Moja zena ma práve sex

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
skadia
Příspěvky: 93
Registrován: čtv 04. lis 2021 9:30:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Sme začínajúci pár,hľadáme niekoho k nám. Hlavne pre manželku

Re: Moja zena ma práve sex

Příspěvek od skadia »

jjabrams píše: pon 13. čer 2022 20:12:28 Dnes jde žena opět. A opět punčochy. Nevím, kam jde, nevím, s kým jde, ale poslala mi fotku. Jak dojedu domů, zapnu tanky a budu na ni čekat.
Závidím ti, chcel by som to tiež zažívať
jjabrams
Příspěvky: 146
Registrován: pon 02. lis 2020 15:09:07

Re: Moja zena ma práve sex

Příspěvek od jjabrams »

kohout50 píše: pon 13. čer 2022 20:22:35
jjabrams píše: pon 13. čer 2022 20:12:28 Dnes jde žena opět. A opět punčochy. Nevím, kam jde, nevím, s kým jde, ale poslala mi fotku. Jak dojedu domů, zapnu tanky a budu na ni čekat.
Pak se pochlub, až se vrátí domů
Takhle ta kurva odešla. Po návratu kolem půlnoci byla sice navátá, ale už ve dveřích hlásila neúspěch. Prý zalovila v až příliš mladých vodách, borec obkroužil jazykem dvorec a stříkl si do trenýrek.

Nemohl jsem akceptovat, že je čubka nadržená, takže hned ještě v předsíni dostala pokyn namazat si anál a dostavit se do ložnice. Tam jsem vykonal trest.


Obrázek
Kaundalista2
Příspěvky: 270
Registrován: pon 30. led 2017 7:57:17

Re: Moja zena ma práve sex

Příspěvek od Kaundalista2 »

No hlavně že jí věříš 😆Moje taky byla s jedním od 20 hod do 2 rána taky tvrdila nic jen ruční práce 😆 Postupem času přiznala že ji mrdal třikrát 😆👍
jjabrams
Příspěvky: 146
Registrován: pon 02. lis 2020 15:09:07

Re: Moja zena ma práve sex

Příspěvek od jjabrams »

Kaundalista2 píše: úte 14. čer 2022 18:21:50 No hlavně že jí věříš 😆Moje taky byla s jedním od 20 hod do 2 rána taky tvrdila nic jen ruční práce 😆 Postupem času přiznala že ji mrdal třikrát 😆👍
Hele jo, věřím, říkáme si tyhle věci. Ví, že by mi to nevadilo.
Ja-i-Ty
Příspěvky: 54
Registrován: sob 16. čer 2018 3:05:33
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsem něco mezi cuckoldem a kandaulistou, chci aby žena měla milence, případně se milovala i s jinými muži, ta to neodmítá

Re: Moja zena ma práve sex

Příspěvek od Ja-i-Ty »

kohout50 píše: pon 13. čer 2022 2:24:39
Ja-i-Ty píše: ned 12. čer 2022 23:17:15 Prave pred chvili dosla z loznice kde travi noc s milencem aby mi donesla dat ochutnat jeji cerstve vystrikanou kundicku ..... nadhera. Ted si to v tom pozitku udelam jeste ja.
Šikovná samička 👍
Jo to skutecne je, my defakto zijeme ve trech milenec s ni spava v loznici a ja v obyvaku. Moc casto s ni nespi, neni kdy protoze milenec ma prednost (vetsi pero, lip suka a dyl vydrzi) vetsinou tak 1 az 2 krat za mesic kdyz milenec neni doma tak me do sebe pusti, ale casto mi nechava projet prstiky jeji vytrikanou kundicku a nekdy me necha i ochutnat. K dokonalosti uz chybi jen klicka, sice jsme zkouseli, ale zena na to moc neni.
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Moja zena ma práve sex

Příspěvek od kohout50 »

