Mučená a ponižovaná manželka

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
samikb2
Příspěvky: 136
Registrován: stř 30. zář 2020 16:40:48
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od samikb2 »

Vím, že je to divný, ale strašně mě vzrušuje představa, že moji ženu nějaký dominant nebo i více ponižují, mučí a já se na to dívám. Miluji, když má pevně stažená prsa a je tvrdě šukána do krku. Jsem asi divný, ale prostě mě to vzrušuje i když svou ženu miluji a udělal bych pro ni cokoli na světě.
Uživatelský avatar
auticko01
Příspěvky: 23
Registrován: úte 29. zář 2020 16:49:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od auticko01 »

Jo jo mám podobné představy :-)
Obrázek
marmax
Příspěvky: 75
Registrován: stř 27. led 2016 11:45:35
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od marmax »

taky by se mi libilo, kdyby tu moji treba pet chlabu prede mnou znasilnilo a mucilo
Uživatelský avatar
auticko01
Příspěvky: 23
Registrován: úte 29. zář 2020 16:49:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od auticko01 »

Tak až tolik by jich být nemuselo...Stačil by jeden samec a její ponížení z toho,že na ní koukám...
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od RemusA4 »

Koukam ze nejsem sam, komu se takova predstava libi
marmax
Příspěvky: 75
Registrován: stř 27. led 2016 11:45:35
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od marmax »

videt ji jak ji przni do vsech direk a plni semenem, tahaj ji za kozy a fisti jeji anal i picku
samikb2
Příspěvky: 136
Registrován: stř 30. zář 2020 16:40:48
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Příběh o Miladě

Příspěvek od samikb2 »

