Mučená a ponižovaná manželka

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
samikb2
Příspěvky: 136
Registrován: stř 30. zář 2020 16:40:48
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od samikb2 »

KarelK1968 píše: pon 14. bře 2022 21:16:35 Pokud by byla povídka za 0,5€ tak bych to asi pochopil ale platit si něco dopředu bez jistoty že něco vlastně bude. Asi ne.
Já nastavil 2 eura míň už nejde a je to vcelku logické proč. Tady jde hlavně o podporu autora, to, že je pokračování povídky je druhá věc. Ale samozřejmě pokud to cítíš, že je to neúnosné tak to neřeš, na netu je spousta povídek zadarmo. Jenže popravdě takové, co píši já, těch opravdu moc není, a to se nevychloubám jen to konstatuji.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od KarelK1968 »

samikb2 píše: pon 14. bře 2022 21:32:38
KarelK1968 píše: pon 14. bře 2022 21:16:35 Pokud by byla povídka za 0,5€ tak bych to asi pochopil ale platit si něco dopředu bez jistoty že něco vlastně bude. Asi ne.
Já nastavil 2 eura míň už nejde a je to vcelku logické proč. Tady jde hlavně o podporu autora, to, že je pokračování povídky je druhá věc. Ale samozřejmě pokud to cítíš, že je to neúnosné tak to neřeš, na netu je spousta povídek zadarmo. Jenže popravdě takové, co píši já, těch opravdu moc není, a to se nevychloubám jen to konstatuji.
Jistě
samikb2
Příspěvky: 136
Registrován: stř 30. zář 2020 16:40:48
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od samikb2 »

Kousek z příběhu na https://herohero.co/samikb

Soused jen poznamenal toho semene je škoda mohla ho všechno vychlemstat, no třeba příště, nebo co kdybychom ji uvázali obráceně, myslíš že by dostala ten ocas do krku? Nechápavě jsem na něho hleděl, to byste ji zabil. Máš pravdu stačí že ji do krku šukáme, a i ti psi mají její krk rádi koně jen vyhulí to bude zábava pro známe. No nezdržuj se a vem si ji domů týden se bude léčit, než se jí kunda stáhne. Odnesl jsem domů svou ženu Miladu.
samikb2
Příspěvky: 136
Registrován: stř 30. zář 2020 16:40:48
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od samikb2 »

Kousek z dalšího příběhu na https://herohero.co/samikb

Odešla z mého zorného pole, ale to už se další žena zmítala v orgasmu, a právě se udělala do Miladiných úst, ty kurvo to bylo super, ona má tu držku na vylizování ženských kund jako stvořenou. Ta, co jí šukala vytáhla ten obří ocas a sundala si postroj a zaujala místo k lízání. Milada si oddechla že konečně její kundička je volná a poslušně se pustila do vylizování další roztažené kundy. Mně zase začala ojíždět kamarádka co se zrovna udělala Miladě do pusy, byl jsem si vědom že se nesmím udělat i když to bylo strašně těžké. Šéfová se u mě objevila odepla si ten umělák usmívala se a říkala to je krása co ty prasáku, podívej na tu svoji kurvu, jak tady vylizuje kundy, líbí se ti to? Ano líbí řekl jsem, tak tady ochutnej její kundu, jak je sladká a dala mi do pusy uměláka kterým ji šukali, byl obrovský, a tak tak se mi vešel do pusy cítil jsem chuť kundy mé ženy Milady. Ty umíš hovno kouřit podívej na svoji děvku, jak ho bude radostně hulit. Odešla a jí jsem viděl, jak ten umělák nese k ženě, která se právě vystříkala Miladě do pusy, nasaď si ho a ukaž, jak děvky hulí ocasy. Trénink ale vyžaduje úpravu pojď sem ty děvko. Dovedli ji ke konstrukci, ke které ji přivázali tak že musela klečet krk mněla zajištěný v objímce stejně jako ruce pod bříškem mněla kousek jakési desky ke které ji přikrutovali a kolena klečící taky byla pevně zajištěné. Tak to je naše chovná stanice ty děvko. Do pusy dostala jakési zařízení, které ji nutilo mít pusu dokořán. Borka s obrovským umělákem si stoupla zepředu a snažila se rvát jí toho umělého šulina do pusy, Milada se bránila, ale neměla šanci pevně ji chytila za vlasy a držela ji dost surově, bylo vidět, jak pomalu mizí ocas každým přírazem v její bolestivě roztažené puse a po chvilce se ozvalo dávení, jak se dostávala s umělákem do krku. Milada se zmítala překonával zvracení, ale nemohla nic dělat jen se nechat tvrdě šukat do krku, bylo úžasné vidět, jak se jí každým přírazem nadouvá krk.
zazzazz
Příspěvky: 143
Registrován: čtv 03. bře 2016 16:42:15
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od zazzazz »

