ANKETA : Extrémní témata - ANO/NE?

O kandaulismu, o webu, slovníček pojmů, atd.
Pravidla fóra
Zde není dovoleno zakládat nová témata a diskutovat. Toto forum slouží pouze jako zdroj informací.

Téma potratový fetish

Líbí se mi, že zde můžeme probrat i kontroverzní témata - URČITĚ PONECHAT
88
31%
Takové téma se mi hnusí, ale jsem pro názorovou toleranci - SPÍŠE PONECHAT
62
22%
Přijde mi to brutálně za hranou, tento web mě zklamal - URČITĚ SMAZAT
62
22%
Osobně mi to nevadí, ale myslím, že to webu škodí - SPÍŠE SMAZAT
61
22%
Nemám na to názor, je to složité
7
3%
 
Celkem hlasů: 280

oldgrey
Příspěvky: 188
Registrován: čtv 28. čer 2018 13:31:13
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: ANKETA : Extrémní témata - ANO/NE?

Příspěvek od oldgrey »

Mám podobný názor.....zaměření webu by se mělo zúžit, a držet klasického tématu "kandaulismu". Chápu, že pro "provozovatele" je nutný počet sledujících....ale pak se přibližuje všem tě "universálním" a "všeobjímajícím". Pomalu se začne posouvat do "fantasmagorií", a pravdivost se stane minulostí. Souhlasím, že nevhodná náplň odradí nejenom současné, ale i možné příchozí.
m2000
Příspěvky: 35
Registrován: stř 11. led 2017 8:41:36
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: ANKETA : Extrémní témata - ANO/NE?

Příspěvek od m2000 »

Svoda se rozhodnout co budu cist, co si vyberu. Nemam rad kdyz nekdo dba o me blaho za me. To jsme tady meli 40 let a ted se nam to zacina objevovat asi znovu, tentokrat z Brusellu. Jsem pro zanechani svobodne volby temat. I kdyz chapu, ze je mozny demokratickou volbou zrusit vlastni demokracii.
bozihovadko
Příspěvky: 466
Registrován: pát 25. říj 2019 6:55:52
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1849

Re: ANKETA : Extrémní témata - ANO/NE?

Příspěvek od bozihovadko »

Už jsem psal, ani mě se toto téma nelíbí a zmínil jsem i svou volbu v hlasování. Ale také se ptám, co je nebo kdo určí kdo je dobrý kanda a kdo už špatný? Web je Kandaulismus tzn. že o cuckoldingu to už není?
Já chápu, že člověk který se o toto začíná zajímat, po přečtení tohoto tématu uteče znechucen a už se nikdy nevrátí, ale ptám se, co je ještě únosné a co ne?
Moc dobře si uvědomuji, že v očích mnohých zde jsem i já extrém hodný odsouzení. Tzn. že tu nemám, a mě podobní, co dělat?
A poslední poznámka. Toto téma zajímá jen pár jedinců. Jsou tři, čtyři? Možná pět? Proč se nikdo z nich tady v této diskuzi k tomu nevyjádří, nesnaží se obhájit své myšlenky, své vzrušení. Nebo jsou to spíš jen prudiči, kterým dělá dobře rozvrat dobře fungující komunitu a u toho si honí vocas?
Za mě, z mého pohledu, téma smazat a to i z důvodu nynějšího postoje těch co téma založili, ale je dobré smazat témata, která se nám nelíbí? Nestačilo by je opravdu jen schovat a otevřít jen s nějakým heslem na žádost u admina?
jojo
Příspěvky: 110
Registrován: ned 14. úno 2016 10:57:26
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: ona 45 madam on 39 otrok a cuckold
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1442

Re: ANKETA : Extrémní témata - ANO/NE?

Příspěvek od jojo »

Ať to dopadne jak chce vidím tu jednu pozitivní věc. Většina diskutujících se chová rozumně:-)

Ještě bych k tomu rád něco napsal i tady protože jsem tak trochu způsobil to hlasování a zprávy adminovi (viz. samotné vlákno).

Chápu že jde o fantasie kde asi hlavní roli hraje to extrémní ponížení ženy. Že je v té představě z ní už vlastně chovný kus a atd. A že ten potrat tam není jako hlavní rajc. Jen "prostředek"?

Sám mám fantazie které obsahuji nedobrovolnost, psychické a fyzické násilý. A podle toho co tu čtu a co mi píšou jiní nejsem sám.

Problém toho tématu jsou podle mne dvě věci. A to spojení dětí a sexuálního fetiše. I když jak jsem psal chápu že jen okrajově. A taky to že to dítě by v tom bylo jaksi nedobrovolně pokud by se odehrála taková fantasie reálně.

