Jak přemluvit manželku na trojku? Jak tomu “trochu pomoct”

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
janzizkahusita
Příspěvky: 169
Registrován: čtv 13. dub 2017 11:52:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár
Bydliště: České Budějovice

Re: Jak přemluvit manželku na trojku? Jak tomu “trochu pomoct”

Příspěvek od janzizkahusita »

Kalon píše: úte 07. čer 2022 21:57:21 Konečně někdo popsal skutečnou realitu
bohužel tak to je , pokud si někdo myslí že řekne hele Blážo já chci aby tě Karel vošukal mě se to líbí, a ona na nic nečeká a roztáhne nohy, tak at se to někomu líbí nebo ne , to není normální ženská, buď je jednoduchá a je jí to jedno, nebo je to kurva, ale ta jde za prachy, nebo se bojí že ji ten její zmlátí a udělá to, ale to už jsme za hranou zákona ...domácí násilí.. pokud to ženská chce udělat, nebo spíš my chceme aby to udělala, musí to vyjít z její hlavy, my muži ji k tomu můžeme jen šikovně směrovat. dlouho..dlouho......dlouuhooo
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak přemluvit manželku na trojku? Jak tomu “trochu pomoct”

Příspěvek od KarelK1968 »

janzizkahusita píše: stř 08. čer 2022 0:02:03
Kalon píše: úte 07. čer 2022 21:57:21 Konečně někdo popsal skutečnou realitu
bohužel tak to je , pokud si někdo myslí že řekne hele Blážo já chci aby tě Karel vošukal mě se to líbí, a ona na nic nečeká a roztáhne nohy, tak at se to někomu líbí nebo ne , to není normální ženská, buď je jednoduchá a je jí to jedno, nebo je to kurva, ale ta jde za prachy, nebo se bojí že ji ten její zmlátí a udělá to, ale to už jsme za hranou zákona ...domácí násilí.. pokud to ženská chce udělat, nebo spíš my chceme aby to udělala, musí to vyjít z její hlavy, my muži ji k tomu můžeme jen šikovně směrovat. dlouho..dlouho......dlouuhooo
Jo jo a možná se těsně před smrtí i někdo dočká, tedy pokud ji bude ještě uvědomovat co vlastně chtěl.
rapara
Příspěvky: 34
Registrován: stř 18. kvě 2022 14:53:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak přemluvit manželku na trojku? Jak tomu “trochu pomoct”

Příspěvek od rapara »

Ja jsem moji postavil pred hotovou vec. Jsme v sexu celkem otevreny a vedela uz od zacatku vztahu, ze bych chtel trojku, nicmene porad byla proti, pak jsem to na dlouho vzdal, ale chtici neuniknes :). Nejdriv mi teda cca pul roku trvalo, nez jsem nasel nekoho normalniho na amaterech a tak aby se ji libil. Proste jsem nasel borce, o kterym vim, ze by se ji tezce rikalo ne. No a pak na vyroci dostala misto nejakyho hmotnyho darku moznost zazitku. Predal jsem ji historii zprav na amaterech, kde mela jeho fotky a jeho reakce na jeji fotky a se slovy, ze vi uz dlouho, ze to chci, jsem nasel nekoho, kdo by ji mohl vyhovovat a jsme spolu uz dost dlouho na to, abychom se mohli odvazat, ale rozhodnuti je na ni. Toz prvni reakce byla samozrejme nasranost, ale postupne se ji to rozlozilo v hlave. Pak jsme cca dva mesice resili, jak to udelame a nakonec borce pozvali na navstevu. Ukazalo se, ze je dost v pohode, tak na druhy navsteve jsme uz znacne ovineny prosukali celou noc :).
janzizkahusita
Příspěvky: 169
Registrován: čtv 13. dub 2017 11:52:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár
Bydliště: České Budějovice

Re: Jak přemluvit manželku na trojku? Jak tomu “trochu pomoct”

