Mučená a ponižovaná manželka

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kamil09
Příspěvky: 21
Registrován: úte 03. kvě 2022 14:30:16
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od Kamil09 »

Borecek28 píše: sob 08. říj 2022 8:51:50 Poníží jí někdo?
Obrázek
No... na takové čubce, by se člověk vyrádil
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od Tms0411 »

Poníží a perverzně okomentuje někdo mou snoubenku?=)
Klidně pište do SZ.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
EsoxP13
Příspěvky: 49
Registrován: pát 15. říj 2021 13:22:30
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od EsoxP13 »

Borecek28 píše: sob 08. říj 2022 8:51:50 Poníží jí někdo?
Obrázek
Ta je krásná a ty botičky!Také bych ji chtěl vidět ponížení!
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od KarelK1968 »

68libor píše: čtv 01. říj 2020 16:09:35 Super . taky si svou ženu představuju jako znásilňovanou ponižovanou a mučenou ... třeba někde nabízenou jako otrokyni děvku , vydraženou s tím že vydražitel si s ní bude moci opravdu dělat co bude chtít . třeba i dál přeprodat , půjčit mučit oholit hlavu , obočí klidně by mohla mít i stopy na těle klidně by jí mohli udělat tetování kdekoli na těle , piercing a i vypálit cejch žhavý m železem . no prostě fantazii se meze nekladou
A co kdyby si v tom byl s ní a vše co by dělali ji dělali i tobě.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od KarelK1968 »

HotWifeandHubby píše: sob 08. říj 2022 23:07:58
KarelK1968 píše: sob 08. říj 2022 23:02:41
68libor píše: čtv 01. říj 2020 16:09:35 Super . taky si svou ženu představuju jako znásilňovanou ponižovanou a mučenou ... třeba někde nabízenou jako otrokyni děvku , vydraženou s tím že vydražitel si s ní bude moci opravdu dělat co bude chtít . třeba i dál přeprodat , půjčit mučit oholit hlavu , obočí klidně by mohla mít i stopy na těle klidně by jí mohli udělat tetování kdekoli na těle , piercing a i vypálit cejch žhavý m železem . no prostě fantazii se meze nekladou
A co kdyby si v tom byl s ní a vše co by dělali ji dělali i tobě.
Super . Dik … niektorý ľudia tu nemajú absolútne mieru , nech ju teda kopne do zadnice , je pre neho len šľapka ktorá nemá absolútne žiadnu hodnotu , len hodnotu jeho sexuálnej fantázie (ktorá je mimochodom absolútne mimo). Muž ktorý si neváži jeho manželku je kopa hnoja !!! A podľa mna ak by sa dozvedela jeho fantázie ( ak skutočne má nejakú ) tak by ho okamžite vyhodila z domu . Proste bezcharakterná kopa hnoja
Ono je to těžký, také mám dost uchylne představy a sukani manželky jako děvky kde kým mi není cizí.
marteza
Příspěvky: 459
Registrován: pon 10. zář 2018 18:56:30

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od marteza »

HotWifeandHubby píše: sob 08. říj 2022 23:37:07
KarelK1968 píše: sob 08. říj 2022 23:20:46
HotWifeandHubby píše: sob 08. říj 2022 23:07:58

Super . Dik … niektorý ľudia tu nemajú absolútne mieru , nech ju teda kopne do zadnice , je pre neho len šľapka ktorá nemá absolútne žiadnu hodnotu , len hodnotu jeho sexuálnej fantázie (ktorá je mimochodom absolútne mimo). Muž ktorý si neváži jeho manželku je kopa hnoja !!! A podľa mna ak by sa dozvedela jeho fantázie ( ak skutočne má nejakú ) tak by ho okamžite vyhodila z domu . Proste bezcharakterná kopa hnoja
Ono je to těžký, také mám dost uchylne představy a sukani manželky jako děvky kde kým mi není cizí.
Mame radi trojku ale … všetko má svoje hranice

A sú veci ktoré keď tu čítam tak ……. Sú dosť za hranicou , akoukoľvek . Sú situácie kde ide o potešenie toho druhého , ale sú hranice ktoré sú za hranicou psychiatrickej liečebne a tých je tu až až … ľudia majte aspoň trochu sebaúctu , a taktiež ten patrtner má nejakú ( a taktiež šukanie s pradedkom , aj keď sa tak necíti ) je cez , žiadna žena z toho nemá potešenie !
Lidé, kteří takové věci píší jsou podle mne zápecníci, kteří si doma ani nevrznou, naprosto submisivní, neschopní se svojí situací cokoliv udělat. A uleví se jim tím, že tu čas od času vyzvrací nějakou svoji fantazii. Přičemž její realizace je samozřejmě mimo jakékoliv jejich schopnosti.
Prostě se tu jakoby mstí své manželce za to, že je drží zkrátka. Nebo se oni sami díky své neschopnosti drží zkrátka? Nebo se mstí imaginární ženě (všem ženám), protože žádnou, svou vlastní vinou, nemají. Nemyslím nikoho konkrétně, na nikoho neukazuji, píšu jen, jak to na mne působí.
68libor
Příspěvky: 237
Registrován: ned 12. srp 2018 15:31:42
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od 68libor »

