Zrození cuckolda

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
Jiricek
Příspěvky: 1
Registrován: sob 19. zář 2020 8:08:01
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Hledám hotwife

Zrození cuckolda

Příspěvek od Jiricek »

Předem se omlouvám za případné překlepy, špatnou interpukci či pravopisné chyby ;)

Zrození cuckolda

Jsem ženatý devět let. Mojí ženě, Kláře, je pětatřicet let a je to drobná štíhlá brunetka. V raném mládí se věnovala plavání, takže má sportovní postavu s malými, ale pevnými ňadry, kterou i teď udržuje pravidelnou návštěvou fitness centra.
Já jsem o osm let starší, také spíš drobnější, hubené postavy.
O našem sexuálním životě by se dalo říct, že se neliší od života našich vrstevníků s malou výjimkou: oba máme rádi trojku žena – dva muži. Klárku vzrušuje mít jen pro sebe dva ocasy a mě zase vidět ji, jak sténá rozkoší pod cizím mužem. Máme stálého přítele, se kterým se nepravidelně scházíme.
Náš sex s ním by se dal nazvat klasickým, žádné sado - maso, žádná submisivita, žádné hrátky typu Pán – otrokyně nebo naopak.
Až donedávna.
Volal mi náš kamarád Dominik, který žil v cizině, že zase přijede na pár dní do Čech a jestli by nás nemohl navštívit, že prý by nás rád viděl.
„Klidně zítra,“ řekla Klára, když jsem jí o jeho telefonátu říkal. Seděla při tom v našem obývacím pokoji a pila své oblíbené víno.
„A řekni mu, že u nás může i přespat, jestli bude chtít,“ doplnila.
Pak se napila a pronesla jako by nic: „Dominik byl vždycky hezkej chlap, alespoň co si pamatuju. Vždycky se mi líbil a myslím, že i já jemu.“
Podíval jsem se na ní a zahlédl šelmovské ohníčky v jejích očích.
„Počkej, ty myslíš....“
„A ty bys byl proti?“ zeptala se nevinně.
„No jasně, že ne,“ odvětil jsem a cítil, že mi penis při té představě tvrdne.
„A jak to chceš udělat? Co když nebude Dominik chtít?“
„To nech na mně,“ řekla Klára. „A mimochodem, tentokrát to bude trošku jiný.“
„Jak, jiný?“
„Uvidíš. Nech se překvapit. Tuhle jsem četla na netu docela zajímavou povídku, která mě dost zaujala a chtěla bych něco vyzkoušet.“
„Tak nenapínej!“
„Ne, až zítra,“ odpověděla Klára. „Jen mu musíš slíbit, že mě budeš ve všem poslouchat.“
To jsem slíbil samozřejmě rád.
Druhý den večer jsme tedy seděli všichni tři u nás v obýváku, popíjeli a vesele debatovali o všem možném.
Dominik se ani moc nezměnil. Pořád to byl vysoký udělaný muž s modrýma očima a černými hustými vlasy.
„No a co ty?“ zeptala se ho najednou Klára a naklonila se blíž k němu. Měla na sobě krátké černé šaty, které spíš víc odkrývaly, než zahalovaly a já si všiml, že chudák Dominik neví, co s očima.
„Jak ti klape manželství?“
„Ale to víš,“ odpověděl. „Po deseti letech už je to spíš taková rutina. Tedy ne, že bych si stěžoval, to ne.“
„Jasně,“ řekla Klára a podívala se mu přímo do očí. „A tak by se to mělo občas trochu zpestřit, ne?“
„Jak, zpestřit?“ řekl nechápavě Dominik.
Klára se místo odpovědi obrátila na mě. „Miláčku, došly mi cigarety a doma žádný nemám. Neskočil bys mi, prosím, dolů do večerky jedny koupit?“ řekla.
Došlo mi, že chce být s Dominikem sama a vzrušením jsem polkl.
„Už běžím, lásko.“
Když jsem se asi po čtvrthodině vrátil seděli Klára s Dominikem na gauči blíž u sebe a já si všiml, že on má ruku kolem jejího pasu a ona svou ruku položenou na jeho stehně.
„Tady máš ty cigarety, miláčku,“ řekl jsem.
„Díky,“ řekla.
Chtěl jsem se posadit vedle ní, ale Klára mě zarazila.
„Zůstaň stát,“ řekla velitelsky.
„Prosím?“ zeptal jsem se.
„Jak jsem řekla, zůstaň stát. Nesedej si.“
Překvapeně jsem tedy zůstal stát před nimi.
Klára se pohodlně opřela, přičemž začala hladit Dominikův rozkrok, a pokračovala: „Pamatuješ, jak jsi mi včera slíbil, že uděláš všechno, co ti řeknu?“
„No ano,“ přitakal jsem.
„Tak ta chvíle právě nastala. Svlíkni se!“
„Cože?“
„Prostě se svlíkni! Do naha! Tady Dominik chce vidět, čím mě klátí jeho kamarád.“
Podíval jsem se na Dominika. Ten se jen pobaveně usmíval a nic neříkal.
„Dělej!“
Váhavě jsem se svlékal. Celá ta situace mi přišla ponižující, ale k mému překvapení jsem začal cítit i vzrušení.
Najednou jsem stál před nimi nahý s částečně ztopořeným penisem.
„Co myslíš,“ řekla Klára Dominikovi. „Může mě tohle uspokojit?“