Příspěvek od janzizkahusita »

rapara píše: stř 08. čer 2022 8:23:27 Ja jsem moji postavil pred hotovou vec. Jsme v sexu celkem otevreny a vedela uz od zacatku vztahu, ze bych chtel trojku, nicmene porad byla proti, pak jsem to na dlouho vzdal, ale chtici neuniknes :). Nejdriv mi teda cca pul roku trvalo, nez jsem nasel nekoho normalniho na amaterech a tak aby se ji libil. Proste jsem nasel borce, o kterym vim, ze by se ji tezce rikalo ne. No a pak na vyroci dostala misto nejakyho hmotnyho darku moznost zazitku. Predal jsem ji historii zprav na amaterech, kde mela jeho fotky a jeho reakce na jeji fotky a se slovy, ze vi uz dlouho, ze to chci, jsem nasel nekoho, kdo by ji mohl vyhovovat a jsme spolu uz dost dlouho na to, abychom se mohli odvazat, ale rozhodnuti je na ni. Toz prvni reakce byla samozrejme nasranost, ale postupne se ji to rozlozilo v hlave. Pak jsme cca dva mesice resili, jak to udelame a nakonec borce pozvali na navstevu. Ukazalo se, ze je dost v pohode, tak na druhy navsteve jsme uz znacne ovineny prosukali celou noc :).
Bez urážky , pokud jsi ji postavil před hotovou věc kdy neměla možnost volby my přijde, že to nakonec udělala aby od tebe měla pokoj. To že jste potom prošukaly celou noc je druhá věc když už k tomu svolila proč by si to neužila. Ale při kandaulismu nejde o to postavit ji před hotovou věc, to si užiješ ty protože si to přeješ a chceš to za každou cenu, daleko víc vzrušující pro chlapa a chtěl bych znát názor i ostatních je ta cesta k tomu, jak si ji manžel nebo partner k tomu směřuje, přes povídání, pozorování partnerky jak se začne oblékat, co jí běží hlavou když se dívá po ostatních mužích , první svěření se manželovi že ji někdo pozval, a tak dále , tohle všechno přinese i manželce vzrušení ta hra na zlobivou, třeba už jen to kam to nechá ona sama, nebo její manžel dojít. to sledování manželky jak šuká s jiním je až ten největší bonus na konec. a začátek by se neměl přeskočit
gentlemann
Příspěvky: 91
Registrován: čtv 19. říj 2017 22:29:01
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Praha

Re: Jak přemluvit manželku na trojku? Jak tomu “trochu pomoct”

Příspěvek od gentlemann »

janzizkahusita píše: stř 08. čer 2022 10:58:51 Bez urážky , pokud jsi ji postavil před hotovou věc kdy neměla možnost volby my přijde, že to nakonec udělala aby od tebe měla pokoj. To že jste potom prošukaly celou noc je druhá věc když už k tomu svolila proč by si to neužila. Ale při kandaulismu nejde o to postavit ji před hotovou věc, to si užiješ ty protože si to přeješ a chceš to za každou cenu, daleko víc vzrušující pro chlapa a chtěl bych znát názor i ostatních je ta cesta k tomu, jak si ji manžel nebo partner k tomu směřuje, přes povídání, pozorování partnerky jak se začne oblékat, co jí běží hlavou když se dívá po ostatních mužích , první svěření se manželovi že ji někdo pozval, a tak dále , tohle všechno přinese i manželce vzrušení ta hra na zlobivou, třeba už jen to kam to nechá ona sama, nebo její manžel dojít. to sledování manželky jak šuká s jiním je až ten největší bonus na konec. a začátek by se neměl přeskočit
Zbytecne si narokujes, co je to ten pravy kandaulismus. Ja jako dominantni/bull, soucasne exhibicionista a trochu voyer, jsem pri svem poslednim vztahu take rekl partnerce, ze zapojeni dalsich lidi do sexu je pro me dulezitne a spise nezbytne, a jestli chce se mnou byt, tak to musi prijmout. A to, co popisujes, ze dela tvoje pro jineho, to delala pro me, me to bralo, a oba nas bralo hlavne to, ze ten dalsi tam byl primarne na sex, v podrizenejsi (vyjimecne v rovnocenne) roli ke mne.
rapara
Příspěvky: 34
Registrován: stř 18. kvě 2022 14:53:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak přemluvit manželku na trojku? Jak tomu “trochu pomoct”