asi dobrá povídka ale přeci jen je jich na netu dost které jsou zadarmo . A koukal jsem moc velká hitparáda v počtu uživatelů to asi není No všichni asi šetří
samikb2
Příspěvky: 136
Registrován: stř 30. zář 2020 16:40:48
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od samikb2 »

zazzazz píše: stř 20. črc 2022 17:31:17 asi dobrá povídka ale přeci jen je jich na netu dost které jsou zadarmo . A koukal jsem moc velká hitparáda v počtu uživatelů to asi není No všichni asi šetří
To, o čem píšeš je ten klasický přístup Čechů, pokud se ho nezbavíme, budeme mít pořád tu nálepku "zadarmo". Už dávno jsem si zvykl, že co je zadarmo nebo hodně levné je divné, koneckonců se o tom dennodenně přesvědčujeme z různých testů a videí. Proto z nás dělá Evropa svou popelnici, když to nikde nejde prodat, stačí to přivést do Česka, dát na to nálepku sleva a místo aby to skončilo na skládce, Češi to vykoupí do posledního. Před nějakou dobou by za placené povídky nikdy nikdo nezaplatil, je vidět že se situace zlepšuje a ti co zaplatili prostě už nejsou ti "zadarmo". Bohužel bude to ještě nějako dobu trvat, než se situace změní. Ještě k těm povídkám zadarmo na netu, taky to procházím a popravdě jich moc nepřibývá, většinou jsou to pořád ty samé. Ti kteří píší se opravdu schovají za různé portály, kde si to čtenáři předplácí.
Karelvymrdal
Příspěvky: 30
Registrován: pát 15. dub 2016 2:25:56
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od Karelvymrdal »

No popravdě se už ani ty ukázky nedají číst. Chápu že ve vzrušení napíšeš nějakou hodně odvázanou povídku, ale pak by to chtělo až opadne vzrušení po sobě aspoň přečíst. Pokud v jedné větě píšeš popis děje a pak za čárkou pokračuješ přímou řeči bez uvozovek, aby jsi pak stále v jedné větě pokračoval popisem jejích pocitů, pak prostě nedodržuješ základy větné stavby a gramatiky. Ony ty pravidla nejsou bezdůvodně, bez jejich dodržování text působí zmatečně. V podstatě je pak nečitelný a chaotický, což je přesně případ tvé ukázky, a obávám se že i všech ostatních textů. 4 eura za měsíc náhledu povídek mi navíc osobně jako cena přijde silně přestřelené. Kvalitní kniha s cca 300 až 500 stranami vyjde kolem 20eur a máš jí trvale s nějakým obsahem, který kontroloval korektor, editor a obálkou od grafika. Odměna z knihy pro spisovatele je na úrovni 7-10% pokud knihu vydá nakladatel. To znamená že spisovatel dostane 2 eura z výtisku. Ty nabízíš možnost si měsíc číst tvé povídky za 4 eura, po měsíci pokud nezaplatím tak už nic neuvidím. Kdyby to byl ebook s aspoň 200 stranami a ebook už pak kupci trvale zůstal, byl by to reálnější ekonomický model který by měl mnohem větší šanci uspět. Takhle můžeš jen doufat že si to někdo zkusí na měsíc zaplatit ale neočekávej že o to bude velký zájem. Po ekonomické stránce a stránce kvality to prostě nedává pro většinu uživatelů smysl. Pokud to se psaním myslíš aspoň trochu vážně, piš si do šuplíku.Po nějaké době si to po sobě přečti a s odstupem přepiš věci které tě prasknou do očí, oprav nejhorší chyby a pak to dej někomu ke korektuře. Následně si to vydej jako ebook. Pak možná budeš mít úspěch. Stěžovat si že Češi chtějí všechno zadarmo a že nechtějí platit za povídky je hloupost. Jen chtějí za peníze co do toho investují i nějakou protihodnotu a ta většinou dost chybí.
samikb2
Příspěvky: 136
Registrován: stř 30. zář 2020 16:40:48
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od samikb2 »

