloužit ztopořeným kokotům a přijímat do sebe mrdku.“
„Jediné, co je na mě podstatné jsou moje tři díry a kozy. Jen moje tělo má na mě nějakou cenu a moje tělo mi nepatří. Patří Tomášovi a tenhle večer i vám. Sluší mi jen, když jsem pokrytá plivaci, spermatem a močí, chci mít čuráky nacpané v jakékoliv z mých děr a kdykoliv se vám zlíbí. “
Měl jsem pokušení se rozhlédnout, kde se skrývá obrazovka, ze které to Kamila čte, ale zjevně se to opravdu naučila a ani jednou nezadrhla.
„Nesmím na nic říct ne. Jsem jen vaše živá panna s šukacími dírami, existuji jen pro pobavení a potěšení mužů, jsem zvrhlá laciná čubka, ohnu se pro kohokoliv, kdykoliv a kdekoliv mi kdo přikáže, jsem popelnice na chlapskou mrdku, budu se řídit jakýmikoliv vašimi příkazy, protože jsem blbá děvka a sama o sobě nerozhoduji, jsem kurvička závislá na mrdce. Moje pusa není určena k mluvení, ale výhradně k cucání kokotů a lízání varlat. Jsem bezcenná, bezejmená souprava šukacích děr na jedno použití. Prosím ošukejte moje díry!“ Deklamovala Kamila už úplně bez dechu. Celá ta sprostá řeč ji očividně šíleně vzrušila, bradavka jí trčely a jednou rukou se ke konci proslovu dráždila mezi nohama. Opravdu působila tak, jak říkala, jako naprosto laciná, rozžhavená děvka, schopná dělat cokoliv s kýmkoliv. I já jsem na ni užasle hleděl a na pár vteřin bylo v místnosti oněmělé ticho.
Co se strhlo potom, o tom budu vyprávět někdy příště….
toshiba12
Příspěvky: 39
Registrován: pát 19. srp 2016 11:46:35
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Slut-wife a cuckold: submisivní pár otroků vypráví svůj příběh

Příspěvek od toshiba12 »

Paráda. Len tak ďalej 😉
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Slut-wife a cuckold: submisivní pár otroků vypráví svůj příběh

Příspěvek od vinklar »

No to je skvělé, pokračuj
Drive_A
Příspěvky: 11
Registrován: sob 27. dub 2019 23:46:06
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Slut-wife a cuckold: submisivní pár otroků vypráví svůj příběh

Příspěvek od Drive_A »

toshiba12 píše: stř 11. srp 2021 16:22:15 Paráda. Len tak ďalej 😉
Díky, zatím jsem ještě pokračování nevymyslel. Máte-li někdo návrhy, jak by to mohlo pokračovat, sem s nimi. :D
bozihovadko
Příspěvky: 466
Registrován: pát 25. říj 2019 6:55:52
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1849

Re: Slut-wife a cuckold: submisivní pár otroků vypráví svůj příběh

Příspěvek od bozihovadko »

Skvělá povídka. Určitě pokračuj. A nápadů by bylo.
- třeba nezpolyká všechno semeno nebo piss a pán jí udělí výprask s možností se z něj vykoupit tím, že dostaneš výprask dvojnásobný ty.
-po akci sama poprosí Tomáše, abys jí ty už nikdy nemohl šukat
--ubozacek--
Příspěvky: 174
Registrován: ned 16. kvě 2021 21:13:06
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Ubohe tluste cune a panic

Re: Slut-wife a cuckold: submisivní pár otroků vypráví svůj příběh

Příspěvek od --ubozacek-- »

Pokracuj bozi.Tesim se jak bude probihat vecirek .To je dobry napad aby kamila poprosila tomase aby jsi uz nikdy nemohl sukat.Ne vecirku budes jenom cistit a jeden z hostu muze byt bi a predevsema te znasilni jak devku a vsichni se budou smat jak knucis i kamila.
Uživatelský avatar
mira123
Příspěvky: 178
Registrován: stř 03. zář 2014 7:25:55
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: život je příliš krátký, abychom odkládali své sny na později
Bydliště: Praha

Re: Slut-wife a cuckold: submisivní pár otroků vypráví svůj příběh

Příspěvek od mira123 »

Začíná to moc dobře, pokračuj
KswitchB
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 09. zář 2021 19:37:22
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem Bull a miluji cuckold páry a také krásné Sissy
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Slut-wife a cuckold: submisivní pár otroků vypráví svůj příběh

Příspěvek od KswitchB »

Bude tohle někdy pokračovat? :)
68libor
Příspěvky: 237
Registrován: ned 12. srp 2018 15:31:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Slut-wife a cuckold: submisivní pár otroků vypráví svůj příběh

Příspěvek od 68libor »

Krásný začátek Pokračuj .
Drive_A
Příspěvky: 11
Registrován: sob 27. dub 2019 23:46:06
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Slut-wife a cuckold: submisivní pár otroků vypráví svůj příběh

Příspěvek od Drive_A »

KswitchB píše: úte 02. srp 2022 17:12:03 Bude tohle někdy pokračovat? :)
Nevěděl jsem, že by o to byl zájem. Můžu to zkusit. :)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Bing [Bot], voov a 197 hostů