Erotické pomůcky

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
XexikSnv
Příspěvky: 44
Registrován: pát 11. úno 2022 6:42:47
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Snv

Re: Erotické pomůcky

Příspěvek od XexikSnv »

Moja ma tak 10 dilda
Uživatelský avatar
amaterzbrna
Příspěvky: 94
Registrován: pát 04. úno 2022 16:24:40
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit

Re: Erotické pomůcky

Příspěvek od amaterzbrna »

Ahoj,
musím se s Vámi podělit o pro mě zcela novou věc. Tak nějak spíše ze zvědavosti jsem si pořídil pulsátor na prostatu a s nákupem se pochlubil i své partnerce. Přījemně mě překvapila její reakce a jasně naznačila, že se moc těší, až svou hračku použiji. Stalo se a překvapenī č. 2 bylo na světě! Pulsátor mi sebrala z ruky, napřed projela můj zadek prstem s gelem a pak mi ho tam vsunula. Byla z toho pohledu tak vykolejená,že jsem jí tak opravdu hodně dlouho neviděl. Začala mi u toho kouřit a stènat a pulsátorem přirážela se slovy "to je brutálně vzrušujīcí"...no,dlouho jsem nevydržel :-)...Ona ovšem také!!! Samotný pulsátor jako dobrý,ale to okolo bylo prostě top. Samostatně ho možná ještě někdy použiju,ale při šukání s ženou určitě.. Jen nevím, jak si mám její užaslou reakci přebrat...Jsem nepřiznaný soft kanda a já v tom vidím jistý progres :-) Nebo se pletu? Pěkný den
Amater.z.brna
CitronSM
Příspěvky: 5
Registrován: pon 13. úno 2017 8:25:04
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem dominantní muž, momentálně bez stálé partnerky se nebráním roli Bulla. Případně si tu najít ženu, kterou bych pořádně vychoval a pak se s ní chlubil a třeba ji i půjčoval.
Bydliště: Olomouc

Re: Erotické pomůcky

Příspěvek od CitronSM »

[quote=amaterzbrna post_id=116686 time=1647933366 Jen nevím, jak si mám její užaslou reakci přebrat...Jsem nepřiznaný soft kanda a já v tom vidím jistý progres :-) Nebo se pletu? Pěkný den
[/quote]
Z toho je jen jasné že jsi normální chlap. Každý tam má nervová zakončení která vzrušují. Ať už je to jazyk partnerky, prst a nebo hračka.
Stejně tak ženy prostě tohle hraní s chlapem často láká.
Neviděl bych tam žádnou spojitost s kandaulismem a navíc si myslím že si pleteš pojmy a myslíš jestli nejsi trochu submisivní.
Parikzbb
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 13. kvě 2021 10:23:00

Re: Erotické pomůcky

Příspěvek od Parikzbb »

My máme všetko možné. Kolíky, dildo, double dildo, strap on, puta, vibrátor, guľôčky, striekaci penis, obojok, klietku na penis, krúžky, skrabosky, vibrátor na prostatu a tonu erotického prádla. Najobľúbenejšia a najpoužívanejšia hračka sú extra vibrujuce análne guľôčky ktoré neslúžia svojmu originálnemu účelu ale manželka si nimi dráždi klitoris a vagínu pri sexe. S každou hračkou mame nejaký príjemný zážitok ale nebudem klamať často ich nepoužívame. Keď príde čas a chuť na sex hračky väčšinou zostanú v skrini. Mne sa ešte paci análny kolík s gulickou vo vnútri. Pri sexe príjemné dráždi prostatu. Niektoré veci sme skúsili len raz a viem ze už ich viac ani skúšať nebudeme lebo je to proste blbosť
kabanos262
Příspěvky: 84
Registrován: úte 31. srp 2021 15:07:39
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme par kde som.posadnuty moju vidiet z druhym

Re: Erotické pomůcky

Příspěvek od kabanos262 »

Obrázek
Nasa zbierka
alva
Příspěvky: 75
Registrován: ned 18. říj 2015 6:48:00
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Erotické pomůcky

Příspěvek od alva »

Tuhle přinesl mamině její mladej takovej vibrační kroužek na pinďoura.Hned to vyzkoušeli a byli z toho oba nadšení.Mladej se do ní udělal během chviličky.Mamina má taky ráda,když se nechvává mrdat s análním kolíkem v prdýlce,musíme někdy vyzkoušet kombinaci obou přípravků.

Obrázek

Obrázek
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 88 hostů