Příspěvek od rapara »

Jak jsem psal. Ty dva/tri mesice jsme resili co a jak. Jen jsem preskocil to hledani spravnyho borce, protoze po pravde, kdyby moja mela komunikovat se vsema individuama, na ktery jsem na amicich narazil, tak bysme trojku nemeli nikdy.
b-bboy
Příspěvky: 394
Registrován: čtv 21. dub 2022 9:21:11
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsem začínající chlap, co by rád svou přítelkyni v reálu ukázal dalším..

Re: Jak přemluvit manželku na trojku? Jak tomu “trochu pomoct”

Příspěvek od b-bboy »

gentlemann píše: stř 08. čer 2022 11:11:04
janzizkahusita píše: stř 08. čer 2022 10:58:51 Bez urážky , pokud jsi ji postavil před hotovou věc kdy neměla možnost volby my přijde, že to nakonec udělala aby od tebe měla pokoj. To že jste potom prošukaly celou noc je druhá věc když už k tomu svolila proč by si to neužila. Ale při kandaulismu nejde o to postavit ji před hotovou věc, to si užiješ ty protože si to přeješ a chceš to za každou cenu, daleko víc vzrušující pro chlapa a chtěl bych znát názor i ostatních je ta cesta k tomu, jak si ji manžel nebo partner k tomu směřuje, přes povídání, pozorování partnerky jak se začne oblékat, co jí běží hlavou když se dívá po ostatních mužích , první svěření se manželovi že ji někdo pozval, a tak dále , tohle všechno přinese i manželce vzrušení ta hra na zlobivou, třeba už jen to kam to nechá ona sama, nebo její manžel dojít. to sledování manželky jak šuká s jiním je až ten největší bonus na konec. a začátek by se neměl přeskočit
Zbytecne si narokujes, co je to ten pravy kandaulismus. Ja jako dominantni/bull, soucasne exhibicionista a trochu voyer, jsem pri svem poslednim vztahu take rekl partnerce, ze zapojeni dalsich lidi do sexu je pro me dulezitne a spise nezbytne, a jestli chce se mnou byt, tak to musi prijmout. A to, co popisujes, ze dela tvoje pro jineho, to delala pro me, me to bralo, a oba nas bralo hlavne to, ze ten dalsi tam byl primarne na sex, v podrizenejsi (vyjimecne v rovnocenne) roli ke mne.
Jo tady souzním :) mám to také nastavené tak :) je to ale o nastavení jednotlivých párů a jak se domluví že to oběma vyhovuje.. já to směřuji tak že mě láká aby podržela nakonec cizímu chlapovi..a užila si to a udělala se u toho..ale děláme to spolu a pro mě je podstatné abych vše vedl a řídil..k oboustranné spokojenosti.. :) ale cest je spousta a přístupů taky..a každý si vybere jaký mu sedí spíš..:)
janzizkahusita
Příspěvky: 169
Registrován: čtv 13. dub 2017 11:52:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár
Bydliště: České Budějovice

Re: Jak přemluvit manželku na trojku? Jak tomu “trochu pomoct”