Ve veškerých BDSM aktivitách (kam spadá část zdejších) se lidi nejprve domluví že nebude tzv. stopka, že dominantní osoba nebude dbát na hranice submisiva atd. I já se svou ženou to tak mám. Anglicky se tomu říká "consensual non-consensuality" tedy domluvená nedobrovolnost a je o tom dost napsáno.

Ale v téhle fantasii se operuje s nedobrovolným účastníkem a k tomu nemluvnětem.

Ano i v bdsm aktivitách se operuje se znásliněním, ublížením atd. ale vždy se ro dá řešit tím že se dva lidi domluví. Třeba že sadistický dominant a submisivní masochystická žena atd. Proto jsou servery podobné tomuhle. Sadista tak uspokojí svoje fantazie a nikomu vlastně neublíží:-D I když to nemusí být na 100% to co by chtěl. Pokid má podobně naladěnou partnerku může spokojeně provozovat sadismus a nikomu neškodit.

Ale u potratového fetiše se nedá ani trochu říct že by se dal uspokojit a nikdo nepřišel nedobrovolně k úhoně. To je to co vadí mně nejvíc.

A to jak někteří píšou o nesvobodě bych přehlížel. Do hodiny mohou založit fórum o potratovém fetiši jinde. Tahle diskuse není o svobodě projevu ale o tom co zdejší komunita chce a nechce aby bylo součástí úzce zaměřeného fóra.

Jak jsem psal v samotném vláknu. Na fórum o vaření taky nepůjdu psát o prodeji perských koberců a pak volat po svobodě projevu když mne pošlou k šípku ne?
Effendi4
Příspěvky: 100
Registrován: úte 06. bře 2018 14:49:14
Role ženy: ženu nemám
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: ANKETA : Extrémní témata - ANO/NE?

Příspěvek od Effendi4 »

Taky si myslím, že tahle diskuse není o svobodě projevu a smazání tématu potratový fetiš bych nepovažoval za cenzuru
Sex není nevěra, lež ano!
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: ANKETA : Extrémní témata - ANO/NE?

Příspěvek od master »

Ano, nejjednodušší by bylo vlákno prostě smazat a byl by klid.
Normálně bych to tak udělal, stejně jako v minulosti s vlákny, kde se začalo koketovat se zvířaty, apod. Když budu mluvit za sebe, pro mě je to vlákno stejný bizár. I když jedno zákonu odporuje, druhé ne. Ale kdyby bylo na mě, zachoval bych vše, na tolik jsem názorově tolerantní, neb sto lidí, sto chutí a taky nechci, aby mě někdo hodnotil za to, co se mi líbí.

Proč jsem otevřel tohle hlasování?
Abych se ujistil, že zdejší uživatelé jsou opravdu 50:50. Myslel jsem si to, ale chtěl jsem se ujistit. A sami to vidíte, jak nelehká situace to je. Protože jedna skupina chce zcela čisté forum, bez bizarností, kam se nebudou stydět pozvat každého, druhá skupina zase bude tolerovat jakoukoliv bizarnost, hlavně nic nemazat, aby si mohli dobře vyhonit. A teď, jak z toho ven? Protože nemůžeme říct, že by ta druhá skupina nebyla aktivní. Někdy mi přijde, že je aktivnější, než ta první. Otázkou sice je, zda jejich kvantita dosahuje určité kvality.... ale o tom jindy.

Nad čím stále přemýšlím?
Zda nějaké opatření bude mít smysl. Ano, skryjeme kategorii extrémy. Bude s tím hodně práce, protože sice vyřešíme jeden problém, ale vyvstane hned nový. Co už je extrém a co ne?
Kdo to bude kontrolovat?
Přesouvat?
Mazat?
Ano, já. Další práce navíc.
Objeví se dohady, že vlákno bylo přesunuto nespravedlivě, neb to extrém nebyl a autor se na to může vyprdnout, protože se s tím dělal a jeho příspěvek je pro většinu neviditelný. Bojím se, že výsledný efekt nebude odpovídat energii do toho vložené, protože pánové sem své dámy zvát nezačnou a kamarádům se svým zdejším profilem také nepochlubíte.
Nebo ano? :-)
Administrátor webu kandaulismus.cz
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: ANKETA : Extrémní témata - ANO/NE?