Ja-i-Ty píše: úte 14. čer 2022 23:26:03
kohout50 píše: pon 13. čer 2022 2:24:39
Ja-i-Ty píše: ned 12. čer 2022 23:17:15 Prave pred chvili dosla z loznice kde travi noc s milencem aby mi donesla dat ochutnat jeji cerstve vystrikanou kundicku ..... nadhera. Ted si to v tom pozitku udelam jeste ja.
Šikovná samička 👍
Jo to skutecne je, my defakto zijeme ve trech milenec s ni spava v loznici a ja v obyvaku. Moc casto s ni nespi, neni kdy protoze milenec ma prednost (vetsi pero, lip suka a dyl vydrzi) vetsinou tak 1 az 2 krat za mesic kdyz milenec neni doma tak me do sebe pusti, ale casto mi nechava projet prstiky jeji vytrikanou kundicku a nekdy me necha i ochutnat. K dokonalosti uz chybi jen klicka, sice jsme zkouseli, ale zena na to moc neni.
Dobře ona, šikovná kunda hihi
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Moja zena ma práve sex

Příspěvek od kohout50 »

jjabrams píše: úte 14. čer 2022 17:43:39
kohout50 píše: pon 13. čer 2022 20:22:35
jjabrams píše: pon 13. čer 2022 20:12:28 Dnes jde žena opět. A opět punčochy. Nevím, kam jde, nevím, s kým jde, ale poslala mi fotku. Jak dojedu domů, zapnu tanky a budu na ni čekat.
Pak se pochlub, až se vrátí domů
Takhle ta kurva odešla. Po návratu kolem půlnoci byla sice navátá, ale už ve dveřích hlásila neúspěch. Prý zalovila v až příliš mladých vodách, borec obkroužil jazykem dvorec a stříkl si do trenýrek.

Nemohl jsem akceptovat, že je čubka nadržená, takže hned ještě v předsíni dostala pokyn namazat si anál a dostavit se do ložnice. Tam jsem vykonal trest.


Obrázek
:-) Občas se to stává, že se milenec udělá dřív, než je zdrávo haha. Dobře jsi čubku potrestal 👍
jjabrams
Příspěvky: 146
Registrován: pon 02. lis 2020 15:09:07

Re: Moja zena ma práve sex

Příspěvek od jjabrams »

Již dva dny jsme v Bulharsku v jednom takovém fajn hotelu, nic extra nóbl, ale 4+ hvězdy má oprávněně.
Včerejšek byl okořeněn manželčiným tokáním s takovým mladým portýrem, který tu pracuje. Manželka je na mladší a tento ji očividně oslovil. Dneska má zase službu a ta od 15:00 (místního času) končí. Žena je s ním domluvena na projížďku jeho na místní poměry honosným povozem po místních horách. Tak jsem zvědav, jak to dopadne, protože včera jsem tu štětku vymrdal pomalu do bezvědomí a ráno ještě nemohla pořádně chodit. Sdělila mi nicméně při obědě, že pokud ji hezky rozbrnká, tak se možná nechá do prdelky, ačkoliv nevím, jak moc ochotně toto místní borci provozují. A druhá věc - přes tu její zadnici se dostat tak hluboko, aby se udělala, je docela kumšt a chce to delší péro. Snad je mladej vybaven...
martinacek
Příspěvky: 260
Registrován: čtv 19. led 2017 21:04:08
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1348

Re: Moja zena ma práve sex

Příspěvek od martinacek »

Dnes večer ma moje žena po několika měsících půstu rande. Tak držte palce ať to vyjde. A potom vse napisu.
Superb
Příspěvky: 52
Registrován: sob 30. dub 2022 16:37:13
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Prý příjemný zralý muž..

Re: Moja zena ma práve sex

Příspěvek od Superb »

jjabrams píše: úte 14. čer 2022 17:43:39
kohout50 píše: pon 13. čer 2022 20:22:35
jjabrams píše: pon 13. čer 2022 20:12:28 Dnes jde žena opět. A opět punčochy. Nevím, kam jde, nevím, s kým jde, ale poslala mi fotku. Jak dojedu domů, zapnu tanky a budu na ni čekat.
Pak se pochlub, až se vrátí domů
Takhle ta kurva odešla. Po návratu kolem půlnoci byla sice navátá, ale už ve dveřích hlásila neúspěch. Prý zalovila v až příliš mladých vodách, borec obkroužil jazykem dvorec a stříkl si do trenýrek.

Nemohl jsem akceptovat, že je čubka nadržená, takže hned ještě v předsíni dostala pokyn namazat si anál a dostavit se do ložnice. Tam jsem vykonal trest.


Obrázek
Ale nožky má krásný
Odpovědět