Karelvymrdal píše: pát 22. črc 2022 12:22:42 No popravdě se už ani ty ukázky nedají číst. Chápu že ve vzrušení napíšeš nějakou hodně odvázanou povídku, ale pak by to chtělo až opadne vzrušení po sobě aspoň přečíst. Pokud v jedné větě píšeš popis děje a pak za čárkou pokračuješ přímou řeči bez uvozovek, aby jsi pak stále v jedné větě pokračoval popisem jejích pocitů, pak prostě nedodržuješ základy větné stavby a gramatiky. Ony ty pravidla nejsou bezdůvodně, bez jejich dodržování text působí zmatečně. V podstatě je pak nečitelný a chaotický, což je přesně případ tvé ukázky, a obávám se že i všech ostatních textů. 4 eura za měsíc náhledu povídek mi navíc osobně jako cena přijde silně přestřelené. Kvalitní kniha s cca 300 až 500 stranami vyjde kolem 20eur a máš jí trvale s nějakým obsahem, který kontroloval korektor, editor a obálkou od grafika. Odměna z knihy pro spisovatele je na úrovni 7-10% pokud knihu vydá nakladatel. To znamená že spisovatel dostane 2 eura z výtisku. Ty nabízíš možnost si měsíc číst tvé povídky za 4 eura, po měsíci pokud nezaplatím tak už nic neuvidím. Kdyby to byl ebook s aspoň 200 stranami a ebook už pak kupci trvale zůstal, byl by to reálnější ekonomický model který by měl mnohem větší šanci uspět. Takhle můžeš jen doufat že si to někdo zkusí na měsíc zaplatit ale neočekávej že o to bude velký zájem. Po ekonomické stránce a stránce kvality to prostě nedává pro většinu uživatelů smysl. Pokud to se psaním myslíš aspoň trochu vážně, piš si do šuplíku.Po nějaké době si to po sobě přečti a s odstupem přepiš věci které tě prasknou do očí, oprav nejhorší chyby a pak to dej někomu ke korektuře. Následně si to vydej jako ebook. Pak možná budeš mít úspěch. Stěžovat si že Češi chtějí všechno zadarmo a že nechtějí platit za povídky je hloupost. Jen chtějí za peníze co do toho investují i nějakou protihodnotu a ta většinou dost chybí.
Rozepsal jsi se hezky, a máš pravdu, že s většinou textu by bylo potřeba pracovat, uvědomuji si, že dělám nesmyslně dlouhé souvětí a že tak nějak kašlu na rozdělení dějových linek. Jenže narovinu, nejsi tak hloupý, aby ti došlo, že takový ebuk je prakticky neprodejný, nebo jestli víš o nějakém nakladateli který by pod svou hlavičkou vydal takovou knihu nebo ebok, sem s ním. Spíše předpokládám, že to byl z tvé strany výkřik do tmy. Takové povídky, které píšu nejsou žádnou chloubou, co se týká literárního díla a popravdě když zmiznou ze světa asi si všichni oddechnou. Psát do šuplíku opravdu má smysl jen u děl které mají nějakou hodnotu, tady si platíš stejně jako u nějaké kurvy za sex, za to co tě vzruší a pomůže ti se sexuálně se uspokojit, nic víc za tím nehledej. Rozepisovat se o nákladech už snad ani nemá cenu komentovat. Je vidět že jsi neznalý a typuji tě na staršího člověka, model herohero a podobných není o tom kupovat si věci, díla, ale podporovat umělce, aby tvořili a tebou zakoupené členství zajistí, že dotyčný pokračuje ve své tvorbě. Je mi jasné, že ty mně nepodpoříš a plně to chápu, ale na druhou stranu nechápu tvůj komentář, proč jsi ho napsal, když tě to nezajímá a nelíbí se ti to. Toto mně fascinuje na fejsku, že lidé mají potřebu i když se jich nikdo neptal se pořád k něčemu vyjadřovat. To že Češi chtějí vše zadarmo je známá věc, pokud o tom nevíš zagoogluj a uvidíš články které o tom pojednávají, že chtějí za své peníze kvalitu se zajdi podívat do obchodu co se tam prodává, pokud myslíš ale kvalitou mé povídky, věř, že i já jsem soudný člověk a zde bych opravdu kvalitu nehledal.
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od kohout50 »

