ANKETA SOUKROMÍ - co jste ochotni zveřejnit?

O kandaulismu, o webu, slovníček pojmů, atd.
Pravidla fóra
Zde není dovoleno zakládat nová témata a diskutovat. Toto forum slouží pouze jako zdroj informací.

ANKETA - Co jste ochotni zveřejnit? (můžete vybrat více položek)

Bydliště (stačí okres)
158
15%
Váš věk
198
19%
Vzhled (výška/váha/vlasy)
170
16%
Velikost penisu
172
17%
Koho a zda hledáte
180
17%
Zda již žena měla milence
164
16%
 
Celkem hlasů: 1042

Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

ANKETA SOUKROMÍ - co jste ochotni zveřejnit?

Příspěvek od master »

Při procházení vlákna viewtopic.php?f=23&t=1716 mě napadlo, k čemu takové téma, kde všichni píšou jen okres vlastně je. V souvislosti s tím mě napadlo, že by to šlo řešit jednoduše, přidáním pole bydliště do profilu.
A když už bych přidával bydliště, nebylo by špatné informace v profilu zcela přepracovat a podstatně je rozšířit.

Na první pohled by uživatel mohl zjistit, zda se jedná o muže/ženu/pár, věk, přibližné bydliště, zda mají reálné zkušenosti, koho a jestli vůbec hledají, atd.

Někdo totiž hledá staršího, někdo mladší, někdo má rád baculky, jiný zase hubeňoury.
Jistě by mnoho lidí potěšila možnost uvádět velikost přirození ;) U dam potom velikost prsou.
Častý dotaz na každém unsee je - kolik jí je? a hned potom - měla, nebo má milence?
Zkušenost s jiným mužem by proto také mohla být součástí profilu, protože je to určitý milník v cuckold vztahu.



Ale. Fungovat to bude jenom tehdy, pokud budou údaje pravdivé a pokud si je vůbec vyplníte.
A proto se ptám, byli byste vůbec ochotni zveřejnit takové údaje?
Budu rád, když navrhnete i další údaje, které by Vás v profilu každého uživatele zajímaly.

Je to vše nezávazné, žádnou změnu v nejbližších dnech nechystám, pojďme to nejdříve prodiskutovat.
Administrátor webu kandaulismus.cz
bozihovadko
Příspěvky: 466
Registrován: pát 25. říj 2019 6:55:52
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1849

Re: ANKETA SOUKROMÍ - co jste ochotni zveřejnit?

Příspěvek od bozihovadko »

Admine, myslíš to určitě dobře, jenže pracuješ s lidma a tak si myslím, že i když v profilu bude uveden věk, bydliště, koho a zda vůbec někdo hledá, tak se stejně více jak polovina bude ptát "kolik jí je?" :-D
Navíc za mě osobně, já se rád zúčastním debat, nabídnu k diskuzím osobní zkušenosti, ale nějak se mi nechce ukazovat víc, tím myslím bydliště nebo věk a podobně. Já nikomu nedávám ani žádné fotky. A není to určitě, že by něco co zde píši bylo smyšlené, tato data pravdivost nezaručí. Myslím, že polovina věcí bude uvedena spíš jako sny a představy.
Hodně je to o lidech a o diskuzi, zda tam bude nějaká sympatie. A to když si pak lidi sednou, tak nepotřebují nějaké info v profilu. Poznal jsem tu například člověka s kterým jsem navázal přátelství a jsem s ním denně v kontaktu i přesto, že nemáme vyplněné profily.
Myšlenka je to dobrá, určitě se jí drž, jen si myslím, že se brzy zvrtne a nikdo se na uvedená data nebude moct spolehnout nebo je stejně nebude sledovat. Rád bych se, ale mýlil a třeba bych se sám i časem přidal a něco v profilu doplnil.
Uživatelský avatar
lotos
Příspěvky: 1462
Registrován: ned 14. čer 2020 21:13:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Re: ANKETA SOUKROMÍ - co jste ochotni zveřejnit?