S Alexem jsem se seznámil na internetu, hledal jsem nějakého dominanta, který by si hrál s mojí manželkou přede mnou. Strašně mě totiž vzrušuje, když se mohu dívat, jak mi ji někdo přede mnou mučí, ponižuje a šuká. Začátky byly nesmělé, přijel k nám, ale byla to jen trojka, kdy jsme Miládku ošukali spolu. Pak jsme si začali psát na netu a já mu psal, co bych rád viděl, aby s ní dělal, Alex tomu byl náklonný, a tak další setkání už bylo v duchu bondáže a tvrdších hrátek. Líbilo se mi, když ji nutil mluvit sprostě o sobě a když na ni byl i on sprostý, nutno podotknout, že Miládku to taky vzrušovalo, hlavně když mluvil o tom, jak ji sváže a nechá ošukat chlapy, sliboval jí šukací maraton, Milada je multiorgasmická, takže ji to docela vzrušovalo, i když pak o tom nechtěla ani slyšet, ale při sexu ji to hodně vzrušovalo, i ona o tom mluvila, jak bude hromadu chlapů hulit a jak bude nastavená s kundičkou připravenou pro každý ocas. O tom většinou mluvila, když jsme ji šukali a ona byla vzrušená a nehlídala se. Další posunutí v našich hrátkách byl první výprask, byla svázaná a uvázaná přes židli v předklonu, kdy dostala přes zadek rákoskou, myslel jsem, že to bude na ni moc, ale spletl jsem se, po výprasku ji po stehnech tekla šťáva z kundy jako vodopád, tak mokrou jsem ji ještě neviděl i když při orgasmu dokáže i stříkat. Pochopili jsme, že Miládku tato submisivní role vzrušuje a že v hloubi duše chce být tou nejhorší děvkou na mučení i když v životě byla jiná. Tak jsme se domluvili, že Miládku trochu potrápíme, po divočinách, které jsme spolu zažili, bylo na čase provést něco, co by Miládku trochu více uspokojilo a hodně dlouho si pamatovala. Jednoho dne tedy Alex přijel a naložil nás do auta, jeli jsme k jednomu známému na chatu, to ale Milada nevěděla, myslela, že jedem na jeho chatu, moc se jí sice nechtělo, ale v duši se těšila, jak si zase zašukáme ve třech. Už když jsme vyjeli, tak si musela Milada sednou na sedadlo spolujezdce a já dozadu, po cestě jí nařídil, aby si sundala podprsenku a kalhotky, moc se jí do toho nechtělo, ale poslechla, měla na sobě jen sukýnku do půlky stehen a volné tričko, Alex jí řekl, aby dala ruce za sedadlo, což udělala a mě podal pouta abych jí zamknul ruce. Jeho přání jsem provedl, pak mi podal obojek a dva menší obojky, řekl, ať jí je dám kolem krku a ty dva menší na její vemena, strašně mě vzrušilo, jak se bavil o jejích prsech. Obojek jsem jí nasadil a strčil jsem pod tričko ruce, začal jsem jí dávat ty obojky na prsa, Alex mě chvíli po očku sledoval a pak zastavil. Vždyť nic nevidíš, jak jí to dáváš na ty její vemena povislý. Vyhrnul jí tričko tak, že jí ho dal za hlavu, objevili se její prsa a vlastně celá polovina jejího těla, vzal roubík, dal jí ho do pusy a zapnul za zátylkem, se slovy, abys nás nerušila kurvičko. Pak vzal obojky, které jsem zapnul kolem Miladiných prsou těsně u hrudního koše a mou jemnou práci dotáhl, až Milada kňučela bolestí, měla prsa surově stažená tak, že stály rovně od těla, dvě teď už lehce fialové koule na dvou stopkách, tak se to dělá a pleskl ji přes tyto prsa, její vemena se fackou prohnuly dolů a pak vyskočili nahoru. Alex se usmál a prohlásil, že jsou jako dva fackovací balony, mezi nohy jí vrazil vibrátor, který se jen opřel o kundičku, dráždil jí poštěváka, Miladka sténala vzrušením a bolestí od prsou. Jen se usmál a prohlásil, že takto se musí s kravičkou. Rozjeli jsme se, Milada sice vzrušením přivírala oči, ale zděšeně se na něho podívala, jelikož jí nezakryl prsa, kdokoli ji mohl takto vidět a poznat. Alex zastavil na parkovišti a dal mi klíče od dodávky, že ji potřebuje zavést k té chatě, sice nerad, ale nezbylo mi než vystoupit a nechat Miladu s Alexem samotnou. Alex se na mě díval a viděl, jak můj ocas pod kraťasy stojí, usmál se neboj ještě si užiješ, co s ní chceš dělat? Ptal jsem se ho, neboj, vše, co jí budu dělat, ti pošlu a na chatě u toho budeš, po těch slovech nastoupil a odjel. Než jsem našel dodávku, než se mi podařilo odjet, uplynula delší doba a já je ztratil z dohledu. V duchu jsem si jen představoval, co s ní asi Alex dělá, říkal jsem si, že ho asi musí kouřit.
Já: Jel jsem už delší dobu, když přišla první zpráva od Alexe, dychtivě jsem ji otevřel text byl jasný: „začínáme vydělávat“, nechápal jsem do té doby, než jsem otevřel přílohu, byla tam Miladka stočená do boku, hlava v okýnku, na svých prsech měla cizí ruce a prsa byly bolestivě mačkány a natahovány, nejhorší ale bylo, když jsem viděl ocas v její puse zaražený až po koule. Pochopil jsem, že dostává zabrat. Nevěděl jsem, co mám dělat, ocas mi z toho stál jako svíce, ale uvědomoval jsem si, že nemám kontrolu nad tím, abych tomu mohl zabránit a že Alex si s ní dělá, co chce. Na jedné straně jsem byl strašně vzrušený, ale na druhé jsem měl strach o Miládku a jejímu postoji ke skupinovému sexu, a i jsem žárlil. Byly to protichůdné pocity. Další fotky chodili průběžně, viděl jsem, jak pokaždé byl v její puse jiný chlap, posílal mi fotky, jak má v puse semeno, a nakonec mi poslal její rudé oteklé prsa, bolavé od mučení, její ulepený obličej od hromady spermatu. I její kundičku, která byla taktéž celá rudá od mučení, z obrázků jsem ale pochopil, že ji nenechal ošukat, čemuž jsem byl rád. Nemohl jsem se ani soustředit na jízdu, jak jsem byl vzrušený a naštvaný že u toho nejsem.
compact
Příspěvky: 120
Registrován: úte 08. bře 2016 16:30:56
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od compact »

...parádní, očekávám pokračování
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od vinklar »

Wau👍 Dost dobrý
marmax
Příspěvky: 75
Registrován: stř 27. led 2016 11:45:35
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Mučená a ponižovaná manželka

Příspěvek od marmax »

citelna povidka, tohle nechat zazit tu moji a jeste kdyby ji poradne naplnili obe dirky, pak sledovat jak z tece spousta semene
Odpovědět

Zpět na „Fórum extrémy a prasárny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Arnema, istonasjevela, Pozeram69, subik97 a 80 hostů