Krámy sukani

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
CuckEss
Příspěvky: 746
Registrován: stř 26. srp 2015 11:33:08
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: moje paní je Ess, hrajeme si zatím slovně, sem tam nějaká uvazovačka
Bydliště: Jesenicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Krámy sukani

Příspěvek od CuckEss »

Moje když má krámy, tak aby se bály i vařečky v šuplíku... Teď když mě drží v páse tak já nic ale vibrátor má plno práce, to je schopna i více jak 6x za den, když je čas
rekordy: bez orgasmu 74 dní
zakulesnaci
Příspěvky: 10
Registrován: pon 13. úno 2023 17:13:34
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krámy sukani

Příspěvek od zakulesnaci »

U nás to bylo z kraje vztahu pro manželku tabu. Postupem času tomu ale přišla na chuť a teď si sex během MS užíváme oba a nejraději hned v prvních 3 silných dní.
Pria
Příspěvky: 372
Registrován: pon 17. říj 2016 19:23:11
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Cítím se asi jako STAG, netoužím po žádném ponižování, jsem spíše dominantní a chci dopřát ženě, aby poznala i další penisy a spermata ve své nádherné vagíně, její věrnost neocením a nestojím o ni.

Re: Krámy sukani

Příspěvek od Pria »

Tak asi to opravdu záleží od typu ženy, ale vsadím se, že je spousta žen jako ta má, které to při krámech mnohem více vzrušuje a mají silnější orgasmy i celkově prožitek. pánové, nebuďte padavky a dopřejte jí to. Myslím, že ona by si většinou dala říci, ale prostě se stydí, že je "špinavá". A tak to není, jen nám ukazuje, že to je fertilní samice :)))
Hunatybrouk
Příspěvky: 326
Registrován: čtv 10. lis 2022 9:52:57
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krámy sukani

Příspěvek od Hunatybrouk »

Špinavá krása :twisted: :twisted: :twisted:
Anpoenitet
Příspěvky: 687
Registrován: čtv 15. říj 2020 8:00:15
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: jsme pár, oba spíše sub, ona méně a zatím nikoho dalšího nechce ...

Re: Krámy sukani

Příspěvek od Anpoenitet »

Cucák1 píše: sob 08. srp 2020 14:12:02 Každá to má jinak. Měl jsem kdysi holku a ta když měla krámy, tak jenom trošku zašpinila, nanejvýš dva dny a v podstatě bylo po všem. Po ní jsem měl jinou a ta zase brutálně krvácela. A tak to má teď i moje žena. Proto je lepší počkat až na druhý, třetí den, to už se dá v pohodě mrdat, pokud teda nejste citlivky. Můj kolega z práce, když vidí kapku krve, tak omdlévá. Tak ten by to asi nedal.
Správný chlap omdlévá jen, když vidí vlastní krev :lol:
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: juras, Manžel s velkým M, pepes33, Pozeram69, revolver a 98 hostů