KarelK1968 píše: sob 08. říj 2022 23:02:41
68libor píše: čtv 01. říj 2020 16:09:35 Super . taky si svou ženu představuju jako znásilňovanou ponižovanou a mučenou ... třeba někde nabízenou jako otrokyni děvku , vydraženou s tím že vydražitel si s ní bude moci opravdu dělat co bude chtít . třeba i dál přeprodat , půjčit mučit oholit hlavu , obočí klidně by mohla mít i stopy na těle klidně by jí mohli udělat tetování kdekoli na těle , piercing a i vypálit cejch žhavý m železem . no prostě fantazii se meze nekladou
A co kdyby si v tom byl s ní a vše co by dělali ji dělali i tobě.
tak ta představa je rajcovní
Donn04
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 20. říj 2022 8:50:39
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od Donn04 »

Borecek28 píše: sob 08. říj 2022 8:51:50 Poníží jí někdo?
Obrázek
Obojek na krk i s vodítkem. Na ruce náramky a sepnout za zády. Do pusy kroužek, abych jí mohl strčit péro do pusy kdy se mi zachce. A na kolena a vystrčit zadek. A do něj anální kolík. Odtáhnout do koupelny a nachcat jí do pusy. S tím kroužkem by ji měla brzy plnou.
Na bradavky svorky a zatížit závažím. Kňučela by, ale nebylo by jí to nic platné.
A pak už jenom pořádně ošukat. Všechny díry. A celou dobu vodítko pěkně na krátko.
Donn04
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 20. říj 2022 8:50:39
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od Donn04 »

Borecek28 píše: sob 08. říj 2022 8:51:50 Poníží jí někdo?
Obrázek
Obojek na krk i s vodítkem. Na ruce náramky a sepnout za zády. Do pusy kroužek, abych jí mohl strčit péro do pusy kdy se mi zachce. A na kolena a vystrčit zadek. A do něj anální kolík. Odtáhnout do koupelny a nachcat jí do pusy. S tím kroužkem by ji měla brzy plnou.
Na bradavky svorky a zatížit závažím. Kňučela by, ale nebylo by jí to nic platné.
A pak už jenom pořádně ošukat. Všechny díry. A celou dobu vodítko pěkně na krátko.
samikb2
Příspěvky: 136
Registrován: stř 30. zář 2020 16:40:48
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od samikb2 »

https://herohero.co/samikb

Oba si sedli a pozorovali mou zpocenou ženu Miladu která tam musela stále ohnutá stát. Prosím odvažte mě vše mně bolí, co jsi? Jsem vaše zvířecí kurva Milada, odpověděla, tak když víš, co jsi tak to tě odvážeme usmál se Alex a odhákl její ruce, Milada se narovnala a jen vzdychala au moje ruce konečně ale jak se narovnala její prsa ze kterých už nešla ani kapka stály rovně s podlahou. Soused se smál hele ty kurvo ty máš vemena, jak nějaká mladice podívej, jak ti stojí ani nevisí, přišel a hned ji rukou surově přetáhl přes obě prsa. Auuu řvala Milada to bolí moje prsa proboha. Alex ji nechal svázané ruce za zády a pomalu rozvazoval obě prsa, když je zbavil provazů leželi jako dva zmučené pytle, no teď vypadáš spíše jako vydojená kráva. Musím za synem toto mě nevzrušuje to už není žena, hele neboj oni se jí zase nalijou, tak pak dojdu zdar a odešel. Alex jí sundal rozporku a postroj za zády, Milada si hned třela prsa, Neboj to přejde zítra budou zase nalité a teď běž už tě nepotřebuji, Milada s brekem odešla do koupelny. Alex mě zavolal v tom kýblu je. Její mlíko vemu ho na statek pro prasata stejně je určené k výkrmu, jo a soory že se to zvrtlo ale fakt ta kurva k ničemu jinému není vhodná. Tak se měj a při těch slovech odjel. Milada ležela v posteli a spala já jsem ji odkryl a pozoroval její oškubané tělo a její prázdná vemena které byly celé od modřin.

https://herohero.co/samikb
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: getto, Kanda1111, Lemurx a 108 hostů