Moja zena ma práve sex

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
Petrpav30
Příspěvky: 166
Registrován: pon 03. zář 2018 17:54:49
Pár slov o nás: Mladý štíhlý pár.

Re: Moja zena ma práve sex

Příspěvek od Petrpav30 »

Jaguar69 píše: čtv 30. čer 2022 21:15:02 Ahojte aj moja frajerka dnes mala sex s iným
Poprvé ? Plánované ?
Katkincuck
Příspěvky: 16
Registrován: stř 20. led 2021 11:59:05
Role muže: je CUCKOLD

Re: Moja zena ma práve sex

Příspěvek od Katkincuck »

Moja je dnes opäť s frajerom . A práve mi písala že už ju druhýkrát osukal pri aute niekde na parkovisku
zuaro
Příspěvky: 24
Registrován: pon 23. lis 2015 10:45:35
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moja zena ma práve sex

Příspěvek od zuaro »

Ahoj vsichni kolegové. Jsme s manželkou pravě na dovolené v Turecku a dnes jsme si koupily v hotelu 5x kompletni mix masáž. Dne odpoledne byla prvni, u mě masérka cca 25 let, nic nepřístojného. Manželku masíroval muž tak 50 let a ten se naopak vůbec zpátky nedržel. Manželka přišla cela rudá po hodině a púl, s tim, že kromě postěváčku ji masíroval všude. Prsa i pipinku. Nakonec z ni vylezlo, že přímo na čárku ji nezajel, ale mezi pulkami i okolo pipiny ji masiroval dost intenzivně. Prý si připadala jako na erotické masáži. Orgasmus neměla, ale prý proto, že se držela zpátky. Kdyby prý povolila, povedlo by se :-) Oba máme jestě 4 masáže, tak jsem zvědavý, kam si on dovolí zajit při těch dalších.
skadia
Příspěvky: 93
Registrován: čtv 04. lis 2021 9:30:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Sme začínajúci pár,hľadáme niekoho k nám. Hlavne pre manželku

Re: Moja zena ma práve sex

Příspěvek od skadia »

ahojte priatelia.musim sa podelit s Vami o radostnu novinu.moja manzelka po viacerich nevydarenych pokusoch ma konecne sex so svojim dlhodobejsim priatelom.nie som doma a priznam,ze som ju v tom vcera vecer povzbudzoval a ona mu este vecer napisala a dnes mi poslala spravu,ze ide k nej.uz druhu hodinu sa neozvala,tak dufam,ze si to pekne uziva a odteraz to bude u nas vzdy takto.rad by som bol nabuduce pri tom,ale mozno je na to este priskoro.vsak uvidime a ak,pochvalim sa tuna.pekny vecer vsetkym
drnox
Příspěvky: 25
Registrován: sob 23. srp 2014 9:44:03

Re: Moja zena ma práve sex

Příspěvek od drnox »

skadia píše: sob 09. črc 2022 18:03:27 ahojte priatelia.musim sa podelit s Vami o radostnu novinu.moja manzelka po viacerich nevydarenych pokusoch ma konecne sex so svojim dlhodobejsim priatelom.nie som doma a priznam,ze som ju v tom vcera vecer povzbudzoval a ona mu este vecer napisala a dnes mi poslala spravu,ze ide k nej.uz druhu hodinu sa neozvala,tak dufam,ze si to pekne uziva a odteraz to bude u nas vzdy takto.rad by som bol nabuduce pri tom,ale mozno je na to este priskoro.vsak uvidime a ak,pochvalim sa tuna.pekny vecer vsetkym
Džím palce,ať to vyjde a pak dej vědět,jak to dopadlo! ;)
Šulek007
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 29. dub 2021 23:44:13
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moja zena ma práve sex

Příspěvek od Šulek007 »

Tak já jsem před chvílí došel z návštěvy od sousedů (sousedky). Klasický případ kdy si manžílek zajde raděj na pivko s kámošem, než aby své nadržené manželce pořádně projel a vystříkal kundičku. Já to pak za takové flákače musím dohánět. No nezlobím se 😁 někdo má prostě raděj ty vdolky než holky.
Mildas155
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 23. čer 2022 11:24:00
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moja zena ma práve sex

