ANKETA : Extrémní témata - ANO/NE?

O kandaulismu, o webu, slovníček pojmů, atd.
Pravidla fóra
Zde není dovoleno zakládat nová témata a diskutovat. Toto forum slouží pouze jako zdroj informací.

Téma potratový fetish

Líbí se mi, že zde můžeme probrat i kontroverzní témata - URČITĚ PONECHAT
88
31%
Takové téma se mi hnusí, ale jsem pro názorovou toleranci - SPÍŠE PONECHAT
62
22%
Přijde mi to brutálně za hranou, tento web mě zklamal - URČITĚ SMAZAT
62
22%
Osobně mi to nevadí, ale myslím, že to webu škodí - SPÍŠE SMAZAT
61
22%
Nemám na to názor, je to složité
7
3%
 
Celkem hlasů: 280

Golie
Příspěvky: 541
Registrován: sob 20. říj 2018 0:58:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Žena je sice normální, ale něco jsme spolu už zažili. Leč nenašla se v tom. Netvrdím však, že ne i mojí vinou....
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1580

Re: ANKETA : Extrémní témata - ANO/NE?

Příspěvek od Golie »

Ono to máš prašť jako uhoď, extrém jako pohoršení všechno je to o nastavení jedince. Dominantu vs. submisiv....
Bohužel jsi jednou Master (Pán a vládce všehomíra) univerzální pravidlo stejně nenajdeš (když je hranicí pouze zákon) a podle výsledků prozatímního hlasování stejně polovinu potěšíš a polovinu nastveš. Při jakémkoliv rozhodnutí.
Pokud si nelze zvolit jaká témata chci zobrazovat, tak z toho nevede lehká cesta ven.
Kyblyk
Příspěvky: 5
Registrován: sob 18. dub 2020 12:04:27
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: ANKETA : Extrémní témata - ANO/NE?

Příspěvek od Kyblyk »

Extremne temy ano, ale urcite nie potraty zo zabavy! O toto by sa mala podla mna zaujimat policia. Je to rovnako chore ako pedofilia.
LuckyF
Příspěvky: 81
Registrován: pon 19. čer 2017 18:27:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Jsme pár....já lehce sub a ona....podle chuti..

Re: ANKETA : Extrémní témata - ANO/NE?

Příspěvek od LuckyF »

Dnes je potratovy fets, zitra urezevani genitalii ale fetis....
To jako vazne?
To ma tenhle web byt jako "vietnamska veverka- odkazdyho trochu a vcelku nic moc?

Normalne se nevyjadruju, ale toto neni asi ten web co chce ja a moje hw cist.
Blbost Bullum...ne me, a uz vubec ne, me zene...
Užívám si to, když vím, že si žena užívá.
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: ANKETA : Extrémní témata - ANO/NE?

Příspěvek od master »

LuckyF : co navrhuješ?
Administrátor webu kandaulismus.cz
LuckyF
Příspěvky: 81
Registrován: pon 19. čer 2017 18:27:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Jsme pár....já lehce sub a ona....podle chuti..

Re: ANKETA : Extrémní témata - ANO/NE?

Příspěvek od LuckyF »

master píše: pon 21. pro 2020 21:17:33 LuckyF : co navrhuješ?
Je to Tvuj web... ...,ale nase manzelky...
Stale cuckoldy/hw tu mas....a az to u nich skonci, co dal?
Užívám si to, když vím, že si žena užívá.
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: ANKETA : Extrémní témata - ANO/NE?

Příspěvek od master »

Jasně, můj web to sice je, ale bez uživatelů si na něm mohu psát sám se sebou. Takže prosazovat si tady svou, bez ohledu na uživatele nechci. Proto se ptám lidí, jaký postup by zvolili oni, protože já ten web dělám primárně pro Vás. A ty jsi vyjádřil nějaký názor, že se ti nelíbí, že je ten web ála vietnamská večerka. Proto mě zajímá, jestli máš nějakou představu, jak by měl vypadat, abys ho chtěl ty a tvá HW číst. Co ti tady chybí a co naopak přebývá?

Ber to tak, že máš možnost vyjádřit se k budoucímu směrování webu. Protože po těch letech co je v provozu si myslím, že by mu nějaké nové nápady určitě prospěly.
Administrátor webu kandaulismus.cz
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: ANKETA : Extrémní témata - ANO/NE?

Příspěvek od fodel »

master píše: pon 21. pro 2020 14:27:30 Na druhou stranu, líbí se mi funkce skupin, je to jednoduché a příznivci opravu extrémních praktik by se na foru mohli úplně "schovat". Díky tomu by se nemuseli tolik krotit. Je možné, že by to sami uvítali, kdyby pro ně vznikl oddělený prostor, kde by se nemuseli vůbec hlídat.

Uživatel, který by se takto proaktivně přihlásil do skupiny extrem, by se nemohl cítit pohoršený, že tam najde témata až po hranu zákona.
Tohle se mi líbí ,nikoho to neomezuje a vlastně ani nemůže pohoršovat.
masofi
Příspěvky: 62
Registrován: pon 26. říj 2015 18:00:56
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: ANKETA : Extrémní témata - ANO/NE?

Příspěvek od masofi »

Spíše bych nechal, i když to zrovna není nic pro mě. Je to o toleranci a nastavení pravidel fora. Možná by mohlo vzniknout více témat...
wuua
Příspěvky: 254
Registrován: pon 04. dub 2016 17:30:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: ANKETA : Extrémní témata - ANO/NE?

Příspěvek od wuua »

byl jsem prvni kdo dal "urcite ponechat" na ujetym webu kde heterosexualni chlapek peje ody na to jak chce vyhulit curaka milenci svy drahy jsou holt ujety veci - nektery jsou ujety vic nektery min... tema se mi nelibi prijde mi pres caru ale to touha smlsnout si na spermatu nekoho jinyho taky...
Effendi4
Příspěvky: 100
Registrován: úte 06. bře 2018 14:49:14
Role ženy: ženu nemám
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: ANKETA : Extrémní témata - ANO/NE?

Příspěvek od Effendi4 »

Jak naťukl Master v příspěvku výše, je to o reflexi uživatelů. Na tu se spoléhat nejde a tak se i v neextrémním vláknu může objevit 1 extrémní příspěvek za hranou. A co pak? Přesunout celé vlákno do šuplíku "extrém"?
Já bych to neškatulkoval, stejně by většina uživatelů (včetně mě) měla skupinu extrém navolenou jako viditelnou, protože se každý najde v něčem jiném, každý jsme úchylný trochu jinak a co je extrémní pro jednoho, nemusí být pro druhého a naopak. Co se týče potratoveho fetiše..jak jsem psal, jsou tu extrémnější témata, která nebudí tolik vášní. Řekl bych, že je to tím, že tady už nejde o extrém, ale trochu o choromyslnost. I anketa je aktuálně těsně pro zachování tématu. Takže to budeš muset rozlousknout sám.
Jen ještě k názoru, že každý má volbu jakékoli téma prostě nečíst. Dokud ho neotevřu, nezjistím co se tam píše a nemůžu zjistit, že mi to bude vadit. Sám jsem si začátek PF přečetl jednou a víckrát neotevřel, i když byl často na přední straně. Ne každý je ale dostatečně otrlý, aby kvůli tomu třeba nezrušil nick nebo sem nepřestal chodit. A o tom tahle anketa/diskuse je..
Sex není nevěra, lež ano!
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 96 hostů