samikb2 píše: sob 23. črc 2022 21:29:30
Karelvymrdal píše: pát 22. črc 2022 12:22:42 No popravdě se už ani ty ukázky nedají číst. Chápu že ve vzrušení napíšeš nějakou hodně odvázanou povídku, ale pak by to chtělo až opadne vzrušení po sobě aspoň přečíst. Pokud v jedné větě píšeš popis děje a pak za čárkou pokračuješ přímou řeči bez uvozovek, aby jsi pak stále v jedné větě pokračoval popisem jejích pocitů, pak prostě nedodržuješ základy větné stavby a gramatiky. Ony ty pravidla nejsou bezdůvodně, bez jejich dodržování text působí zmatečně. V podstatě je pak nečitelný a chaotický, což je přesně případ tvé ukázky, a obávám se že i všech ostatních textů. 4 eura za měsíc náhledu povídek mi navíc osobně jako cena přijde silně přestřelené. Kvalitní kniha s cca 300 až 500 stranami vyjde kolem 20eur a máš jí trvale s nějakým obsahem, který kontroloval korektor, editor a obálkou od grafika. Odměna z knihy pro spisovatele je na úrovni 7-10% pokud knihu vydá nakladatel. To znamená že spisovatel dostane 2 eura z výtisku. Ty nabízíš možnost si měsíc číst tvé povídky za 4 eura, po měsíci pokud nezaplatím tak už nic neuvidím. Kdyby to byl ebook s aspoň 200 stranami a ebook už pak kupci trvale zůstal, byl by to reálnější ekonomický model který by měl mnohem větší šanci uspět. Takhle můžeš jen doufat že si to někdo zkusí na měsíc zaplatit ale neočekávej že o to bude velký zájem. Po ekonomické stránce a stránce kvality to prostě nedává pro většinu uživatelů smysl. Pokud to se psaním myslíš aspoň trochu vážně, piš si do šuplíku.Po nějaké době si to po sobě přečti a s odstupem přepiš věci které tě prasknou do očí, oprav nejhorší chyby a pak to dej někomu ke korektuře. Následně si to vydej jako ebook. Pak možná budeš mít úspěch. Stěžovat si že Češi chtějí všechno zadarmo a že nechtějí platit za povídky je hloupost. Jen chtějí za peníze co do toho investují i nějakou protihodnotu a ta většinou dost chybí.
Rozepsal jsi se hezky, a máš pravdu, že s většinou textu by bylo potřeba pracovat, uvědomuji si, že dělám nesmyslně dlouhé souvětí a že tak nějak kašlu na rozdělení dějových linek. Jenže narovinu, nejsi tak hloupý, aby ti došlo, že takový ebuk je prakticky neprodejný, nebo jestli víš o nějakém nakladateli který by pod svou hlavičkou vydal takovou knihu nebo ebok, sem s ním. Spíše předpokládám, že to byl z tvé strany výkřik do tmy. Takové povídky, které píšu nejsou žádnou chloubou, co se týká literárního díla a popravdě když zmiznou ze světa asi si všichni oddechnou. Psát do šuplíku opravdu má smysl jen u děl které mají nějakou hodnotu, tady si platíš stejně jako u nějaké kurvy za sex, za to co tě vzruší a pomůže ti se sexuálně se uspokojit, nic víc za tím nehledej. Rozepisovat se o nákladech už snad ani nemá cenu komentovat. Je vidět že jsi neznalý a typuji tě na staršího člověka, model herohero a podobných není o tom kupovat si věci, díla, ale podporovat umělce, aby tvořili a tebou zakoupené členství zajistí, že dotyčný pokračuje ve své tvorbě. Je mi jasné, že ty mně nepodpoříš a plně to chápu, ale na druhou stranu nechápu tvůj komentář, proč jsi ho napsal, když tě to nezajímá a nelíbí se ti to. Toto mně fascinuje na fejsku, že lidé mají potřebu i když se jich nikdo neptal se pořád k něčemu vyjadřovat. To že Češi chtějí vše zadarmo je známá věc, pokud o tom nevíš zagoogluj a uvidíš články které o tom pojednávají, že chtějí za své peníze kvalitu se zajdi podívat do obchodu co se tam prodává, pokud myslíš ale kvalitou mé povídky, věř, že i já jsem soudný člověk a zde bych opravdu kvalitu nehledal.
Potrefená husa se vždy ozve. Naprosto souhlasím s příspěvkem citovaného kolegy. Nestojí to za nic. V první řadě by jsi se měl naučit psát. Kontrolovat co napíšeš a pak kritizovat toho, komu se to nelíbí. Platit za něco, co nemá úroveň mě připadá zbytečně. Ohrazovat se podporou umělců v jejich konání je trochu troufalé. Mohu podporovat toho kdo to umí, ne někoho kdo si na umělce jenom hraje. Což je Tvůj případ. Investovat peníze a pak dostat takové "umělecké dílo" byl bych mírně řečeno naštvaný a víckrát bych to neudělal. Toď můj názor.
samikb2
Příspěvky: 136
Registrován: stř 30. zář 2020 16:40:48
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od samikb2 »

kohout50 píše: ned 24. črc 2022 3:11:23
samikb2 píše: sob 23. črc 2022 21:29:30
Karelvymrdal píše: pát 22. črc 2022 12:22:42 No popravdě se už ani ty ukázky nedají číst. Chápu že ve vzrušení napíšeš nějakou hodně odvázanou povídku, ale pak by to chtělo až opadne vzrušení po sobě aspoň přečíst. Pokud v jedné větě píšeš popis děje a pak za čárkou pokračuješ přímou řeči bez uvozovek, aby jsi pak stále v jedné větě pokračoval popisem jejích pocitů, pak prostě nedodržuješ základy větné stavby a gramatiky. Ony ty pravidla nejsou bezdůvodně, bez jejich dodržování text působí zmatečně. V podstatě je pak nečitelný a chaotický, což je přesně případ tvé ukázky, a obávám se že i všech ostatních textů. 4 eura za měsíc náhledu povídek mi navíc osobně jako cena přijde silně přestřelené. Kvalitní kniha s cca 300 až 500 stranami vyjde kolem 20eur a máš jí trvale s nějakým obsahem, který kontroloval korektor, editor a obálkou od grafika. Odměna z knihy pro spisovatele je na úrovni 7-10% pokud knihu vydá nakladatel. To znamená že spisovatel dostane 2 eura z výtisku. Ty nabízíš možnost si měsíc číst tvé povídky za 4 eura, po měsíci pokud nezaplatím tak už nic neuvidím. Kdyby to byl ebook s aspoň 200 stranami a ebook už pak kupci trvale zůstal, byl by to reálnější ekonomický model který by měl mnohem větší šanci uspět. Takhle můžeš jen doufat že si to někdo zkusí na měsíc zaplatit ale neočekávej že o to bude velký zájem. Po ekonomické stránce a stránce kvality to prostě nedává pro většinu uživatelů smysl. Pokud to se psaním myslíš aspoň trochu vážně, piš si do šuplíku.Po nějaké době si to po sobě přečti a s odstupem přepiš věci které tě prasknou do očí, oprav nejhorší chyby a pak to dej někomu ke korektuře. Následně si to vydej jako ebook. Pak možná budeš mít úspěch. Stěžovat si že Češi chtějí všechno zadarmo a že nechtějí platit za povídky je hloupost. Jen chtějí za peníze co do toho investují i nějakou protihodnotu a ta většinou dost chybí.
Rozepsal jsi se hezky, a máš pravdu, že s většinou textu by bylo potřeba pracovat, uvědomuji si, že dělám nesmyslně dlouhé souvětí a že tak nějak kašlu na rozdělení dějových linek. Jenže narovinu, nejsi tak hloupý, aby ti došlo, že takový ebuk je prakticky neprodejný, nebo jestli víš o nějakém nakladateli který by pod svou hlavičkou vydal takovou knihu nebo ebok, sem s ním. Spíše předpokládám, že to byl z tvé strany výkřik do tmy. Takové povídky, které píšu nejsou žádnou chloubou, co se týká literárního díla a popravdě když zmiznou ze světa asi si všichni oddechnou. Psát do šuplíku opravdu má smysl jen u děl které mají nějakou