Příspěvek od Mildas155 »

zuaro píše: sob 09. črc 2022 16:16:42 Ahoj vsichni kolegové. Jsme s manželkou pravě na dovolené v Turecku a dnes jsme si koupily v hotelu 5x kompletni mix masáž. Dne odpoledne byla prvni, u mě masérka cca 25 let, nic nepřístojného. Manželku masíroval muž tak 50 let a ten se naopak vůbec zpátky nedržel. Manželka přišla cela rudá po hodině a púl, s tim, že kromě postěváčku ji masíroval všude. Prsa i pipinku. Nakonec z ni vylezlo, že přímo na čárku ji nezajel, ale mezi pulkami i okolo pipiny ji masiroval dost intenzivně. Prý si připadala jako na erotické masáži. Orgasmus neměla, ale prý proto, že se držela zpátky. Kdyby prý povolila, povedlo by se :-) Oba máme jestě 4 masáže, tak jsem zvědavý, kam si on dovolí zajit při těch dalších.
paráda,hned se mi postavil ať se holka nechá,vždyt ten borec ju uz v zivote neuvidí
Listow23
Příspěvky: 118
Registrován: pát 17. črc 2020 9:52:45
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár strašně mě vzrušuje ze pritelkyni postříkaná cizí chlap

Re: Moja zena ma práve sex

Příspěvek od Listow23 »

Mildas155 píše: ned 10. črc 2022 3:54:33
zuaro píše: sob 09. črc 2022 16:16:42 Ahoj vsichni kolegové. Jsme s manželkou pravě na dovolené v Turecku a dnes jsme si koupily v hotelu 5x kompletni mix masáž. Dne odpoledne byla prvni, u mě masérka cca 25 let, nic nepřístojného. Manželku masíroval muž tak 50 let a ten se naopak vůbec zpátky nedržel. Manželka přišla cela rudá po hodině a púl, s tim, že kromě postěváčku ji masíroval všude. Prsa i pipinku. Nakonec z ni vylezlo, že přímo na čárku ji nezajel, ale mezi pulkami i okolo pipiny ji masiroval dost intenzivně. Prý si připadala jako na erotické masáži. Orgasmus neměla, ale prý proto, že se držela zpátky. Kdyby prý povolila, povedlo by se :-) Oba máme jestě 4 masáže, tak jsem zvědavý, kam si on dovolí zajit při těch dalších.
paráda,hned se mi postavil ať se holka nechá,vždyt ten borec ju uz v zivote neuvidí
Pokracuj
zuaro
Příspěvky: 24
Registrován: pon 23. lis 2015 10:45:35
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moja zena ma práve sex

Příspěvek od zuaro »

Tak proběhla masáž č. 2. Dnes ji navic tiskl nějake akupresurní body a docela dost jich bylo jeji čárce. Na pokoji mi ukazovala, kde všude má pokožku mastnou od olejicku a je to kromě cca 1 cm proužku uprostřed jejího klinu naprosto celá jeji pipina. Vezme jeji plavky a proste si je da na stranu a je mu jedno jak se ji zaříznou. Ať vzadu nebo vpředu. A dost se dnes věnoval jejim prsům, včetně bradavek.
Ja zase jen trpěl bolestí:-/ . Aby jsme vše stihli, tak dnes v 17 hodin jdeme na třetí.
exkandaulista
Příspěvky: 1851
Registrován: stř 27. bře 2019 12:14:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Moja zena ma práve sex

Příspěvek od exkandaulista »

Nebojíš se, že se vrátí z hospody dříve a zarazí ti do hlavy sekeru? 8-)
Šulek007 píše: sob 09. črc 2022 22:38:37 Tak já jsem před chvílí došel z návštěvy od sousedů (sousedky). Klasický případ kdy si manžílek zajde raděj na pivko s kámošem, než aby své nadržené manželce pořádně projel a vystříkal kundičku. Já to pak za takové flákače musím dohánět. No nezlobím se 😁 někdo má prostě raděj ty vdolky než holky.
Já třeba nemám problém ženu půjčit, když je to po vzájemné dohodě. Ale přistihnout ji inflagranti při nevěře se sousedem, který ví, že je vdaná, asi bych se neudržel a spáchal něco ošklivého. A to jsem kandaulista. Kdo ví, co se honí hlavou žárlivému chlapovi s pár pivy pod kůží.
Odpovědět