„Není to špatný, ale já mám větší.“ řekl Dominik.
„Tak se podíváme,“ řekla Klára a rozepla mu zip u kalhot. Sáhla rukou dovnitř a vytáhla Dominikův penis.
„Páni,“ řekla obdivně.
Jeho úd byl o dost větší, než můj. Už mu pěkně stál a já viděl jeho modrofialový velký žalud a krví naběhlé žíly po obvodu.
„Pěknej, viď?“ otočila se na mně Klára. „Chtěla bych ho ochutnat.“
Naklonila se k němu a chtěla ho vzít do úst, ale Dominik ji zarazil.
„Počkej,“ řekl. „Nejdřív chci ochutnat já tebe.“
Položil si Kláru na gauč vedle sebe a vyhrnul jí sukni. Neměla na sobě kalhotky a všiml jsem si, že její vyholená kundička se už leskne krůpějemi vzrušení.
„No a co bude dělat on?“ ukázala Klára na mě. „Přece ho tam nenecháme jen tak stát. Co kdyby zatím ochutnával on tebe?“
„No proč ne,“ souhlasil Dominik.
„Tak šup, manžílku. Běž se postarat o Dominikovo péro, ať je hezky pořád připravené pro tvojí Klárku,“ vyzvala mě Klára.
Kdyby mi to někdo předtím řekl, nikdy bych nevěřil, že ho poslechnu. Poslušně a jako ve snách jsem si klekl před gauč a vzal do ruky jeho penis.
„Nezapomeň taky na koule,“ ušklíbl se Dominik, naklonil se ke Kláře a začal jí lízat.
Vzal jsem si ho do pusy a začal kouřit. Byl opravdu velký. Sál jsem a objížděl mu jazykem žalud jako nějaká děvka, rukama mnul jeho naběhlé koule a občas je pocumlal.
Nevím, jak dlouho to trvalo. V obýváku bylo slyšet jen Klářino hlasité vzdychání a Dominikovo občasné slastné zamručení.
Najednou se Dominik zvedl.
„Stačí,“ řekl mi.
Vzal Kláru za ruce a zvedl jí z gauče.
Naznačil jí, ať se svlékne a sám se začal svlékat také.
„Lehni si na gauč,“ poručila mi Klára, když byli oba nazí. „Na záda!“
Poslechl jsem. Klára si sedla rozkrokem nad můj obličej, zády k němu a prohnula se na všechny čtyři jako kočka. Vzala mi ruky koule a pevně je stiskla, až to zabolelo.
„Teď mě lízej ty,“ řekla mi, „a Dominik mě už konečně ošuká, už ho chci v sobě cítit.“
Dominik na nic nečekl, přistoupil ke Kláře zezadu a vrazil jí ho tam.
„Jo,“ hekla slastně Klára. „A ty lízej, dělej!“
Dominik začal tvrdě přirážet. Já mezitím lízal její roztaženou kundičku i jeho penis a cítil, jak mi jeho koule naráží do hlavy. Na obličej mi stříkaly Klářiny milostné šťávy, bolela mě varlata, jak mi je Klára v návalu vzrušení tiskla stále silněji, ale zároveň jsem byl nevýslovně vzrušený.
Klára najednou začala velmi hlasitě vzdychat a zvrátila hlavu dozadu. Neklamná známka blížícího se orgasmu
„Áááááá....jóóó,“ křičela rozkoší a celá ztuhla jako v křeči.
Pak se po chvíli uvolnila a položila mi hlavu na břicho. Dominik přestal přirážet.
„Uf, to bylo super!“ řekla.
Pak zvedla hlavu směrem k Dominikovi. „Nádhera,“ řekla mu.
Dominik vysunul penis z její kundičky, ale zůstal stát nade mnou.
„A co já?“ zeptal se. „Chtěl bych tě vystříkat.“
„Ne,“ řekla mu Klára. „Mám lepší nápad. A bude to takový bezpečný sex,“ zasmála se.
Slezla ze mě a otočila se.
„Posaď se, mužíčku,“ vyzvala mě rázně. „Dominik se ti pěkně vystříká do pusinky, ať taky víš, jak to chutná.“
Bez protestů jsem se posadil a Dominik se postavil přede mě s trčícím penisem před mým obličejem.
Klára vzala jeho ocas do ruky a nasměrovala mi ho do úst. Opět jsem sál jeho žalud mokrý od Klářiny kundičky a Kláru mu ho mezitím jednou rukou honila a druhou mnula jeho koule.
Náhle Dominik zachrčel a chytil mě oběma ruka za hlavu. Prudce mi vrazil péro hluboko do krku a pevně mě držel. Skoro jsem se začal dusit a vyhrkly mi slzy do očí. Dominik začal stříkat. Do hrdla mi stékalo jeho sperma, měl ho velkou dávku a mě nezbylo nic jiného než je polykat.
Připadal jsem si hrozně ponížený: na jazyku chuť jeho spermatu a před sebou svojí nahou ženu, která stála a pobaveně mě pozorovala. Zároveň mi ale můj vlastní penis říkal, že se mu hrozně líbilo být sexuální hračkou.
Chvíli takhle Dominik nehnutě stál a pak mi vyndal penis z úst a posadil se vedle mě.
„Paráda,“ řekl udýchaně Kláře. „Nevěděl jsem, že máš tak šikovného manžela.“
„Neboj, on taky ne,“ zasmála se Klára. „A to noc ještě nekončí. Ještě mám nějaké nápady v záloze....“
++cuckoldkarel++
Příspěvky: 97
Registrován: sob 31. pro 2016 9:35:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Zrození cuckolda

