Poznal tady někdo vaší ženu?

Diskuse o kandaulismu, cuckold v lehké formě (bez extrémů)
Pravidla fóra
- používejte již existující témata, nové téma zakládejte pouze ve vyjímečných případech
- pro diskusi o sobě a svém příběhu si založte deníček ve fóru deníčky - uživatelé Vás potom snadněji najdou a mohou se Vás ptát na konkrétní věci
- PRO EXTRÉMNÍ TÉMATA JE ZDE FORUM EXTRÉMY
Odpovědět
exkandaulista
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Poznal tady někdo vaší ženu?

Příspěvek od exkandaulista »

Má pravdu soudruzi. Všichni svým způsobem máte.
Bohužel, problém je, že někdo založí vlákno s určitým tématem a protože se mu nelíbí, že lidi nepřispívají, tak začne téma měnit. A tak se vyrábí bordel a chaos. Zasáhnout by měl moderátor, nebo admin, ale ten tady není pořád a jak témata bobtnají, už se to pak špatně řeší. Takový OT se musí zarazit hned v úvodu. Těžko teď, nad 170. straně něco napravovat. Možná by stálo za to, kdyby tady fungoval nějaký moderátor z prostého lidu a když ne přímo mazal, aspoň upozornil, že příspěvek je mimo mísu.
Pokud jste si všimli, pár lidí tu takhle funguje a aspoň slovně to tu moderuje. Jako třeba domkanda. Tak mu nenadávejte a radši se zamyslete.

Každopádně, je tady hodně fotek ke kterým autor nepřidal ani přibližnou lokaci. Taková fotka je úplně k hovnu a mohla jít klidně do vlákna FOTKY s prostým dotazem kdo zná?
Nedsto
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA

Příspěvek od Nedsto »

Moji Míšu z Plzně už tu jrden poznal, někdo další?
Obrázek
Alekdass
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Mám rád roli nadřízeného může, nad jiným, který mi poslušně ukazuje svoji ženu.

Příspěvek od Alekdass »

Nedsto píše: čtv 23. kvě 2024 13:34:52 Moji Míšu z Plzně už tu jrden poznal, někdo další?
Obrázek
Hmmm, luxusní kousek! Fakt kus, škoda že je to tak z ruky. Rád bych jí potkal osobně.
RemusA4
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Příspěvek od RemusA4 »

Alekdass píše: čtv 23. kvě 2024 14:26:32
Nedsto píše: čtv 23. kvě 2024 13:34:52 Moji Míšu z Plzně už tu jrden poznal, někdo další?
Obrázek
Hmmm, luxusní kousek! Fakt kus, škoda že je to tak z ruky. Rád bych jí potkal osobně.
To ja bydlim v Plzni a stejně ji neznám :))
lotos
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: není nad vzrušení, když si druzí honí při pohledu na moji ženu. Žena je silně submisivní bisexuálka.

Příspěvek od lotos »

RemusA4 píše: čtv 23. kvě 2024 15:51:17
Alekdass píše: čtv 23. kvě 2024 14:26:32
Obrázek
Věřím tomu, že ani nepoznáš. :roll:
Domkanda
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Příspěvek od Domkanda »

onpropar píše: stř 22. kvě 2024 22:32:24
Domkanda píše: pon 20. kvě 2024 19:29:36 Nic proti, ale umíte číst? Chápete smysl psaného textu? Máte IQ nad 75?

Název vlákna není nějaké složité souvětí, na jehož pochopení by někdo měl potřebovat vystudovat více než třeba šestou třídu ZŠ ... Ta otázka je jednoduchá "Poznal tady někdo vaší ženu?"

A přesto - kdo z posledních třeba 50 příspěvků tu otázku pochopil?
My číst umíme a ty?

Cituju hned z první strany tohoto vlákna:
" Re: Poznal tady někdo vaší ženu?

Příspěvek od taranus » čtv 16. črc 2020 8:03:51
Můžete sem postnout jejich fotky třeba i s krajem kde bydlíte a třeba je někdo pozná ;)"

P.S. taranus založil toto vlákno, tak asi ví jak to myslel ne?
Hm, tam musím přiznat, že část mého pláče je zbytečná. :x
Když vzniklo vlákno, tak jsem sem nechodil, nečetl jsem to tedy celé a průběžně. Jeho název je ale zcela jednoznačný. První příspěvek také.
Pozdější výzvu Taranuse jsem už číst nemusel.

Přesto si dále myslím, že obsah vlákna by měl primárně popisovat jeho název. A když vlákno startovalo, všichni ho pochopili dobře. První výkřik "Zná někdo tuhle?" jsem teď našel až na straně 8 - a pak se to postupně zvrtlo.
Ten název má obrovský potenciál, šlo psát o vzrušení a nejistotě na jedné straně - a o špatných zkušenostech na druhé. Zažil jsem obojí. Většina kandaulistů asi někdy prezentovala fotky a video tak, aby bylo vidět - a ideálně nebylo poznat.
Teď je z toho jen jedna z mnoha galerek, kde se bez ladu a skladu střídají fotky nahé a zcela civilní. K tomu komentáře fotek (na to je tady přeci také extra jiné vlákno), kdy hezká ženská je 6x odcitovaná. Navíc "znáte tuhle?" a hodit tam cizí ženskou mi vůči ní přijde trapné. Takže krásné téma je vlastně zabito.
Péčka a nahých holek je na webu fakt dost, takže fotky tady nehledám. Ale informace, zážitky, varování, zkušenosti, nápady, zuábavu, inspiraci - ano.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
RemusA4
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Příspěvek od RemusA4 »

lotos píše: čtv 23. kvě 2024 15:52:24
RemusA4 píše: čtv 23. kvě 2024 15:51:17
Alekdass píše: čtv 23. kvě 2024 14:26:32 Hmmm, luxusní kousek! Fakt kus, škoda že je to tak z ruky. Rád bych jí potkal osobně.
Věřím tomu, že ani nepoznáš. :roll:
Jasne ,že ne 😀
slaver
Role ženy: je HOTWIFE

Příspěvek od slaver »

kolcovi píše: sob 03. úno 2024 16:28:29 Znáte? Někdo s ní něco zažil?
Obrázek
vím vím kdo ta kráska je a jsem z ní hodně mooooooc tvrdý. Chtěl bych jí protáhnout kundičku.....jistě musí chutnat
Fero369
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: Manželka pro mé záliby nemá pochopení

Příspěvek od Fero369 »

slaver píše: úte 28. kvě 2024 1:38:38
kolcovi píše: sob 03. úno 2024 16:28:29 Znáte? Někdo s ní něco zažil?
Obrázek
vím vím kdo ta kráska je a jsem z ní hodně mooooooc tvrdý. Chtěl bych jí protáhnout kundičku.....jistě musí chutnat
s napnutym ptakem cekam na nahou fotku :)
dela skvele kafe
mata-1
Pár slov o nás: hledám pár či ženu kde bych se mohl přidat

Příspěvek od mata-1 »

Obrázek
Moc pěkná baba...je k zapůjčení?
Odpovědět