Příspěvek od master »

Effendi4 píše: pon 21. pro 2020 11:21:31 Taky si myslím, že tahle diskuse není o svobodě projevu a smazání tématu potratový fetiš bych nepovažoval za cenzuru
Problém je, že to začne smazáním tohoto tématu a co dál?
Hned potom se ozve někdo, komu vadí, že se tady v některých vláknech téměř uctívají černoši. (v tom je naše společnost také velmi polarizovaná a jisté lidi to přímo nasírá). Hned potom se objeví hlasy, že by se ženy neměly nazývat kurvami. Že psát si o kastraci je vlastně návod jak se poškozovat, apod. Se vším se dá souhlasit, vše by se vlastně mohlo smazat a velká skupina lidí by to uvítala. Ale kde bychom se zastavili? Třeba třetině uživatelů by stačilo, kdyby se tady ukazovaly jenom fotky. Protože kandaulismus tak, jak jej u nás známe, je vlastně jen o chlubení se. Vše nad to už je vlastně extrém a špiní to obrázek těch jediných správných kandaulistů, jak správně podotkl bozihovadko.

Já myslím, že autor vlákna by to přežil, kdybychom mu jej smazali. Ale vyšleme tím signál, že tady jsou témata, o kterých se nesmí mluvit. A tomu jsem se chtěl vyhnout. Chtěl jsem vždy zachovat to, že pokud dané téma neodporuje zákonu, nemusí se jeho autor stydět vyjádřit se. Proto jsem vyrobil kategorii extrem, aby ti, kteří mají vůči tomu odpor, nemuseli tato témata číst a cítit se pohoršeni. Aby ti, kterým se líbí, že jejich manželkám někdo nadává do kurev měli místo, kde o to mohou požádat a nemuseli jsme přitom pohřbít slušnost v běžné části fora.
Administrátor webu kandaulismus.cz
Golie
Příspěvky: 541
Registrován: sob 20. říj 2018 0:58:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Žena je sice normální, ale něco jsme spolu už zažili. Leč nenašla se v tom. Netvrdím však, že ne i mojí vinou....
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1580

Re: ANKETA : Extrémní témata - ANO/NE?

Příspěvek od Golie »

master píše: pon 21. pro 2020 11:29:07
Effendi4 píše: pon 21. pro 2020 11:21:31 Taky si myslím, že tahle diskuse není o svobodě projevu a smazání tématu potratový fetiš bych nepovažoval za cenzuru
Problém je, že to začne smazáním tohoto tématu a co dál?
Hned potom se ozve někdo, komu vadí, že se tady v některých vláknech téměř uctívají černoši. (v tom je naše společnost také velmi polarizovaná a jisté lidi to přímo nasírá). Hned potom se objeví hlasy, že by se ženy neměly nazývat kurvami. Že psát si o kastraci je vlastně návod jak se poškozovat, apod. Se vším se dá souhlasit, vše by se vlastně mohlo smazat a velká skupina lidí by to uvítala. Ale kde bychom se zastavili? Třeba třetině uživatelů by stačilo, kdyby se tady ukazovaly jenom fotky. Protože kandaulismus tak, jak jej u nás známe, je vlastně jen o chlubení se. Vše nad to už je vlastně extrém a špiní to obrázek těch jediných správných kandaulistů, jak správně podotkl bozihovadko.

Já myslím, že autor vlákna by to přežil, kdybychom mu jej smazali. Ale vyšleme tím signál, že tady jsou témata, o kterých se nesmí mluvit. A tomu jsem se chtěl vyhnout. Chtěl jsem vždy zachovat to, že pokud dané téma neodporuje zákonu, nemusí se jeho autor stydět vyjádřit se. Proto jsem vyrobil kategorii extrem, aby ti, kteří mají vůči tomu odpor, nemuseli tato témata číst a cítit se pohoršeni. Aby ti, kterým se líbí, že jejich manželkám někdo nadává do kurev měli místo, kde o to mohou požádat a nemuseli jsme přitom pohřbít slušnost v běžné části fora.
Nehledě na to, že by se fotky měly zveřejňovat jen se souhlasem aktera, což ve většině případů asi není, že :lol:
bozihovadko
Příspěvky: 466
Registrován: pát 25. říj 2019 6:55:52
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1849

Re: ANKETA : Extrémní témata - ANO/NE?

Příspěvek od bozihovadko »

A nestačilo by, aby se témata extrém, nezobrazovaly v nedávných tématech na první stránce?
Golie
Příspěvky: 541
Registrován: sob 20. říj 2018 0:58:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Žena je sice normální, ale něco jsme spolu už zažili. Leč nenašla se v tom. Netvrdím však, že ne i mojí vinou....
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1580

Re: ANKETA : Extrémní témata - ANO/NE?

Příspěvek od Golie »

bozihovadko píše: pon 21. pro 2020 12:09:46 A nestačilo by, aby se témata extrém, nezobrazovaly v nedávných tématech na první stránce?
A nebo zaškrkávatko v nastavení, kde by bylo, že tuto kategorii (třeba extrém) nechci zobrazovat... Nevím, zda to jde.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 100 hostů