hodnotu, tady si platíš stejně jako u nějaké kurvy za sex, za to co tě vzruší a pomůže ti se sexuálně se uspokojit, nic víc za tím nehledej. Rozepisovat se o nákladech už snad ani nemá cenu komentovat. Je vidět že jsi neznalý a typuji tě na staršího člověka, model herohero a podobných není o tom kupovat si věci, díla, ale podporovat umělce, aby tvořili a tebou zakoupené členství zajistí, že dotyčný pokračuje ve své tvorbě. Je mi jasné, že ty mně nepodpoříš a plně to chápu, ale na druhou stranu nechápu tvůj komentář, proč jsi ho napsal, když tě to nezajímá a nelíbí se ti to. Toto mně fascinuje na fejsku, že lidé mají potřebu i když se jich nikdo neptal se pořád k něčemu vyjadřovat. To že Češi chtějí vše zadarmo je známá věc, pokud o tom nevíš zagoogluj a uvidíš články které o tom pojednávají, že chtějí za své peníze kvalitu se zajdi podívat do obchodu co se tam prodává, pokud myslíš ale kvalitou mé povídky, věř, že i já jsem soudný člověk a zde bych opravdu kvalitu nehledal.
Potrefená husa se vždy ozve. Naprosto souhlasím s příspěvkem citovaného kolegy. Nestojí to za nic. V první řadě by jsi se měl naučit psát. Kontrolovat co napíšeš a pak kritizovat toho, komu se to nelíbí. Platit za něco, co nemá úroveň mě připadá zbytečně. Ohrazovat se podporou umělců v jejich konání je trochu troufalé. Mohu podporovat toho kdo to umí, ne někoho kdo si na umělce jenom hraje. Což je Tvůj případ. Investovat peníze a pak dostat takové "umělecké dílo" byl bych mírně řečeno naštvaný a víckrát bych to neudělal. Toď můj názor.
Začal bych od konce husičko, jako on se někdo na tvůj názor ptal? Ale jo chápu já jsem divný, že píšu takové povídky, ty že se uspokojuješ nevyžádanými komentáři. Ale rád bych ti pomohl, pokud tě někdo nutí mé povídky číst nebo za ně platit, klidně napiš budu se ti snažit pomoc. Znovu se opakuji a říkám, že když se ti to nelíbí tak to nečti, bože, jak je to jednoduché. Připadáš mi jako kdybys šel kolem zastávky, kde stojí autobus naklonil se dovnitř a prohlásil, já vašim špinavým autobusem nepojedu. Absolutně hloupé a nepochopitelné, všem je to jedno jen ty jsi se uspokojil. Jo a ještě ohledně umělců, možná že by stálo své komentáře dát někomu na korekturu :-) já si na umělce nehraji a nepředpokládám že by pornografie mněla něco společného s uměním, já pánovi vysvětloval obchodní model herhero. Tak jsem se rozepsal, možná, že než ztrácet čas zbytečným nevyžádaným komentem by bylo fajn si najít někoho s kým by sis mohl povídat, upřímně ti to přeji.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: fcelimedvidek, Google [Bot] a 95 hostů