Příspěvek od janzizkahusita »

gentlemann píše: stř 08. čer 2022 11:11:04
janzizkahusita píše: stř 08. čer 2022 10:58:51 Bez urážky , pokud jsi ji postavil před hotovou věc kdy neměla možnost volby my přijde, že to nakonec udělala aby od tebe měla pokoj. To že jste potom prošukaly celou noc je druhá věc když už k tomu svolila proč by si to neužila. Ale při kandaulismu nejde o to postavit ji před hotovou věc, to si užiješ ty protože si to přeješ a chceš to za každou cenu, daleko víc vzrušující pro chlapa a chtěl bych znát názor i ostatních je ta cesta k tomu, jak si ji manžel nebo partner k tomu směřuje, přes povídání, pozorování partnerky jak se začne oblékat, co jí běží hlavou když se dívá po ostatních mužích , první svěření se manželovi že ji někdo pozval, a tak dále , tohle všechno přinese i manželce vzrušení ta hra na zlobivou, třeba už jen to kam to nechá ona sama, nebo její manžel dojít. to sledování manželky jak šuká s jiním je až ten největší bonus na konec. a začátek by se neměl přeskočit
Zbytecne si narokujes, co je to ten pravy kandaulismus. Ja jako dominantni/bull, soucasne exhibicionista a trochu voyer, jsem pri svem poslednim vztahu take rekl partnerce, ze zapojeni dalsich lidi do sexu je pro me dulezitne a spise nezbytne, a jestli chce se mnou byt, tak to musi prijmout. A to, co popisujes, ze dela tvoje pro jineho, to delala pro me, me to bralo, a oba nas bralo hlavne to, ze ten dalsi tam byl primarne na sex, v podrizenejsi (vyjimecne v rovnocenne) roli ke mne.

Já si nic nenárokuji špatně jsi mě pochopil, a podle tvého vyjádření hledíš jen na osobní blaho a na partnerku kašleš --- a jestli chce se mnou byt, tak to musi prijmout. hlavně že to--------- musí přijmout.
gentlemann
Příspěvky: 91
Registrován: čtv 19. říj 2017 22:29:01
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Praha

Re: Jak přemluvit manželku na trojku? Jak tomu “trochu pomoct”

Příspěvek od gentlemann »

Pro janzizka :
Pises, ze nenarokukes, a delas to :-) - podsouvas neco, co tam vubec neni. Respektive, vsichni delame to, ze myslime na osobni blaho. Jsme s zenami (ci muzi) pro naplneni svych sexualnich, citovych, socialnich potreb. I ten nejdevotnejsi otrok, co plni vse, co sve pani na ocich vidi, to dela pro sebe. (Vit filosofie Markyza de Sade).
Asi bychom museli definovat, co znamena kaslani na partnerku; jednak se ona rozhodla na zacatku, zda chce dovztahu se mnou jit. A za druhe dlouhe hodiny sexu, mnoho orgasmu, ktere trvaly i minutu (nedelam si iluze, ze to bylo pouze diky me sikovnosti, byla i sama dost osobe senzitivni, ale s nikym pred tim ani po mne to nemela), plneni (vzajemnych) sexualnich fantazii, uprimna laska a podpora a opora, i po rozchodu. Mne to jako kaslani neprijde.
fkk-relax
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 28. dub 2016 18:58:05
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár se zájmem o aktivní kandaulismus

Re: Jak přemluvit manželku na trojku? Jak tomu “trochu pomoct”

Příspěvek od fkk-relax »