Příspěvek od lotos »

bozihovadko píše: pon 02. lis 2020 12:27:32 Admine, myslíš to určitě dobře, jenže pracuješ s lidma a tak si myslím, že i když v profilu bude uveden věk, bydliště, koho a zda vůbec někdo hledá, tak se stejně více jak polovina bude ptát "kolik jí je?" :-D
Navíc za mě osobně, já se rád zúčastním debat, nabídnu k diskuzím osobní zkušenosti, ale nějak se mi nechce ukazovat víc, tím myslím bydliště nebo věk a podobně. Já nikomu nedávám ani žádné fotky. A není to určitě, že by něco co zde píši bylo smyšlené, tato data pravdivost nezaručí. Myslím, že polovina věcí bude uvedena spíš jako sny a představy.
Hodně je to o lidech a o diskuzi, zda tam bude nějaká sympatie. A to když si pak lidi sednou, tak nepotřebují nějaké info v profilu. Poznal jsem tu například člověka s kterým jsem navázal přátelství a jsem s ním denně v kontaktu i přesto, že nemáme vyplněné profily.
Myšlenka je to dobrá, určitě se jí drž, jen si myslím, že se brzy zvrtne a nikdo se na uvedená data nebude moct spolehnout nebo je stejně nebude sledovat. Rád bych se, ale mýlil a třeba bych se sám i časem přidal a něco v profilu doplnil.
to je věc názoru. Jeden je v anonymitě, druhého vzrušuje napsat, či vyfotit co nejvíce. Každý má na to svůj názor. Pokud to tam bude, je na každém, aby buď vyplnil, nebo nevyplnil, nebo jen co mu bude vyhovovat. Souhlasím s tím, že každého zajímá věk ženy, nějaká představa o ní musí být. Na unsee se ukazují ženy a první otázka zní--kolik jí je roků, protože ne každá odpovídá věku na fotce. :geek:
exkandaulista
Příspěvky: 1849
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: ANKETA SOUKROMÍ - co jste ochotni zveřejnit?

Příspěvek od exkandaulista »

Věk v pohodě, bydliště bych asi neuváděl ale u člověka co tady má jenom inzerát v seznamce a nechce se nějak moc otevírat je to v pohodě. Asi by to bylo fajn. Je škoda že každý uživatel nemůže mít svoji galerii přímo na profilu, to by bylo dost velké plus pro přehlednost.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: ANKETA SOUKROMÍ - co jste ochotni zveřejnit?

Příspěvek od KarelK1968 »

Taky přidám trochu do mlýna. Okres je fajn člověk aspoň hned ví že je někdo z druhé strany republiky takže k setkání asi těžko dojde a může se psát cokoliv. Věk fajn i ten zbytek jen lidi lžou a ví že tu jim na lež sice všichni přijdou ale je jim to jedno.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: ANKETA SOUKROMÍ - co jste ochotni zveřejnit?

Příspěvek od KarelK1968 »

exkandaulista píše: pon 02. lis 2020 16:46:08 Věk v pohodě, bydliště bych asi neuváděl ale u člověka co tady má jenom inzerát v seznamce a nechce se nějak moc otevírat je to v pohodě. Asi by to bylo fajn. Je škoda že každý uživatel nemůže mít svoji galerii přímo na profilu, to by bylo dost velké plus pro přehlednost.
Nedělejte z toho další amatéry. Manželku tu ukázat v galerii můžete.
Sikulllka
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 05. lis 2020 16:54:21
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem dominantní Bull se zkušenostmi. Hledám hw, nebo pár z Mostu, Chomutova, Teplic a okolí

Re: ANKETA SOUKROMÍ - co jste ochotni zveřejnit?

Příspěvek od Sikulllka »

Já bych tu možnost vyplnit si své informace uvítal. Třeba vyplním jen něco, ale pokud to půjde, tak bude fajn mít tu možnost a stejně tak si informace přečíst o někom dalším.
petrikasd
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 16. srp 2019 12:46:48
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Já jsem sub a rád svou ženu ukazují jiným muzum
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1834
Kontaktovat uživatele:

Re: ANKETA SOUKROMÍ - co jste ochotni zveřejnit?

Příspěvek od petrikasd »

asi vše
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: ANKETA SOUKROMÍ - co jste ochotni zveřejnit?

Příspěvek od KarelK1968 »

petrikasd píše: čtv 12. lis 2020 1:16:23asi vše
Taky jsem pro.
Uživatelský avatar
kanda77
Příspěvky: 495
Registrován: sob 21. lis 2015 15:44:46
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: jsme manzelsky par ona domina on sub co ji rad posloucha

Re: ANKETA SOUKROMÍ - co jste ochotni zveřejnit?

Příspěvek od kanda77 »

take vše
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 103 hostů