Soutěž - střik do dálky

Blacksmith
Příspěvky: 127
Registrován: ned 02. dub 2017 17:02:53
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1390
Kontaktovat uživatele:

Re: Soutěž - střik do dálky

Příspěvek od Blacksmith »

Mám spodní část žaludu rozšířenou až k uzdě. Stříkání jako takové tedy už není možné. Vycáknu se tím rozšířením ale do dálky max na zápěstí a břicho. Dříve klasika jako každý. 🤣🤣🤣
taylor17
Příspěvky: 71
Registrován: stř 03. pro 2014 19:35:48
Pár slov o nás: Zkušenosti již mám a rád bych našel po delší době fajn rozumný pár z Novojičínska a okolí či Prahy.

Re: Soutěž - střik do dálky

Příspěvek od taylor17 »

No, já i dnes když jsem nadržený tak vpohodě postříkám polovičku když leží od pičky až po vlasy :-) Ale nikdy jsem to neměřil :-D
Robin
Příspěvky: 102
Registrován: pon 05. říj 2015 1:24:21
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Soutěž - střik do dálky

Příspěvek od Robin »

Blacksmith píše: čtv 04. srp 2022 11:37:27 Mám spodní část žaludu rozšířenou až k uzdě. Stříkání jako takové tedy už není možné. Vycáknu se tím rozšířením ale do dálky max na zápěstí a břicho. Dříve klasika jako každý. 🤣🤣🤣
jo to znám, jeden můj Pán měl to samé, on nestříkal ale tekl, a byl schopen natéci skoro plný malý panák
jak123
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. říj 2017 18:43:51
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Soutěž - střik do dálky

Příspěvek od jak123 »

Když jsem v mládí musel před výstřikem vytahovat, abych manželku neoplodnil, stěžovala si, že chce udělat v pupku spermajezero a ne chytat semeno do očí.
Dneska by byla spokojená, ale už můžu v klidu semenit do ní.
Nicméně kdo chce stříkat slušnou dávku i po padesátce, může na německém Amazonu koupit volně prodejné tablety pro posílení plodnosti. Nejsou překvapivě vůbec špatný. Pokud chcete info, stačí poslat SZ.
Sparcofill5
Příspěvky: 20
Registrován: ned 12. dub 2020 9:33:14
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Soutěž - střik do dálky

Příspěvek od Sparcofill5 »

Ahoj pošli odkaz prosím diky
Jezevcik66
Příspěvky: 571
Registrován: sob 18. pro 2021 22:13:32
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Kontaktovat uživatele:

Re: Soutěž - střik do dálky

Příspěvek od Jezevcik66 »

Před pár lety jsem měl fakt rajc holku,
Po jednom čísle ležela na břiše a to mě vzrušilo, vzal jsem ji vleže zezadu a ve finále přestříkl hlavu až na zeď.
I když byla menší, dodnes nechápu :shock:
Dnes dám v ideálním případě při silném nabuzení půlmetr, ale často ani ne půlku :(
Jj, holt léta se hlásí. Ani s množstvím nejsem zrovna spokojen - nejspíš to souvisí - není moc co a tak je to jen krátký střik.

Obrázek
Obrázek
Pod stejným nickem na Amatérech ;-)
Bobrik
Příspěvky: 642
Registrován: sob 13. říj 2018 12:23:38
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Soutěž - střik do dálky

Příspěvek od Bobrik »

Jezevcik66 píše: čtv 04. srp 2022 19:42:50 Před pár lety jsem měl fakt rajc holku,
Po jednom čísle ležela na břiše a to mě vzrušilo, vzal jsem ji vleže zezadu a ve finále přestříkl hlavu až na zeď.
I když byla menší, dodnes nechápu :shock:
Dnes dám v ideálním případě při silném nabuzení půlmetr, ale často ani ne půlku :(
Jj, holt léta se hlásí. Ani s množstvím nejsem zrovna spokojen - nejspíš to souvisí - není moc co a tak je to jen krátký střik.

Obrázek
Obrázek
Dobrý kanon a střik 💦👍
Bobrik
Příspěvky: 642
Registrován: sob 13. říj 2018 12:23:38
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Soutěž - střik do dálky

Příspěvek od Bobrik »

Bobrik píše: čtv 04. srp 2022 20:35:06
Jezevcik66 píše: čtv 04. srp 2022 19:42:50 Před pár lety jsem měl fakt rajc holku,
Po jednom čísle ležela na břiše a to mě vzrušilo, vzal jsem ji vleže zezadu a ve finále přestříkl hlavu až na zeď.
I když byla menší, dodnes nechápu :shock:
Dnes dám v ideálním případě při silném nabuzení půlmetr, ale často ani ne půlku :(
Jj, holt léta se hlásí. Ani s množstvím nejsem zrovna spokojen - nejspíš to souvisí - není moc co a tak je to jen krátký střik.

Obrázek
Obrázek
Dobrý kanon a střik 💦👍
Dej video jak strikaš 👀
Imationn123
Příspěvky: 26
Registrován: ned 06. čer 2021 9:59:49
Role ženy: ženu nemám
Pár slov o nás: Mam rad dominantni zeny.. najde se pár?

Re: Soutěž - střik do dálky

Příspěvek od Imationn123 »

Blacksmith píše: čtv 04. srp 2022 11:37:27 Mám spodní část žaludu rozšířenou až k uzdě. Stříkání jako takové tedy už není možné. Vycáknu se tím rozšířením ale do dálky max na zápěstí a břicho. Dříve klasika jako každý. 🤣🤣🤣
Jak to myslis rozsirenou ?
Listow23
Příspěvky: 118
Registrován: pát 17. črc 2020 9:52:45
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár strašně mě vzrušuje ze pritelkyni postříkaná cizí chlap

Re: Soutěž - střik do dálky

Příspěvek od Listow23 »

Hodte fotky
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů