Jak přemluvit manželku na trojku? Jak tomu “trochu pomoct”

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
lovecraft
Příspěvky: 38
Registrován: úte 02. lis 2021 16:12:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak přemluvit manželku na trojku? Jak tomu “trochu pomoct”

Příspěvek od lovecraft »

fkk-relax píše: stř 08. čer 2022 13:48:30 Hoši jak to tak tady čtu tak vidím...
Nádherně popsané a přesně takové pocity jsem měl já, když se to stalo poprvé. Popsal jsem to tady: viewtopic.php?t=2460). Byl jsem pak na ženskou ještě nejméně dva týdny tak nadržený, že jsem ji musel pomilovat pokaždé, když jsem si tu akcičku vybavil.

Naopak, když jsem se do toho snažil holku ukecat, tak to nefungovalo vůbec.

S druhou mi to zabralo tak, že jsme jeli na víkendový výlet a jel s námi ještě kamarád. Nehledala v tom vůbec nic. Pošlapali jsme po kopcích a večer měli zamluvenou jednu společnou chatku. Dali jsme si trochu vína, povídali si a já se jí pak venku zeptal, jestli by neměla chuť zkusit trojku, že jsem si všiml, jak se kamarádovi líbí a furt na ni hledí a mně by se to líbilo taky. Nebyla proti, ale nevěděla, jak na to. Řekl jsem jí, ať nedělá nic a pak jsem zas mezi čtyřma očima řekl kamarádovi, že by ho chtěla ona. Stačilo jen pár desítek minut počkat, sledovat, jak si postupně jeden druhého prohlížejí. Pak jsem vypadl s tím, že chviličku potřebuji na vzduch, že mi to víno moc vlezlo do hlavy, tak obejdu rybník.
Vyšel jsem ven a stál bokem chatky a nakukoval oknem dovnitř. Stačilo už jenom čekat. Neuteklo ani pár minut, kamarád si k ní sedl a začal ji líbat a hladit prsa, ruku pod sukní. Počkal jsem, až na to vlítnou, honil jsem u toho a měl erekci jako bejk. Když se pak udělal, vrátil jsem se a jakoby nic k ní přišel a začal ji líbat taky. Rozdali jsme si to za tu noc několikrát.
fkk-relax
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 28. dub 2016 18:58:05
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár se zájmem o aktivní kandaulismus

Re: Jak přemluvit manželku na trojku? Jak tomu “trochu pomoct”

Příspěvek od fkk-relax »

Ano přesně tak je to nejlepší. Jakákoliv předem domluvená věc nemá nikdy takový náboj jako takováto situace.
fkk-relax
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 28. dub 2016 18:58:05
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár se zájmem o aktivní kandaulismus

Re: Jak přemluvit manželku na trojku? Jak tomu “trochu pomoct”

Příspěvek od fkk-relax »

Tak jsem to nemyslel, že cíleně lovíte. Spíš mne zajímalo jestli jste při tom spolu nebo žena sama a manžel se později prostě objevi?
janzizkahusita
Příspěvky: 169
Registrován: čtv 13. dub 2017 11:52:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár
Bydliště: České Budějovice

Re: Jak přemluvit manželku na trojku? Jak tomu “trochu pomoct”

Příspěvek od janzizkahusita »

fkk-relax píše: čtv 16. čer 2022 22:47:04 Tak jsem to nemyslel, že cíleně lovíte. Spíš mne zajímalo jestli jste při tom spolu nebo žena sama a manžel se později prostě objevi?
No většinou chodíme všude spolu, ale příklad. jsme u vody já ležím na dece žena se jde koupat, nebo ke stánku pro pití, nanuka... a pod. a ještě se nestalo že by ji za čas někdo neoslovil, prohodí pár slov vždycky když jde žena okolo, no a pak už záleží jen na manželce jestli s ním chce mluvit nebo ne, když ano, po čase mu řekne že tu není sama, a ukáže na deku, aby šel na pokec , pak záleží jakou má ten dotyčný odvahu :lol: když nemá už s ní potom nekomunikuje, když má přijde a dáme se do řeči. :D
fkk-relax
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 28. dub 2016 18:58:05
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár se zájmem o aktivní kandaulismus

Re: Jak přemluvit manželku na trojku? Jak tomu “trochu pomoct”

Příspěvek od fkk-relax »

Jo tak to je nejlepší způsob asi :-). Také nerad pro manželku něco domlouvám, aby se potom třeba cítila jako "kráva".
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak přemluvit manželku na trojku? Jak tomu “trochu pomoct”

Příspěvek od vinklar »

janzizkahusita píše: čtv 16. čer 2022 23:36:41
fkk-relax píše: čtv 16. čer 2022 22:47:04 Tak jsem to nemyslel, že cíleně lovíte. Spíš mne zajímalo jestli jste při tom spolu nebo žena sama a manžel se později prostě objevi?
No většinou chodíme všude spolu, ale příklad. jsme u vody já ležím na dece žena se jde koupat, nebo ke stánku pro pití, nanuka... a pod. a ještě se nestalo že by ji za čas někdo neoslovil, prohodí pár slov vždycky když jde žena okolo, no a pak už záleží jen na manželce jestli s ním chce mluvit nebo ne, když ano, po čase mu řekne že tu není sama, a ukáže na deku, aby šel na pokec , pak záleží jakou má ten dotyčný odvahu :lol: když nemá už s ní potom nekomunikuje, když má přijde a dáme se do řeči. :D
A dál😉❓
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak přemluvit manželku na trojku? Jak tomu “trochu pomoct”

Příspěvek od Mispulin »

Dál...dál... proberou vnitropolitickou situaci, zanadávají na vládu, na Putina a to je vše... Co bys chtěl ještě slyšet :lol: Nakonec řekne, že ji oslovil jen proto, že jí zmrzka ukápla na horní díl plavek...
janzizkahusita
Příspěvky: 169
Registrován: čtv 13. dub 2017 11:52:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár
Bydliště: České Budějovice

Re: Jak přemluvit manželku na trojku? Jak tomu “trochu pomoct”

Příspěvek od janzizkahusita »

Mispulin píše: pát 17. čer 2022 9:42:55 Dál...dál... proberou vnitropolitickou situaci, zanadávají na vládu, na Putina a to je vše... Co bys chtěl ještě slyšet :lol: Nakonec řekne, že ji oslovil jen proto, že jí zmrzka ukápla na horní díl plavek...
Supééér přesně tak je to :lol: :lol: :lol: a potom ho vezmu kolem ramen přivinu ho k sobě, nakloním se k němu a řeknu mu zjihlím hlasem, hele kámo víš moje manželka je hrozně nesmělá a sama by ti to neřekla, ale chtěla by aby jsi ji pěkně vošukal, tak teďjdi a umej si ho a přijd za náme do karavanu já ji zatím pořádně vylížu aby byla připravená :D
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak přemluvit manželku na trojku? Jak tomu “trochu pomoct”

Příspěvek od Mispulin »

...a on se lekne a uteče :lol:
Uživatelský avatar
Ibull
Příspěvky: 270
Registrován: stř 12. srp 2020 7:02:15
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak přemluvit manželku na trojku? Jak tomu “trochu pomoct”

Příspěvek od Ibull »

🤦‍♂️
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Matejbarc, mgahamlet, Semrush [Bot] a 72 hostů