Hoši jak to tak tady čtu tak vidím, že není kandaulista jako kandaulista a každý to má postavené trochu jinak a každého vzrušuje trochu jiná situace. Jeden je víc submisivní a druhý naopak dominantní. Já to mám s manželkou jak, že hodně dávno v minulosti jsem ji nejprve o své libůstce řekl (tehdy mi stačilo jen když se ukazovala nahá třeba na pláž). Trvalo ji hodně dlouho, než to správně pochopila a to až po té co si o tom něco přečetla z více zdrojů. Nejprve si myslela, že už ji nemám rád a chci se ji nějak zbavit. No prostě jak to popisuje "janzizkahusita" pro většinu to není jen tak hop na krávu pokud prostě má zcela normální slušnou ženu a vedete normální rodinný život. Pokud opravdu myslíme vážně, že nám jde o blaho našich manželek tak to musíme nechat na nich a do ničeho je netlačit. My jim maximálně můžeme dát záminku a jistotu, že to je něco co nás opravdu vzrušuje a udělalo by nám to radost a potěšení. S mojí manželkou jsme si o tom nejdřív dost dlouho povídali a v intimních chvílích představovali (to mohlo trvat tak rok asi). Pak jednou u nás byl na návštěvě náš kamarád a večer jsme otevřeli sedmičku vína a byla pohodová atmosféra nic vyloženě tlačenýho. Děti byly tehdy mimo domov a byl teplý letní večer, žena v lehkých šatech a my v tričku a kraťasech. V průběhu veselého hovoru jsem si všiml jistého napětí a vzrušení a do toho se přidalo lehké erotické téma. Nevěděl jsem jak toho využít, aby to neznělo trapně a rozhodl jsem se, že to nechám na manželce a s omluvou, že si musím odskočit jsem odešel z místnosti jako že na WC, ale ve skutečnosti jsem byl jen za rohem a poslouchal co se bude dít. Chvilku si ještě povídali, ale po chvilce najednou ztichli a já jen slyšel nesrozumitelné šeptání. Potom už jen takové to typické mlaskání při líbání a do toho jsem slyšel manželčino rychlé a hluboké dýchání. To musím říci, že mne velmi vzrušilo. Pořád si něco šuškali, ale nevím co. Po chvíli jsem nevydržel a opatrně se podíval, co se tam vlastně děje. Oba byli úplně mimo a asi kdybych tam byl u nich tak by mne nejspíš nevnímali. Ona byla už celá nahá a on ji laskal po celém těle a pak když ji poprvé udělal pusou jsem myslel, že mi praskne bambule, takovou erekci jsem snad ještě nikdy neměl a všechno se to ve mne pralo zlost, žárlivost a vzrušení najednou. To poslední bylo asi nejsilnější a při tom pohledu na ně jak si to užívají jsem se několikrát udělal a byl to orgasmus jaký jsem nikdy nezažil. Pak si sedla na kraj gauče a řekla mu ať si stoupne a chvíli mu masírovala bouli na kraťasech až řekla "počkej já ti toho chudáka vysvobodím", stáhla mu kalhoty a vystřelil na ní pták jak poleno. Chvilku mu ho masírovala a cumlala a pak si lehla s roztaženýma nohama na záda a pobídla ho ať jde do ní. Měl jsem z poza rohu tak krásný pohled a krásně viděl jak ona si jednou rukou roztahovala pysky a druhou rukou šmejdila jeho ptákem po prcině až se zapíchl a začal ji prcat. V tu chvíli jsem měl 3. orgasmus a pak na ně stále s pevnou erekcí koukal. On ji prcal a ona to sprostě komentovala a chválila ho jak je dobrej. Po chvilce se otočila a dělal jí to ze zadu a já začal přemýšlet co bude po tom až se oba udělají a já jako přijdu zpátky mezi ně a jestli nebude trapná situace. Nenapadlo mne nic jiného než to, že když jsem viděl, že on už se udělal, ale ještě chvíli uvnitř setrvával, tak jsem přiběhl a nevím kde se to ve mne vzalo jsem jen řekl "počkej já chci taky" a on vycouval a já ji pak taky ještě oprcal. Nakonec jsme všichni padli vysílením a tak nějak zhodnotili, že to bylo fajn a že by se to mohlo zopakovat což se nakonec párkrát stalo a dokonce se párkrát sešli sami a žena mi to třeba jen vyprávěla a nebo se při tom i natočili. Ale trvalo to asi jen 2 měsíce a on z toho pro mne do dnes neznámých důvodů vycouval. Od té doby hledáme něco podobného, ale bohužel nic takového se už nepovedlo. Byl to velmi krásný zážitek myslím pro všechny a to si myslím, že cokoliv předem domluveného nikdy nebude mít takovou intensitu jako právě takováto spontální situace.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot], Zubejda a 74 hostů