Příspěvek od ++cuckoldkarel++ »

Bomba.Pokracuj prosim.
Grif
Příspěvky: 59
Registrován: ned 12. srp 2018 10:26:00
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Zrození cuckolda

Příspěvek od Grif »

Super .Nemůžu jse dockat pokracovani.
Mildas
Příspěvky: 153
Registrován: pon 18. bře 2019 11:01:52
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad svoji zenu ukazuji a pujcuji, myslim ze moja to ma ráda taky ale tvrdi, ze to dela kvuli mne
Bydliště: Hustopece u brna

Re: Zrození cuckolda

Příspěvek od Mildas »

A mám ho tvrdyho
bozihovadko
Příspěvky: 466
Registrován: pát 25. říj 2019 6:55:52
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1849

Re: Zrození cuckolda

Příspěvek od bozihovadko »

Pěkná povídka, takové mám rád.
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Zrození cuckolda

Příspěvek od vinklar »

No to je síla co ještě si na manžela vymyslela?
Sub999
Příspěvky: 16
Registrován: pon 14. říj 2019 7:40:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Zrození cuckolda

Příspěvek od Sub999 »

Super povídka, určitě pokračuj.
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: Zrození cuckolda

Příspěvek od hotpair40 »

Super len pokracuj dalej uz ho mam ako kamen
Uživatelský avatar
Jaroslavo
Příspěvky: 278
Registrován: čtv 04. zář 2014 13:11:08
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Milence máme :-)
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=297
Bydliště: Čechy

Re: Zrození cuckolda

Příspěvek od Jaroslavo »

Super povídka! Chci pokračování ;)
Omega321
Příspěvky: 13
Registrován: stř 17. bře 2021 7:11:13
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Zrození cuckolda

Příspěvek od Omega321 »

Skoda ze to nema pokracovanie.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 123jensex, Drakujec1, Holzer, Judy31, Kama, makak, Moravaaacek, povzneseny, smartin, Subasluha a 255 hostů